We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Barbadosas

Studijuoti Teisė į Barbadosas 2024

Studijuoti Barbadosas

Barbadosas Teisė Laipsnis Barbadosas turi tik vieną universitetą, o jo teisė programa buvo įkurta 1970 metais Ji suteikia mokymą, būtiną prieš vykdant profesinę teisinę mokymą Sandraugos Karibų. Programa suskirstyta į tris dalis, ir todėl laipsnis yra LAB (Teisės bakalauras) laipsnį. Kiekvienas iš trijų dalių turi būti baigtas iki studentas gali pereiti į kitą. Be Įstatymo laipsnį (LLB) bakalauro, Barbadosas teisės studentai gali siekti derinimas (LLM) arba antrosios pakopos studijų diplomas verslo ir komercinės teisės, viešosios teisės ar teisės aktų rengimą magistras. Pelningiausi teisės diplomą Barbadosas galimybę studijuoti Karibų jūros, o užsidirbti teisės laipsnį Britanijos bendrosios teisės yra patraukli daugeliui studentų. Nors programa yra selektyvi, tie, kurie yra priimtini ras, kad akademinės aukos griežta ir sudėtingas.Akademiniai metai Barbadosas prasideda rudenį rugpjūčio pabaigoje, ir kad semestras eina per gruodžio pabaigoje. Tai po antro semestro pradžioje sausį ir veikia per gegužės mėn. Neprivaloma vasaros semestras, kuri apima gegužės, birželio ir liepos taip pat yra. Visą laiką mokiniai privalo lankyti pavasarį ir rudenį semestrus ir privalo imtis bent penkis trijų kredito kursai. Baigęs su teisės laipsnį Barbadosas, sėkmingai studentai turės galimybę toliau vykdyti teisinį apmokymą, Karibų jūros. Kai bus įrengta pradėti teisinį karjerą vienoje iš daugelio šalių, kurios laikosi bendros įstatymą. Nes daugelis, Barbadosas teisė laipsnis yra atspirties taškas tolesniam teisinį išsilavinimą.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  503
 • Komunalinių paslaugų dalis

  35
 • Interneto prenumerata

  54
 • Vietinis transportas

  60

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  9
 • Kino bilietas

  9
 • Pusė vietinio alaus

  2

Apie Barbadosas

Barbadosas yra suvereni sala Šalis įsikūręs Mažosios Antilų Karibų. Jis yra žinomas visame pasaulyje, turintys stiprią švietimo sistemą ir raštingumo lygis beveik 100 procentų, viena iš pasaulyje viršuje. Ji yra viena iš pirmaujančių turizmo sustoja Karibų ir yra viena iš regionas 's labiausiai išsivysčiusių salų, todėl nenuostabu, kad tai yra pasirinkimo sala tiems, kurie nori siekti teisinį apmokymą, kurie nori mėgautis salos gyvenimo būdą . Barbadosas Trumpai Kaip jūsų viza Jūsų studento vizą, jūs ketinate reikia pasikalbėti su savo vietos konsulinį skyrių. Jie padės jums įsteigti viską, ko reikia, norint taikyti laikinai gyventi Barbadosas. Dress Šviesos Mes tikriausiai don 't reikia pasakyti, kad Barbadosas yra subtropinis klimatas, ir turi tendenciją būti labai šilta ir drėgna ,Sąskaita už savo pragyvenimo išlaidas Barbadosas galima apibūdinti kaip kukliai klesti, todėl tikėtis, nuomos ir maisto išlaidas prilygsta apie tai, ką turėtų mokėti gyventi mažame, kaimo miestelyje JAV. Transportas bus santykinai pigus, kadangi galite vaikščioti į daugelyje vietų jums reikės eiti į salą. Vietinis Kultūra Barbadosas skolinasi iš kultūros daug iš JAV ir JAV skolinasi iš kultūros Barbadosas daug, todėl, jei esate amerikietis Jums nereikėjo 't jaustis pernelyg iš vietos. Karibų tikrai yra Vakarų kultūros įtakoje daug. Jūsų Anglų turėtų jums gana daug, o jūs pasiimti vietos Bajan kalbą. Saloje yra melting pot skirtingų kultūrų. Teisinės sistemos Barbadosas Barbadosas taip britų bendrosios teisės sistemą. Jis turi Aukščiausiąjį Teismą teismas kaip aukščiausią teismą, ir pagal Aukščiausieji teismai sėdėti magistrato teismai.Teismai užtikrinti tinkamas procesas laikomasi baudžiamajame procese ir padėti įgyvendinti civilines teises Barbadoso žmonių.