Keystone logo
Graikija

Studijuoti Teisė į Graikija 2023

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  222
 • Komunalinių paslaugų dalis

  62
 • Interneto prenumerata

  32
 • Vietinis transportas

  30

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  7
 • Kino bilietas

  8
 • Pusė vietinio alaus

  4

Apie Graikija

Dalijimasis sausumos sienas su Turkija, Makedonija ir Bulgarija, Graikija yra ne iš Afrikos, Europos ir Vakarų Azijos kryžkelėje ir yra viena iš labiausiai lankomų šalių pasaulyje. Su savo vaizdingos pakrantės, kalnų peizažas ir senovės istorinių vietų datuojamas 6 a BCE. Demokratinės ir labai išsivysčiusi šalis, priklausanti Europos Sąjungos ir Jungtinių Tautų, Graikija skaičius didelis dėl žmogaus socialinės raidos indeksą ir turi didžiausią ekonomiką Balkanuose. Graikija vadovaujama Ministro Pirmininko, kuris yra paskirtas pagal Graikijos Parlamento išrinktas Graikijos piliečiams. Graikija 's konstitucija garantuoja pilietines laisves ir kitas teises, panašias į tas, kurios priklauso kitų demokratinių konstitucijų. . Politiniai procesai būtų įdiegta ir įgyvendinama premjero, prezidentas (kuris yra tik kai kurių teisės aktų funkcijas) ir spinta Graikų teisinė sistema Graikų turi tris skirtingus teismus: administracinės, civilinės ir baudžiamosios teismus.Vadinamas "Areios Pagos", Valstybės taryba yra aukščiausiasis teismas administracinio teisės ir Kasacinis teismas yra aukščiausiasis teismas Baudžiamojo ir civilinę teisę. Civilines bylas, iš pradžių išklausyti pirmosios instancijos teismuose ir tada gali pradėti Apeliacinių teismų. Sprendimai priimtus Kasacinio teismo yra neatšaukiamas. Baudžiamoji teisė apima nusikaltimas, baudžiamuosius nusižengimus ir pažeidimus (išgirsti magistratas 's teismas). Baudžiamieji nusižengimai ir nusikaltimas yra girdimas Pirmosios instancijos teisme ir, jei reikia, apeliaciniai teismai. Teisėjai valdantieji per Graikijos teismai būtų suteikta gyvos galvos, po dvejų metų bandomuoju laikotarpiu. Jie neturi prieigos prie teisės sekretoriai ir atlikti visas bylinėjimosi dirbti patys. Tik labiausiai atsidavę ir patyrę teisininkai Graikijos atrenkami teisėjų pareigoms, kurios reikalauja išlaikiusiems atitinkamus egzaminus, atsiradusias dėl "Areios Pagos " Aukščiausiasis Teismas (Graikija).Nauja teisėjai taip pat turi imtis kursus Teismo Švietimo Mokykla įsikūrusi Salonikuose vienerius metus. Po to, jie yra skiriami į graikų apygardos teisme, kur jie turi galimybę kreiptis į kitų teismų atgavus kelerių metų patirtį toje konkrečioje teisme.

Studijuoti Graikija

Pelningiausi teisinį išsilavinimą Graikijoje Teisės laipsnis (LLM) Master yra pažangi laipsnis, kuris gali būti gautas po uždirbti bakalauro 's advokatų laipsnį (LLB). Nors LLM nebūtina turėti, kad galėtų dirbti teisę Graikijoje, pageidautina advokatų kontorų samdant studentų šviežia iš advokatų programa ir gali suteikti specialių žinių studentams, norintiems praktiškai konkrečią sritį teisę. Dauguma studentų trunka nuo penkių iki šešių metų baigti savo LLB ir LLM laipsnį. Baigęs teisės programą, studentai gali imtis baras egzaminą baigus 18 mėnesių stažuotės su advokatų kontora ar nepriklausomu advokatu. Graikų baras egzaminą sudaro žodžiu ir raštu skyriuose dėl baudžiamosios, civilinės ir komercinės teisės. Studentai, norintys advokato praktika Graikijoje turėtų žinoti, kad baras egzaminą pateikiama graikų kalba.Mokestis už mokslą EEE ir Europos Sąjungos studentai neturi mokėti už mokslą ne dalyvauti valstybinėse mokyklose ar universitetuose Graikijoje. Tačiau mokslą gali būti imamas tam tikras magistrantūros studijų programų. Ne Europos studentai turės mokėti kasmet mokestį, kuris apima vadovėliai, laboratorijos mokesčius ir tt užimtumo galimybes Kompetentingi Graikijos advokatai mėgautis aukštos socialinę ir verslo būklę, ypač kai praktikuojančių Salonikuose ir Atėnuose. Šiuo metu didėja paklausa vyriausybinių ir privataus sektoriaus įmonės teisininkų, o ne advokatų kontorų, kurios specializuojasi tik vienos rūšies teisės.

Visa Requirements

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Student Visa (National visa – type D)

Kaina ir valiuta

EUR 150

The student visa fee depends on the country and can be around 150 EUR. The price may be subject to change.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Citizens of the EU/EEA do not need a visa to study in Greece. However, if you come from a non-EU country, you need to obtain a student visa. A list of countries requiring or not requiring a visa can be found here: https://www.mfa.gr/en/visas/visas-for-foreigners-traveling-to-greece/countries-requiring-or-not-requiring-visa.html

Kur galite pateikti paraišką?

Greek consulate

You must apply for your student visa through the Greek consulate that has jurisdiction over your permanent state of residence. Most consulates require you to submit your application in person.

Interneto svetainė:https://www.mfa.gr/en/appendix/greece-bilateral-relations/a.html

Kaip padaryti paraišką?

Normally, you will need the following documents:

 • Application form for a visa for a long stay in Greece fully filled in and signed
 • One recent passport-sized, color photograph
 • Passport that should:

• be of validity exceeding by three months the ending date of the visa length
• have at least two blank pages
• have been issued within the previous ten years

 • Criminal Record Certificate, recent and duly attested
 • Medical fitness certificate
 • Travel medical insurance

Additional documents required:

 • Registration letter and fee payment\
 • Certificate by the Ministry of Education that the educational institution holds a valid license and is registered in the relevant records
 • Proof of adequate knowledge of the English language
 • Proof of sufficient funds to cover living expenses, cost of study and repatriation (including eventual scholarship)

Within 40 days after your arrival in Greece, you should apply for a residence permit with the Migration Department. The following documents are normally required:

 • Application Form for a Residence Permit
 • Medical Insurance Certificate, issued by a Greek medical insurance company
 • Medical certificate, issued by a Greek public hospital (CXR, Mantoux test)
 • Receipt of the Residence Permit Fee payment (payment is made at the City Hall)
 • Photocopy of passport
 • Student’s registration letter confirming that the student is registered with Mediterranean College
 • Bank statement confirming that the student has a sufficient amount of money in the bank account to cover the living expenses

Kada turėtumėte kreiptis?

You should make your application 8-12 weeks prior to your planned arrival to Greece.

The length of your student visa depends on the length of your study program. The renewal of the residence permit is annual.

Apdorojimo laikas

12 Weeks

Darbo galimybes

If you are from the EU/EEA, you are allowed to work.

If you are from outside the EU/EEA, you can apply for a permit that allows you to do some part-time work while you study, to support yourself financially. When you’ve finished with your studies, however, this part-time work permit cannot be converted to the regular one, even if you find an employer to hire you full time. You would still need to apply separately for a work visa.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Your visa application may be rejected if you are not able to show proof of the required funds, or if you provide incorrect or incomplete documents.