Keystone logo
Ispanija

Studijuoti Teisė į Ispanija 2024

Studijuoti Ispanija

Ispanijos teisė laipsnis žemiškas žinoma. Daugelis Ispanijos teisės programos dėmesio ispanų, Europos Sąjungos ir Jungtinių Amerikos Valstijų teisės sistemose, nors kai kurie mokys tik civilinę teisę. Šis daugiametis sisteminis požiūris suteikia gerai suapvalinti požiūrį į teisinį išsilavinimą. Pelningiausi teisės diplomą Ispanijoje Kreipimasis į teisės mokyklą reikalauja bakalauro mokymo įstatymas. Baigęs reikiamą bakalauro kursinių, galite kreiptis į teisės mokyklą savo pasirinkimą. Studijuoti teisę Ispanijoje, planuoja išleisti penkerių metų studijavo teisę, nes tai laikoma standartinis ilgis metu Ispanijos teisė laipsnis trunka. Po universiteto baigimo, Ispanijos teisės studentai turi įvesti dvejų metų mokymosi laikotarpį. Baigęs šį mokymą, studentas turi praeiti valstybinį egzaminą prieš praktikuojančių teisę. Vienas iš teisės studijas Ispanijoje nauda yra kaina.Jei lankyti valstybinį universitetą, jums reikės mokėti "matricula ", kuris gali būti keli šimtai eurų, tačiau mokslą poilsio dengia valstybė. Tai reiškia, kad jūs galite pasiekti teisės diplomą Ispanijoje su maža kaina už kambario ir lentos. Dar kartą, mokesčiai gali skirtis iš vienos institucijos į kitą. Ispanija 'ai dėmesio civilinės teisės atneša puikių galimybių įsidarbinti absolventams, tiek šalyje ir daugelyje kaimyninių Europos šalių. Tai tos pačios rūšies teisės praktikuojama Nyderlanduose, pavyzdžiui, kuri yra laikoma už pasaulis 's teisinio proceso centru. Be to, tiriant Ispanijoje, kurioje reikalaujama, sklandumą tiek ispanų ir anglų kalba, studentai yra mokomi dviejų pasaulio 's labiausiai paplitusių kalbų. Šis teisinio išsilavinimo bei lingvistikos derinys suteikia tvirtą pagrindą būsimai teisinės karjeros.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  416
 • Komunalinių paslaugų dalis

  42
 • Interneto prenumerata

  33
 • Vietinis transportas

  34

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  8
 • Kino bilietas

  8
 • Pusė vietinio alaus

  3

Apie Ispanija

Ispanija su jos Viduržemio jūros nuojauta ir išskirtinį architektūros aukos, yra viena iš pasaulyje 's populiariausių vietų aplankyti. Įsikūręs Iberijos pusiasalyje, apsuptas vandens ir kalnų, taip pat Portugalijos šalyje, Ispanija siūlo daug tarptautinės studentas. Šalis turi ilgą ir turtingą kultūros istoriją ir didžiuojasi platų vietovės, įskaitant paplūdimius, ganyklos, kalnai ir dykumos, kaip srityse. Žinomas dėl meno, muzikos, virtuvės ir kitų kultūrinės veiklos, Ispanija taip pat atsinaujinančios energijos plėtros vadovas, ypač saulės energijos ir vėjo energijos srityse. Gerų universitetų derinys, kalba, kuria visame pasaulyje ir patraukli kosmopolitiškas gyvenimo būdas Ispanijos žmonėms padaryti jį patrauklų tiems, kurie nori studijuoti užsienyje. Tiems, kurie domisi teisės studijas rasite, kad šalis 's geriausių universitetų siūlo puikias teisines programas apsvarstyti.Teisė sistema Ispanijoje Ispanijoje taip civilinę teisinę tradiciją ir vadovaujasi Ispanijos konstitucijos kaip savo pagrindinio teisės šaltinio. Kai aiškinimas yra pagamintas, teismas konstitucinė atliks reikalus. Teismų sistema apima Aukščiausiasis Teismas, nacionaliniam teismui, provincijos kortai, savivaldybių teismai, kad dalyvaus pilietinės poreikius autonominių bendruomenių.

Vizų reikalavimai

Studentams už ES / EEE ar Šveicarijos ribų, kurie nori dalyvauti studentų mainuose, atlikti mokslinius tyrimus ar mokymus arba dirbti nemokamu praktikantu ar savanoriu Ispanijoje ilgiau nei tris mėnesius.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza (D tipas)

Kaina ir valiuta

EUR 160

Studento vizos į Ispaniją kainos yra apie 160 EUR. Mokestis dėl vizos gali keistis bet kuriuo metu.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

ES/EEE arba Šveicarijos piliečiams studento vizos nereikia, nepaisant jų buvimo Ispanijoje trukmės. ES / EEE / Šveicarijos studentams nereikia vizos, kad galėtų gyventi Ispanijoje, tačiau jie turės užsiregistruoti vietos valdžios institucijose ir gauti gyvenamosios vietos pažymėjimą.

Visų kitų šalių piliečiams reikalinga studento viza, jei jie planuoja Ispanijoje likti ir mokytis ilgiau nei 90 dienų. Ši viza išduodama tiems studentams, kuriuos jau priėmė pripažintas Ispanijos švietimo institutas.

Kur galite pateikti paraišką?

Ispanijos konsulatas arba ambasada

Galite kreiptis dėl studijų vizos Ispanijos konsulate arba ambasadoje savo gimtojoje šalyje.

Interneto svetainė:http://www.exteriores.gob.es/Portal/en/ServiciosAlCiudadano/Paginas/EmbajadasConsulados.aspx

Kaip padaryti paraišką?

Prieš kreipdamiesi dėl studijų vizos, turite rasti kursą ar programą oficialiai pripažintoje Ispanijos institucijoje. Tada turėsite gauti oficialų organizacijos patvirtinimą, kuriame nurodoma, kad buvote priimtas į kursą ar programą, sertifikato arba priėmimo laiško forma. Kai tai turėsite, galite susisiekti su Ispanijos ambasada arba konsulatu savo šalyje ir pateikti prašymą studento vizai gauti.

Tai, ko tiksliai reikalaujama, gali skirtis priklausomai nuo konsulato, bet paprastai turėsite parodyti savo pasą ir šiuos dalykus:

 • išsami informacija apie studijas, mokymus ar tyrimus, kuriuos atliksite Ispanijoje, įskaitant studijų valandas per savaitę (ne mažiau kaip 20);
 • įrodymas, kad turite sveikatos draudimą;
 • medicininė pažyma, patvirtinanti, kad nesergate ligomis, dėl kurių reikėtų būti karantine;
 • įrodymas, kad turite lėšų, reikalingų jums išlaikyti jūsų buvimo Ispanijoje laiką (pvz., išsami informacija apie stipendiją, Ispanijos bankas, rodantis pakankamai lėšų, arba tėvų / globėjų laiškas, kuriame prisiimama visa finansinė atsakomybė);
 • informacija apie tai, kur gyvensite;
 • teistumo pažymėjimą, kurį per pastaruosius penkerius metus išdavė atitinkamos jūsų gimtosios šalies institucijos.

Jei studijuojate Ispanijoje ilgiau nei šešis mėnesius, per 30 dienų nuo atvykimo į Ispaniją turite kreiptis dėl studento leidimo gyventi. Dėl jo galite kreiptis į vietinį užsieniečių biurą (Oficina de Extranjeros) arba policijos nuovadą. Kortelė galioja metus, ją galite pratęsti kasmet penkeriems metams tol, kol tęsiate studijas.

Kada turėtumėte kreiptis?

Prieš ketindami keliauti į Ispaniją, turėsite pateikti prašymą dėl vizos nuo dviejų iki trijų mėnesių, kad turėtumėte laiko apdoroti prašymą.

Paprastai studento viza Ispanijoje išduodama visam studijų laikui. Galite atnaujinti studento vizą, kad toliau pratęstumėte studijas arba pradėtumėte naują studijų kursą Ispanijoje. Nebandykite pateikti savo studento vizos prašymo likus daugiau nei keturiems mėnesiams iki išvykimo datos arba likus mažiau nei 7 savaitėms iki išvykimo datos, kitaip prašymas nebus priimtas.

Jei jūsų studijos Ispanijoje trunka ilgiau nei šešis mėnesius, turite kreiptis dėl studento leidimo gyventi, kuris galioja vienerius metus. Studento leidimas gyventi turi būti atnaujinamas kiekvienais metais.

Apdorojimo laikas

Darbo galimybes

Leidimas gyventi Ispanijoje suteikia teisę dirbti ne visą darbo dieną arba laikinai, jei nenaudojate uždirbtų pinigų savo išlaikymui, kol esate Ispanijoje. Kol studijuojate, galite dirbti iki 20 valandų per savaitę, jei tai netrukdo studijuoti. Įmonė, kuri jus įdarbina, turės gauti leidimą dirbti iš Užsieniečių tarnybos. Jūsų darbo sutartis negali viršyti studijų vizos trukmės.

Jei atliksite stažuotę kurso, kuriam buvo suteiktas leidimas gyventi, dalį, jums nereikia leidimo dirbti.

Valandos per savaitę

20

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Štai keletas priežasčių, kodėl studento viza į Ispaniją gali būti atsisakyta išduoti:

 • Buvę ar esami nusikalstami veiksmai
 • Nepakankamai paaiškintas planuojamos viešnagės tikslas ir aplinkybės
 • Nepakankamų pragyvenimo lėšų
 • Negaliojantis kelionių draudimas
 • Nepateikė apgyvendinimą patvirtinančio dokumento
 • Nepalanki Šengeno vizų padėtis – Ankstesnių Šengeno vizos apribojimų nesilaikymas (ty buvimas Šengeno zonoje viršijamas, pateikto kelionės maršruto nesilaikymas – praleisti daugiausiai buvimo pagrindinėje Šengeno erdvės paskirties šalyje ir pan.).