Keystone logo
Brazilija

Studijuoti Teisė į Brazilija 2024

Studijuoti Brazilija

Kas yra teisė laipsnis Brazilijoje? Brazilijoje, teisė yra mokoma kaip bakalauro programą. Kai baigtas, studentas turės bakalauras 's laipsnį teisę. Taip pat nustatyta, privačių advokatų mokyklose. Bet kuris juridinis laipsnis turi būti akredituotos Nacionalinės komisijos teisinį švietimą OAB Federacinės Counsil. Oficialiai teisė laipsnis Brazilijoje yra bakalauro laipsnį įstatymų ir socialinių mokslų. Teisės mokslų daktaras, kuris reikalauja papildomų tyrimų, taip pat yra galimybė čia. Jis reikalauja tolesnio tyrimo, taip pat praktiškai pasinaudoti šioje srityje. Teisė Aukštasis mokslas Brazilija Brazilija yra daug teisės mokyklų ir, kaip rezultatas, yra daug advokatai pateikti. Tiesą sakant, viena iš didžiausių šalies 's miestų, San Paulas, yra keletas 222.000 teisininkai dabar. Tai gerokai mažiau nei daugelyje miestų JAV ar Jungtinėje Karalystėje. Tačiau yra realus poreikis kvalifikuotų specialistų čia, nes daugelis advokatai yra mažiau nei reputacijos.Studentų, kurie nori praktikuoti teisę Brazilijos reikės užbaigti visus jo studijų ir tada stoti į teisinės programų kursą vienoje iš daugelio mokyklų, kurių yra daugiau nei 1000 studentų bus tada reikia pereiti iš tos mokyklos. Tada, kai jis ar ji absolventų, studentas turi praeiti baras testą. Tai įvairi testas, kuris gali būti labai sudėtingas. Ji administruoja advokatūros Brazilijoje. Apskritai, ugdymo procesas trunka apie penkerius metus baigti. Dėl tarptautinių studentų, kurie nori stoti į teisės programų Brazilijoje, pirmas žingsnis yra taikyti vieną iš kolegijų Sveikindamas tarptautinių studentų. Studentai turi turėti priemones, mokėti už save, įskaitant visą savo išsilavinimą ir reikės gauti studento vizą, kurioje mokyklos gali padėti studentui pasiekti. Žvelgiant ilguoju laikotarpiu, yra kvalifikuotų specialistų, čia reikia, bet yra daug iššūkių, taip pat.Kvalifikuoti studentas turės taikyti jam ar save tinkamai, siekiant gauti tinkamą išsilavinimą.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  185
 • Komunalinių paslaugų dalis

  23
 • Interneto prenumerata

  19
 • Vietinis transportas

  41

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  7
 • Kino bilietas

  7
 • Pusė vietinio alaus

  2

Apie Brazilija

Brazilija yra didžiausia valstybė Pietų Amerikoje. Tai taip pat siūlo unikalų modernaus gyvenimo ir kaimo gyvenime. Brazilija, kuri ribojasi su Venesuela, Gajana, Surinamas, ir daugelyje kitų šalių, yra didelis vienas įvairiais būdais. Jis turi septintas pagal dydį BVP pasaulyje. Jis gyvena 201,000,000 žmonių. Ji taip pat turi kai kurie iš įdomiausių vykstančių pokyčių, kaip šalis auga patenkinti savo jaunesnio amžiaus gyventojų poreikius. Tiems studentams, kurie nori studijuoti teisę Brazilijoje, yra daug žadančių galimybių, tarp jų dėl aukštos kvalifikacijos specialistų poreikis. Brazilija siūlo tarptautinių kelionių vizas studentams, kurie buvo priimti į mokyklų šalyje. Esminiai faktai apie Brazilijos - Brazilija yra sudėtingas ir kompaktišką sistemą upių, tarp kurių yra "Amazon", Negro ir Parana upės.Amazonės upė turi didžiausią kiekį vandens, esančios bet kurioje pasaulio upės ir yra antroji ilgiausia upė Žemėje - Beveik ketvirtadalis pasaulyje 's miškų randama Brazilijoje, daugiausia susidedantis iš Amazonės džiunglių. Amazonija yra taip pat namo į daugiau rūšių beždžionių, nei bet kurioje kitoje Žemės vietoje - Futbolas (futebol) yra Brazilija 'ai populiariausia sporto šaka. Studentai bus rasti, kad bet vidutinio didelio miesto jos aplankyti, o mokytis iš Brazilijos turi vieną ar daugiau futbolo stadionus - Trečdalis Brazilija 's du milijonai gyventojų dirba žemės ūkio sektoriuje.Kavos pupelės, kukurūzai, kviečiai, cukranendrės, ryžiai ir soja yra Brazilija "pirminės augalai - viena iš septynių pasaulio stebuklų, Kristus Atpirkėjas statula, randamas Rio De Janeiro Brazilija kapitalas yra Brazilija, kur pagrindinis aukštojo mokslo institucijos, kaip antai Brazilijoje universiteto Kvintā universiteto Brazilijoje (UniCEUB) ir Katalikų universitetas Brazilijoje (UCB) yra - Antropologai Apskaičiuota, kad daugiau kaip 60 gentys Amazonės atogrąžų miškai, kurie dar užmegzti ryšius su civilizacijos Kas yra teisės sistema Brazilijoje? Brazilijos teisinė sistema gali būti sudėtinga. Šalis yra federacinė respublika, su įstatymais valstybės, savivaldybių ir federalinės lygiu. Su kodifikuotos teisinę sistemą, kiekvienas iš vyriausybės komponentas turi savo įstatymus, remiantis konkrečiomis aplinkybėmis šių įstatymų ir kaip jie yra taikomi. Teismų sistema padeda įgyvendinti įstatymus, kurių advokatai yra būtina atstovauti asmenis.Federalinė konstitucija yra pagrindinis Valdančioji komponentu teisinės sistemos.

Vizų reikalavimai

Visos studentų vizos Brazilijoje vadinamos laikinąja viza IV arba VITEM-IV.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza (VITEM-IV)

Kaina ir valiuta

Studentų vizų į Braziliją kainos skiriasi priklausomai nuo pareiškėjo pilietybės. Šios išlaidos gali būti keičiamos:

 • Jungtinių Arabų Emyratų piliečiams: 95 USD
 • Prancūzijos piliečiams: 140 USD
 • Jungtinės Karalystės piliečiams, kurių viza galioja iki 180 dienų: 40 USD
 • Jungtinės Karalystės piliečiams, kurių viza galioja ilgiau nei 180 dienų: 195 USD
 • Jungtinių Valstijų piliečiams: 160 USD
 • Piliečiams iš bet kurios kitos šalies: 40 USD

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Visi užsieniečiai, norintys studijuoti Brazilijoje – neturėdami jokių imigracijos tikslų ar ketinimų užsiimti mokama veikla, kuri nėra stažuotė – turi kreiptis dėl studento vizos. Pagrindinis reikalavimas norint gauti studento vizą yra tas, kad esate įstojęs į Brazilijos universitetą, kuris yra registruotas Brazilijos švietimo ministerijoje.

Kur galite pateikti paraišką?

Artimiausiame generaliniame konsulate arba Brazilijos ambasadoje

Galite kreiptis dėl studento vizos į Braziliją artimiausiame generaliniame konsulate arba Brazilijos ambasadoje.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Norėdami gauti studento vizos prašymą, reikalavimų sąrašą ir patikrinti prašymo pateikimo procesą bei tvarkaraštį, turėtumėte apsilankyti generalinio konsulato svetainėje. Būtinai kuo greičiau susitarkite dėl susitikimo su savo konsulatu ar ambasada.

Norint kreiptis dėl VITEM-IV, būtina parengti šiuos dokumentus:

 • Pareiškėjo pasas, kurio galiojimo laikas negali baigtis per 6 mėnesius ir turi būti bent du tušti puslapiai
 • Viena prašymo išduoti vizą forma kiekvienam pareiškėjui, sukurta internetu
 • Dvi 3 cm x 4 cm dydžio nuotraukos
 • Gyvenimo ambasados Konsulinio skyriaus jurisdikcijoje įrodymas per pastaruosius 12 mėnesių
 • Neteistumo pažymėjimas, išduotas pareiškėjo vietos policijos departamento vyresniems nei 18 metų pareiškėjams, išduotas likus mažiau nei 90 dienų iki prašymo pateikimo
 • Stipendijos įrodymas, jei ne, finansinių galimybių sumokėti už visą kurso trukmę įrodymas
 • Priėmimo į įstaigą įrodymas, patvirtinantis, kad pareiškėjas lankys studijų kursą, aiškiai nurodant pamokų valandų skaičių per savaitę
 • Notaro patvirtintas gimimo liudijimas arba deklaracija
 • Ankstesnės mokymo įstaigos išduotas pažymėjimas, kuriame nurodytas pretendento išsilavinimo lygis
 • Jei pareiškėjas yra jaunesnis nei 18 metų ir nekeliauja su tėvais ar globėjais, notaro patvirtinta gimimo liudijimo kopija, išversta į portugalų arba anglų kalbą, ir leidimas išduoti Brazilijos vizą nepilnamečiams, pasirašytas abiejų tėvų arba teisėtų globėjų pas notarą.
 • Brazilijoje galiojantis sveikatos draudimas, apimantis gydymą ir hospitalizavimą, arba PB4 studentams iš Portugalijos

Kada turėtumėte kreiptis?

Apdorojimo laikas gali būti greitas ir užtrukti tik kelias dienas, tačiau tai priklauso nuo šalies.

VITEM-IV galioja iki vienerių metų, priklausomai nuo to, į kurį kursą studentas įtrauktas, ir gali būti atnaujinamas tiek kartų, kiek reikia, kad studentas galėtų baigti kursą. Prašymas pratęsti vizą turi būti pateiktas Federaliniame policijos departamente arba Teisingumo ministerijoje per 30 dienų iki dabartinės vizos galiojimo pabaigos. Norėdami pratęsti vizą po vienerių metų, turėsite pateikti universiteto dokumentus, įrodančius, kad lankotės tinkamai ir kad galėtumėte tęsti kursą.

Stažuotojams studento viza galioja vienerius metus ir negali būti atnaujinama.

Gavus studento vizą pareiškėjui, studentas turi tris mėnesius atvykti į Braziliją. Atvykęs į Braziliją studentas turi iki 30 dienų užsiregistruoti miesto, kuriame gyvens, Federaliniame policijos departamente.

Apdorojimo laikas

Darbo galimybes

Tiems, kurie atvyksta į Braziliją su VITEM-IV, neleidžiama užsiimti mokama veikla, kuri nėra stažuotė. Tačiau užsienio studentams, norintiems stažuotis Brazilijoje, leidžiama užsiimti mokama veikla. Atliekant stažuotes iki keturių mėnesių, formalaus ryšio su Brazilijos švietimo įstaiga nebūtina. Stažuotėms, kurios trunka ilgiau nei keturis mėnesius, formalus ryšys su Brazilijos švietimo įstaiga yra privalomas.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?