Keystone logo
Brazilija

Studijuoti Teisė į Brazilija 2023

Studijuoti Brazilija

Kas yra teisė laipsnis Brazilijoje? Brazilijoje, teisė yra mokoma kaip bakalauro programą. Kai baigtas, studentas turės bakalauras 's laipsnį teisę. Taip pat nustatyta, privačių advokatų mokyklose. Bet kuris juridinis laipsnis turi būti akredituotos Nacionalinės komisijos teisinį švietimą OAB Federacinės Counsil. Oficialiai teisė laipsnis Brazilijoje yra bakalauro laipsnį įstatymų ir socialinių mokslų. Teisės mokslų daktaras, kuris reikalauja papildomų tyrimų, taip pat yra galimybė čia. Jis reikalauja tolesnio tyrimo, taip pat praktiškai pasinaudoti šioje srityje. Teisė Aukštasis mokslas Brazilija Brazilija yra daug teisės mokyklų ir, kaip rezultatas, yra daug advokatai pateikti. Tiesą sakant, viena iš didžiausių šalies 's miestų, San Paulas, yra keletas 222.000 teisininkai dabar. Tai gerokai mažiau nei daugelyje miestų JAV ar Jungtinėje Karalystėje. Tačiau yra realus poreikis kvalifikuotų specialistų čia, nes daugelis advokatai yra mažiau nei reputacijos.Studentų, kurie nori praktikuoti teisę Brazilijos reikės užbaigti visus jo studijų ir tada stoti į teisinės programų kursą vienoje iš daugelio mokyklų, kurių yra daugiau nei 1000 studentų bus tada reikia pereiti iš tos mokyklos. Tada, kai jis ar ji absolventų, studentas turi praeiti baras testą. Tai įvairi testas, kuris gali būti labai sudėtingas. Ji administruoja advokatūros Brazilijoje. Apskritai, ugdymo procesas trunka apie penkerius metus baigti. Dėl tarptautinių studentų, kurie nori stoti į teisės programų Brazilijoje, pirmas žingsnis yra taikyti vieną iš kolegijų Sveikindamas tarptautinių studentų. Studentai turi turėti priemones, mokėti už save, įskaitant visą savo išsilavinimą ir reikės gauti studento vizą, kurioje mokyklos gali padėti studentui pasiekti. Žvelgiant ilguoju laikotarpiu, yra kvalifikuotų specialistų, čia reikia, bet yra daug iššūkių, taip pat.Kvalifikuoti studentas turės taikyti jam ar save tinkamai, siekiant gauti tinkamą išsilavinimą.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  174
 • Komunalinių paslaugų dalis

  22
 • Interneto prenumerata

  18
 • Vietinis transportas

  39

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  6
 • Kino bilietas

  6
 • Pusė vietinio alaus

  1

Apie Brazilija

Brazilija yra didžiausia valstybė Pietų Amerikoje. Tai taip pat siūlo unikalų modernaus gyvenimo ir kaimo gyvenime. Brazilija, kuri ribojasi su Venesuela, Gajana, Surinamas, ir daugelyje kitų šalių, yra didelis vienas įvairiais būdais. Jis turi septintas pagal dydį BVP pasaulyje. Jis gyvena 201,000,000 žmonių. Ji taip pat turi kai kurie iš įdomiausių vykstančių pokyčių, kaip šalis auga patenkinti savo jaunesnio amžiaus gyventojų poreikius. Tiems studentams, kurie nori studijuoti teisę Brazilijoje, yra daug žadančių galimybių, tarp jų dėl aukštos kvalifikacijos specialistų poreikis. Brazilija siūlo tarptautinių kelionių vizas studentams, kurie buvo priimti į mokyklų šalyje. Esminiai faktai apie Brazilijos - Brazilija yra sudėtingas ir kompaktišką sistemą upių, tarp kurių yra "Amazon", Negro ir Parana upės.Amazonės upė turi didžiausią kiekį vandens, esančios bet kurioje pasaulio upės ir yra antroji ilgiausia upė Žemėje - Beveik ketvirtadalis pasaulyje 's miškų randama Brazilijoje, daugiausia susidedantis iš Amazonės džiunglių. Amazonija yra taip pat namo į daugiau rūšių beždžionių, nei bet kurioje kitoje Žemės vietoje - Futbolas (futebol) yra Brazilija 'ai populiariausia sporto šaka. Studentai bus rasti, kad bet vidutinio didelio miesto jos aplankyti, o mokytis iš Brazilijos turi vieną ar daugiau futbolo stadionus - Trečdalis Brazilija 's du milijonai gyventojų dirba žemės ūkio sektoriuje.Kavos pupelės, kukurūzai, kviečiai, cukranendrės, ryžiai ir soja yra Brazilija "pirminės augalai - viena iš septynių pasaulio stebuklų, Kristus Atpirkėjas statula, randamas Rio De Janeiro Brazilija kapitalas yra Brazilija, kur pagrindinis aukštojo mokslo institucijos, kaip antai Brazilijoje universiteto Kvintā universiteto Brazilijoje (UniCEUB) ir Katalikų universitetas Brazilijoje (UCB) yra - Antropologai Apskaičiuota, kad daugiau kaip 60 gentys Amazonės atogrąžų miškai, kurie dar užmegzti ryšius su civilizacijos Kas yra teisės sistema Brazilijoje? Brazilijos teisinė sistema gali būti sudėtinga. Šalis yra federacinė respublika, su įstatymais valstybės, savivaldybių ir federalinės lygiu. Su kodifikuotos teisinę sistemą, kiekvienas iš vyriausybės komponentas turi savo įstatymus, remiantis konkrečiomis aplinkybėmis šių įstatymų ir kaip jie yra taikomi. Teismų sistema padeda įgyvendinti įstatymus, kurių advokatai yra būtina atstovauti asmenis.Federalinė konstitucija yra pagrindinis Valdančioji komponentu teisinės sistemos.

Visa Requirements

All student visas in Brazil are called Temporary Visa IV, or VITEM-IV.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Student Visa (VITEM-IV)

Kaina ir valiuta

The prices for student visas to Brazil vary depending on the nationality of the applicant. The following cost can be subject to change:

 • For United Arab Emirates citizens: USD 95
 • For France citizens: USD 140
 • For United Kingdom citizens whose visa validity is up to 180 days: USD 40
 • For United Kingdom citizens whose visa validity exceeds 180 days: USD 195
 • For United States citizens: USD 160
 • For citizens from any other country: USD 40

Kas gali kreiptis dėl vizos?

All foreigners that want to study in Brazil - without any immigration goals or intent to perform paid activities that are not internships - need to apply for a student visa. The main requirement to get a student visa is that you are enrolled at a Brazilian university that is registered with the Ministry of Education in Brazil.

Kur galite pateikti paraišką?

At the nearest General Consulate or Brazilian Embassy

You can apply for a student visa to Brazil at the nearest General Consulate or Brazilian Embassy.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

You should consult your Consulate General's website to obtain a student visa application, a list of requirements, and to verify the application process and timetable. Definitely make the appointment with your consulate or embassy as soon as possible.

In order to apply for a VITEM-IV, it is necessary to prepare the following documentation:

 • Applicants passport which cannot expire within 6 months and must have at least two blank pages
 • One Visa Application Form per applicant, generated online
 • Two 3cm x 4cm sized photos
 • Proof of residence within the jurisdiction of the Consular Section of the Embassy for the past 12 months
 • Non-criminal record certificate issued by the applicant's local Police Department for applicants over the age of 18, issued less than 90 days before the application
 • Proof of scholarship, if not, proof of financial capability to pay for the whole duration of the course
 • Proof of enrollment in the institution certifying that the applicant will be attending a course of study, clearly stating the amount of class hours per week
 • Notarized birth certificate or declaration
 • Certificate issued by the previous education institution stating the level of schooling of the applicant
 • Should the applicant be under the age of 18 and not travel with their parents or guardians, a notarized copy of birth certificate sworn translated into Portuguese or English and an Authorization for Brazilian Visa Issuance for Minors signed by both parents or legal guardians at a public notary
 • Health insurance valid in Brazil offering coverage for treatment and hospitalization, or PB4 in case of students from Portugal

Kada turėtumėte kreiptis?

The processing time can be quick and only take a couple of days, but this depends on the country.

The VITEM-IV are valid for up to one year at a time, depending on which course the student is enrolled in, and can be renewed as many times as necessary in order for the student to finish the course. The request for extending the visa must be done at a Federal Police Department or at the Ministry of Justice within 30 days before the current visa expires. In order to renew the visa after one year, you will need to show documentation from the university which proves you have reasonable attendance and performance to continue the course.

For interns, the student visa is valid for one year and cannot be renewed.

After the student visa is granted to the applicant, the student has three months to enter Brazil. After entering Brazil, the student has up to 30 days to register with the Federal Police Department of the city in which they will live.

Apdorojimo laikas

Darbo galimybes

Those who come to Brazil with a VITEM-IV are not allowed to engage in paid activities that are not internships. However, foreign students that are willing to be interns in Brazil are allowed to perform paid activities. For internships of up to four months, there is no need for a formal link with a Brazilian educational institution. For internships lasting longer than four months, a formal link with a Brazilian education institution is mandatory.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?