TEISĖJAS GERIAUSIAME SRITYJE

Labai vertinamas Keuzegidų magistro pasirinkimo vadovas 2018 m. Užėmė Utrecht University Teisės tyrimų programą kaip geriausią šios srities Nyderlanduose srityje.

APIE

Ar esate smalsus, analitinis ir pasirengęs priimti naujus iššūkius dinamiškoje akademinėje aplinkoje? Ar jus domina rašyti akademinius tekstus, dalyvauti diskusijose ir spręsti sudėtingus teisinius klausimus? Ar norėtumėte, kad jums būtų suteikta galimybė baigti išsamią magistro lygio studijų programą, kuri tęsiasi ilgiau nei standartinis vienerių metų laikotarpis? Jei taip, dvejų metų Teisės mokslų magistro laipsnis Utrecht University gali būti jūsų geriausias pasirinkimas!

PASIRINKITE TEISĖS TYRIMŲ AUKŠČIAUSIOS REIKALAVIMUS

Lygiai taip pat ir teisininkų praktikams, ir mokslininkams, teisės moksliniai tyrimai yra vis svarbesni. Universitetai ir tyrimų centrai, taip pat advokatų kontoros, įmonės, teismai, nevyriausybinės organizacijos ir valdžios institucijos reikalauja išsamių, gerai apmokytų teisininkų, turinčių puikių rašymo įgūdžių ir orientuotos į mokslinius tyrimus. Teisės tyrimų programa padės jums tapti tobulu advokatu, kurio reikia mūsų besikeičiančiai visuomenei.

Tapkite pripažintu ir analitiniu mąstymu

Mūsų sudėtinga, pliuralistinė ir nuolat besikeičianti visuomenė aiškiai reikalauja aštrių analitinių mąstytojų. Tradiciniai teisės kursai ne visada suteikia absolventams reikalingų žinių ir įgūdžių, kad atitiktų šią paklausą. Utrecht University sukūrė dvejų metų teisinių tyrimų magistro programą, kad galėtų patenkinti šį poreikį. Teisės mokslų magistro programa suteikia jums puikias pagrindas tolesniam doktorantūros studijoms, taip pat rengia teisinę karjerą kaip praktiką komercinėse, viešosiose tarnybose ar akademiniuose sektoriuose. Kaip šios programos dalis, jūs baigsite teisinių tyrimų įgūdžių kursus ir pagrindinius kursus savo pasirinktoje srityje. Jūs praleidžiate maždaug vienerius metus teisinių tyrimų projektų ir magistro darbų.

KELIAMI PROFESINĖ KARJERA

Baigę šią Magistro studijų programą Teisės mokslų srityje, galite tęsti karjerą teisinių tyrimų srityje, ieškodami mokslinių tyrimų pozicijų universitete ar vienoje iš pagrindinių advokatų kontorų, Aukščiausiųjų teismų mokslinių tyrimų skyriuose įvairiose pasaulio dalyse arba, Nyderlanduose, Nyderlandų Aukščiausiajame Teisme, Valstybės taryboje arba Teisingumo ministerijos tyrimų ir dokumentacijos centre ( Wetenschappelijk Onderzoeks en Dokumentatiecentrum ). Jūs taip pat būsite gerai pasirengę teisinei praktikai nacionalinėje ar tarptautinėje advokatų kontoroje, kompanijoje ar nevyriausybinėje organizacijoje, teismų sistemoje ar vyriausybės ar nevyriausybinėse pareigose.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Utrecht University »

Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 6, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
2 metų
Dieninės
Price
2,083 EUR
Olandijos ir kiti ES / EEE studentai (įstatyminis mokestis 2019-2020 m.): 2 083 EUR. Ne ES / EEE studentai (institucinis mokestis): 2018-19: 15 575 EUR, 2019-20 EUR: 16 600 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date