Teisinė anglų programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

teisinė anglų programa


Bruklino teisės mokyklos nauja Teisinė kalbos institutas įkurtas pripažinimo, kad globalizuotame teisinė bendruomenė vykdo veiklą daugeliu kalbų ir reikalauja skirtingų teisinių kultūrų supratimą. Instituto švietimo programas pristatys galimybes teisininkų ir studentų iš užsienio, pagaląsti savo meistriškumą Amerikos teisinio diskurso kalba. Ji taip pat bus suteikti studentams galimybę studijuoti teisinę kultūrą ir kalbą kitų šalių.


Institutas pradės savo švietėjišką veiklą su intensyvaus Teisinė anglų programai, kuri bus pasiūlyta kiekvieną liepos mėnesį (žr. toliau). Netolimoje ateityje, institutas bus plėsti savo veiklą įtraukti kursus JAV ir užsienio advokatų teisinės terminijos ir sąvokų kitų teisės kalbomis, įskaitant vokiečių, ispanų, prancūzų, rusų ir kinų kalbomis. Šie kursai bus atvira BLS studentų ir narių teisės ir verslo bendruomenių, kurie domisi galandimo savo įgūdžius kalbos ir teisę kitais teisės kultūras.


Institutas - dalis garsaus centro įstatymo, kalbos ir pažinimo - taip pat organizuoja konferencijas kartu su kalbos ir teisės centrus užsienyje, nustatant jį kaip pasaulio lyderė sprendžiant daugiakalbių teisinius klausimus.


Liepa Intensyvus Teisinė Anglų programa


Reagavimas į švietimo poreikius ir reikalavimus iš daugelio pareiškėjų LL.M. Programos Užsienio parengtų teisininkų, kurie domisi teisės studijas Jungtinėse Amerikos Valstijose, Bruklino teisės mokykla pristato du vasaros kursus teisinės anglų kalbos. Net ir tie studentai su labai didelėmis TOEFL balų būtų naudinga iš specialaus panardinant į teisinės anglų kalbos iki jų JAV teisės studijų programos pradžioje. Šis intensyvus mokymo kalba - nei vienos savaitės kurso ar trijų savaičių žinoma - bus suteikti studentams į jų JAV teisės studijų pranašumą.


Nors mes tikimės, kad dauguma studentų bus užsienio apmokyti teisininkai studijuojantys JAV LL.M. programas, kurios prasidės rugpjūčio abu kursai yra atvira studentams ir praktikams tinkamą anglų kalbos mokėjimą, kurie nori pagerinti savo įgūdžius, teisinės anglų kalbos.


Gyvenimo ir fakulteto


Dalyviai bus nustatyti atskirus tikslus ne kurso pradžioje ir bus teikiama su jų eigą prie išvados, vertinimas. Pirminiai pavadinimą sritys:

    • klausymo ir kalbėjimo: telefono, derybų, susitikimų ir interviu įgūdžiai; kliento ryšių, formalios ir neformalios pristatymai;
    • juridinis raštu: sutartis parengimą; raidės; juridiniai santraukos; prognozuojantys ir įtikinamas raštu, ir,
    • skaitymo įgūdžiai ir analizė Sutartis ir teisės aktų nustatytą išaiškinimo; teisinį žodyną; JAV teisinę sistemą ir teisės sričių.


Dalyviams, kurių ribotą laiką, vieną savaitę intensyvaus kurso variantas bus pasiūlyta. Turinys daugiausia dėmesio bus skiriama tose pačiose srityse, kaip nurodyta aukščiau.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The fundamental mission of Brooklyn Law School is to provide its students with the knowledge, skills, and ethical values needed for a career in the law.

The fundamental mission of Brooklyn Law School is to provide its students with the knowledge, skills, and ethical values needed for a career in the law. Skaityti mažiau