Keystone logo
Belgija

Studijuoti Teisė į Belgija 2024

Studijuoti Belgija

Pelningiausi teisės diplomą Belgijoje Pelningiausi teisinį išsilavinimą Belgijoje nereikalauja studentai perduoti pasirengimo egzaminą, kaip reikalaujama keletą kitų laipsnių. Nors olandų maišymas, prancūzų ir kai kurie Vokietijos aukštosios mokyklos Belgijoje gali būti painu, jie turi visus priimtu, jeigu Bolonijos proceso, kuris yra susijęs su tos pačios rūšies bakalauras 's, Magistras ' ai ir daktaro laipsnį sistema po reglamentus kitų Europos šalių. Priėmimas į Belgijos advokatūros leidžiama penkerius metus studijuoja teisę, arba pagal užsidirbti (LLM) magistras. Mokestis už mokslą Belgijos Vyriausybė reguliuoja aukštojo mokslo mokslą visiems valstybinių universitetų ar kolegijų. Šie mokesčiai yra grindžiamas studento (arba studento 's šeimos) gebėjimą sumokėti sumą užuojautą su pajamomis. Pavyzdžiui, mažas pajamas (stipendiją) studentai gauna visas finansinės paramos paketus ir paprastai moka už mokslą norma 100 eurų ($ 135 USD).Studentai laikomi "ne " stipendijai mokėti visą mokestį už mokslą 600 € ($ 800 USD). Dar kartą, šios kainos gali skirtis iš vienos teisės mokyklos į kitą. Užimtumo galimybių Neseniai nedarbo lygis Belgijoje gerokai sumažėjo, nes JAV ir Europoje nuosmukio pagaliau pradėjo gerėti, vilčių, kad taip pat paskatino bankas Anglija apsvarstyti galimybę padidinti palūkanų normas. Todėl užimtumo galimybes teisės studentams, norintiems praktiškai teisės Belgijoje turėtų išlikti suderinamas su sparčiai gerėjančia ekonomikos ir darbo rinkos.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  414
 • Komunalinių paslaugų dalis

  64
 • Interneto prenumerata

  49
 • Vietinis transportas

  49

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  10
 • Kino bilietas

  12
 • Pusė vietinio alaus

  4

Apie Belgija

Europos Sąjunga 'ai įkūrėjų Belgija (Belgijos Karalystė) yra Vakarų Europoje ir šeimininkai svarbių tarptautinių organizacijų, tokių kaip Europos Sąjungos būstinėje ir NATO. Atstovaudamas atskirą kultūrinį sieną, skiriančią lotynų Europos šalių ir germanų šalis, Belgija gyvena prancūziškai kalbančių belgai, olandiškai kalbančioje flamandų belgai ir vokiškai kalbančios bendruomenės, taip pat. Kalbų įvairovę ir ilgą istoriją politinių konfliktų, per pastaruosius penkis šimtmečius buvo derinamas suteikti Belgijai sudėtingą vyriausybę, sudarytą iš federalinės parlamentinių demokratinių ir konstitucinė monarchija principais. Susideda iš Atstovų rūmų ir Senato, Belgija 's federalinės parlamentas yra paskirti atstovai, išrinkti politikai ir karalius ' s vaikai, kurie yra laikomi "Senatoriai teise ".Belgija taip pat yra viena iš nedaugelio šalių pasaulyje, turi privalomą balsavimą, kuris natūraliai suteikia jai itin aukštos rinkėjų normos. Belgija 'ai valstybės vadovas yra karalius, tačiau jo galia apsiriboja skyrimo Ministrą Pirmininką (su pasitikėjimu iš Atstovų rūmų balsavimas) kartu su keliomis kitomis prerogatyvų. Kilę iš principų Napoleono kodekso, Belgija 's teismų sistemos palaiko civilinę teisę, su Kasacinio teismo ir Apeliacinio teismo šalyje atstovaujanti "s aukščiausius teismus. Belgija ' s Teisinė sistema Keturi lygiai paprastų teismų egzistuoja Belgijoje: su "Tribunal de première instance " (žemesnio lygio nepilnamečių baudžiamosios ir civilinės teismas), "teismas des Juges de Paix " ir "Tribunal de policijos " --civil ir baudžiamasis teismas, atitinkamai.Neseniai vyriausybė pridėjo mokesčių teismą ar kamerą, kad Tribunal de première instance, kuri nusprendžia bylinėjasi dėl verslo ir asmeninio mokesčių klausimais. Tik vienas Belgijos teismas turi žiuri - Cour d 'assises --which girdi sunkius nusikaltimus, pavyzdžiui, žmogžudystė, pagrobimo ir nužudymo. Bausmė už sunkius nusikaltimus įtraukti atitinkamas įkalinimo bausmes, kaip nustatyta žiuri, nes mirties bausmė buvo panaikinta nuo 1996 m Nors Belgijos teisė atidžiai seka Prancūzija 's teis ÷ sistema, vartojamos kalbos teismo proceso metu, ar jis yra prancūzų arba olandų, priklauso kur teismas yra Belgijoje. Tačiau abi kalbos yra naudojamos Briuselio teismai.

Vizų reikalavimai

Ne ES/EEE/Šveicarijos piliečiams, norintiems studijuoti Belgijoje ilgiau nei 90 dienų.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

D viza (nacionalinė ilgalaikė viza)

Kaina ir valiuta

USD 200

Galite tikėtis sumokėti 200 USD ar daugiau už prašymo išduoti vizą apdorojimą. Mokesčiai gali keistis.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Jei esate ES / EEE / Šveicarijos pilietis, jums nereikia vizos norint studijuoti Belgijoje. Tačiau jūs turėtumėte būti įstojęs į pripažintą universitetą arba aukštojo mokslo įstaigą, kurios pagrindinė veikla yra Belgijoje, turėti pakankamai lėšų studijų Belgijoje išlaidoms padengti ir turėti tinkamą sveikatos draudimą.

Jei esate ES/EEE/Šveicarijos nepriklausančios šalies pilietis, greičiausiai turėsite pateikti paraišką, kad galėtumėte joje užsiregistruoti aukštojo mokslo studentu ilgesniam nei trijų mėnesių laikotarpiui. Studentai iš kai kurių šalių (pavyzdžiui, JAV) neprivalo gauti vizos į Belgiją, jei jų viešnagė yra ne ilgesnė nei 90 dienų.

Prieš pateikdami prašymą gauti Belgijos studento vizą, paprastai turite būti priimtas į kursą ar studijų programą pripažintame Belgijos universitete ar švietimo įstaigoje.

Studentai iš Kinijos Liaudies Respublikos turi gauti akademinio vertinimo sertifikatą, išduotą Akademinio vertinimo centro (APS), prieš jiems suteikiant teisę stoti į aukštojo mokslo įstaigą Belgijoje. Šis APS sertifikatas reikalingas norint gauti studento vizą į Belgiją. Egzaminą sudaro techninis diplomo įvertinimas ir pokalbis.

Kur galite pateikti paraišką?

Belgijos ambasada arba konsulatas

Dėl studento vizos turėtumėte kreiptis į Belgijos ambasadą arba konsulatą savo gimtojoje šalyje.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Prieš kreipiantis dėl studento vizos į Belgiją, pirmiausia turite būti priimtas į kursus akredituotoje mokymo įstaigoje ir sumokėti registracijos mokesčius (ji bus grąžinta, jei jūsų prašymas išduoti vizą bus atmestas). Jei esate tarptautinis studentas, tuomet turėsite susisiekti su artimiausia Belgijos ambasada arba konsulatu savo šalyje. Ambasada padės jums nustatyti, ar jums reikia studento vizos, ir padės jums pateikti prašymą išduoti vizą.

Dėl studento vizos jūsų gali būti paprašyta pateikti šiuos duomenis:

 • galiojantis pasas/kelionės ID;
 • įrodymas, kad turite vietą pripažintoje institucijoje;
 • išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopijos;
 • išsami informacija apie kursą;
 • įrodymus, kad pakanka lėšų Jūsų pragyvenimo, studijų, sveikatos priežiūros ir repatriacijos išlaidoms padengti (2015–2016 studijų metais – 617 Eur per mėnesį);
 • medicininė pažyma;
 • įrodymas, kad neturite teistumo, jei esate vyresnis nei 21 metai.

Norėdami įrodyti savo priėmimą į pripažintą instituciją, galite pateikti vieną iš šių dokumentų:

 • oficialus registracijos į programą patvirtinimas;
 • pažyma, nurodanti, kad turite prieigą prie numatomų studijų;
 • registracijos stojamiesiems egzaminams įrodymas.

Taip pat jūsų gali būti paprašyta pateikti laišką, kuriame būtų nurodyta, kodėl pasirinkote konkretų kursą, kodėl norite studijuoti Belgijoje ir kokia tai jums bus naudinga. Be to, jūsų gali būti paprašyta parodyti tam tikrą kalbos mokėjimą ta kalba, kuria bus dėstomas kursas.

Per aštuonias dienas nuo atvykimo į Belgiją turite apsilankyti vietos savivaldybės administracijos biuruose/rotušėje (maison communale/gemeentehuis), kad paprašytumėte leidimo gyventi ir užsiregistruoti užsieniečių gyventojų registre.

Kada turėtumėte kreiptis?

Norint gauti ilgalaikę studijų vizą, rekomenduojama susitarti ambasadoje likus bent dviem mėnesiams iki išvykimo. Dėl trumpalaikės vizos susitarkite likus bent 3 savaitėms iki išvykimo.

Studento vizos trukmė priklauso nuo kurso trukmės. Prašymą atnaujinti leidimo gyventi galite kasmet, likus maždaug 30–45 dienoms iki jo galiojimo pabaigos.

Apdorojimo laikas

2 Months

Darbo galimybes

Jei esate užsienio studentas, užsiregistravęs Belgijos mokymo įstaigoje ir turite galiojantį leidimą gyventi, kurso metu galite dirbti iki 20 valandų per savaitę, jei tai netrukdys jūsų studijoms. Iš darbdavio turėsite gauti rašytinę terminuotą sutartį, vadinamą „studento darbo sutartimi“, ir C tipo darbo leidimą. Kitu atveju galite dirbti per oficialias universiteto atostogas neturėdami Belgijos darbo leidimo.

Valandos per savaitę

20

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei turite teistumą arba buvote deportuotas iš ES. Kita atmetimo priežastis – trūksta dokumentų, įrodančių, kad būsite studentas, arba jie nėra užpildyti.