Verslo teisės bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Verslo teisės bakalauras

Gyventi ir mokytis Brooklyn, nuolat besivystančiame tarptautiniame kultūros ir inovacijų centre. Brooklyn Law School yra vos kelios minutės nuo „Wall Street“, tarptautinių finansų epicentro ir „Silicon Alley“, technologijų steigėjų centro. Pasinerkite į realaus pasaulio mokymosi aplinką, kurioje LL.M. studentai auga tiek profesionaliai, tiek asmeniškai.

Brooklyn Law School įsikūrusi vos kelios minutės nuo Wall Street, tarptautinių finansų epicentro, yra ideali vieta verslo praktikos raidai tirti. Mūsų pripažintame verslo teisės fakultete yra ir ilgamečiai nariai, turintys gilias verslo teisės bendruomenės šaknis, ir puikūs jauni mokslininkai, turintys drausmės pažangą. Mūsų pagrindiniai kursai suteikia išsamų pagrindą, kaip įstatymai valdo organizacijas, pradedant nuo mažų ir privačių įmonių iki didelių įmonių, turinčių daug dukterinių ir dukterinių įmonių. Pažangių kursų pasiūla, įskaitant seminarus ir specialybės kursus, suteikia studentams galimybę gilintis į konkrečias sritis.

Mūsų trečiojo dešimtmečio Denniso J. Bloko tarptautinio verslo teisės studijų centras remia įvairius renginius šiuolaikinio tarptautinio verslo klausimais ir pritraukia įtakingus mokslininkus bei praktikus į Teisės mokyklą. Be to, naujasis verslo teisės ir reguliavimo studijų centras vienija Teisės mokyklos egzistuojančias įvairias verslo ir komercinės teisės programas, teikdamas forumą stipendijoms, siūlančioms naujas perspektyvas ir sprendimus realaus pasaulio verslo teisei ir reguliavimo klausimams.

119067_119064_117857_brooklawllm.png

LL.M. Brooklyn Law School studentai turi galimybę sutelkti savo kursus į bendrąją JAV teisę, verslo teisę, intelektinės nuosavybės teisę arba pabėgėlių ir imigracijos įstatymus. LL.M. mokymo programa suteikia teisininkams, mokomiems užsienyje, žinių, reikalingų įsisavinti JAV teisinį diskursą ir patobulinti jų praktikos savo gimtojoje šalyje įgūdžius. Mūsų LL.M. programa taip pat atitinka reikalavimus, reikalingus stoti į Niujorko valstybinį advokatūros egzaminą. Kaip licencijuotas advokatas keliose jurisdikcijose, jūs būsite pasaulinis XXI amžiaus advokatas.

Su novatorišku LL.M. programa, paremta daugiau nei šimtmečio meistriškumo, mes patenkiname naujo teisės pasaulio reikalavimus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The fundamental mission of Brooklyn Law School is to provide its students with the knowledge, skills, and ethical values needed for a career in the law.

The fundamental mission of Brooklyn Law School is to provide its students with the knowledge, skills, and ethical values needed for a career in the law. Skaityti mažiau