Bendras LL.M. Programa suteikia teisės absolventams galimybę išplėsti savo patirtį tam tikrose specializuotose teisės srityse, dalyvaudami pažangiuose kursuose ir seminaruose bei dalyvaudami specializuotuose tyrimuose. Nors Teisės fakultetas neskiria konkretaus dalyko, kurį skiria LL.M. pagal šią programą dauguma studentų, siekiančių šio laipsnio, sutelkti dėmesį į tokias sritis kaip įmonių ir komercinė teisė, tarptautinė teisė, teisinė praktika ir tvarka, gamtos išteklių teisė arba nuosavybės teisė.

21432_Prof._Hanna.jpg

Dėl laipsnio reikalavimų

Gauti bendrą LL.M. laipsnis studentas turi atitikti visus šiuos reikalavimus:

(A) Gyventi teisės mokykloje ne trumpiau kaip du semestrus, jei dirba dieninių studijų studentų ir ne mažiau kaip tris semestrus, jei yra neakivaizdinis studentas.

(B) Pasibaigus 24 valandų kursams, seminarams ar moksliniams tyrimams ir raštui, kuriuos rekomenduoja studento akademinis patarėjas. Studentai, atvykstantys į programą, privalo turėti vidurkį C arba 2,00 už visus priimtus kursus. Būtinas GPA C arba 2,00 turi būti gauta per pirmąsias 24 kredito valandas. Studentas negaus kreditų už kursą ar seminarą, kuriame jo ar jos klasė yra mažesnė nei D arba 1.00.

Gavus išankstinį Teisės studijų baigimo komisijos patvirtinimą, studentas gali užtrukti keturias 24 valandų trukmės Dedmano koledžo (SMU humanitarinių ir mokslų mokyklų), Perkinso teologijos mokyklos ar Koxo verslo mokyklos . Studentas gaus teisinės mokyklos kreditą, kai baigsite visą darbą, kad gautumėte instruktoriaus pasitenkinimą, tačiau jie nebus skaičiuojami į studentų teisės mokyklos vidurkį.

Studentas gali būti leidžiama atlikti nukreiptus tyrimus vienerių iki trijų valandų laipsnio popieriaus, jei studentas gali gauti fakulteto rėmėjas.

Studentas turi galimybę rašyti magistro baigiamąjį darbą (keturių-šešių kredito valandų). Ši disertacija turi būti parašyta vadovaujant Teisės mokyklos profesoriui, kurią turi patvirtinti ir profesorius, ir Teisės studijų magistro laipsnis. Kai prižiūrintis profesorius patvirtina disertaciją, studentas turi pateikti keturias disertacijos kopijas Teisės studijų magistrantūros studijų komitetui bent 60 dienų iki tos dienos, kurią studentas nori gauti laipsnį. Rašydamas disertaciją, studentas privalo laikytis komiteto nurodymų. Disertacija patvirtinta arba nepatvirtinta; tai nėra rūšiuojama.

(C) Visų reikalavimų užbaigimas per 36 mėnesius nuo pirmosios registracijos studijų baigimo teisėje. Tačiau kandidatas, nuolat besimokantis neakivaizdžiu, turi 60 mėnesių, kad įvykdytų visus reikalavimus.

21430_28439363.jpg

Kaip taikyti

Priėmimo kriterijai

Prieiga prie šios programos yra atranka. Pareiškėjas, norintis įleisti į bendrą LL.M. studijų programa turi turėti JD laipsnį. Jei norite kreiptis dėl šios programos ir esate tarptautinis studentas, turėsite laikytis LL.M. Priėmimo kriterijų. užsienio šalių teisės mokyklų absolventams.

Paraiška

Kandidatai į LL.M. programos (Užsienio teisės absolventams, mokesčių ir generalinis direktoratas) turi pateikti:

  • asmeninė pažyma (įskaitant tai, kodėl jus domina įstojusiems į magistro studijų programą)
  • Aprašymas
  • du rekomendacinius laiškus
  • pažymėti bakalauro ir teisės mokyklos nuorašai. Laiškai turi būti siunčiami tiesiai į Priėmimo skyrių iš jūsų mokyklų.

Be to, tarptautiniai pareiškėjai turi pateikti asmens ir banko pažymėjimus, kuriuose yra pakankamai finansinių išteklių numatomam mokymui, mokesčiams, knygoms ir pragyvenimo išlaidoms padengti. Šie sertifikatai turi būti JAV doleriais.

Tarptautiniai pareiškėjai, kuriems anglų kalba nėra ta kalba, taip pat privalo turėti anglų kalbos kaip užsienio kalbos testą (TOEFL), kurį administruoja Švietimo testų tarnyba, PO Box 6151, Prinstonas, Niu Džersis 08541 (www.TOEFL.org). Partitūra turi būti pranešta Priėmimo biurui tiesiai iš Švietimo testų tarnybos. Svarbu, kad paraiškoje teigiama TOEFL formoje kodo numeris 6660, departamento kodas 03, siekiant užtikrinti, kad jūsų rezultatas būtų išsiųstas SMU Dedman School of Law . Mažiausias priimtinas TOEFL balas yra 575 arba lygiavertis. Studentai, kurių TOEFL balas neatitinka šių reikalavimų, gali kreiptis dėl sąlyginio priėmimo, jei studentas sėkmingai užpildo pakankamą anglų kalbą kaip antrosios kalbos kursą SMU ar kitoje institucijoje.

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Paraiškos LL.M. programos yra tvarkomos nuo gruodžio pradžios. Jūsų interesas yra kuo anksčiau pateikti paraišką su visais patvirtinamaisiais dokumentais. Paraiškos bus priimamos pagal laisvą erdvę. Paraiškos bus peržiūrėtos baigus, o vėliau bus priimami sprendimai.

Finansinė pagalba

SMU Financial Aid Office gali padėti studentams gauti studentų paskolas.

Stipendijos

SMU Dedman School of Law paprastai suteiks stipendiją daugumai mūsų LL.M. studentai. Visi pareiškėjai automatiškai laikomi dalinėmis stipendijomis. Be dalinių stipendijų, mes siūlome keletą pilnas stipendijas. Atskira paraiška gauti šias stipendijas nėra būtina. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į aukštųjų teisinių programų biurą el. Paštu bheine@smu.edu arba telefonu 214-768-2758 arba nemokamu telefonu 1-888-768-5291.

21435_22519D_079_HR_RT1.jpg

Apie

SMU Dedman School of Law įkurta 1925 m., Yra aukščiausio lygio privataus teisės mokykla, įsikūrusi Dalaso mieste, Teksase, įsikūrusi medynoje esančiame apylinkėse, vos kelios minutės nuo miesto centro. Įkurta 1949 m., Teisės mokyklos magistro laipsnį reglamentuojančios teisės programos vaidina svarbų vaidmenį mokant kai kuriuos pirmaujančius lyderius visame pasaulyje. Mes didžiuojamės savo pasauliniu absolventų tinklu - daugiau nei 2000 absolventų iš 80 šalių, turinčių svarbias pareigas vyriausybės, teisinės praktikos, verslo, teismų ir teisinio švietimo srityje visame pasaulyje.

SMU Dedman Alumni Network

Išimtines aukštojo mokslo studijų programas

SMU Dedman School of Law siūlo aukštojo mokslo studijų programas tiek JAV, tiek užsienyje parengtiems teisininkams. LL.M. ir SJD programos stiprina karjerą privačioje teisės, mokymo ir viešosios paslaugos praktikoje, mokydamos analizės ir problemų sprendimo įgūdžius, kad galėtų patenkinti sudėtingus mūsų pasaulio poreikius. Programa didina studento supratimą apie teisinę teoriją ir politiką, plečia studento teisinius horizontus ir skatina teisinių tyrimų bei rašymo įgūdžių ugdymą.

Mokytis Vibrant Dallas, Teksase

SMU Dedman Law suteikia tarptautiniams studentams galimybę tapti dinamiškos, įvairialypės mokslinės bendruomenės dalyve, kurios dėka mokosi Dalasas - tai ne tik tarptautinis verslo centras, bet ir dinamiškas kultūros centras, esantis pusiaukelėje tarp Jungtinių Amerikos Valstijų rytų ir vakarų pakrantės Regiono, kuris yra žinomas dėl lengvo, saulėto klimato. Dalasas yra devintas didžiausias miestas ir Dallas / Ft. Worth metroplex sudaro ketvirtą pagal dydį didmiesčio zoną Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tai modernus miestas su klestinčia darbo rinka, aukšta gyvenimo kokybe ir gana žema pragyvenimo kaina. Tai puiki vieta gyventi ir mokytis!

Visuotinai pripažintas fakultetas

Fakultete yra mokslininkai ir novatoriai įvairiausiose srityse: konstitucinė teisė, įmonių teisė, baudžiamoji teisė, aplinkosaugos teisė, sveikatos apsauga, intelektinė nuosavybė, nacionalinio saugumo įstatymai, naftos ir dujų įstatymai, viešojo intereso įstatymai ir mokesčių teisė. Šie mokslininkai reguliariai įsitraukia į pasaulį, dalyvaudami kongreso komitetuose, bendradarbiaudami su valstybinėmis ir federalinėmis reguliavimo agentūromis, ginčydami prieš valstybinius ir federalinius teismus, dirba su įmonių vadovais ir ne pelno siekiančiais asmenimis, reguliariai rodomi žiniasklaidoje, kad galėtų išversti savo mokslinius tyrimus arba pateikti komentarus svarbioms istorijoms dienos. Studijų teisė SMU suteikia studentams prieigą prie išskirtinio fakulteto užsiima laiku ir pažangiausius tyrimus, dažnai informuojama pagal metų patirtį.

21429_SMU_Law_LOW_RES_PROOFS_-_Students_around_campus-Lifestyle_-_Bret_Redman-187_1.jpg

Mokymosi patirtis

Be mūsų įvairios mokymo programos, studentai kviečiami pasinaudoti daugybe užsiėmimų už klasės ribų. SMU Dedmano įstatyme jūsų mokymosi patirtis bus praturtinta per metus vykstančias tarptautines konferencijas ir paskaitas, atveriant žymius tarptautinius studentų miestelio miestus aptarti esamus pasaulinius teisinius klausimus. Tarptautinis LL.M. studentai mokosi su amerikiečių JD studentais ir dalyvauja mūsų teismo programoje - programoje, kuri pateikiama orientacijos metu, kai studentai visą laiką jungia mažas grupes su kolegomis iš vienos klasės mokiniais, fakultetais, studentų vadovais, karjeros konsultantais ir absolventais. SMU Dedman School of Law . Fakulteto narys taps jūsų asmeniniu akademiniu patarėju. Dallas advokatų asociacijos tarptautinės teisės skyrius praktikuojantys advokatai taip pat tarnauja kaip mokytojai.

Tarptautiniu mastu žinomi absolventai

SMU Dedman School of Law tarptautiniai absolventai padarė poveikį visame pasaulyje. Mūsų tarptautinis absolventų tinklas apima daugiau nei 2000 absolventų daugiau nei 80 šalių. Šie specialistai gali būti aukščiausio lygio valdžios, teisinės praktikos ir verslo srityse. SMU tarptautinės absolventai atstovauja platų teisinių sistemų spektrą, įskaitant Centrinės ir Pietų Amerikos, Meksikos, Kanados, Europos, Afrikos, Indijos, Pietryčių Azijos, Kinijos, Artimųjų Rytų ir Ramiojo vandenyno šalių rinkas. Mes siekiame visuotinės geografinės įvairovės mūsų studentų įskaitoje ir teikia aukštą individualaus dėmesio ir paramos kiekvienam tarptautiniam studentui.

Sobchok Sukharomna '81

Aukščiausiojo teismo pirmininkas, Tailandas

Dr. Shen Shiaoming'81

Mackenzie tarptautinis teisinis konsultantas

Garbingas SM Krišna '59

Indijos užsienio reikalų ministras (2009-2012 m.)

Siriporn Chaiyasuta'85

Generalinis advokatas, "Chevron Europe", "Eurazija" ir "Artimieji Rytai"

Moath Alhussain'11

Asoc. Advokatas, Saudi Basic Industries Corporation

Antonio M. Garza'83

Buvęs ambasadorius JAV Meksikoje

Dr Helmut Sohmen'66

BW grupės pirmininkas ir pirmininkas

Dr Hassan Okour'07

Buvęs dekanas, Kataro teisės mokykla

Jinsung Lee'88

Teisingumas, Korėjos Konstitucinis Teismas

Yukio Horigome'71

Japonijos Aukščiausiojo Teismo teisingumas

Hans Heppe'97

Tarptautinis partneris, "Locke Lord" LLP Garbės Vokietijos konsulas

Studentų gyvenimas

Teisės mokykla įsikūrusi SMU pagrindiniame miestelio šiaurės vakarų kampe - su klasių pastatais, administracijos pastatu ir teisės biblioteka, kuria vadinamas "Law Quad". Ši ideali vieta suteikia galimybę lengvai pasiekti daugelį SMU nuostabių studentų išteklių, įskaitant maitinimo paslaugos, premjero treniruoklių centras ir sveikatos priežiūros centras.

21430_28439363.jpg

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų SMU Dedman School of Law »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 17, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2020
Duration
36 - 60 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
54,094 USD
2018-2019 m. Mokymas ir mokesčiai. Numatomos išlaidos: Gyvenimo išlaidos (17 700 JAV dolerių) Įvairūs (3 000 JAV dolerių) = Bendras mokymas, mokesčiai ir išlaidos (74 794 JAV doleriai)
Deadline
Susisiekti su mokykla
Spring term for part-time students
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2020
End Date
Grd. 31, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Spring term for part-time students

Rgp. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Spring term for part-time students
End Date
Grd. 31, 2021