Keystone logo
Šveicarija

Studijuoti Teisė į Šveicarija 2024

Studijuoti Šveicarija

Advokatų laipsniai Šveicarijoje tam, kad taptum Šveicarijoje teisininkas, studentai privalo baigti trejų metų bakalauro įstatymo (LAB). Tačiau tam, kad būtų leista prie baro ir įveskite praktiką, taip pat reikalingas po dvejų metų teisės magistrė. Pakaitinis variantas, kuris yra populiarus su daugeliu tarptautinių studentų yra trumpesnis ir specializuota LLM, kuris suteikia galimybę įgyti tikslinę žinių vienoje konkrečioje srityje įstatymo, pavyzdžiui, arbitražo ar bankų įstatymą. Taip pat galima siekti teisės daktaro laipsnį po LLB, magistro teisės ir / ar profesinės LLM pabaigos. Absolventai taip pat turi užpildyti vienas su dvejų metų gamybinės praktikos su advokatų kontoros ar teismo - pageidautina kantono, kuriame jie planuoja praktikuoti - ir išlaikyti egzaminas raštu ir žodžiu duodamas jų mokymo sudarymo, kad būtų leista baras.Teisė Aukštasis mokslas Šveicarija Šveicarijos neturi privačias institucijas dėl mokymo teisininkai: visi devyni teisės mokyklos susijęs su šalies kantonų universitetuose. Tai apima Lozanos universitetas, Bazelio universiteto, Berno universitetas, Fribūro universitetas, Ženevos universiteto Liucernos universiteto universiteto Neuchâtel universiteto St. Gallen ir Ciuricho universitetas. Kadangi Šveicarija nesuskaičiuojamų tarptautinių organizacijų ir bankų namo, ir dėl jo, kaip į didelę pažangą, gimtinė daugelyje sričių humanitarinio susirūpinimą, taip pat verslo ir bankų, Šveicarija suteikia studentams iš viso pasaulio su nauja ir išsami statuso pasaulinės perspektyvos. Be to, šalis "įsipareigojimas pažangiausius mokslinius tyrimus siūlo studentams giliau suprasti teisinius pasaulio reikaluose.Nors gyvenimo Šveicarijoje kaina yra gerai žinoma didelis, mokesčiai už mokslą yra santykinai mažas - ypač tada, kai, palyginti su JAV ir JK Be to, yra ir stipendijų galimybes tarptautinių studentų skaičius. Dar kartą, mokesčiai už mokslą gali skirtis iš vienos institucijos į kitą. Dėl savo pasaulio svarbesnė verslo ir finansų, yra daug karjeros galimybių teisininkų Šveicarijoje, ypač per pirminiuose sektoriuose, pavyzdžiui, bankininkystės, finansų ir intelektinės nuosavybės teises.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  1030
 • Komunalinių paslaugų dalis

  81
 • Interneto prenumerata

  52
 • Vietinis transportas

  84

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  16
 • Kino bilietas

  21
 • Pusė vietinio alaus

  7

Apie Šveicarija

Oficialiai vadinamas Šveicarijos Federacija, Šveicarija yra Vakarų Europoje ir ribojasi su Italija vakaruose, Vokietijos šiaurėje, Lichtenšteino ir Austrijos į rytus ir Prancūzijoje į vakarus. Bernas yra Šveicarijos, neturinčioje prieigos prie jūros šalyje, kurią sudaro 26 kantonai, ar teritorinių padalinių, kad šiek tiek skiriasi administravimo procedūrų sostine. Šveicarijos 's gyventojų (beveik aštuoni milijonai žmonių) dauguma gyvena srityje vadinamas "Plateau ", kur tankiai apgyvendinta miestų Ženevoje ir Ciuriche yra. Šveicarija garsėja kaip viena iš turtingiausių pasaulio šalių. Gyventojai turi didžiausią sumą nefinansinių ir piniginio turto vienam asmeniui, palyginti su kitų piliečių visame pasaulyje. Be to, Ženevoje ir Ciuriche nuosekliai prilygsta dviejų miestų eksponuoti geriausius gyvenimo standartus tarp visų kitų pasaulio miestų.Šveicarija 'ai stabili ekonomika priskiriama jo savarankiškumo per žemės ūkio ir veiksmingų gamybos praktikos, kad ji galėtų eksportuoti didelius kiekius prekių. Kitos sritys, Šveicarija rodo puikią ekonominę ekspertizę apima turizmą, Tarptautinė bankininkystė, transportavimas, biotechnologijos ir mokslinius tyrimus ir plėtrą. Centralizuotai įsikūręs pačioje Europos širdyje, Šveicarija švenčiama jo efektyvumą ir našumą, jau nekalbant apie jos stulbinantį geografiją ir turtingą istoriją neutralumo. Su trimis gimtąja kalba, vokiečių, prancūzų ir italų, kartu su anglų kalbos gausa kalbančių studijų galimybes, Šveicarija premjera vieta tarptautiniams studentams. Šveicarijos teisės sistema Remiantis civilinės teisės tradicija, Šveicarija turi statuto pagrindu teisinę sistemą, kuri yra nepriklausomas nuo visų kitų valstybės valdymo srityse.Visi teisėkūros galia slypi 26 šalies valstijų, žinomas kaip kantonų, išskyrus atvejus, kai aiškiai nurodyta jo Konstituciją priklausantys federalinių valdžios institucijų. Federalizmas išlieka svarbiausias Šveicarijos teisinės sistemos.

Vizų reikalavimai

 1. C viza – trumpiems kursams (vasaros mokyklos, kalbų mokyklos), trunkantiems iki trijų mėnesių.
 2. D viza – kursams, kurie trunka ilgiau nei tris mėnesius.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

C viza; D viza

Kaina ir valiuta

EUR 0

Studento vizai gauti prašymas yra nemokamas; tačiau gali būti keletas išimčių.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Nors Šveicarija nėra ES narė, ji leidžia ES piliečiams lankyti šalies universitetus. Studentai, kurie neturi ES/EEE pilietybės, prieš atvykdami į šalį turi kreiptis į Šveicarijos ambasadą arba konsulatą savo šalyje, kad pateiktų prašymą išduoti vizą.

Kursams iki trijų mėnesių – vasaros kursams, kalbų mokykloms – gali prireikti trumpalaikės Šengeno C vizos; ilgesniems nei trijų mėnesių kursams gali prireikti ilgalaikės nacionalinės D vizos.

Negalite atvykti į Šveicariją turėdami trijų mėnesių turistinę vizą ir pakeisti jos į studento leidimą gyventi po to, kai atvykote į Šveicariją. Taigi, net jei esate atleisti nuo įvažiavimo vizos reikalavimo, pavyzdžiui, Australijos, Kanados, Naujosios Zelandijos, Japonijos, Malaizijos ar Singapūro piliečiams, vis tiek turėsite pateikti prašymą išduoti leidimą gyventi prieš atvykdami, jei planuojate pasilikti ilgiau nei 90 dienų.

Visi tarptautiniai studentai, įskaitant ES/ELPA piliečius, per 14 dienų nuo atvykimo į Šveicariją turės kreiptis dėl leidimo gyventi rezidentų registracijos biure.

Kur galite pateikti paraišką?

Šveicarijos ambasada arba konsulatas

Turėsite kreiptis dėl vizos per Šveicarijos ambasadą arba konsulatą savo gimtojoje šalyje.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Gavę Šveicarijos universiteto ar privačios mokyklos patvirtinimą, kad priėmėte, turėsite susisiekti su Šveicarijos ambasada savo šalyje dėl informacijos apie atvykimo į Šveicariją formalumus. Turėsite įrodyti, kad turite pakankamai finansinių galimybių išlaikyti save studijų metu.

Turėsite užpildyti paraiškos formą ir pateikti patvirtinamuosius dokumentus prancūzų, vokiečių arba anglų kalbomis, todėl gali tekti išversti dokumentus.

Trumpalaikių Šengeno C vizų dokumentai apima:

 • galiojantis pasas/kelionės ID;
 • įrodymas, kad turite pakankamai finansinių išteklių jūsų išlaidoms, kol esate Šveicarijoje, padengti;
 • sveikatos priežiūros/nelaimingų atsitikimų draudimas;
 • užsakytų kursų patvirtinimas, įskaitant sumokėtus mokesčius;

jei esate jaunesnis nei 18 metų, gimimo liudijimas ir leidimas keliauti, jei atvykstate į Šveicariją vienas, arba tėvų vizų kopijas, jei jie bus lydimi.

Norint gauti ilgalaikę D vizą, dokumentuose bus:

 • galiojantis pasas/kelionės ID;
 • įrodymas, kad turite pakankamai finansinių išteklių jūsų išlaidoms padengti, kol esate Šveicarijoje, nesvarbu, ar jūs pats, ar rėmėjas, pvz., banko ataskaitų kopijos arba banko laiškas;
 • sveikatos draudimo, kuris apima draudimą nuo nelaimingų atsitikimų, įrodymas;
 • motyvacinis laiškas, nurodantis, kodėl norite atvykti į Šveicariją studijuoti ir kaip tai bus naudinga jūsų karjerai;
 • patvirtinimas apie priėmimą į pripažintą Šveicarijos mokymo įstaigą;
 • sumokėtų kursų mokesčių patvirtinimas;
 • savo CV;
 • ankstesnio išsilavinimo pažymėjimų ir diplomų kopijos;
 • pasirašytą laišką, patvirtinantį, kad kurso pabaigoje išvyksite iš Šveicarijos.

Taip pat gali būti paprašyta išlaikyti kalbos testą, kad įsitikintumėte, jog galėsite sekti pamokas.

Jei norite pradėti magistrantūros studijas, turėsite pateikti įrodymą, kad esate priimtas į magistrantūros studijas ir turite atitinkamą kvalifikaciją, pakankamai finansinių išteklių ir kur gyventi.

Kada turėtumėte kreiptis?

Turėtumėte susitarti dėl susitikimo Šveicarijos ambasadoje arba konsulate jūsų vietovėje, kai tik gausite priėmimo laišką iš Šveicarijos švietimo įstaigos. Pokalbį dėl vizos turėtumėte planuoti likus 6 mėnesiams iki studijų pradžios, bet ne vėliau kaip 10 savaičių iki išvykimo.

Trumpalaikės vizos prašymų nagrinėjimo laikas yra 10–15 dienų; ir 8–10 savaičių ilgalaikėms vizoms.

Studento vizos trukmė priklauso nuo jūsų kurso trukmės. Leidimas gyventi išduodamas vieneriems metams ir gali būti pratęstas.

Apdorojimo laikas

10 Weeks

Darbo galimybes

Galite dirbti ne visą darbo dieną iki 15 valandų per savaitę, o per atostogas - visą darbo dieną, tačiau tik po to, kai Šveicarijoje pragyvenote šešis mėnesius.

Jei jau turite magistro laipsnį užsienio universitete ir dirbate Šveicarijoje savo universitete ar institute, jums nereikia laukti šešių mėnesių, bet galite pradėti dirbti iš karto. Jūsų darbdavys turės gauti leidimą dirbti. Turėsite išlaikyti savo dieninio studento statusą ir parodyti, kad toliau darote pažangą studijose.

Baigę studijas užsienio studentai gali likti Šveicarijoje šešiems mėnesiams ieškoti darbo.

Valandos per savaitę

15

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.