Teisinė anglų institutas yra atviras visoms tarptautinės Safolko magistras Įstatymai studentams užtikrinti, kad jie turi reikalingas priemones, siekiant sėkmingai pereiti prie LLM užsiėmimuose.

Šis trijų savaičių intensyvus kursas skirtas supažindinti jus su JAV teisinę sistemą, o sutelkti dėmesį į konkrečius kalbos ir akademikų įgūdžių jums reikia, kad būtų sėkmingas Amerikos advokatų asociacijos (ABA) akredituota teisės mokyklos.

Safolko įstatymas yra vienas iš tik keletą teisės mokyklų šalyje siūlo specialią kalbos programą tik LLM studentai. Institutas vadovauja patyręs tarptautinio verslo advokatas, kuris taip pat yra sertifikuotas instruktorius anglų kalba kalbančių kitomis kalbomis.

Teisinė anglų institutas veikia penkias dienas per savaitę, penkias valandas per dieną, apimantis užrašų, gramatikos, rašymo, viešo kalbėjimo, teisinės žodyną ir naudojant JAV teisinę medžiagą. Taip pat neįkainojama būdas jums susitikti su kitais tarptautiniais LLM studentai ir kurti savo tinklą iki klasių pradžios.

Užsiėmimai vyksta pirmadienis - penktadienis 9:00-01:00. Studentai taip pat turės klasė papildomas 2 valandas kitų keturių dienų per savaitę. Iš viso studentai gali tikėtis būti klasėje bent 28 valandų per savaitę. Be to, yra trys 2 val klasės su Safolko teisės atskaitos bibliotekininkų per trijų savaičių sesijos.

Programa bus grindžiama i) kurti sakytinės ir rašytinės anglų kalbos lygį kalbos įgūdžių, reikalingų sėkmingai teisės mokyklą; ii) mokymosi pagrindines sąvokas amerikiečių teisinių ir vyriausybinių sistemų; iii) mokymosi kultūrą ir lūkesčius įstatymo mokyklos klasėje.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Suffolk University Law School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
3 savaites
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date