Oficialus aprašymas

Mūsų LPC suteikia jums pagrindinį mokymą, kurio reikia, norint tapti kvalifikuotu advokatu, suteikiant jums teisines žinias, įgūdžius ir komercinį supratimą, kad galėtų klestėti šiuolaikinėje rinkoje. Mes aprūpinsime jus ne tik teisinėmis žiniomis, bet ir visais teisiniais įgūdžiais ir komerciniu sąmoningumu, kurį siekia darbdaviai.

Teisės praktikos magistrantūros diplomas , žinomas kaip teisinės praktikos kursas (LPC), yra jūsų tiltas tarp akademinio pasaulio ir profesinės veiklos advokatų kontoroje. Neatsitiktinai BPP University LPC yra pirmasis pasirinkimas daugelio pagrindinių advokatų kontorų, kurie išskirtinai siunčia savo stažuotojus mokytis kartu su mumis. Šios firmos mus atrenka virš kitų teisės mokyklų, nes mūsų švietimas yra profesionalus ir mūsų mokymo, įrenginių ir medžiagų aukščiausias standartas.

Pasirinkę studijuoti savo LPC su BPP University , turėsite geriausią įmanomą savo teisinės karjeros pradžią:

 • Papildykite savo kvalifikaciją LLM komercinės teisės praktikos arba LLM profesinės teisės praktikos be papildomų išlaidų
 • Pridėkite vertę ir susitelkite į savo LPC, dalyvaudami papildomuose nemokamuose seminaruose ir renginiuose, kuriuos vykdo mūsų dėstytojai kartu su pirmaujančiomis advokatų kontoromis, kad užtikrintumėte, jog esate pasiruošę praktikai
 • Lankstus mokymas pagal savo tvarkaraštį: dieninės, ne visu etatu ar greitas, per tris starto datas ir septynias miesto centrų vietas
 • Mokykitės iš kvalifikuotų advokatų, teisėjų ir teisėjų, kurie gali padėti jums plėtoti savo teisinę karjerą - bet kuris iš mūsų dėstytojų vis dar praktikuoja ir turi nuorodas į kolegijas, advokatų kontoras ir vidaus komandas kiekviename lygyje

Teisės praktikos magistro diplomą skiria BPP University ir įgaliotas solicitors 'Regulatory Authority (SRA).

Kaip taikyti:

 • Visą darbo dieną ir greitesnės paraiškos turi būti pateiktos per Centrinę paraiškų valdybą (CAB)
 • Neakivaizdines paraiškas reikia pateikti tiesiogiai BPP University

Pasiruošimas praktikai

LPC mokymas yra orientuotas į verslą, kad atspindėtų profesijos paklausą komerciškai besimokantiems mokiniams. Sukurta kartu su pirmaujančiomis advokatų kontoromis, mūsų LPC yra novatoriška, dinamiška ir pirmaujanti rinkodara.

Siekdami užtikrinti, kad jūs išnaudotumėte labiausiai nuo savo LPC, mokome mažose grupėse, kurias teikia patyrę dėstytojai, kurie yra kvalifikuoti teisininkai. Mes tikime, kad siūlome aukštą sąveikos su dėstytoju ir mokiniu lygį, o per savo studijas turėsite specialaus personalo dėstytojo paramą ir galėsite užsiregistruoti į individualų mokymą.

Nemokami meistriai papildyti

Kodėl pasitarkite su standartiniu LPC, jei galite nemokamai papildyti savo magistrantūros diplomą mūsų LLM komercinei teisinei praktikai arba LLM profesinei teisinei praktikai?

Plėtoti pažangią komercinę ir verslo akiratį, kad įmonės reikalauja ir užtikrina, kad jūs išsiskirtų iš minios mūsų LLM komercinės teisės praktikos. Be teisinės praktikos magistro diplomo, jums bus užpildyti du papildomi verslo moduliai, kurie leis jums kurti pažangią verslo ir strateginės aplinkos, kurioje dirba klientai ir advokatų kontoros, supratimą ir įgūdžius naudoti šias žinias teisinėje praktikoje.

Taip pat galite paversti savo antrosios pakopos studijų diplomą visą magistro laipsnį maždaug 15 savaičių mūsų LLM profesinės teisės praktikos. Norėdami tai padaryti, turite atlikti vieną mokslinių tyrimų projektą. Galėsite pasirinkti iš daugybės specializuotų dalykų iš mūsų LLM programų, tokių kaip komercinė teisė, finansinis reglamentas ir atitikimas, islamo finansų ir verslo teisė bei tarptautinė kriminalinė justicija, ir jūs netgi galite užbaigti savo mokslinių tyrimų projektą internete (nuo bet kurioje pasaulio vietoje), iki penkerių metų nuo LPC pradžios.

Padidinkite savo įsidarbinimo galimybes

Nuo tada, kai priimsite savo vietą mūsų LPC, turėsite prieigą prie mūsų karjeros tarnybos, kuri siūlo:

 • Paraiškų peržiūros, susijusios su mokymo sutartimis ir praktikomis advokatų kontorose, kompanijose ir ne pelno sektoriuje

 • Parama tiriant įmones

 • Patarimai apie gyvenimo aprašymus ir motyvacinius laiškus

 • Padėkite pasiruošti interviu ir vertinimo centro patarimus

 • Mock interviu

 • Patarimai dėl alternatyvių karjeros

Jūs niekada nepaliksite patarimų sesijos tuščios rankos. Kartu mes parengsime karjeros veiksmų planą, kuriame išsamiai aptariami veiksmai, kurių turėtumėte imtis siekdami savo karjeros tikslų.

Jums taip pat bus paskirtas LPC mokytojas, kuris gali patarti jums prieš pradedant kurso eigą. Jų profesinė patirtis gali būti naudinga jums, jei norėtumėte kreiptis dėl mokymo sutarčių prieš pradėdami vykdyti LPC programą.

Darbingumo savaitė

Tai yra puiki proga jums plėtoti savo profesinius įgūdžius ir pagerinti savo asmeninį prekės ženklą, kad pasirengtumėte teisinei karjerai. Visi LLM teisinės praktikos studentai galės susipažinti su trimis privalomais seminarais, kuriuose pateikiami pagrindiniai patarimai, kaip pirmąją savaitę dirbti advokatų kontoroje ir plėtoti savo komercinį supratimą. Be to, turėsite galimybę dalyvauti daugelyje pasirenkamų seminarų, sukurtų ir pristatytų bendradarbiaujant su pirmaujančiomis advokatų kontoromis.

Lankstus pasirinkimas, atitinkantis jūsų gyvenimo būdą

Galite pasirinkti studijuoti savo LPC visą darbo dieną, ne visą darbo dieną arba greitai. Sausio, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais, atsižvelgiant į pasirinktą studijų būdą, trys starto datos yra per visus metus, todėl galite pradėti studijas jums tinkamu laiku.

Dieninės ir neakivaizdinės studijos

Mūsų dieninių ir neakivaizdinių studijų programos yra pritaikytos jūsų gyvenimo stiliui. Priklausomai nuo pasirinkto centro ir jūsų pradžios datos, kai kuriuose centruose galite pasirinkti iš įvairių režimų ir tvarkaraščių. Mūsų dieninių studijų programa leidžia jums mokytis per dvi, tris ar keturias dienas per savaitę, o mūsų neakivaizdinė programa sukurta taip, kad atitiktų jūsų kitus įsipareigojimus, tokius kaip darbas ir šeima, dienos, vakaro ir savaitgalio parinktys bei visos paskaitos. internetas maksimaliam lankstumui.

Greitas (tik Londone)

BPP University buvo pirmasis teikėjas, siūlantis greitą LPC. Prieš septynis mėnesius, o ne devynis, siūloma tokia pati aukšto lygio kontakto su asmeniu sąveika, kuri sutrumpėja per trumpesnį laikotarpį. Ši parinktis yra intensyvesnė nei mūsų standartinė visą darbo dieną LPC ir, kadangi tai apima tą pačią medžiagą per trumpesnį laiką, greitesni studentai turi dvi papildomas valandas mokydami akis į akį ir maždaug tris valandas papildomą paruošimą per savaitę.

Atkreipkite dėmesį, kad tvarkaraščiai priklauso nuo galimybių ir priklauso nuo centro ir režimo.

Kaip mokoma programa

Mokomosios medžiagos internete

Visi mūsų dieninių ir neakivaizdinių LPC studentai turi prieigą prie kokybiškų internetinių paskaitų įvairiais formatais, kuriuos galite žiūrėti tiek kartų, kiek norite pasiruošti ir peržiūrėti. Kiekvienos LPC pamokos sesijos versija (kurią mes vadiname "mažų grupių seaniu") taip pat galima rasti internete, kad galėtumėte konsoliduoti ir keisti bet kada ir kur tik pasirinkote.

Mažų grupių sesijos - pradėkite savo profesinę praktiką

Kiekvieno modulio pradžioje jums bus pateikta išsami medžiagų pakuotė, kurioje yra skyrių (paskaita) ir "Small Group Session (SGS) aprašymai". Kiekvienas modulis yra pateiktas per internetines paskaitas, SGS ir nepriklausomą privačią studiją. Paskaitos paprastai trunka 1 valanda, o SGS - 2 val.

Prieš pasirenkant kiekvieną SGS, turėsite perskaityti atitinkamą skyriaus leidimą ir klausytis pridedamos paskaitos. Tada jums reikės atlikti parengimą, išsamiai aprašytą SGS. Pavyzdžiui, ši paraiška gali būti reikalaujama jums - pavyzdžiui, tirti teisės sritį, parengti pristatymą, parengti sutarties sąlygą, parengti patarimo laišką ir išnagrinėti veiksmo priežastis.

SGS apima įvairius mokymosi ir mokymo metodus, derindami individualų ir komandinį darbą ir įtraukdami:

 • Pristatymai
 • Mock klausymai
 • Derybos
 • Redagavimo pratybos
 • Problemų sprendimas

Klasės medžiagą rengia mūsų dėstytojai, kurie praktiškai dirbo kvalifikuotu teisininku. Tai užtikrina, kad praktinė veikla, atliekama jūsų SGS, yra realių atvejų analizių kontekste, kuris kruopščiai paruošia jus dirbti praktiškai.

Klientų portfeliai

Jūs mokysite savo pagrindines praktikos sritis (verslo teisė ir praktika, turto teisė ir praktika bei civilinė byla), atsižvelgiant į tris konkrečius "klientus". Tokiu būdu apsvarstydami tris klientų verslą, jūs įvertinsite, kaip jų verslas veikia kaip visuma, ir kaip sprendimai, priimti nekilnojamojo turto ar verslo sandorio kontekste, gali turėti įtakos vykstančiam bylinėjimui. Klientų portfelių naudojimas taip pat parodo, kaip klientai dažnai atstovauja skirtinguose įmonės padaliniuose, kurie labai kartoja realų gyvenimą.

Antrojoje pakopoje, kai studijuojate savo pasirenkamuosius dalykus, veikiate įvairiems klientams, kurie atspindi praktinės patirties įvairovę. Tai ir toliau plėtos ne tik jūsų teisėtą pagarbą, bet ir jūsų komercinį supratimą.

Priėmimo informacija

Išankstinio mokymosi akreditavimas (APL)

BPTC studentai, kurie kreipiasi į LPC, gali būti atleisti nuo mokesčio ir diskontuoti mokesčiai, kai jie kreipiasi į APL.

BPTC absolventams gali būti atleidžiama nuo dalyvavimo ir įvertinimo šiose srityse:

 • 1 etapas - bylinėjimasis, advokatas, parengimas
 • 2 etapas. Du profesiniai pasirenkamieji dalykai

Sėkmingai BPTC absolventams bus suteikta 50% nuolaida LPC mokesčiams, kai bus pateiktas APL. Tai taikoma studentams, kurie baigė BPTC ne anksčiau kaip prieš penkerius metus iki jų įtraukimo į LPC datą.

BPTC absolventai neprivalo būti mokiniai; tačiau studentai, vykstantys šiame maršrute, turės atlikti visiško mokymo sutartį po LPC. Su APL besimokantys studentai nebus atleidžiami nuo mokymo sutarties užbaigimo.

Mokiniai, baigę moksleivį, neturėtų vadovautis APL maršrutu, nes jie gali tapti advokatu per kvalifikuota teisininkų perdavimo schemos nuostatus (QLTS).

Mokesčiai

Rugsėjo 2018 m. Pradžios, dieninių ir neakivaizdinių studijų programos:

 • Birmingeme: 12 740 svarų sterlingų
 • Bristolis: 12 740 svarų sterlingų
 • Kembridžas: ​​12 740 svarų sterlingų
 • Leedsas: 11 930 svarų sterlingų
 • Liverpulis: 11 930 svarų sterlingų
 • Londonas Holbornas: 16 200 svarų sterlingų
 • Mančesteris: 11 930 svarų sterlingų
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų BPP University »

Šis kursas yra Internetu ir universiteto miestelyje
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Price
- Kaina priklauso nuo vietos.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date