Teisės magistras (generalinis)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Bendras LL.M. Programa suteikia teisės absolventams galimybę išplėsti savo patirtį tam tikrose specializuotose teisės srityse, dalyvaudami pažangiuose kursuose ir seminaruose bei dalyvaudami specializuotuose tyrimuose. Nors Teisės fakultetas neskiria konkretaus dalyko, kurį skiria LL.M. pagal šią programą dauguma studentų, siekiančių šio laipsnio, sutelkti dėmesį į tokias sritis kaip įmonių ir komercinė teisė, tarptautinė teisė, teisinė praktika ir tvarka, gamtos išteklių teisė arba nuosavybės teisė.

21432_Prof._Hanna.jpgnuotrauka sutiko su „ SMU Dedman School of Law

Dėl laipsnio reikalavimų

Gauti bendrą LL.M. laipsnis studentas turi atitikti visus šiuos reikalavimus:

(A) Gyventi teisės mokykloje ne trumpiau kaip du semestrus, jei dirba dieninių studijų studentų ir ne mažiau kaip tris semestrus, jei yra neakivaizdinis studentas.

(B) Pasibaigus 24 valandų kursams, seminarams ar moksliniams tyrimams ir raštui, kuriuos rekomenduoja studento akademinis patarėjas. Studentai, atvykstantys į programą, privalo turėti vidurkį C arba 2,00 už visus priimtus kursus. Būtinas GPA C arba 2,00 turi būti gauta per pirmąsias 24 kredito valandas. Studentas negaus kreditų už kursą ar seminarą, kuriame jo ar jos klasė yra mažesnė nei D arba 1.00.

Gavus išankstinį Teisės studijų baigimo komisijos patvirtinimą, studentas gali užtrukti keturias 24 valandų trukmės Dedmano koledžo (SMU humanitarinių ir mokslų mokyklų), Perkinso teologijos mokyklos ar Koxo verslo mokyklos . Studentas gaus teisinės mokyklos kreditą, kai baigsite visą darbą, kad gautumėte instruktoriaus pasitenkinimą, tačiau jie nebus skaičiuojami į studentų teisės mokyklos vidurkį.

Studentas gali būti leidžiama atlikti nukreiptus tyrimus vienerių iki trijų valandų laipsnio popieriaus, jei studentas gali gauti fakulteto rėmėjas.

Studentas turi galimybę rašyti magistro baigiamąjį darbą (keturių-šešių kredito valandų). Ši disertacija turi būti parašyta vadovaujant Teisės mokyklos profesoriui, kurią turi patvirtinti ir profesorius, ir Teisės studijų magistro laipsnis. Kai prižiūrintis profesorius patvirtina disertaciją, studentas turi pateikti keturias disertacijos kopijas Teisės studijų magistrantūros studijų komitetui bent 60 dienų iki tos dienos, kurią studentas nori gauti laipsnį. Rašydamas disertaciją, studentas privalo laikytis komiteto nurodymų. Disertacija patvirtinta arba nepatvirtinta; tai nėra rūšiuojama.

(C) Visų reikalavimų užbaigimas per 36 mėnesius nuo pirmosios registracijos studijų baigimo teisėje. Tačiau kandidatas, nuolat besimokantis neakivaizdžiu, turi 60 mėnesių, kad įvykdytų visus reikalavimus.

21430_28439363.jpgnuotrauka sutiko su „ SMU Dedman School of Law

Kaip taikyti

Priėmimo kriterijai

Priėmimas į šią programą vyksta pagal atranką. Kandidatas stojant į bendrąją LL.M. laipsnio programa turi turėti JD laipsnį. Jei kreipsitės į šią programą ir esate tarptautinis studentas, taip pat turėsite atitikti priėmimo į magistrantūrą kriterijus. užsienio teisės mokyklos absolventams.

Paraiška

Kandidatai į LL.M. programos turi pateikti:

  1. užpildytą prašymą,
  2. Asmeninis pareiškimas,
  3. gyvenimo aprašymas (gyvenimo aprašymas),
  4. dvi rekomendacinės raidės anglų kalba,
  5. 75 USD (JAV dolerių) negrąžinamas paraiškos mokestis, mokamas „ SMU Dedman School of Law , kuri bus atmesta tarptautiniams studentams, kurie to prašo, ir
  6. atestuoti bakalauro ir teisės mokyklų nuorašai.

Nuorašai turi būti išsiųsti tiesiai į jūsų mokyklos „ SMU Dedman School of Law Teisės fakulteto Teisės fakultetą.

Tarptautiniai pareiškėjai

Kandidatai, kuriems anglų kalba nėra pagrindinė kalba, privalo laikyti anglų kalbos kaip užsienio kalbos testą (TOEFL) arba tarptautinę anglų kalbos testų sistemą (IELTS). Informacijos apie du bandymus galima rasti tinklalapiuose www.ets.org arba www.IELTS.org. TOEFL SMU įstaigos kodas yra 6660, skyriaus kodas 03. IELTS nėra įstaigos kodo. TOEFL arba IELTS rezultatas turi būti praneštas tiesiogiai SMU.

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Paraiškos LL.M. programos yra apdorojamos nuolat. Jūsų interesas - kuo anksčiau pateikti paraišką. Kandidatai į rudens (rugpjūčio) atvykimą turi būti pažymėti iki balandžio 1 d. Visi patvirtinamieji dokumentai turi būti gauti iki balandžio 15 d.

Paraiškos pavasario (sausio) stojimui turi būti pažymėtos iki spalio 1 d. Visi patvirtinamieji dokumentai turi būti gauti iki spalio 15 d. Pavėluotos paraiškos bus priimamos kiekvienu konkrečiu atveju. Paraiškos bus peržiūrėtos jas užpildžius, o sprendimai bus priimti netrukus po to.

Finansinė pagalba

SMU Financial Aid Office gali padėti studentams gauti studentų paskolas.

Stipendijos

SMU suteiks ribotą skaičių dalinių stipendijų LL.M. kandidatai. Mes neturime atskiros paraiškos LL.M. stipendijos. Jūsų stojimo paraiška yra jūsų stipendijos paraiška.

21435_22519D_079_HR_RT1.jpgnuotrauka sutiko su „ SMU Dedman School of Law

Apie

SMU Dedman School of Law įkurta 1925 m., Yra aukščiausio lygio privataus teisės mokykla, įsikūrusi Dalaso mieste, Teksase, įsikūrusi medynoje esančiame apylinkėse, vos kelios minutės nuo miesto centro. Įkurta 1949 m., Teisės mokyklos magistro laipsnį reglamentuojančios teisės programos vaidina svarbų vaidmenį mokant kai kuriuos pirmaujančius lyderius visame pasaulyje. Mes didžiuojamės savo pasauliniu absolventų tinklu - daugiau nei 2000 absolventų iš 80 šalių, turinčių svarbias pareigas vyriausybės, teisinės praktikos, verslo, teismų ir teisinio švietimo srityje visame pasaulyje.

SMU Dedman Alumni Networknuotrauka sutiko su „ SMU Dedman School of Law

Išimtines aukštojo mokslo studijų programas

SMU Dedman School of Law siūlo aukštojo mokslo studijų programas tiek JAV, tiek užsienyje parengtiems teisininkams. LL.M. ir SJD programos stiprina karjerą privačioje teisės, mokymo ir viešosios paslaugos praktikoje, mokydamos analizės ir problemų sprendimo įgūdžius, kad galėtų patenkinti sudėtingus mūsų pasaulio poreikius. Programa didina studento supratimą apie teisinę teoriją ir politiką, plečia studento teisinius horizontus ir skatina teisinių tyrimų bei rašymo įgūdžių ugdymą.

Mokytis Vibrant Dallas, Teksase

SMU Dedman Law suteikia tarptautiniams studentams galimybę tapti dinamiškos, įvairialypės mokslinės bendruomenės dalyve, kurios dėka mokosi Dalasas - tai ne tik tarptautinis verslo centras, bet ir dinamiškas kultūros centras, esantis pusiaukelėje tarp Jungtinių Amerikos Valstijų rytų ir vakarų pakrantės Regiono, kuris yra žinomas dėl lengvo, saulėto klimato. Dalasas yra devintas didžiausias miestas ir Dallas / Ft. Worth metroplex sudaro ketvirtą pagal dydį didmiesčio zoną Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tai modernus miestas su klestinčia darbo rinka, aukšta gyvenimo kokybe ir gana žema pragyvenimo kaina. Tai puiki vieta gyventi ir mokytis!

Visuotinai pripažintas fakultetas

Fakultete yra mokslininkai ir novatoriai įvairiausiose srityse: konstitucinė teisė, įmonių teisė, baudžiamoji teisė, aplinkosaugos teisė, sveikatos apsauga, intelektinė nuosavybė, nacionalinio saugumo įstatymai, naftos ir dujų įstatymai, viešojo intereso įstatymai ir mokesčių teisė. Šie mokslininkai reguliariai įsitraukia į pasaulį, dalyvaudami kongreso komitetuose, bendradarbiaudami su valstybinėmis ir federalinėmis reguliavimo agentūromis, ginčydami prieš valstybinius ir federalinius teismus, dirba su įmonių vadovais ir ne pelno siekiančiais asmenimis, reguliariai rodomi žiniasklaidoje, kad galėtų išversti savo mokslinius tyrimus arba pateikti komentarus svarbioms istorijoms dienos. Studijų teisė SMU suteikia studentams prieigą prie išskirtinio fakulteto užsiima laiku ir pažangiausius tyrimus, dažnai informuojama pagal metų patirtį.

21429_SMU_Law_LOW_RES_PROOFS_-_Students_around_campus-Lifestyle_-_Bret_Redman-187_1.jpgnuotrauka sutiko su „ SMU Dedman School of Law

Mokymosi patirtis

Be mūsų įvairios mokymo programos, studentai kviečiami pasinaudoti daugybe užsiėmimų už klasės ribų. SMU Dedmano įstatyme jūsų mokymosi patirtis bus praturtinta per metus vykstančias tarptautines konferencijas ir paskaitas, atveriant žymius tarptautinius studentų miestelio miestus aptarti esamus pasaulinius teisinius klausimus. Tarptautinis LL.M. studentai mokosi su amerikiečių JD studentais ir dalyvauja mūsų teismo programoje - programoje, kuri pateikiama orientacijos metu, kai studentai visą laiką jungia mažas grupes su kolegomis iš vienos klasės mokiniais, fakultetais, studentų vadovais, karjeros konsultantais ir absolventais. SMU Dedman School of Law . Fakulteto narys taps jūsų asmeniniu akademiniu patarėju. Dallas advokatų asociacijos tarptautinės teisės skyrius praktikuojantys advokatai taip pat tarnauja kaip mokytojai.

Tarptautiniu mastu žinomi absolventai

SMU Dedman School of Law tarptautiniai absolventai padarė poveikį visame pasaulyje. Mūsų tarptautinis absolventų tinklas apima daugiau nei 2000 absolventų daugiau nei 80 šalių. Šie specialistai gali būti aukščiausio lygio valdžios, teisinės praktikos ir verslo srityse. SMU tarptautinės absolventai atstovauja platų teisinių sistemų spektrą, įskaitant Centrinės ir Pietų Amerikos, Meksikos, Kanados, Europos, Afrikos, Indijos, Pietryčių Azijos, Kinijos, Artimųjų Rytų ir Ramiojo vandenyno šalių rinkas. Mes siekiame visuotinės geografinės įvairovės mūsų studentų įskaitoje ir teikia aukštą individualaus dėmesio ir paramos kiekvienam tarptautiniam studentui.

Sobchok Sukharomna '81

Aukščiausiojo teismo pirmininkas, Tailandas

Dr. Shen Shiaoming'81

Tarptautinis „Mackenzie & Albritton LLP“ teisinis konsultantas

Garbingas SM Krišna '59

Indijos užsienio reikalų ministras (2009-2012 m.)

Siriporn Chaiyasuta'85

Generalinis patarėjas, „Chevron Europe“, Eurazijoje ir Viduriniuose Rytuose

Moath Alhussain'11

Asoc. Advokatas, Saudi Basic Industries Corporation

Antonio M. Garza'83

Buvęs ambasadorius JAV Meksikoje

Dr Helmut Sohmen'66

BW grupės pirmininkas ir pirmininkas

Dr Hassan Okour'07

Buvęs dekanas, Kataro teisės mokykla

Jinsung Lee'88

Teisingumas, Korėjos Konstitucinis Teismas

Yukio Horigome'71

Japonijos Aukščiausiojo Teismo teisingumas

Hans Heppe'97

Tarptautinis partneris, "Locke Lord" LLP Garbės Vokietijos konsulas

Studentų gyvenimas

Teisės mokykla įsikūrusi SMU pagrindiniame miestelio šiaurės vakarų kampe - su klasių pastatais, administracijos pastatu ir teisės biblioteka, kuria vadinamas "Law Quad". Ši ideali vieta suteikia galimybę lengvai pasiekti daugelį SMU nuostabių studentų išteklių, įskaitant maitinimo paslaugos, premjero treniruoklių centras ir sveikatos priežiūros centras.

21430_28439363.jpgnuotrauka sutiko su „ SMU Dedman School of Law

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1925, SMU Dedman School of Law is a top-ranked tier-one private law school located in Dallas, Texas, and is situated in a tree-lined neighborhood, just minutes from the city center. Establi ... Skaityti daugiau

Founded in 1925, SMU Dedman School of Law is a top-ranked tier-one private law school located in Dallas, Texas, and is situated in a tree-lined neighborhood, just minutes from the city center. Established in 1949, the law school's graduate degree law programs have played an important role in training some of the foremost leaders around the world. Skaityti mažiau