Teisės magistro (LL.M.) programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

NSU Teisės magistras (LL.M.) siūlo jums lanksčią ir visuotinę mokymo programą, kuri paruošia jus lyderio vaidmenims ir profesinę vertę jūsų karjerai. Magistro derinimas (LL.M.) programa laipsnis yra skirtas JAV ir užsienio advokatai pagerinti žinių ir įgūdžių, reikalingų šiandienos sparčiai kintančioje teisinėje aplinkoje.

Programa yra sukurta labai lanksčiai, todėl advokatai gali dalyvauti internete arba universiteto miestelyje patogiu metu, kad sudarytų savo teisinės praktikos apimtį ir padidintų jų sėkmę neužlaikant karjeros.

LL.M. gali būti baigtas per vienerius metus visą arba dvejus metus ne visą darbo dieną, naudojantis internetinėmis galimybėmis ar universiteto miestelio galimybėmis.

Studentai gali pasirinkti savo studijų kursą arba pasirinkti vieną iš NSU krypčių:

 • Intelektinės nuosavybės, kibernetinio saugumo ir technologijų teisė (internete)
 • Verslo ir verslumo konsultacijos (universiteto miestelyje)
 • Sveikatos įstatymas (universiteto miestelyje)
 • Tarptautinė teisė (universiteto miestelyje)
 • Bylinėjimasis ir ginčų sprendimas (universiteto miestelyje)
 • Pasirinkite asmeninį studijų kursą

129646_istock-677893280-2.jpg

Dabar naršo LL.M.

Internetinis LL.M. studijų programą galima skirti intelektinės nuosavybės, kibernetinio saugumo ir technologijų teisės aktams. Galimybė patobulinti gyvybiškai svarbius teisinius įgūdžius iš bet kurios vietos, turint prieigą prie interneto, leidžia profesionaliems studentams lankyti užsiėmimus po darbo valandų, negaištant laiko ir išteklių važinėjant į miestą ir iš jo.

Hibridinis arba „Campus LL.M.

LL.M. studentai gali pasirinkti kursus tiek miesteliu, tiek internetu, sukurdami idealų mišrų formatą kiekvienam studentui.

Fakultetas

Neatsiejama Shepard plataus teisės koledžo dalis yra mūsų fakultetas. Jie yra tikri mentoriai ir pavyzdžių modeliai, kurie tave meta iššūkiams ir įkvepia. Jų kompetencija ir kompetencija nustatytose ir atsirandančiose teisės srityse suteikia tiltą tarp teisininkų profesijos tradicijų ir evoliucijos. „NSU Law“ turi 18 metų internetinio mokymo patirtį ir remia studentus, kurie pasirenka užsiėmimus nuotoliniu būdu.

LL.M. Paraiškų teikimo procesas

Paraiškos priimamos reguliariai. Kai bus užpildytas terminas, paraiškos bus svarstomos kitai kadencijai.

Visi galutiniai terminai yra 11:59 val., JAV rytų laikas.

 • Patenkinimo paraiškos pateikimo terminas yra birželio 1 d.
 • Paraiškų teikimo žiemai terminas yra lapkričio 1 d.
 • Paraiškų teikimo vasarai terminas yra kovo 1 d.

Visi terminai žymi datą, iki kurios visos paraiškos LL.M. programa turėtų būti pateikiama internetu per Teisės mokyklos priėmimo tarybos (LSAC) LSAC elektroninio taikymo tarnybą. Visus reikiamus patvirtinamuosius dokumentus, tokius kaip nuorašus, LSAC turėtų gauti kuo arčiau nustatyto termino.

Programos tinkamumas

JAV kandidatai į LL.M. Programa turi būti įgijusi teisininko daktaro laipsnį ir turėti dvejų ar daugiau metų teisinės praktikos patirtį.

Kandidatai iš ne JAV turi būti įgiję pirmąjį teisės laipsnį, suteikiantį teisę praktikuoti įstatymus jų gimtojoje šalyje. Pageidautina profesinė patirtis baigus užsienio laipsnį.

Mokymas ir mokesčiai

2019-2020 mokslo metams LL.M. mokestis už mokslą yra mokamas už kredito valandą 1450 USD kursu. Papildomi mokesčiai gali skirtis, o mokslas ir rinkliavos gali keistis.

Personalas ir patarėjai

Susan Stephan

Asocijuotas universitetinių ir internetinių programų dekanas ir teisės docentas

 • Paštas: sstephan@nova.edu
 • Telefonas: (954) 361-3611 arba 1-800-541-6682 išor. 26289

Jennifer McIntyre

Dekano padėjėjas internetinėms programoms

 • Paštas: mcintyre@nova.edu
 • Telefonas: (954) 262-6079 arba 1-800-541-6682 išor. 26079
 • LLMAdmissions@nova.edu
 • 1-800-326-3660
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Become Part of the Legal Community at NSU Law With degree and certificate programs for law students, paralegals, practicing lawyers, and professionals expanding their legal knowledge, Nova Southeaster ... Skaityti daugiau

Become Part of the Legal Community at NSU Law With degree and certificate programs for law students, paralegals, practicing lawyers, and professionals expanding their legal knowledge, Nova Southeastern University (NSU) Law equips all students with skills needed for professional success – today, tomorrow, and for decades to come. Skaityti mažiau