Keystone logo
Švedija

Studijuoti Teisė į Švedija 2024

Studijuoti Švedija

Švedijos įstatymas lygį, kad advokato praktika Švedijoje, absolventai privalo turėti arba įstatymų (LLB) bakalauro laipsnį ar įstatymams (LLM) magistrantūros. LLM paprastai iš papildomo pobūdžio ir siūlo papildomas kvalifikacijas gavėjams, nuo tarptautinės pelno mokesčio įstatymo jūrų teisės Europos teisės dokumentus. Kartu šie du laipsniai paprastai aprėpia 4-5 metų studijų laikotarpį. Įstatymo Aukštojo mokslo Švedijoje Švedijos universitetuose yra tarptautiniu mastu žinomas dėl savo atsidavimo nepriklausomą mąstymą, tyrimo mokslinių tyrimų ir reiklios kokybės kontrolė. Be to, jos pasaulinės klasės reputaciją, Švedija yra pripažinta už savo įsipareigojimą sveikindamas studentus iš viso pasaulio. Šie požymiai, kad ji patraukli studentams ieškant tarptautinės teisės laipsnį, taip pat, kaip ir kitose srityse, tyrimą.Siekiant advokato praktika Švedijoje, studijų gavėjai turi užpildyti papildomas penkerių metų teisinio darbo metu advokatų kontoroje arba privačia praktika. Jie taip pat turi įrodyti, vertas charakterį ir išlaikyti griežtą akademinę testą. Galiausiai tik savo gyventojams, be to, kandidatus iš kitų ES tautų, taip pat Šveicarijoje, turi teisę tapti teisininkai Švedijoje. Bakalauro studijų įmokos ir išlaidos priklauso nuo institucijos. Daugybė stipendija finansavimo galimybės yra prieinami tarptautiniai studentai padėti padengti išlaidas. Yra nebėra viešosios advokatų kontoros Švedijoje; advokatai dirba tik privačia praktika. Apskritai, advokatai Švedijoje teikti teisines konsultacijas, tačiau advokatų kontoros taip pat apima juridiniams pareigas, įskaitant įmonių valdymo, finansinio restruktūrizavimo, nekilnojamojo turto, mokesčių, investicijų, ekonominės plėtros ir daugiau spektrą.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  428
 • Komunalinių paslaugų dalis

  30
 • Interneto prenumerata

  28
 • Vietinis transportas

  74

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  8
 • Kino bilietas

  13
 • Pusė vietinio alaus

  6

Apie Švedija

Švedija yra įsikūręs Šiaurės Europoje ir ribojasi su Suomija, Norvegija ir Baltijos ir Šiaurės jūrose. Nuo technologija politikoje komercijos, Skandinavijos šalis, žinomas dėl savo inovacijų ir technologijų, yra pranašauja jo daug svarbių pasaulinių įmokų, nuo Nobelio premijos Ikea. Pagrindiniai Švedijos pramonės, mediena, geležies rūda, telekomunikacijų, automobilių, ir vaistus. Švedija yra gerai žinomas dėl literatūros, filmų, mados, ir universalus sveikatos priežiūros sistemos. Tai nenuostabu, todėl, kad Švedija taip pat šviečia aukštojo mokslo srityje. Metimas tai, kad anglų kalba yra plačiai vartojama, - ir iš tiesų yra priimtas režimas universitetinio mokymo, taip pat oficiali darbo kalba iš Švedijos korporacijos skaičius - ir Švedija tampa tikra centru tarptautinio tyrimo studentams iš viso gaublys.Ir Švedijos teisinės sistemos Švedijos įstatymai sukūrė šalies parlamento patvirtintas pagal vyriausybės agentūrų, atsakingų už viską nuo teisėsaugos pataisos paslaugų skaičius. Šalis turi tiek baudžiamosios ir civilinės teisės, taip pat išsamią administracinį teisės sistemą.

Vizų reikalavimai

 1. Trumpalaikė viza – jei atvykstate į Švediją trumpesniam nei trijų mėnesių laikotarpiui.
 2. D tipo ilgalaikė viza (rezidento leidimas studijoms) – jei planuojate būti Švedijoje ilgiau nei tris mėnesius.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Trumpalaikė viza; D tipo ilgalaikė viza

Kaina ir valiuta

SEK 1000

Studento vizos prašymo mokestis šiuo metu yra 1000 SEK.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

ES/EEE/Šiaurės šalių apskričių piliečiai gali gyventi ir studijuoti Švedijoje neturėdami leidimo gyventi ar vizos.

Šveicarijos piliečiai turi kreiptis dėl vizos, jei jų studijos trunka ilgiau nei tris mėnesius. Tačiau jie gali pradėti studijas iš karto po atvykimo į Švediją arba pateikti prašymą prieš paskelbiant priėmimą į universitetą.

Studentams, kurie yra ne ES ar EEE šalių piliečiai ir nori studijuoti Švedijoje, reikės studento vizos arba leidimo gyventi. Jei ketinate likti Švedijoje trumpiau nei tris mėnesius, jums reikės vizos, jei nesate vienos iš tų šalių, kurioms Švedijoje netaikomas vizos reikalavimas, pilietis. Jei jūsų studijų kursas truks ilgiau nei tris mėnesius, norint atvykti ir studijuoti Švedijoje, jums reikės leidimo gyventi.

Kad galėtumėte gauti leidimą gyventi, turite būti įleistas į nuolatines studijas pagal programą ar kursą, pagal kurį turite būti universitete arba universitetinėje kolegijoje.

Kur galite pateikti paraišką?

Internetu / Švedijos ambasada arba konsulatas

Užpildę prašymo išduoti vizą procesą internetu, turite susitarti su Švedijos ambasada arba konsulatu pokalbiui, nufotografuoti ir paimti pirštų atspaudus bei gauti leidimo gyventi kortelę.

Interneto svetainė:https://www.migrationsverket.se/English/Private-individuals/Studying-in-Sweden.html

Kaip padaryti paraišką?

Norėdami kreiptis dėl leidimo gyventi studijoms, jums reikės:

 • Sumokėkite pirmąją studijų mokesčio įmoką.
 • Paruoškite patvirtinamuosius dokumentus. Tai apima jūsų paso ir priėmimo laiško kopijas, taip pat įrodymą, kad galite finansiškai išlaikyti save, kol studijuojate Švedijoje. Jei Švedijoje būsite trumpiau nei vienerius metus, jums taip pat reikės visapusiško sveikatos draudimo įrodymo.
 • Pateikite internetinę paraišką.
 • Sumokėkite paraiškos mokestį.

Visą reikalingų dokumentų apžvalgą galite rasti čia: https://www.migrationsverket.se/English/Private-individuals/Studying-in-Sweden/Universities-and-university-college.html

Kada turėtumėte kreiptis?

Kadangi prašymo išduoti leidimą gyventi procesas gali užtrukti ilgai, turėtumėte pateikti prašymą iš karto, kai tik gausite pranešimą apie priėmimą. Dabartinis leidimo gyventi studijoms laukimo laikas yra trys mėnesiai ir daugiau, todėl sumokėję pirmąją studijų įmoką būtinai pateikite prašymą kuo greičiau. Popierinė paraiška užtrunka daug ilgiau nei internetinė paraiška, todėl, jei įmanoma, kreipkitės internetu.

Vizos ir leidimai gyventi tarptautiniams studentams Švedijoje priklauso nuo jūsų studijų trukmės.

Apdorojimo laikas

3 Months

Darbo galimybes

Kaip ES pilietis, turite teisę dirbti Švedijoje be darbo leidimo.

Ne ES / EEE piliečiams reikės leidimo dirbti. Darbdavys Švedijoje jūsų vardu kreipsis dėl leidimo dirbti.

Jums leidžiama dirbti be valandų apribojimų, tačiau patariama neapleisti studijų. Turėsite įrodyti, kad padarėte studijų pažangą, ir parodyti patenkinamus akademinius rezultatus.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.