Apžvalga

Paimkite įstatymų aistra į kitą lygį, turėdami pažangias studijas ir tyrimus. Būkite pagrindinė diskusija, analizė ir dialogas dėl įstatymų ir teisinės politikos klausimų Naujojoje Zelandijoje.

Visą ar ne visą darbo dieną jūsų studija bus svarbi, prieinama ir intelektualiai naudinga - ištirti jus dominančią teisės sritį arba pritaikyti studijų programą, atitinkančią jūsų karjeros tikslus.

Lankstus tyrimas

Suprojektuotas būti lankstus, teisės magistras siūlo kursus, kurie mokomi skirtingais formatais. Kai kurie kursai susitinka kas savaitę, kiti mokomi kompaktiškiau.

Blokiniai kursai yra mokomi koncentruotu būdu per vieną ar dvi savaites, o intensyvūs kursai suskaidomi į aštuonis ar dvylika valandų. Jie dažnai mokomi per 2-3 dienas iš eilės arba penktadienio po pietų ir šeštadienio sesijas, o tarp sesijų trunka nuo dviejų iki trijų savaičių.

Tyrimai ir priežiūra

Nesvarbu, kaip pasirinksite studijuoti savo teisės magistro, bus reikalingas tyrimo elementas. Pasinaudokite jaudinomomis mokslinių tyrimų galimybėmis Naujosios Zelandijos pagrindiniame akademinių teisinių tyrimų centre.

Ir jei planuojate atlikti magistro darbus, ar daktaro laipsnį, jums bus suteikta galimybė būti prižiūrimiems daugelyje sričių Naujosios Zelandijos geriausių teisės mokslininkų.

Stipendijos

Yra keletas stipendijų, kurias gali gauti LLM studentai.

"Victoria Master's by Thesis Scholarship" siūlo 15 000 dolerių stipendiją ir atleidimą nuo mokesčio, lygiavertį vietiniams mokesčiams. Programos uždaromos lapkričio 1 d.

Jei esate iš Pietų Ramiojo vandenyno ir turi aukščiausios klasės akademinį laipsnį, galite kreiptis dėl "Angelo South Pacific Undergraduate" švietimo stipendijų. Programos uždaromos spalio 1 d.

Visi tarptautiniai studentai gali kreiptis į Teisės fakulteto LLM mokesčio stipendiją, kuri moka 5000 JAV dolerių už mokesčius.

Visi LLM studentai, kurie daro LLM disertaciją privatumo įstatymo srityje, gali kreiptis dėl magistro stipendijos už LLM (Privatumo įstatymas), kuris apima išlaidas pragyvenimui ir studijų mokesčius iki nustatytos ribos.

Programa mokoma:
  • Anglų
Šis kursas yra Campus based
Duration
8 - 12 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
10,087 NZD
už visą programą
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date