Vykdomoji LLM

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ištirkite anglo-amerikiečių bendrosios teisės prieštaravimus prieš mokydamiesi, kaip ją taikyti verslo kontekste. Su dviejų pirmaujančių tarptautinių institucijų (Šiaurės Vakarų Pritzkerio teisės ir IE Law School ) patirtimi dalyviai gauna išsamią verslo teisės praktikos apžvalgą.

Vykdomoji LL.M. jungtinė studijų programa remiasi dviejų geriausių tarptautinių teisės mokyklų žiniomis: Šiaurės vakarų Pritzkerio teisės mokyklos ir IE Law School . Ši LL.M. nuodugniai išnagrinėja anglo-amerikiečių bendrąją teisę, apimančią jos tarptautinę taikymą ir pagrindinius valdymo įgūdžius, susijusius su verslo praktika.

Vykdomoji LL.M. Studijų planas buvo sukurtas tam, kad būtų iššūkis jau įrodytaems specialistams, kad jie įgytų savo įgūdžius į kitą lygį. Programoje išnagrinėsite keletą pagrindinių sričių, kurios pagerins jūsų bendrą supratimą apie dabartinius teisinius pokyčius ir konkrečius sektoriaus įgūdžius, taip pat išsamiai apžvelgs jūsų klientų verslo praktiką.

Greiti faktai

 • Formatas: Intensyvus kampanijos laikotarpis Internete sesijos
 • Įleidimas: rugsėjis
 • Campus: Online Madridas Čikagoje
 • Kalba: Anglų
 • Ilgis: 9 mėnesiai
 • Priėmimo laikotarpis: riedėjimo priėmimo procesas

Vykdomoji LL.M. yra ... Patyrę specialistai, turintys tvirtą teisinį pagrindą ne JAV teisinėje sistemoje. Ši programa sujungia daugybę aukštos kvalifikacijos asmenų, turinčių įvairias perspektyvas ir pasaulėžiūrą.

Žvelgiant į… Išplėskite savo tinklą tarp panašių mąstančių žmonių. Siekdami pažangos savo sektoriuje, dalyviai turėtų būti pasirengę ištirti anglo-amerikiečių teisinę sistemą ir jos tarptautinį taikymą.

Norėdami tapti… Nesvarbu, ar einate į dabartinį vaidmenį, ar įveikti naują iššūkį, yra daug karjeros galimybių, įskaitant:

 • Teisinis
 • Vidaus advokatas
 • Teisininkas
 • Verslo plėtros vyresnieji vadovai
 • Įmonių strategijos ir mokslinių tyrimų vadovas
 • Teisinis patarėjas
 • Strategija, pasaulinė m

Gyvenamasis būstas Čikagoje

Studentai, kurie gali užimti ilgesnį laiką nuo darbo ir kurie norėtų daugiau laiko tradicinėje klasėje, galbūt norės apsvarstyti Čikagos gyvenamąją vietą. Ši parinktis apjungia pirmąjį tradicinio vykdomosios programos semestrą su visu pavasario semestru (sausio – gegužės mėn.), Gyvenančiu Šiaurės vakarų įstatyme. Pagal šią parinktį dalyviai gali rinktis iš įvairiausių kursų, siūlomų gyvenamiesiems JD ir LLM studentams Šiaurės Vakarų įstatyme.

Unikali ne visą darbo dieną programa

Šis unikalus vykdomasis LLM yra lankstus visame pasaulyje dalyvaujantiems dalyviams, kad jie galėtų tęsti savo profesinius ir asmeninius įsipareigojimus, uždirbdami savo LLM laipsnį ir MBA pažymėjimą. Programa sujungia intensyvius universitetų laikotarpius Čikagoje ir Madride, kas maždaug po dviejų savaičių, besikeičiančius su tiesioginiais kursiniais darbais, naudojant mūsų moderniausią kursų platformą.

Pirmasis laikotarpis: vasara Madride (2,5 savaitės)

Vykdomoji LLM programa pradeda veikti rugsėjo mėnesį, trumpai supažindindama su bendra teise, o tada pereina į teisininkus, kurie yra esminiai dalykai.

Antrasis laikotarpis: kritimas Madride (2 savaitės)

Rudenį dalyviai grįžta į Madridą, kad tęstų daugiau pažengusių tarptautinės praktikos sričių ir dviejų papildomų valdymo ir verslo administravimo sričių studijas.

Trečiasis laikotarpis: pavasaris Čikagoje (2,5 savaitės)

Programa baigiasi Čikagoje, kur dalyviai susirenka į galutinį kampanijos laikotarpį, kuris iki gegužės mėn.

Karjera

„Executive LLM“ programa suteikia šiuolaikiniams praktikuojantiems advokatams priemones, būtinas pereiti prie kito profesinės sėkmės lygio.

Programa suteikia neprilygstamą galimybę užmegzti verslo ryšius ir draugystes su kolegomis ir panašaus profesinio lygio absolventais iš viso pasaulio. Vykdomi LLM studentai bus tiek IE, tiek Šiaurės Vakarų institucijų absolventų asociacijos dalis. Programos metu dalyviai bendrauja su aukščiausiais fakulteto nariais, kurie teikia informaciją apie naujausius pokyčius savo srityje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Explore a different way of understanding law that prepares you for the world, whatever it may be.

Explore a different way of understanding law that prepares you for the world, whatever it may be. Skaityti mažiau
Madridas , Segovija + 1 Daugiau Mažiau