Teisės mokslų magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

TEISĖJAS GERIAUSIAME SRITYJE

Labai vertinamas Keuzegidų magistro pasirinkimo vadovas 2018 m. Užėmė Utrecht University Teisės tyrimų programą kaip geriausią šios srities Nyderlanduose srityje.

APIE

Ar esate smalsus, analitinis ir pasirengęs priimti naujus iššūkius dinamiškoje akademinėje aplinkoje? Ar jus domina rašyti akademinius tekstus, dalyvauti diskusijose ir spręsti sudėtingus teisinius klausimus? Ar norėtumėte, kad jums būtų suteikta galimybė baigti išsamią magistro lygio studijų programą, kuri tęsiasi ilgiau nei standartinis vienerių metų laikotarpis? Jei taip, dvejų metų Teisės mokslų magistro laipsnis Utrecht University gali būti jūsų geriausias pasirinkimas!

PASIRINKITE TEISĖS TYRIMŲ AUKŠČIAUSIOS REIKALAVIMUS

Lygiai taip pat ir teisininkų praktikams, ir mokslininkams, teisės moksliniai tyrimai yra vis svarbesni. Universitetai ir tyrimų centrai, taip pat advokatų kontoros, įmonės, teismai, nevyriausybinės organizacijos ir valdžios institucijos reikalauja išsamių, gerai apmokytų teisininkų, turinčių puikių rašymo įgūdžių ir orientuotos į mokslinius tyrimus. Teisės tyrimų programa padės jums tapti tobulu advokatu, kurio reikia mūsų besikeičiančiai visuomenei.

Tapkite pripažintu ir analitiniu mąstymu

Mūsų sudėtingai, pliuralistinei ir nuolat besivystančiai visuomenei būtini aštrūs analitiniai mąstytojai. Tradicinės teisės kursai ne visada suteikia absolventams reikiamų žinių ir įgūdžių, kad atitiktų šį poreikį. Šiam poreikiui patenkinti Utrecht University sukūrė dvejų metų teisinių tyrimų magistrantūros programą. Teisinių tyrimų magistrantūros programa siūlo puikų pagrindą tolesnei doktorantūrai. studijas, taip pat ruošia teisėtą praktikuojančiojo karjerą komerciniame, viešųjų paslaugų ar akademiniame sektoriuose. Vykdydami šią programą, baigsite teisinių tyrimų įgūdžių kursus, taip pat pagrindinius pasirinktos srities kursus. Maždaug vienerius metus praleisite užsiimdami teisiniais tyrimų projektais ir rašydami magistro darbą.

KELIAMI PROFESINĖ KARJERA

Baigę šią Magistro studijų programą Teisės mokslų srityje, galite tęsti karjerą teisinių tyrimų srityje, ieškodami mokslinių tyrimų pozicijų universitete ar vienoje iš pagrindinių advokatų kontorų, Aukščiausiųjų teismų mokslinių tyrimų skyriuose įvairiose pasaulio dalyse arba, Nyderlanduose, Nyderlandų Aukščiausiajame Teisme, Valstybės taryboje arba Teisingumo ministerijos tyrimų ir dokumentacijos centre ( Wetenschappelijk Onderzoeks en Dokumentatiecentrum ). Jūs taip pat būsite gerai pasirengę teisinei praktikai nacionalinėje ar tarptautinėje advokatų kontoroje, kompanijoje ar nevyriausybinėje organizacijoje, teismų sistemoje ar vyriausybės ar nevyriausybinėse pareigose.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of int ... Skaityti daugiau

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of international rankings, and member of the renowned European League of Research Universities. Skaityti mažiau