Oficialus aprašymas

Dvejų metų pratęstas magistro laipsnis (LLM)

Dvejų metų magistrantūros teisės magistro laipsnis (USL Gould) suteikia galimybę vienerius metus mokytis JAV teisinės sistemos pamatinių elementų ir įsisavinti teisinę anglų kalbą prieš vienerių metų studijų programą.

Per pirmuosius metus gausite akademinį mokymą teisinio skaitymo ir supratimo, atvejo informavimo, teisinės analizės ir dar daugiau, tuo pačiu tobulindami anglų kalbos įgūdžius. Mažos, asmeninės klasės suteikia jums galimybę prisitaikyti prie gyvenimo JAV ir lankytis JAV.

Sėkmingai baigę pirmuosius metus, gausite JAV teisinių studijų sertifikatą ir bus įtrauktas į USC Gould LLM programą.

Kodėl verta rinktis dviejų metų pratęstą LLM USC Gould?

„LLM Guide“ pripažino, kad viena iš „10 geriausių LLM programų Kalifornijoje“, mūsų dvejų metų LLM mokymo programa pirmaisiais metais sustiprina anglų kalbos žinias, kai ruošiatės sėkmingai dirbti LLM laipsnį USC Gould. Tada antraisiais metais, mūsų dvejų metų LLM suteikia jums kruopštų pagrindą Amerikos teisėje, kartu skatindamas kritinį mąstymą ir praktinį problemų sprendimą.

Kai prisijungiate prie USC Gould, jūs tapsite dinamiškos ir įvairios teisės mokyklos bendruomenės dalimi, bus globojami pasaulinio lygio dėstytojai ir patarėjai, įsiregistruosite į mažas ir kolegialias klases ir prisijungiate prie pasaulio Trojos šeimos tinklo, kuriame yra daugiau nei tūkstantis LLM absolventai ir dešimt tūkstančių teisės absolventų.

Mūsų Tarptautinių paslaugų biuras suteikia papildomų išteklių, kad padėtų jums vizai ir kitiems mokymosi JAV reikalavimams

Tinkamumas

Kad galėtumėte įeiti į mūsų dvejų metų pratęstą LLM, turite turėti pirmąjį teisės laipsnį (LLB arba lygiavertį) už Jungtinių Valstijų ribų.

Programa mokoma:
Anglų
University of Southern California USC Gould School of Law

Peržiūrėti 1 daugiau kursų University of Southern California USC Gould School of Law »

Paskutinį kartą atnaujinta May 19, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
64,064 USD
Mokymai už 2018-19 metus yra $ 64,064 plius privalomi mokesčiai
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

University of Southern California (USC) Campus Tour

USC Gould - Is the bar exam right for me?

Admit Day at USC Gould School of Law

Take a Tour of USC Gould School of Law

Career Opportunities with an LLM Degree