Keystone logo
Australija

Studijuoti Teisė į Australija 2024

Studijuoti Australija

Australijos teisės mokslo laipsnį Australijos teisės mokyklos suteikia įstatymai bakalauro (LLB) ir, visų retesnių atvejų, Juris Doctor (JD). LAB yra ketverių metų studijas, o JD yra trejų metų programa. Abu laipsnių pripažįstamos teisinės praktikos Australijoje Be keliose kitose šalyse, taip pat. Beveik visi iš Australijos teisės studentams siekti antrojo laipsnio arba prieš jų teisės studijų metu. Australija taip pat siūlo LLM programose, kurios siūlo specializacijos variantų, ir galiausiai gali duoti išsamesnę ir tarptautinį supratimą apie teisę. Australijos teisės laipsnių paprastai visiškai arba didžiąja dalimi atitinka praktikuoti teisės aktų reikalavimus. Nemažai užsienio studentams siekti Australijos teisės laipsnių, nes jų aukštos kokybės ir tarptautiniu vertinami statusą. Laipsnis, kuriuo jūsų Australijos laipsnis bus pripažinta už šalies ribų, tačiau skiriasi priklausomai nuo šalies.Teisė Švietimas Australia Australija 'ai teisės mokyklos ir teisės fakultetų universitetuose siūlome tiek bakalauro ir magistro laipsnius. Kiekvienas teisės įstaiga turi savo studijų programą, nors daugelis pagrindinę mokymo programą, įskaitant įvadas į pagrindines sąvokas, delikto, baudžiamosios teisės, nuosavybės teisės ir keletas kitų. Studentai taip pat pasirinkti iš pasirenkamųjų dalykų, pavyzdžiui, tarptautinės teisės, jurisprudencijos ir lyginamosios prekybos teisės diapazone. Dauguma Australijos jurisdikcijos įgaliojimus iš papildomo tyrimo ar praktinio mokymo po teisės laipsnį laikotarpį. Visos Australijos teisės mokyklose mokyti anglų, ir pareiškėjai turi atitikti kalbos reikalavimus, kad būtų patenkinti kvalifikacijos lūkesčius. Akademinis kalendorius prasideda kovo mėnesį ir daro išvadą, spalio mėn. Veiksniai, susiję su renkantis teisės mokyklą apima mokymo ir reputaciją, taip pat kitus, pavyzdžiui, vietos, klimato, dydžio ir tarptautinių studentų demografija.Teisinės studijų išlaidas Australijoje skiriasi priklausomai nuo institucijos, taip pat laipsnį. Bakalauro studijos svyruoja nuo $ 15,000 ir $ 33,000 LTL; magistrantūros laipsnių diapazone nuo $ 20,000 $ 37,000 LTL ir doktorantūros laipsnių gali nukristi kažkur tarp $ 14,000 ir $ 37,000 LTL. Daugelis teisės studentams eiti į advokatų karjeros arba kaip advokatams ar advokatų, dirbančių privačioje praktikoje arba vyriausybės. Kiti ieškoti darbo su didelių korporacijų nuo rengiasi banko paskolas, kad derybose dėl komercinius sandorius. Viešųjų interesų organizacijos, pavyzdžiui, gerovės ir teisinės pagalbos, taip pat siūlome karjeros kelius į Australijos teisės absolventai. Pilnas trečdalis Australijos teisės studijų gavėjų don 't eiti advokato praktika. Dėl savo dėmesį skiriant plataus tarpdisciplininio įgūdžių, kaip antai kritinis mąstymas ir ryšių, studijų laukas yra žiūrima kaip įvairių ne teisės karjerą, įskaitant technologijų, verslo, žurnalistikos ir daugiau pamatai.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  769
 • Komunalinių paslaugų dalis

  67
 • Interneto prenumerata

  53
 • Vietinis transportas

  103

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  9
 • Kino bilietas

  13
 • Pusė vietinio alaus

  6

Apie Australija

Australija, įsikūrusi pietiniame pusrutulyje yra sudėtingas ir kultūriškai įvairi tauta su pasaulinio lygio švietimo sistemą. Šios savybės, kartu su tuo, kad ji 's angliškai kalbančių šalies, padaryti Australija itin populiarios užsienio studentams. Dauguma gyventojų gyvena išilgai pietinės ir rytinės pakrantės. Australija yra labai išsivysčiusi šalis su penktos aukščiausią pasaulio pajamos vienam gyventojui. Pagrindinės pramonės šakos dėmesio Australijos gausių gamtos išteklių, įskaitant žemės ūkyje, sodininkystėje, žvejybos, miškininkystės ir mineralų. Australija 'ai teisinė sistema Išvesta iš Britų įtaka, Australija sekti bendrą teisės sistemą, sudarytą iš teismo vykdomas įstatuose. Australijos valstijos ir teritorijos reglamentuoja jų teismų sistemos su prižiūrinčios federalinės kūno. Australijos teisinė sistema yra žinomas dėl savo brandos ir turtingą istoriją.

Vizų reikalavimai

Visoms studijų programoms turėsite kreiptis dėl 500 poklasio studento vizos.

Specialiosios kategorijos viza (444 poklasis) skirta Naujosios Zelandijos piliečiams, norintiems studijuoti Australijoje.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza

Kaina ir valiuta

AUD 560

Dabartiniai mokesčiai už studento vizą yra 560 AUD (~400 €). Kaina visada ta pati, nesvarbu, kokia studijų trukmė. Atkreipkite dėmesį, kad ši kaina gali skirtis priklausomai nuo vietos, kurioje kreipiatės dėl studento vizos (Australijoje arba sausumoje).

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Kiekvienas, užsiregistravęs kaip tarptautinis studentas į keturių mėnesių ar ilgiau trunkančius kursus Australijoje, turės studento vizą. Norėdami kreiptis dėl Australijos studento vizos, turite besąlygiškai pasiūlyti vietą universitete, raštu priimti šią vietą ir sumokėti reikiamą studijų mokesčio užstatą. Jūsų pasirinkta programa turi būti nuo 12 iki 52 savaičių, kad galėtumėte gauti studento vizą.

Kur galite pateikti paraišką?

Internetinė sistema

Dėl šios 500 poklasio vizos reikia kreiptis naudojant internetinę sistemą.

Interneto svetainė:https://www.homeaffairs.gov.au/

Kaip padaryti paraišką?

Prieš kreipdamiesi dėl vizos, turėsite gauti registracijos patvirtinimą (COE) arba pasiūlymo laišką, patvirtinantį, kad esate priimtas į kursus, užregistruotus Sandraugos kursų registre (CRICOS).

Pildydami internetinę prašymo išduoti vizą formą turėsite pateikti įrodymus, kad atitinkate:

 1. Finansiniai reikalavimai – suma, kurią turite įrodyti, kad turite pragyvenimo išlaidas (atskirai nuo studijų ir kelionių), yra 19 830 AUD (~ 15 170 JAV dolerių) metams. Arba galite įrodyti, kad jūsų sutuoktinis arba tėvai nori jus paremti ir kad jie uždirba bent 60 000 AUD (~ 45 850 JAV dolerių) per metus.
 2. Anglų kalbos mokėjimo reikalavimas – jei nesate iš angliškai kalbančios šalies (ir nebaigėte bent penkerių metų studijų angliškai kalbančioje šalyje), turėsite įrodyti, kad mokate anglų kalbą iki reikiamo lygio su IELTS. , TOEFL iBT, Pearson Test of English (PTE) Academic arba Cambridge Advanced English (CAE).
 3. Sveikatos reikalavimas – kai kurių studentų gali būti paprašyta atlikti medicininę ir (arba) radiologinę apžiūrą, siekiant įrodyti, kad jie yra geros sveikatos (tai taikoma, pavyzdžiui, tiems, kurie ketina mokytis gydytojo, odontologo ar slaugytojo). Išskyrus Belgijos ar Norvegijos studentus, visi studentai privalo įsigyti užjūrio studentų sveikatos draudimą (OSHC).
 4. Reikalavimai charakteriui – Australijos studento vizos reikalavimai numato, kad norint patekti į Australiją turite būti gero charakterio. Tai apima teistumo patikrinimą.

Paprastai studentai turi pateikti:

 • Užpildyta Australijos studento vizos prašymo forma (157A)
 • Sumokėtas vizos prašymo mokestis – šiuo metu 550 AU USD (daugeliu atvejų ~ 420 USD
 • Paso biografinių duomenų puslapio kopija (kai kurių studentų gali būti paprašyta fiziškai pateikti pasą)
 • Registracijos pažymėjimas arba pasiūlymo laiškas
 • Pakankamų lėšų įrodymas
 • Sveikatos draudimo liudijimas
 • Anglų kalbos testo rezultatai
 • Nuosprendžių registro patikrinimo rezultatai
 • Keturios naujausios paso dydžio nuotraukos

Surinkę ir nuskaitę patvirtinamuosius dokumentus, turėsite susikurti paskyrą ir pateikti paraišką naudodami internetinę „ImmiAccount“ programų sistemą: https://www.border.gov.au/immiaccount.

Kada turėtumėte kreiptis?

Prašymą Australijos studento vizai gauti galite pateikti tik po to, kai gausite priėmimo patvirtinimą (COE) iš pasirinkto universiteto.

Dauguma prašymų išduoti vizą užtrunka keturias savaites. Studento vizos trukmė priklauso nuo jūsų pasirinktos programos. Jei studijuojate Australijoje kursą, kuris yra ilgesnis nei 10 mėnesių ir baigiasi Australijos akademinių metų pabaigoje (dažniausiai gruodžio viduryje), jūsų viza paprastai galios iki kitų metų kovo 15 d. Jei jūsų kursas yra ilgesnis nei 10 mėnesių ir baigiasi sausio–spalio mėnesiais, jūsų viza paprastai galios du mėnesius po kurso baigimo.

Studento vizą galite atnaujinti tiek kartų, kiek norite, jei esate užsiregistravę CRICOS patvirtintame kurse.

Į Australiją galite atvykti turėdami studento vizą iki 90 dienų iki kurso pradžios. Per septynias dienas nuo atvykimo turite pranešti savo švietimo teikėjui savo gyvenamosios vietos adresą, taip pat per septynias dienas, jei pakeisite adresą.

Apdorojimo laikas

4 Weeks

Darbo galimybes

Turėdami studento vizą, kurso metu galite dirbti iki 40 valandų per dvi savaites, o atostogų metu – visą darbo dieną. Darbai, kurie yra formali, registruota jūsų kurso dalis, neįtraukiami į limitą. Jei studijuojate magistrantūroje pagal mokslinius tyrimus arba daktaro laipsnį, neturite jokių darbo apribojimų.

Valandos per savaitę

20

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų studento vizos prašymas gali būti atmestas, be kita ko, jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus arba neatitiksite būtinų finansinių, charakterio ar sveikatos reikalavimų.