Keystone logo

0 Teisė Programos į Teisės studijos Nacionalinės teisės studijos Anglijos teisė 2024

Filtrai

Filtrai

  • Teisės studijos
  • Nacionalinės teisės studijos
Studijų sritys
  • Teisės studijos (0)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Nė viena programa neatitinka jūsų paieškos kriterijų. Patikslinkite filtrus.

Clear filters

Popular education type

Teisė Programos į Teisės studijos Nacionalinės teisės studijos Anglijos teisė

Kas yra Anglijos teisė?
Anglijos teisė yra teisės sistema, kuri remiasi bendrosios teisės normomis, o ne civiline teise. Tai teisinė sistema, kuri naudojama Anglijoje ir Velse. Anglijos teisė taip pat vadinama Britanijos bendrąja teise, nes tai yra Jungtinės Karalystės bendroji teisė.

Anglų teisės raidai didelę įtaką padarė 1066 m. Normanų užkariavimas. Po užkariavimo normanai atnešė į Angliją savo teisinę sistemą, kuri buvo pagrįsta feodaline teise. Tačiau laikui bėgant Anglijos teisė pradėjo kurti savo unikalius bruožus. Viena svarbiausių iš jų buvo „stare decisis“ koncepcija, kuri reiškia, kad teisėjų priimti sprendimai yra privalomi tolesniems teisėjams.

Kokios karjeros galimos Anglijos teisės srityje?
Anglų teisė yra sudėtinga sistema, o jos administravimas apima daugybę skirtingų darbų. Kai kurie iš labiausiai paplitusių Anglijos teisės darbų yra advokatai, advokatai, advokatai, teisėjai ir teismo sekretoriai.

Kodėl svarbu studijuoti anglų teisę?
Anglijos teisė yra viena įtakingiausių teisinių sistemų pasaulyje. Jis vystėsi daugelį amžių ir dabar naudojamas daugelyje skirtingų šalių, ypač tose, kurias kadaise kolonizavo Britų imperija. Studijuodami Anglijos teisę galite giliai suprasti šią sudėtingą sistemą ir pasiruošti teisininko karjerai.

Kokius laipsnius galima gauti anglų teisės srityje?
Yra įvairių laipsnių, kuriuos galite studijuoti, kad taptumėte advokatu arba advokatu pagal Anglijos teisę. Dažniausias laipsnis yra teisės bakalauro laipsnis (LLB), tačiau taip pat yra keletas specialistų laipsnių, kuriuos galite įgyti, pvz., Advokatų profesinio mokymo kursas (BPTC) arba Teisės praktikos kursas (LPC). Kai kurie universitetai taip pat siūlo anglų teisės bakalauro / bakalauro laipsnius, kurie yra labiau skirti akademinėms studijoms ir gali būti derinami su kitais dalykais.

Ką studijuosiu studijuodamas anglų kalbos teisės studijas?
Tipiškas anglų teisės laipsnis apims įvairias temas, įskaitant sutarčių teisę, deliktų teisę, nuosavybės teisę ir baudžiamąją teisę. Taip pat sužinosite apie Anglijos teisės istoriją ir raidą, taip pat teisės sistemos struktūrą Anglijojeir Velse.