Keystone logo
Danija

Studijuoti Teisė į Danija 2024

Studijuoti Danija

Norvegijos pietuose ir pietvakariuose Švedijos slypi Danijos Karalystė, suverenios valstybės, kuri taip pat apima autonominių šalis Grenlandijos ir Farerų salų jo karalystę. Daugiau penki milijonai žmonių gyvena Danijoje, socialistinės demokratinėje šalyje nuosekliai klasifikuojama kaip viena iš labiausiai išsivysčiusių ir laimingiausių pasaulio šalių, visų pirma dėl savo didelio, pajamų vidurkis vienam gyventojui, pajamų lygybės ir socialinio mobilumo veiksnių. Įkūrėjų Jungtinių Tautų, NATO, OECD ir Šiaurės Taryba, Danija turi unikalią praeitį turtingas vikingų istorijos, viduramžių susirėmimai su kaimyninėmis šalimis ir neutralia pozicija Antrojo pasaulinio karo metu buvo imtasi. Naudingi faktai apie Danija • danų yra kalba predominantely kalbėjo Danijoje • Danijos krona (DKK) yra naudojama valiuta, su viena krona lygus 100 rūdos • Beveik 90 procentų danų praktika protestantų religija • Danijoje labai žalia šalis.Vėjo energija yra 30 procentų visų elektros energiją, naudojamą jo gyventojams • Kopenhagoje Danijos kapitalo ir namo į savo vyriausybę, kur monarchas ir premjeras dažnai sušaukti per 17 amžiuje karaliaus pilies pastatytas Christian IV teismų sistemos Danijos teisėkūros ir vykdomosios valdžios institucija išlieka atskirta nuo teisminės institucijos. Yra ne vienas vieninga teismų sistema Danijoje. Vietoj to, Farerų salos, Danija ir Grenlandija turi savo teismines sistemas. Tačiau didelio teismo sprendimai teisėjų gyvenančių Farerų salų arba Grenlandijos gali būti skundžiami Danijos aukštųjų teismų. Didžiausia civilinės ir baudžiamosios teismas Danijos Aukščiausiasis Teismas, kuris yra atsakingas už teisingumą visoje Danijos Karalystėje. Danijos Konstitucijoje yra visų įgyvendinamų Danija 's monarchijos teismų procedūras ir aktų pagrindas.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  599
 • Komunalinių paslaugų dalis

  67
 • Interneto prenumerata

  33
 • Vietinis transportas

  68

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  12
 • Kino bilietas

  16
 • Pusė vietinio alaus

  7

Apie Danija

Advokatų laipsniai teikiamomis Danija siūlo Teisės bakalauras, magistras Įstatymai (LL.M) ir Kandidatas teisės laipsnių. LL.M. laipsnis yra tarptautiniu mastu pripažinta antrosios pakopos laipsnį atsižvelgiant apie vienerius metus užbaigti. Dauguma teisės studentai toliau siekiančių LL.M laipsnį baigus bakalauro 's programą, įgyti patirties su specializuotais teisės srityse, pavyzdžiui, civilinės, baudžiamosios ar teismo. Be to, dauguma Danijos advokatų kontoros (taip pat advokatų kontoros visoje Europos Sąjungoje) nori savo teisininkus surengti LL.M laipsnį, nes šis laipsnis rodo studentų pasistūmėjo teisinį apmokymą, ir yra kvalifikuotas tvarkyti bylas į tarptautinėje aplinkoje. Mylių Teisė laipsnis Danija turi du universitetuose, vykdančiuose teisės laipsnių: Kopenhagos universiteto (Teisės katedra) ir Aahus universitetas (teisės mokykla). Kopenhagos universitetas yra didžiausia teisės mokyklą Danijoje ir Skandinavijoje ir turi 4000 studentai bet kuriuo metu.Studentai gali pasirinkti gauti vieną iš keturių laipsnių Kopenhagos universitete: LL.B, LL.M., Kandidatas ar konfliktų sprendimo ir tarpininkavimo magistro. Aahus universitetas, į Aahus, Danijos mieste, taip pat siūlo bakalauro, magistro ir mokslų daktaras teisės programas, bet neapima konfliktų sprendimo ir tarpininkavimo magistro savo programą. Vasaros užsiėmimai taip pat galima rasti Aahus universitete. Mokestis už mokslą ir ilgis teisės studijų Danijoje Paprastai teisės studentai baigtų savo bakalauro 's laipsnių trejų iki ketverių metų ir magistro ' s laipsnių per vienerius metus. Kandidatas laipsniai gali užtrukti iki trijų metų baigti, priklausomai nuo srities, kurioje studentas nori specializuotis. EEE ir ES studentai neturi mokėti už mokslą, o mokosi aukštojo mokslo programą Danijoje. JAV ir ne Europos Sąjungos piliečiai turi mokėti metinį mokestį už mokslą, pradedant nuo 6000 iki 15000 eurų ($ 8000 į $ 20,000 JAV dolerių).Galimybės teisininkų Danijoje su tūkstančiais kontorų veikiančių Danijoje ir Danijos nedarbo lygio nuosekliai žemiau penkių procentų ženklą, įsidarbinti Danijoje nėra sunku. Tačiau teisininkai specializuojasi tarptautinės teisės patirtį didesnes sėkmės gauti pozicijas greičiau nei teisininkų LLM laipsnių.

Vizų reikalavimai

ST1 – leidimas gyventi ir dirbti mainų studentams iš ne ES/EEE/Šiaurės šalių.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Leidimas gyventi ir dirbti (ST1)

Kaina ir valiuta

EUR 310

Vizos prašymo mokesčiai priklauso nuo jūsų kilmės šalies ir gali būti apie 310 EUR. Mokesčiai gali keistis.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Jei planuojate studijuoti Danijoje ilgiau nei tris mėnesius, jums reikės registracijos pažymėjimo arba leidimo gyventi:

 1. ES/EEE piliečiams reikės registracijos pažymėjimo, o Šveicarijos piliečiams – prašyti išduoti leidimą gyventi šalyje.
 2. Ne ES / EEE piliečiai turės pateikti prašymą išduoti leidimą gyventi Danijoje prieš atvykdami į Daniją.

Jūs turite būti priimtas į aukštojo mokslo programą Danijoje, kurią patvirtina valstybės institucija arba siūlo viešai akredituota mokymo įstaiga.

Kur galite pateikti paraišką?

Danijos diplomatinė atstovybė

Savo ST1 prašymą turėsite pateikti asmeniškai artimiausioje Danijos diplomatinėje atstovybėje. Priežastis, dėl kurios turite pasirodyti asmeniškai, yra ta, kad galėtumėte įrašyti savo biometrines savybes (skaitmeninį veido vaizdą ir pirštų atspaudus). Jūsų biometrinės savybės yra būtinos norint gauti leidimą gyventi. Labiausiai tikėtina, kad turėsite rezervuoti susitikimą.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Paprastai kreipiantis dėl studento vizos į Daniją reikia pateikti šiuos duomenis:

 • Jūsų universiteto priėmimo laiškas;
 • Pasirašyta ir užpildyta paraiškos forma;
 • Kalbos mokėjimo įrodymas (dažniausiai anglų kalba);
 • Galiojantį pasą ar kitokios formos kelionės dokumentą;
 • paso nuotrauka;
 • Kelionių draudimas;
 • Vizos mokesčio mokėjimo įrodymas;
 • Minimalių lėšų (apie 1000 EUR/mėn.) įrodymas;
 • Išsamią informaciją apie Jūsų studijų programą;
 • Įrodymas dėl apgyvendinimo organizavimo studijų metu.

Kada turėtumėte kreiptis?

Geriausias laikas pradėti prašyti leidimo gyventi Danijoje yra trys mėnesiai iki atvykimo datos. Prašymo nagrinėjimas vidutiniškai užtrunka apie 60 dienų, o jūsų studento leidimo gyventi trukmė priklauso nuo to, ar ketinate baigti visą mokymosi programą, ar tik dalį programos lankysite kaip kviestinis studentas. Jei tai bus visa programa, jums bus suteiktas leidimas gyventi tos programos laikotarpiui. Tačiau jei esate užsiregistravę tik tam, kad galėtumėte dalyvauti programos dalyje, leidimas gyventi bus suteikiamas ne ilgesniam kaip dvejų metų laikotarpiui.

Apdorojimo laikas

60 Days

Darbo galimybes

 • Šiaurės šalių, ES/EEE arba Šveicarijos piliečiai gali dirbti Danijoje neribodami valandų skaičiaus.
 • Ne ES/EEE ir ne Šiaurės šalių studentams leidžiama dirbti Danijoje 20 valandų per savaitę nuo rugsėjo iki gegužės ir 37 valandas per savaitę nuo birželio iki rugpjūčio.

Valandos per savaitę

20

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.