Keystone logo
Bulgarija

Geriausi universitetai Teisė Programos į Bulgarija 2024

Įstaigų skaičius: 29
  • Sofia, Bulgarija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Barcelona, Ispanija
  • Esch-sur-Alzette, Liuksemburgas
  • + 6 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sofia, Bulgarija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sofia, Bulgarija

  University of National and World Economy / UNWE / yra didžiausia ir seniausia aukštoji ekonomikos mokykla Bulgarijoje ir Pietryčių Europoje. Ji turi 100 metų istoriją. Universitetas yra kilęs iš Laisvojo politikos ir ekonomikos mokslų universiteto, įsteigto 1920 m. Liepos 5 d. Nacionalinio apšvietimo ministro įsakymu Nr. 1940 m. /Valstybės žinios, iss. 1940 m. Birželio 7 d. Nr. 126/ jis buvo paverstas Valstybiniu aukštuoju finansų ir administracinių mokslų institutu ir 1947 m. Reorganizuotas į Sofijos universiteto Ekonominių ir socialinių studijų fakultetą.

  • Sofia, Bulgarija

  Sofia University St. Kliment Ohridski yra pirmoji Bulgarijos aukštųjų mokyklų įstaiga. Jos istorija yra Bulgarijos tautos šimtmečio kultūros ir švietimo tradicijos įsikūnijimas ir tęsinys.

  • Sofia, Bulgarija

  2015 m. Gegužės 26 d. Nacionalinės asamblėjos sprendimu Telekomunikacijų ir pašto kolegija buvo pertvarkyta į Висше училище по телекомуникации и пощи , kurios veiklos tema: specialistų, turinčių aukštąjį išsilavinimą profesinių sričių specialybėse, rengimas “Komunikacija ir kompiuterių inžinerija “ir„ Administravimas ir valdymas “.

  • Varna, Bulgarija

  Varna Free University "Chernorizets Hrabar" yra didžiausias privatus universitetas Bulgarijoje. Tai įsteigtas akademinis centras, apjungiantis Bulgarijos ir tarptautinių studentų mokymą šalies prioritetinėse srityse ir sukuriantis tarptautiniu mastu konvertuojamą ir konkurencingą mokslinį ir akademinį produktą. Ji moko daugiau nei 10 000 studentų daugiau nei 67 bakalauro ir magistro programose ir 29 daktaro laipsnius. programas.

  • Plovdiv, Bulgarija

  Žemės ūkio universitetas - Plovdivas buvo įkurtas 1945 m. Jis sustiprino savo, kaip nacionalinio žemės ūkio mokslo ir švietimo centro, pozicijas Bulgarijoje. 2006 m. Nacionalinė vertinimo ir akreditavimo agentūra Plovdivo žemės ūkio universitetui suteikė institucinę akreditaciją ir aukščiausią įvertinimą „Labai gerai“.

  • Veliko Tarnovo, Bulgarija

  1963 metų rudenį ant istorinės ir vaizdingos Veliko Tarnovo kalvos „Sveta Gora“ duris atvėrė pirmasis už sostinės esantis universitetas, kurio globėjais yra šventi globėjai Kirilas ir Metodijus. Paveldėjusi XIV amžiaus garsiosios Tarnovo literatūros mokyklos švietimo ir kultūros tradicijas, ji įsitvirtino kaip autoritetinga aukštoji humanitarinių ir meninių mokyklų mokykla, kaip prestižinis švietimo ir mokslo centras.

  • Pleven Center, Bulgarija

  Medicinos universitetas - Plevenas yra vienas iš penkių medicinos universitetų Bulgarijoje. Ji buvo įkurta 1974 m., Praplečiant 1865 m. Įkurtos miesto ligoninės akiratį, dydį ir reputaciją. Šiandien, derinant praeities tradicijas ir dabarties galimybes, jame yra švietimo ir terapijos įstaigos, šiuolaikinė ikiklinikinė bazė, Universitetinė ligoninė, turinti daugiau nei 1000 lovų ir klinikų visose pagrindinėse medicinos srityse, taip pat daugybė specializuotų klinikų ir tyrimų padalinių su modernia diagnostine ir terapine įranga.

  • Burgas, Bulgarija

  Burgas Free University / BFU / buvo įkurtas 1991 m. Rugsėjo 18 d. Didžiosios nacionalinės asamblėjos aktu ir yra vienas pirmųjų nevalstybinių universitetų šalyje. Universitetas yra akredituotas Nacionalinės vertinimo ir akreditacijos agentūros ir yra sertifikuotas pagal tarptautinį kokybės standartą ISO 9001: 2008: BFU yra modernus ir novatoriškas universitetas, besirūpinantis savo studentais ir jų profesine realizacija, turintis reikšmingų akademinių pasiekimų ir tarptautiniu mastu. pripažintas statusas.

  • Sofia, Bulgarija

  Химикотехнологичен и металургичен университет yra akademinė institucija, orientuota į mūsų laiko ir tautos poreikius. Mūsų bendruomenė neapsiriboja Universitetu ir šalimi ir apima akademinius partnerius iš skirtingų žemynų.

  • Varna, Bulgarija

  Sveiki atvykę į Varnos medicinos universitetą-vieną moderniausių ir aukščiausių technologijų universitetų šalyje! Patraukli daugiatautė aplinka, moderniausi mokymo metodai ir įranga, realaus pasaulio ir simuliaciniai mokymai, nuostabios sporto ir poilsio sąlygos Bulgarijos jūros sostinėje-tai tik keletas priežasčių, kodėl studentai iš maždaug 50 šalių visame pasaulyje pasirinko studijas Varnos medicinos universitete!

  • Sofia, Bulgarija

  University of Library Studies and Information Technologies (ULSIT) yra valstybinis universitetas, pervadintas Parlamento potvarkiu 2010 m. Lapkričio 29 d. Po to, kai 2004 m. Balsavo specializuota aukštoji bibliotekų studijų ir informacinių technologijų mokykla. Bėgant metams buvo atitinkamai: Įkurta - 18 1950 m. Rugsėjo mėn. Vyriausybės nutarimu - Valstybinis bibliotekų institutas, o vėliau Parlamento dekretu pervadintas į Bibliotekų studijų kolegiją;

  • Sofia, Bulgarija

  Specializuota „La Francophonie“ administravimo ir valdymo įstaiga (ESFAM) yra La Frankophonie universiteto agentūros institutas, įsikūręs Sofijoje, Bulgarijoje. Mūsų misija yra parengti aukšto lygio administravimo ir verslo vadybos specialistus prancūzų kalba, kad jie prisidėtų prie Vidurio ir Rytų Europos zonos šalių plėtros.