Keystone logo
Indonezija

Studijuoti Teisė į Indonezija 2024

Studijuoti Indonezija

Kas yra teisė laipsnis Indonezijoje? Indoneziečių teisė laipsnis yra trijų pakopų. Pirmasis, kuris yra lygiavertis įstatymo bakalauro, vadinamas "Sarjana Hukum / SH " Tai galima pasiekti tiesiogiai iš vidurinės mokyklos. Antroji pakopa apima specialybių teisinį specialistas tyrimą. Tai vadinama "Magister Hukum / MH " arba magistras įstatymo. Kartais tai vadinama "Megister Kenotariatan / M.Kn. " Arba magistras notaras. Galiausiai, trečia pakopa įstatyme daktaras. Pirmosios pakopos reikalingas bet teisininko profesijos teisė Aukštojo mokslo Indonezijoje pagrindinė pirmosios pakopos teisės laipsnis reikalauja ketverių iki septynerių metų studijų Indonezijoje. Kiek laiko antra ir trečia pakopos imtis labai priklauso nuo studijų krypties ir kursus per semestrą, kad jis studentas galėtų imtis. Norint tapti advokato ar advokato Indonezija, studentai privalo lankyti vienas su dviejų mėnesių advokato specialų kursą ir išlaikyti Bar egzaminą.Akademiniai metai Indonezijoje neišplaukia jokios nustatytą grafiką, tačiau kai kurios mokyklos sekti nelyginis ir net semestrų programą. Nelyginis semestrai prasideda nuo rugsėjo iki sausio mėnesį. Net semestrus paleisti nuo vasario iki birželio mėnesio. Šios datos koreliuoja su religinių švenčių keletą svarbiausių religinių grupių šalyje. Teisės studijos Indonezija atsitikti šalyje 's pagrindiniai universitetai, ar teisės mokyklos, kuriame yra rasti didesnių salų ir pagrindinių miesto rajonų šalyje. Nors kiekviena mokykla turi savo taisykles ir reglamentus, tyrimas yra tiksli, ir išbandyti visoje programoje parodyti, kad studentas gali baigti studijas yra bendra. Už teisės laipsnį Indonezijoje kaina gali skirtis priklausomai nuo programos trukmės ir universitete pasirinko. Valstybiniai universitetai mokesčius, kurie yra labai mažas, tačiau privatūs universitetai turi didesnius mokesčius. Tipiškas studentas turės praleisti maždaug JAV 4500 $ už kursinių semestrą Indonezijoje.Studijavimas teisę Indonezija atidaro prie paslaugų gyvavimo augančios šalies su didžiule gyventojų duris. Indoneziečių teisė laipsnis taip pat gali atverti duris teisinio darbo kitose mažesnėse šalyse visoje Okeanijoje ir Azijoje. Studentai, kurie pasirenka studijuoti teisę Indonezijoje gausite įvadas į turtingą kultūrą salų ir įgyti gilesnį supratimą apie savo įvairių žmonių grupių kultūrą.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  229
 • Komunalinių paslaugų dalis

  20
 • Interneto prenumerata

  26
 • Vietinis transportas

  9

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  3
 • Kino bilietas

  3
 • Pusė vietinio alaus

  2

Apie Indonezija

Įvadas į Indonezijos Respublikos Indonezija yra daugiau nei 13.400 salų Pietryčių Azijos ir Okeanijos salynas. Daugiau 238 mln žmonių gyvena Indonezijoje, todėl ją pasaulis 'ai ketvirta pagal gyventojų skaičių šalis. Per šimtmečius, Indonezija buvo svarbus prekybos kelias, o turtingas gamtos ištekliai regione ir toliau atkreipti prekybą visoje šiuolaikinėje istorijoje. Indonezija yra žinomas dėl savo savitai įvairios kultūros, su šimtais kalbų ir etninių grupių visoje salų. Ji taip pat turi pasaulis 's antrasis aukščiausio lygio biologinės įvairovės ir daug dykumoje ir džiunglių sričių, kurios daro tai graži vieta apsilankyti. Kas yra teisės sistema Indonezijoje? Indonezija ' ai teisinė sistema taip civilinėje teisėje sistemą pirmiausia. Šalies įvairovė suteikia paprotinės teisės į daugelį aspektų sistemą, o kai Romos Olandų Įstatymas taip pat maišyti į sistemą.Šalis 'ai Civilinis kodeksas iš esmės taip olandų kolonijinės tradicijas, ir jos pirmasis teisės mokyklą pradėjo olandų.

Vizų reikalavimai

 1. Social Visit Visa – geriausia mainų studentams, vienkartinė.
 2. Limited Stay Visa – tik ilgalaikėms studijoms.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza (Social Visit Visa; Limited Stay Visa)

Kaina ir valiuta

USD 45

Studento vizos kaina yra apie 45 USD, tačiau ji gali keistis ir priklauso nuo šalies, iš kurios kreipiatės.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Visi užsienio studentai, priimami studijuoti Indonezijos universitete, turi gauti studento vizą.

Tam tikrų šalių piliečiai Indonezijoje gali būti iš viso 30 dienų be vizos. Tačiau bevizis buvimas taikomas tik laisvalaikio veiklai ir nesuteikia teisės, pavyzdžiui, mokytis ar dirbti.

Kai kuriose Indonezijos ambasadose (pvz., Suomijoje, Austrijoje) buvo galima kreiptis dėl 211 tipo vizos (turistinės vizos). Šią vizą galima paversti remiama socialinio vizito viza atvykus į Indoneziją. Dėl galimybės kreiptis dėl šios vizos teiraukitės vietinėje Indonezijos ambasadoje.

Kur galite pateikti paraišką?

Indonezijos ambasada arba konsulatas

Geriausia kreiptis dėl vizos Indonezijos ambasadoje arba konsulate savo gimtojoje šalyje. Indonezijos imigracijos departamentas dabar taip pat leidžia internetu pateikti prašymą vizai per savo svetainę.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Reikalingi dokumentai studento vizai į Indoneziją gauti:

 • Galiojantis pasas, kuriame yra bent vienas tuščias puslapis vizai (pasas turi galioti mažiausiai 6 mėnesius po išvykimo iš Indonezijos)
 • Jūsų paso identifikavimo puslapio kopija
 • A užpildė paraiškos formą
 • Dvi spalvotos paso nuotraukos, 4 x 6 cm
 • Lėktuvo bilieto arba elektroninio bilieto kopija
 • Oficialus priimančiojo universiteto priėmimo laiškas
 • Sumokėto vizos mokesčio kvitas arba kvito kopija
 • Ambasados laiškas. Priimančiojo universiteto parengti ambasados laiškai patvirtina, kad tam tikram studentui reikalinga socialinio vizito viza. Ambasados laiškas visada adresuojamas tam tikros šalies Indonezijos ambasadai arba konsulatui: pagal numatytuosius nustatymus tai bus studento gimtoji šalis.

Atvykęs vizos turėtojas per 7 dienas turi pranešti apie savo atvykimą į artimiausią imigracijos tarnybą.

Kada turėtumėte kreiptis?

Prašymą studento vizai gauti rekomenduojama pateikti likus bent 14 dienų iki išvykimo į Indoneziją. Geriausia kreiptis dėl vizos iš karto gavus oficialų priėmimo laišką.

Jūs turite atvykti į Indoneziją per 90 dienų nuo vizos išdavimo dienos.

Maksimali buvimo Indonezijoje trukmė su Social Visit viza yra 60 dienų, o viza turi būti pratęsta paskirties vietoje pagal priimančiojo universiteto nurodymus. Vizą galima pratęsti vienam mėnesiui, o kaina yra apie 50 USD.

Ribotos trukmės viza galioja 5 metus ir ją reikia atnaujinti kas 1 metus.

Apdorojimo laikas

14 Days

Darbo galimybes

Tarptautiniams studentams paprastai neleidžiama dirbti studijų Indonezijoje metu.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.