„Nuostabūs teisininkai ir patikima teisinė sistema yra būtinos bet kokios civilizuotos visuomenės sąlygos. Teisės sistema numato taisykles, kuriomis remiasi valstybės administracija, verslo pasaulis, asmenys ir organizacijos, iš tikrųjų visa bendruomenė. Bet kurioje valstybėje, kurioje įstatymai valdo aukščiausią įstatymą, teisininkai privalo taikyti teisės normas ir veikti kaip sargai, kad visi laikytųsi visuomenės normų. Kadangi įstatymai vaidina didžiulį ir tolimą vaidmenį, teisiniai tyrimai apima plačią ir įdomią sritį: griežto verslo pasaulio ir jame veikiančių verslo subjektų taisykles, žmogaus teisių apsaugą, intymius šeimos santykius, nusikaltėlių patraukimą baudžiamojon atsakomybėn. ir sutarčių išvadas, kurias galima paminėti tik keletą. “Tai sako Teisės fakulteto dekanas prof. LG Mpedi .

Norėdami tobulinti karjeros siekiančius asmenis, Teisės fakultetas pristato keletą diplomų ir pažymėjimų programų specializuotose teisinės praktikos srityse. Šios trumpos studijų programos buvo specialiai sukurtos tenkinant poreikius, kurie buvo nustatyti darbo vietoje. Asmenų, nusprendusių pradėti studijas neakivaizdinių studijų metu, reikia atsidavimo, o Teisės fakultetas stengiasi padėti studentams, kai įmanoma, kad jų studijos taptų malonia ir sėkminga patirtimi.

Teisės fakultete ne visą darbo dieną galima rasti įvairių pasiūlymų. Atminkite, kad kiekviena programa turi savo atitinkamus priėmimo reikalavimus.

Paraiška

Paraiškos formą galite gauti fakultete.

Mokesčiai

Kiekviena programa turi savo atitinkamą mokestį už mokslą ir yra atskirų programų brošiūrose.

Kiti administraciniai mokesčiai (privalomi):

Be studijų mokesčių, reikia mokėti ir tam tikrus administracinius mokesčius, įskaitant paraiškos mokestį, registracijos mokestį ir IRT mokestį.

NB: susisiekite su fakultetu ir gaukite teisingus 2017 m. Administravimo mokesčius.

* Oficialių citatų galima gauti paprašius.

Tarptautiniai studentai

Tarptautiniai studentai moka papildomą mokestį. Kreipkitės į studentų finansus telefonu 27 (0) 11 559 2981/3776.

Pareiškėjai iš užsienio

Kas Pietų Afrikoje laikomas užsieniečiu?

Kai užsienio asmuo priimamas studijuoti į Pietų Afriką, jis minimas kaip tarptautinis studentas. Tarptautinis studentas nėra Pietų Afrikos gyventojas arba neturi nuolatinės gyvenamosios vietos Pietų Afrikoje.

Leidimai

Kadangi visos šios programos yra pateikiamos ne visą darbo dieną, specialus leidimas nėra būtinas norint lankyti paskaitas.

Užsienio kvalifikacija

Kandidatai, norintys kreiptis dėl studijų į bet kurią mūsų neformaliąją programą ir įgiję užsienio pažymėjimą dėl mokyklos baigimo ar užsienyje įgytą kvalifikaciją, turėtų kreiptis į Pietų Afrikos kvalifikacijų tarnybą (SAQA), kad galėtų įvertinti.

Įspūdingos naujos magistrantūros programos

Verslo gelbėjimo programa: Šios naujos procedūros taikymas buvo patenkintas skirtingais ir dažnai ribotais sėkmės lygiais, kuriuos sukėlė net neaiškumai aiškinant ir laikantis teisės aktuose esančių norminių principų. Programa teiks sistemingą ir į praktiką orientuotų pagrindinių verslo gelbėjimo principų patikrinimą, leisiantį verslo gelbėjimo specialistui laikytis normos tikslo ir realiai jį įgyvendinti.

Įmonių finansų ir vertybinių popierių teisės programa: Programa suteiks teisinės, vadybos ir finansų srities specialistams sistemingą ir į praktiką orientuotą žinių apie įmonių finansų ir vertybinių popierių įstatymų teisinius principus, susijusius su formavimu, tęstiniu veikimu. įmonės plėtra įvairiais tikslais, tokiais kaip susijungimai ir įsigijimai.

Kitos karjerą gerinančios programos

 • Atitikimas antrosios pakopos diplomui (PGD): 2 metai
 • Sertifikato pinigų plovimas: 6 mėnesiai
 • Sertifikato pinigų plovimas: 6 mėnesiai
 • Pažymėjimų atitikties valdymas: 6 mėnesiai
 • Sertifikatų valdybos valdymas: 6 mėnesiai
 • Pagrindinis teorijos aiškinimo pažymėjimas, siūlomas tik kaip išėjimo modulis (PGD atitikties išėjimo modulis): 6 mėnesiai
 • Teisės aktų leidybos pažymėjimas: 6 mėnesiai
 • Aukštesnis pažymėjimas kriminalinės justicijos ir teismo ekspertizių srityje: 1 metai
 • Tarptautinio antrosios pakopos diplomo apmokestinimas: 1 metai
 • Antrosios pakopos diplomo mokesčių įstatymas: 2 metai
 • Antrosios pakopos diplomų sudarymas ir sutarčių aiškinimas: 1 metai
 • Išankstinis pažymėjimas darbo teisėje: 1 metai
 • Nacionalinis diplomų įstatymas (paralegalinės studijos): 3 metai
 • Darbo teisės magistras: 1 metai

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.

Visos magistro ir doktorantūros studijų programos gali būti registruojamos ištisus metus.

Pabaigos data: akademinė veikla prasideda sausio mėnesį ir baigiasi gruodį. Programos terminas nustatomas pagal programos trukmę.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 14 daugiau kursų University of Johannesburg »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 13, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
Price
- Būsto įvertinimas: 2500 USD per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date