Teisės magistras - LLM

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Išplėstinių studijų ir tyrimų metu perkelkite savo aistrą į teisą į kitą lygį. Būkite Naujosios Zelandijos diskusijų, analizės ir dialogo įstatymų ir teisinės politikos klausimais centre.

Ištęstinės arba neakivaizdinės studijos bus tinkamos, prieinamos ir intelektualiai naudingos - ištirkite jus dominančią teisės sritį arba pritaikykite studijų kryptį, atitinkančią jūsų karjeros tikslus.

Lankstus tyrimas

Suprojektuotas būti lankstus, teisės magistras siūlo kursus, kurie mokomi skirtingais formatais. Kai kurie kursai susitinka kas savaitę, kiti mokomi kompaktiškiau.

Blokiniai kursai dėstomi koncentruotai per vieną ar dvi savaites, o intensyvūs kursai yra suskaidomi į aštuonių – dvylikos valandų dalis. Jie dažnai mokomi du-tris vakarus iš eilės arba penktadienio popietę ir šeštadienį, su pertraukomis nuo dviejų iki trijų savaičių.

Tyrimai ir priežiūra

Nesvarbu, kaip pasirinksite studijuoti savo teisės magistro, bus reikalingas tyrimo elementas. Pasinaudokite jaudinomomis mokslinių tyrimų galimybėmis Naujosios Zelandijos pagrindiniame akademinių teisinių tyrimų centre.

Ir jei planuojate atlikti magistro darbus, ar daktaro laipsnį, jums bus suteikta galimybė būti prižiūrimiems daugelyje sričių Naujosios Zelandijos geriausių teisės mokslininkų.

Stipendijos

Yra keletas stipendijų, kurias gali gauti LLM studentai.

"Victoria Master's by Thesis Scholarship" siūlo 15 000 dolerių stipendiją ir atleidimą nuo mokesčio, lygiavertį vietiniams mokesčiams. Programos uždaromos lapkričio 1 d.

Jei esate iš Pietų Ramiojo vandenyno ir turi aukščiausios klasės akademinį laipsnį, galite kreiptis dėl "Angelo South Pacific Undergraduate" švietimo stipendijų. Programos uždaromos spalio 1 d.

Visi tarptautiniai studentai gali kreiptis į Teisės fakulteto LLM mokesčio stipendiją, kuri moka 5000 JAV dolerių už mokesčius.

Visi LLM studentai, kurie daro LLM disertaciją privatumo įstatymo srityje, gali kreiptis dėl magistro stipendijos už LLM (Privatumo įstatymas), kuris apima išlaidas pragyvenimui ir studijų mokesčius iki nustatytos ribos.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Skaityti daugiau

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Skaityti mažiau
Velingtonas , Velingtonas , Velingtonas + 2 Daugiau Mažiau