Verslo teisė (LL.B.)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar jus domina moksliškai pagrįstas ir į darbo rinką orientuotas teisinis laipsnis, kurį galėtumėte greitai pritaikyti praktikoje? Ar norėtumėte įgyti ne tik teisinių žinių, bet ir gilių žinių apie verslo administravimą? Pasirinkę šį kursą norėdami tapti komercijos teisininku, gausite tvirtą pagrindą savo individualiems profesiniams tikslams pasiekti. Tai atitinka ekonomikos reikalavimus, nes rengia generalistus, gebančius praktiškai ir šiuolaikiškai specializuotis, tapti teisės bakalauru (LL.B.).

Praktinė orientacija yra viso kurso akcentas. Kuriate problemų sprendimus ir pritaikote tiek teisines, tiek verslo žinias. Tam būtina sąlyga - į veiksmą orientuotas mąstymas. Kurso turinys nuo pat pradžių derinamas su ekonomikos atstovais, orientuotas į veiklos poreikius ir yra nuolat optimizuojamas, taip pat atsižvelgiant į lyties aspektus.

Studijos tipas: Pilnas laikas
Studijos trukmė: 7 semestrai
Paskaitos kalba: Vokiečių kalba
Baigimas: Teisės bakalauras
ECTS: 210
kita studijų pradžia: kiekvieną žiemos semestrą
Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas: 2021 07 15

Verslo teisininko studijų tikslas

Studijuokite verslo teisę ir sužinokite, kaip praktiškai pritaikyti teisines žinias verslo problemoms spręsti ir kaip jas spręsti verslo kontekste. Verslo teisininkai yra ieškomi derinių strategai. Į praktiką orientuotas teisinis mokymas yra 60 proc. Kursų priešakyje. Tai atliekant akcentuojamas glaudus ryšys su ekonominiu turiniu, kurį sudaro apie 20 procentų kursų. Sutelkiant dėmesį į ekonomiškai aktualias teisės sritis, yra pakankamai laiko suteikti pagrindines kvalifikacijas (apie 20 proc.), Tokias kaip užsienio kalbos, IT įgūdžiai ir socialiniai įgūdžiai, atsižvelgiant į lyties ypatumus.

Verslo teisininkų kursų struktūra

Verslo teisės studijos per septynis semestrus. Bakalauro studijų kursas suteikia galimybę praktiškai pritaikyti teisines žinias verslo ir administracinės teisės problemoms spręsti ir jas spręsti verslo kontekste. Į praktiką orientuotas teisinis švietimas yra pagrindinis kursas, kuriame dalyvauja daugiau nei 50 proc. Tai atliekant akcentuojamas glaudus ryšys su ekonominiu turiniu, kurį sudaro apie 30 procentų kursų. Sutelkiant dėmesį į su verslu susijusias teisės sritis, maždaug 20 procentų kursų yra pakankamai laiko pagrindinėms kvalifikacijoms suteikti.

Verslo teisininko studijų kursas

Per pirmuosius tris semestrus suteikiamos pagrindinės teisės ir ekonomikos žinios. Vėlesnio išsamaus tyrimo metu turite pasirinkti du iš keturių pagrindinių siūlomų dalykų. Be teisinės ir ekonominės patirties, būtinos pagrindinės kvalifikacijos, tokios kaip užsienio kalbos, informacinės technologijos, retorika ir derybos, mokomos nuo pat pradžių ir gilinamos papildomuose socialinių įgūdžių kursuose. Šeštasis komercinės teisės studijų semestras skirtas ne mažiau kaip 20 savaičių įmonės stažuotei nuo kovo 1 d. Iki rugsėjo 30 d. Ir gali būti baigtas užsienyje. Bakalauro darbas turėtų būti parašytas septintojo semestro metu.


Alexis Brownas / Pexelsas

Pagrindinės verslo teisės studijų kryptys

Studijuoja verslo teisę ir tampa specialistu per specializacijas. Bakalauro laipsnio dalis yra tokia:

 • Veikimas ir mokesčiai
 • Restruktūrizavimas ir bankroto valdymas
 • Verslas ir administravimas
 • Personalo valdymas, darbo ir socialinė teisė

Informacija apie praktikos semestrą

Verslo teisės fakultetas specialiai ruošia savo studentus profesinei praktikai. Štai kodėl praktinis semestras yra pagrindinis kurso komponentas. Šeštame semestre planuojamas dvidešimties savaičių praktinis semestras. Čia studentai savo teisines ir ekonomines žinias taiko verslo praktikoje ar viešajame administravime ir taip įgyja vertingos patirties. Juos palaiko papildomi kursai ir individualus instruktavimas. Patirtis parodė, kad po trumpo mokymo laikotarpio praktikantai gali savarankiškai atlikti kvalifikuotą verslo teisės darbą.

Praktikos organizavimas

Kiekvienas studentas turi ieškoti tinkamos mokymo vietos atitinkamai praktikai atlikti. Mes skubiai rekomenduojame pabandyti laiku rasti tinkamą praktiką. Ypač daug laiko reikia atlikti praktikai užsienyje.

Prieš pradedant praktiką, prašome pateikti užpildytą praktikos sutartį praktikos vadovui, kad būtų galima patikrinti ir patvirtinti praktiką.

Jokios praktikos ar praktinio semestro

Praktinis semestras yra privalomas komponentas visiems verslo teisės studentams. Mokymai ir ankstesnės praktikos nepripažįstami. Tokiu būdu galime garantuoti, kad mūsų studijos yra praktiškos.

Stažuotės vadovas

Visos praktikos metu studentus palaikys pasirinktas profesorius, kuris praktikos metu padės jums iškilus problemoms ir klausimams. Jei turite klausimų, galite susisiekti su bendrosios praktikos vadovu prof. Įrašykite Mathias Ulbrich.

Ieško praktikos

Deja, negalime užimti tiesioginės praktikos pozicijų. Jei kyla sunkumų ieškant tinkamos praktikos, susisiekite su prof. Mathiasas Ulbrichas, kuris yra jūsų pusėje su savo patirtimi.

Vadyba verslo teisės studijų metu

Įvadinės dienos

Pirmakursiams kursas prasideda įvadinėmis dienomis. Jas organizuoja ir vykdo studentų taryba. Čia naujieji verslo teisės studentai gauna pradinę praktinę proceso, formalumų ir kurso organizavimo apžvalgą. 12 asmenų grupėse mokiniai susipažįsta su miesteliu, kuriame yra svarbiausios patalpos, gauna naudingos informacijos apie miestą ir apylinkes ir geriau susipažįsta.

Mažos grupės principas

Verslo teisės laipsnio metu studentus specialiai prižiūri įvairių skyrių profesoriai. Čia taip pat grupės dydis paprastai neviršija 12 studentų, todėl įmanoma kokybiška individuali parama.

Studentų taryba

Jei turite klausimų ar problemų, susijusių su studijavimu komercijos teisininku, taip pat galite naudotis Verslo teisės fakulteto Studentų taryba. Išsamesnę informaciją galite rasti studentų tarybos pagrindiniame puslapyje.

Priėmimo reikalavimai ir paraiška

Kad galėtumėte studijuoti verslo teisę, turite turėti bendrojo stojimo į universitetą, dalykinio įstojimo į universitetą arba techninės kolegijos stojimo kvalifikaciją. Jei turite klausimų apie kitus prieigos įgaliojimus, susisiekite su centrine studentų konsultavimo tarnyba.

Kursai tapti verslo advokatu prasideda žiemos semestre. Galima pereiti iš kitų verslo teisės kursų. Galite kreiptis iki liepos 15 d.

Verslo teisės absolvento profesinės perspektyvos

Mes ieškome verslo teisininkų: Versle skubiai reikalingi darbuotojai, turintys gilių teisinių žinių ir taip pat išmanantys svarbiausias ekonomikos ir verslo administravimo sritis.

Profesinės komercinių teisininkų įdarbinimo sritys yra privataus ir valstybinio ūkio veikla, kuriai būdingas tvirtas teisinių ir verslo valdymo užduočių ryšys. Pažinsite įvairias įdomias atsakomybės sritis su sudėtingais klausimais ir nuolat naujais iššūkiais. Atitinkamai tarpdisciplininiams mokymams, galimos komercinių teisininkų įdarbinimo sritys yra ne tik teisiniai, bet visų pirma komerciniai įmonių departamentai finansų ir mokesčių, pramonės, prekybos, bankininkystės, draudimo, žmogiškųjų išteklių, viešųjų pirkimų ir pardavimų srityse.

Taikymo sritys:

 • Pramonės, prekybos ir paslaugų įmonės
 • Kredito įstaigos ir bankai
 • Finansinių paslaugų teikėjai, pavyzdžiui, lizingo ir faktoringo bendrovės
 • Buhalteriai ir auditoriai
 • draudimo bendrovė
 • Verslo asociacijos
 • Nekilnojamojo turto bendrovės
 • viešojo administravimo
 • Tarpininkavimas ir arbitražas
Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

Die Hochschule Schmalkalden ist eine Hochschule für angewandte Wissenschaften in Thüringen. Sie liegt idyllisch am Rande des Thüringer Waldes. Der grüne Campus zählt zweifellos zu einem der schönsten ... Skaityti daugiau

Die Hochschule Schmalkalden ist eine Hochschule für angewandte Wissenschaften in Thüringen. Sie liegt idyllisch am Rande des Thüringer Waldes. Der grüne Campus zählt zweifellos zu einem der schönsten in Thüringen und Deutschland. Skaityti mažiau