Teisės akademija BIT , kurios pagrindinė tema yra teisė, vykdo charakteringą švietimą jurisprudencijoje (su pagrindine teisine ir teisine metodika), civilinės ir komercinės teisės (su intelektinės nuosavybės teise kaip pagrindine), aplinkos ir išteklių Tarptautinė teisė (su oro erdvės ir kosmoso erdvės įstatymais ir tarptautine žmogaus teisių apsaugos įstatyme kaip pagrindine) ir procedūrine teise (su pagrindine teisine ir procesine sistema) yra apsaugos įstatymas (su energetikos įstatymu ir ginčų dėl aplinkos apsaugos įstatymu).

Studentai turi tvirtą pagrindinę teisės teoriją, pagrindinį teisinės minties ir teisinės praktikos rengimą bei pagrindines žinias apie gamtos mokslų bazę ir mokslą bei inžineriją, kurie tada turi galimybę analizuoti ir spręsti problemas su teisine teorija ir teisiniais metodais .

Absolventai, turintys žinių apie teisę, technologijas, vadybą ir užsienio kalbas, turi didelį praktinį ir kūrybinį gebėjimą įsitraukti į darbą valstybinėse įstaigose, įmonėse, viešosiose institucijose ir visuomeninėse organizacijose.

Pagrindiniai kursai yra teisė, jurisprudencija, konstitucinė teisė, Kinijos teisinė istorija, bendroji civilinės teisės teorija, teisės į žalą atlyginimo įstatymas, pretenzijų įstatymas, deliktinė atsakomybė, bendrosios komercinės teisės nuostatos, bendrovių teisė, bendrosios baudžiamosios teisės teorijos, specifinės Baudžiamosios teisės nuostatos, intelektinės nuosavybės teisė, ekonominė teisė, civilinio proceso teisė, baudžiamoji procesinė teisė, administracinė teisė ir administracinių bylų teisė, aplinkos ir gamtinių išteklių apsaugos įstatymas, darbo ir socialinės apsaugos įstatymas, tarptautinė teisė, tarptautinė privatinė teisė ir tarptautinė ekonomika Įstatymas.

Kvalifikacijos

  • Magistro programos kandidatai turėtų būti universiteto absolventai arba baigti iki liepos 31 d. Doktorantūros programos pareiškėjas turi turėti magistro laipsnį toje pačioje pagrindinėje ar santykinėje srityse, interesų;
  • Veiksmingi kinų kalbos įgūdžiai * (4 klasės HSK) arba TOEFL ir IELTS balai.
  • Rekomenduojami du profesoriai.

* Pastaba: kinų (mandarinų) yra pagrindinė mokymo kalba. BIT taip pat siūlo keletą programų anglų kalba. Pareiškėjai, kurie dėsto anglų kalbos programas, neturi turėti kinų kalbos įgūdžių.

Programa mokoma:
  • Kinijos
  • Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date