Keystone logo
Čekija

Geriausi universitetai Teisė Programos į Čekija 2023

Įstaigų skaičius: 75
  • Prague 3, Čekija

  Tarptautinių santykių fakultetas (FIR) yra vienas didžiausių Prahos ekonomikos ir verslo universiteto fakultetų. Yra dvi pagrindinės mokymo ir mokslinių tyrimų kryptys: tarptautinis verslas ir tarptautinė politika ir diplomatija. Kitos programos, orientuotos į verslą ir teisę, tarptautinę politiką ir diplomatiją arba turizmą, taip pat atlieka neišvengiamą vaidmenį. Pagrindinis skiriamasis FIR bruožas yra aukštas tarptautiškumo lygis visuose etapuose, daug dėmesio skiriant studentų kalbų žinioms.

  • Prague, Čekija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Prague 1, Čekija

  Prahos scenos menų akademija (AMU) yra didžiausia meno mokykla Čekijoje. Dėl plataus spektro, apimančio nuo teatro, muzikos ir šokio iki televizijos ir filmų gamybos, AMU yra laikoma įvairia ir puoselėjančia erdve jauniems menininkams atrasti, įvaldyti ir toliau plėtoti bet kokius turimus talentus.

  • Prague, Čekija

  Prahos kūrybinės komunikacijos mokykla yra privati kolegija, kuri puikiai paruoš jus karjerai visose kūrybinės industrijos srityse. Mūsų studijų programos/specializacijos: - Kūrybinė rinkodara ir komunikacija (skaitmeninė rinkodara ir komunikacija, kūrybinė rinkodara, vadyba kūrybinėje industrijoje) - literatūrinis menas (literatūrinis menas, komercinis rašymas medijose) - vizualieji menai (fotografija ir audiovizualinis menas, animacija). ir Visual Effects, Graphic and Media design) yra susiję su praktine reklamos agentūrų, grafikos studijų, leidybos įmonių ir žiniasklaidos institucijų veikla. Studijų metu dirbsite pagal tikrus užsakymus.

  • Pilsen, Čekija

  Mechanikos inžinerijos fakultetas yra vienas iš seniausių Pilzeno fakultetų ir daugiau nei 70 metų įrodė savo nepakeičiamą poziciją šiame pramoniniame mieste.

  • Prague, Čekija

  Esame didžiausia privati kolegija Čekijoje, turinti daugiau nei 7 000 studentų 2 vietose Prahoje ir Brno miestuose. Įkurta 2001 m. kaip pati pirmoji privati kolegija, nuo tada mes paruošėme daugiau nei 20 000 studentų karjerai verslo ir viešajame sektoriuje.

  • Brno, Čekija

  Brno veterinarijos mokslų universitetas buvo įkurtas 1918 m. Šiuo metu universitetą sudaro trys fakultetai – Veterinarijos fakultetas, Veterinarinės higienos ir ekologijos fakultetas. VFU Brno yra vienintelis universitetas Čekijos Respublikoje, kurio specializacija yra veterinarinė medicina, veterinarinė higiena ir ekologija, ir tik vienas iš dviejų farmacijos mokslų dėstymo. Jis randamas Brno mieste, Brno miesto rajone - Královo Pole, universiteto miestelyje, kuriame yra visos švietimo ir tyrimų įstaigos.

  • Prague 6, Čekija

  Czech Technical University in Prague yra seniausias technikos universitetas Europoje, įkurtas 1707 m. Ir šiuo metu yra svarbiausias techninių tyrimų universitetas regione ir Prahos tyrimų grupėje. CTU siūlo bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros programas 8 fakultetuose: Civilinės inžinerijos fakultete, Mechanikos inžinerijos, Elektros inžinerijos, Branduolinių mokslų ir Fizinės inžinerijos, Architektūros, Transporto mokslų, Biomedicininės inžinerijos, Informacinių technologijų ir programose MIAS Verslo mokykloje. Be to, CTU siūlo nemokamus sporto kursus, galite apsilankyti ir studijuoti Nacionalinėje technologijų bibliotekoje ir pajusti tarptautinę bendruomenę „Campus Dejvice“ Europos širdyje.

  • Nancy, Prancūzija
  • Metz, Prancūzija
  • + 6 Daugiau

  Université de Lorraine yra Prancūzijos valstybinis universitetas, kuris siūlo savo beveik 52 000 studentų visoms studijoms visose srityse ir pagal Bolonijos modelį (bakalauras / magistro laipsnis / daktaro laipsnis).

  • Prague, Čekija

  Prahos ekonomikos ir verslo universitetas (VŠE) yra vienas prestižiškiausių universitetų vadybos ir ekonomikos srityje ir ne kartą pateko tarp geriausių mokyklų Financial Times Europos verslo mokyklų reitinge.

  • Prague, Čekija
  • Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai

  Europos mokymo karjerai centras teikia praktinį mokymą unikalių programų forma teisės, tarptautinio verslo, informacinių technologijų, architektūros ir dizaino, tvarumo ir inžinerijos srityse. Mūsų tikslas – šviesti jaunus ir talentingus studentus apie tai, kaip iš tikrųjų veikia profesinis pasaulis.

  • Liberec, Čekija

  Nuo 1953 m. Technical University of Liberec turi aukščiausio lygio tyrimų ir mokslo rezultatus, mokymo meistriškumą ir tarpdisciplininį bendradarbiavimą. Septyniuose fakultetuose ir viename specializuotame institute studijuoja apie 7000 studentų.

  • Prague, Čekija

  ARCHIP yra progresyvi nauja architektūros mokykla, pasaulinio ir vietinio masto, konceptualinio ir techninio mokymo hibridas ir filosofinė erdvė, apimanti geriausias Europos ir Amerikos architektūros mokymo tradicijas.

  • 12, Čekija

  Ústav práva a právní vědy yra Čekijos teisės ir vadybos mokykla, orientuota į vadybinį, profesinį išsilavinimą švietimo programų MBA, BBA, LLM, DBA, MPA ir magistrantūros srityse. Individualių programų mokymo turinys grindžiamas naujausiomis suaugusiųjų švietimo andragoginėmis žiniomis ir yra visiškai pritaikytas labai užimtiems dalyviams.

  • Prague, Čekija

  Pagrindinė Prahos tarptautinės vadybos mokyklos misija yra pasiūlyti pareiškėjams tarptautiniu mastu pripažintas MBA studijas, atitinkančias sudėtingus jos lygio reikalavimus. Vienas iš sėkmingo verslo veiksnių yra valdymo kokybė. Daugeliui įmonių, ypač dalyvaujant tarptautiniu mastu, MBA laipsnis yra kriterijus ieškant naujų vadovų.