We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Estija

Studijuoti Teisė į Estija 2024

Studijuoti Estija

Kas yra teisė laipsnis Estija? Estija 's teis laipsnis yra "Oigusteaduse Bakalaureusekraad ", kuris yra panašus į Įstatymo bakalauro laipsnį. Manoma, kad tai pradinio lygio laipsnis bet kuriuo teisiniu profesija. Studentai taip pat gali vykdyti "Oigusteaduse Magister ", kuris yra panašus į Įstatymo magistro laipsnį. Teisė Aukštasis išsilavinimas Estijoje pirmasis lygis laipsnis Estijoje užima ketverius metus užbaigti, o meistras 's programa reikalauja penkerių metų Tyrimas. Abu yra tiksli ir suteikia tvirtą pagrindą ateities teisinės ir diplomatinės darbą. Daugelis universitetų pasirinkti mokyti savo teisės kursus anglų kalba dauguma, todėl užsiėmimuose pasiekiamas daug tarptautinių studentų, kurie nežino, vietinę kalbą. Studentai, kurie baigė su Estijos teisinės laipsnį gali rasti teisinę ir mokslinių tyrimų darbo tiek Estijoje, tiek užsienyje.Kadangi teisinė sistema atspindi, kad daugelyje Europos šalių, galimybes kelti savo kvalifikaciją kitur arba tęsti darbą Europos šalyje gausu. Tarptautiniai studentai, kurie vykdyti studijų programą Estijoje bus rasti, kad sąnaudos skiriasi iš esmės grindžiama programa ir universitetas studijavo. Estija leidžia žmonėms iš Didžiosios Britanijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Australijos ir Kanados įvesti savo šalį be vizos. Tai sukėlė daugiau tarptautinių studentų apsvarstyti šalį už jų teisės studijas. Estijos akademiniai metai prasideda rugsėjo mėnesį. Jis suskirstytas į du semestrus. Pirmieji galai vasarį, o antrasis semestras prasideda vasario mėnesį ir tęsis iki birželio. Vasaros atostogos nuo birželio iki rugsėjo yra įprasta, nors kai kurios mokyklos siūlo vasaros mokyklos galimybes. Estija yra šalis su griežta teisinio mokymo programą, kuri priima užsienio studentus.Tai labai patrauklus kai kurie nori verstis teisinį išsilavinimą Europoje.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  310
 • Komunalinių paslaugų dalis

  79
 • Interneto prenumerata

  25
 • Vietinis transportas

  30

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  7
 • Kino bilietas

  9
 • Pusė vietinio alaus

  5

Apie Estija

Įvadas į Estijos Respublikos, Estijos sėdi ant šiaurės krašto į Europos Sąjungą, palei Rusijos ir Latvijos sienų ir vos 80 kilometrų nuo Suomijos, kuris sėdi per jūrą. Šalis turi savo kalbą, kuri yra labai panaši Suomijos ir yra unikalus šalyje, bet dauguma žmonių kalbėti anglų, vokiečių ir kitomis kalbomis. Estija yra žinomas dėl savo turtingą kultūrą, ir tai Taline, šalyje 's viduramžių sostinė, kažkada buvo vadinama Europos kultūros sostinė. Visur Estijoje, gražus katedrų ir kitų architektūriškai reikšmingų pastatų laukia ir vokiečių, švedų ir rusų įtaka gali būti vertinama atsižvelgiant į architektūros ir kultūros šalyje. Tartu, kitas didelis miestas, žinomas kaip universiteto miestelyje ir dažnai, kur studentai bus rasti patys. Šalis taip pat gali pasigirti daugiau nei 1500 salų ir daugiau kaip pusė žemės yra sudaryta iš gražiausių miškuose.Turtingas kultūros ir gamtos grožį šalies atkreipti daugelio tarptautinių studentų. Kas yra teisės sistema Estijoje? Teisinė sistema Estijoje suteikia žmonėms aukščiausią galią, kurią jie dirbti per rinkimus. Estija 'ai teisinė sistema grindžiama Continental Europos civilinės teisės modelį, su detaliais kodifikavimo, kad vairuoti teisinius klausimus. Teisinė sistema turi stiprią vokiečių įtaką. Dėl išsamumo lygio, teisinį švietimą yra gana sudėtinga Estijoje. Studentai gali studijuoti privačiąją ar viešąją teisę. Privatinė teisė yra padalintas į civilinės ir komercinės teisės, o viešoji teisė yra padalintas į tarptautiniu, konstitucinės, administracinės, baudžiamosios, finansų ir procesinės teisės.