Keystone logo
Graikija

Studijuoti Teisė į Graikija 2024

Studijuoti Graikija

Pelningiausi teisinį išsilavinimą Graikijoje Teisės laipsnis (LLM) Master yra pažangi laipsnis, kuris gali būti gautas po uždirbti bakalauro 's advokatų laipsnį (LLB). Nors LLM nebūtina turėti, kad galėtų dirbti teisę Graikijoje, pageidautina advokatų kontorų samdant studentų šviežia iš advokatų programa ir gali suteikti specialių žinių studentams, norintiems praktiškai konkrečią sritį teisę. Dauguma studentų trunka nuo penkių iki šešių metų baigti savo LLB ir LLM laipsnį. Baigęs teisės programą, studentai gali imtis baras egzaminą baigus 18 mėnesių stažuotės su advokatų kontora ar nepriklausomu advokatu. Graikų baras egzaminą sudaro žodžiu ir raštu skyriuose dėl baudžiamosios, civilinės ir komercinės teisės. Studentai, norintys advokato praktika Graikijoje turėtų žinoti, kad baras egzaminą pateikiama graikų kalba.Mokestis už mokslą EEE ir Europos Sąjungos studentai neturi mokėti už mokslą ne dalyvauti valstybinėse mokyklose ar universitetuose Graikijoje. Tačiau mokslą gali būti imamas tam tikras magistrantūros studijų programų. Ne Europos studentai turės mokėti kasmet mokestį, kuris apima vadovėliai, laboratorijos mokesčius ir tt užimtumo galimybes Kompetentingi Graikijos advokatai mėgautis aukštos socialinę ir verslo būklę, ypač kai praktikuojančių Salonikuose ir Atėnuose. Šiuo metu didėja paklausa vyriausybinių ir privataus sektoriaus įmonės teisininkų, o ne advokatų kontorų, kurios specializuojasi tik vienos rūšies teisės.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  248
 • Komunalinių paslaugų dalis

  69
 • Interneto prenumerata

  30
 • Vietinis transportas

  30

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  8
 • Kino bilietas

  8
 • Pusė vietinio alaus

  4

Apie Graikija

Dalijimasis sausumos sienas su Turkija, Makedonija ir Bulgarija, Graikija yra ne iš Afrikos, Europos ir Vakarų Azijos kryžkelėje ir yra viena iš labiausiai lankomų šalių pasaulyje. Su savo vaizdingos pakrantės, kalnų peizažas ir senovės istorinių vietų datuojamas 6 a BCE. Demokratinės ir labai išsivysčiusi šalis, priklausanti Europos Sąjungos ir Jungtinių Tautų, Graikija skaičius didelis dėl žmogaus socialinės raidos indeksą ir turi didžiausią ekonomiką Balkanuose. Graikija vadovaujama Ministro Pirmininko, kuris yra paskirtas pagal Graikijos Parlamento išrinktas Graikijos piliečiams. Graikija 's konstitucija garantuoja pilietines laisves ir kitas teises, panašias į tas, kurios priklauso kitų demokratinių konstitucijų. . Politiniai procesai būtų įdiegta ir įgyvendinama premjero, prezidentas (kuris yra tik kai kurių teisės aktų funkcijas) ir spinta Graikų teisinė sistema Graikų turi tris skirtingus teismus: administracinės, civilinės ir baudžiamosios teismus.Vadinamas "Areios Pagos", Valstybės taryba yra aukščiausiasis teismas administracinio teisės ir Kasacinis teismas yra aukščiausiasis teismas Baudžiamojo ir civilinę teisę. Civilines bylas, iš pradžių išklausyti pirmosios instancijos teismuose ir tada gali pradėti Apeliacinių teismų. Sprendimai priimtus Kasacinio teismo yra neatšaukiamas. Baudžiamoji teisė apima nusikaltimas, baudžiamuosius nusižengimus ir pažeidimus (išgirsti magistratas 's teismas). Baudžiamieji nusižengimai ir nusikaltimas yra girdimas Pirmosios instancijos teisme ir, jei reikia, apeliaciniai teismai. Teisėjai valdantieji per Graikijos teismai būtų suteikta gyvos galvos, po dvejų metų bandomuoju laikotarpiu. Jie neturi prieigos prie teisės sekretoriai ir atlikti visas bylinėjimosi dirbti patys. Tik labiausiai atsidavę ir patyrę teisininkai Graikijos atrenkami teisėjų pareigoms, kurios reikalauja išlaikiusiems atitinkamus egzaminus, atsiradusias dėl "Areios Pagos " Aukščiausiasis Teismas (Graikija).Nauja teisėjai taip pat turi imtis kursus Teismo Švietimo Mokykla įsikūrusi Salonikuose vienerius metus. Po to, jie yra skiriami į graikų apygardos teisme, kur jie turi galimybę kreiptis į kitų teismų atgavus kelerių metų patirtį toje konkrečioje teisme.

Vizų reikalavimai

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza (nacionalinė viza – D tipas)

Kaina ir valiuta

EUR 150

Studento vizos mokestis priklauso nuo šalies ir gali būti apie 150 EUR. Kaina gali keistis.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

ES / EEE šalių piliečiams nereikia vizos norint studijuoti Graikijoje. Tačiau jei atvykstate iš ne ES šalies, turite gauti studento vizą. Šalių, kurioms reikalinga viza arba kurioms nereikia vizos, sąrašą rasite čia: https://www.mfa.gr/en/visas/visas-for-foreigners-traveling-to-greece/countries-requiring-or-not-requiring -visa.html

Kur galite pateikti paraišką?

Graikijos konsulatas

Jūs turite kreiptis dėl studento vizos per Graikijos konsulatą, kurio jurisdikcijai priklauso jūsų nuolatinės gyvenamosios vietos valstybė. Daugumoje konsulatų paraišką reikia pateikti asmeniškai.

Interneto svetainė:https://www.mfa.gr/en/appendix/greece-bilateral-relations/a.html

Kaip padaryti paraišką?

Paprastai jums reikės šių dokumentų:

 • Pilnai užpildyta ir pasirašyta prašymo išduoti vizą ilgalaikiam buvimui Graikijoje forma
 • Viena naujausia paso dydžio spalvota nuotrauka
 • Pasas, kuriame turėtų būti:

• galioja tris mėnesius ilgiau nei vizos galiojimo pabaigos data
• turėti bent du tuščius puslapius
• buvo išduoti per pastaruosius dešimt metų

 • Pažyma apie teistumą, neseniai ir tinkamai patvirtinta
 • Medicininio tinkamumo pažymėjimas
 • Kelionės medicininis draudimas

Reikalingi papildomi dokumentai:

 • Registracijos laiškas ir mokesčio sumokėjimas\
 • Švietimo ministerijos pažyma, kad mokymo įstaiga turi galiojančią licenciją ir yra registruota atitinkamoje apskaitoje
 • Tinkamų anglų kalbos žinių įrodymas
 • Pakankamų lėšų pragyvenimo išlaidoms, studijų ir repatriacijos išlaidoms padengti (įskaitant galimą stipendiją) įrodymas

Per 40 dienų nuo atvykimo į Graikiją turėtumėte kreiptis dėl leidimo gyventi į Migracijos departamentą. Paprastai reikalingi šie dokumentai:

 • Prašymo išduoti leidimą gyventi forma
 • Sveikatos draudimo pažymėjimas, išduotas Graikijos sveikatos draudimo bendrovės
 • Graikijos valstybinės ligoninės išduota medicininė pažyma (CXR, Mantoux testas)
 • Mokesčio už leidimą gyventi kvitas (mokama Rotušėje)
 • Paso fotokopija
 • Studento registracijos laiškas, patvirtinantis, kad studentas yra užsiregistravęs Viduržemio jūros koledže
 • Banko išrašas, patvirtinantis, kad studentas banko sąskaitoje turi pakankamai pinigų pragyvenimo išlaidoms padengti

Kada turėtumėte kreiptis?

Prašymą turėtumėte pateikti likus 8–12 savaičių iki planuojamo atvykimo į Graikiją.

Jūsų studento vizos trukmė priklauso nuo jūsų studijų programos trukmės. Leidimas gyventi atnaujinamas kasmet.

Apdorojimo laikas

12 Weeks

Darbo galimybes

Jei esate iš ES / EEE, jums leidžiama dirbti.

Jei esate ne iš ES / EEE, galite kreiptis dėl leidimo, leidžiančio dirbti ne visą darbo dieną studijų metu, kad galėtumėte finansiškai išlaikyti save. Tačiau kai baigiate studijas, šis leidimas dirbti ne visą darbo dieną negali būti pakeistas į įprastą, net jei rasite darbdavį, kuris jus įdarbintų visą darbo dieną. Vis tiek turėsite atskirai kreiptis dėl darbo vizos.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.