Keystone logo
Italija

Studijuoti Teisė į Italija 2024

Studijuoti Italija

Tapti advokatu Italijoje teisininkų Italijoje vadinami "avvocati " ir priklauso nuo šalies 's nacionalinio advokatų asociacijos vadinamas "Consiglio Nazionale Forense ". Advokatai taip pat gali būti nariais savo vietos advokatų asociacijos, nes teisinė profesija Italijoje yra decentralizuota. Tačiau Consiglio Nazionale Forense yra atsakingas už siuntą drausmines priemones visuose praktikuojančių advokatų Italijoje ir laikosi elgesio kodekso, kuris taikomas patarėjų, dirbančių visuose Italijos teritorijoje. Kadangi Italija yra Europos Sąjungos šalis, jos teisinio švietimo reikalavimai veidrodis kitų ES šalių. Užbaigimas bakalauro (LLB) ir antrosios pakopos (LLM) yra privalomas, kartu su ne mažiau kaip vienerius metus nuo interning su advokatų kontoros ar kitų teisės orientuotas subjektams. Judėjimas iš baro patikrinimo, būtina prieš teisininkai gali verstis teisę Italijoje.Mokestis už mokslą išlaidos lankyti teisės mokyklą Italijoje gerokai skiriasi srityje ir ar universitetas yra valstybinė ar privati.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  408
 • Komunalinių paslaugų dalis

  66
 • Interneto prenumerata

  28
 • Vietinis transportas

  35

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  9
 • Kino bilietas

  9
 • Pusė vietinio alaus

  5

Apie Italija

Italija yra Pietų Europos, parlamentinė respublika ribojasi su Austrija, Šveicarija, Slovėnija ir Prancūzija, ir apima Sardinijos bei Sicilijos salų, kaip dalį savo teritorijos. Vatikanas ir San Marinas yra suverenios valstybės esamos Italijoje, o Italijos anklavas Campione d 'Italia yra Šveicarijoje. Su ketvirtą didžiausią ekonomiką bet Europos Sąjungos nare, Italija taip pat įtakinga regioninės ir Vidurio Galia ir nustatė dalyvis NATO, Pasaulio prekybos organizacija, ir visi trys metiniai "G " aukščiausio lygio susitikimus. Italija 'ai vyriausybė yra dvejų rūmų parlamentas, susidedantis iš dviejų namų - Respublikos Senato ir Deputatų rūmų. "Presidente del Consiglio dei Ministri " (prezidentas Ministrų arba dalyvaujant Italijos premjerui Taryba) yra Vyriausybės vadovas, renkamas pareigų Respublikos Prezidentui.Senatas ir Deputatų rūmai yra nepriklausomi subjektai, niekada patenkinti, jeigu pagal konkrečias aplinkybes, kaip aprašyta Italija 's konstitucijos. Italija ' ai teisinė sistema Administracinės, baudžiamosios ir civiliniai teismai sudaro Italija 's teisinę sistemą. Baudžiamosios bylos susijusios teismus, teisėjus ir žiuri, skirtingai nuo administracinių ir civilinių bylų, kad tik reikalauti, kad teisininkai užbaigti bylą. Po sprendimo baudžiamojo teismo šalis gali kreiptis į aukštesnės instancijos teismą iki Italija 's Aukščiausiojo Teismo, jei taikoma. Civilinė teismo teisėjas skirs Europos "Giudice di pace " (Taikos teisėjai), teisėjų, tribunolai, skundų ir aukščiausiųjų teismų. Apsauga individualių ir teisėtų interesų yra Italija 's administracinių teismų funkcija. Atvejai girdimas administracinis teismas visų pirma susijusi su viešaisiais interesais, valstybės lėšų ir problemų aplinkinių dvarų, testamentai ar miesto / kaimo problemas.

Vizų reikalavimai

 1. C tipo viza: trumpalaikė viza arba kelionės viza, galiojanti vienam ar keliems atvykimams ir ne ilgesniam kaip 90 dienų laikotarpiui.
 2. D tipo viza: ilgalaikė viza, galiojanti ilgiau nei 90 dienų.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

C tipo viza; D tipo viza

Kaina ir valiuta

USD 70

Studento vizos į Italiją mokestis paprastai yra apie 50–70 USD. Mokestis gali keistis.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

ES / EEE studentai gali atvykti į Italiją turėdami galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę ir turi teisę baigti studijas Italijoje be vizos tiek laiko, kiek nori. Tačiau šie studentai turi užsiregistruoti Questura (policijos nuovadoje) per 8 dienas nuo atvykimo, kad gautų leidimą gyventi.

Ne ES studentai prieš atvykdami į Italiją privalo gauti studento vizą. Jei studijuojate ilgiau nei 90 dienų, per pirmąsias 8 dienas nuo atvykimo į Italiją turėsite kreiptis dėl rezidentūros kortelės (permesso di soggiorno) vietiniame pašte. Tai kartu su viza leis jums pasilikti Italijoje visą studijų laiką. Su rezidentūros kortele yra taikomas mokestis.

Kai kurių ES nepriklausančių šalių piliečiams nereikia vizos, kad galėtų likti ir studijuoti Italijoje iki 90 dienų.

Šių šalių apžvalgą rasite čia: https://www.immigrationworld.com/italy/how-to-apply-for-italy-student-visa/

Kur galite pateikti paraišką?

Italijos ambasada arba konsulatas

Jūs turite kreiptis dėl studento vizos Italijos ambasadoje arba konsulate savo šalyje. Jums taip pat reikės pokalbio ambasadoje arba konsulate.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Gavę sutikimo arba priėmimo į numatytą studijų kursą laišką, galite patikrinti savo tinkamumą gauti Italijos studento vizą ir tęsti prašymo išduoti vizą procedūrą. Turėsite pateikti šiuos dokumentus:

 • Prašymo išduoti vizą forma; galite rasti adresu
  http://vistoperitalia.esteri.it/Moduli/it/Formulario Visto Nazionale.pdf
 • Naujausia paso dydžio nuotrauka;
 • Kelionės dokumentas, galiojantis mažiausiai tris mėnesius po vizos;
 • Registracija arba išankstinė registracija į universiteto kursą;
 • Įrodymas, kad turite apgyvendinimą Italijoje;
 • Įrodymas, kad turite finansinę paramą (ne mažiau kaip 448,07 € per mėnesį mokslo metais, iš viso 5824,91 € per metus);
 • Tinkama medicininio gydymo ir hospitalizacijos draudimo apsauga;
 • Repatriacijai reikalingų finansinių išteklių prieinamumo įrodymas;
 • Tinkamų italų arba anglų kalbos žinių pagal programos kalbą įrodymas;
 • Jei studentas yra nepilnametis, jis turi turėti sutikimą dėl ekspatriacijos, pasirašytą kiekvienos iš tėvų valdžios, o jei jų nėra, teisėto globėjo.

Kada turėtumėte kreiptis?

Turėtumėte kreiptis dėl Italijos studento vizos likus mažiausiai trims mėnesiams iki planuojamo atvykimo į Italiją. Prašymo išduoti vizą nagrinėjimas gali užtrukti nuo 1 iki 3 savaičių. Pokalbį dėl vizos turėtumėte suplanuoti maždaug prieš keturias–šešias savaites.

Studento vizos trukmė priklauso nuo jūsų kurso trukmės.

Apdorojimo laikas

3 Weeks

Darbo galimybes

Jei esate iš ES, jums leidžiama dirbti Italijoje be darbo leidimo. Darbo laikas per semestrą neturi viršyti 20 valandų per savaitę. Visą darbo dieną galite dirbti tik per atostogas tarp semestrų.

Užsienio studentai iš ne ES šalių turės kreiptis dėl leidimo dirbti vietinėje imigracijos tarnyboje Italijoje. Pirmiausia turite turėti pasirašytą darbo sutartį ir parodyti jos kopiją imigracijos biure.

Valandos per savaitę

20

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.