Keystone logo
Izraelis

Studijuoti Teisė į Izraelis 2024

Studijuoti Izraelis

Teisininko profesija Izraelyje teisiškai advokato praktika Izraelyje, jūs turite būti oficialus narys advokatų rūmų. Reikalavimai priėmimo į advokatų rūmų apima: - Turi būti Izraelio gyventojas, kuris yra ne jaunesnis kaip 23 metų - Baigė universiteto teisės mokyklą Izraelis 's departamento Švietimo pripažinta - Baigė teisės instituto, kuris buvo pripažintas Teisingumo ministras - baigė pripažinta teisė institucijos už Izraelio - yra baigęs vienus metus stažuotės - praėjo egzaminus, kuriuos pateikė kolegijos advokatų teisėjų Izraelyje, taip pat turi būti Izraelio piliečiai ir turėti reikiamą kvalifikaciją turi būti įtraukti į kolegijos advokatų. Teisininkai, kurie nori būti svarstoma pareigūnas ar apylinkės teismo teisėjas pozicijas turėjo praktikuojama mažiausiai septynerius metus tam tikrą teisės srityje. Uždirbti teisė laipsnis Izraelis Izraelis yra keletas teisės mokyklas.Studentai, atvykstantys į šiuos teisės mokyklų turi įrodymą puikių klasių ir bakalauro, arba iš anksto teisinį išsilavinimą, iš akredituotos aukštojo mokslo objekto. Be to, studentai turi imtis psichometrinėse egzaminą ir gauti 600 rezultatą egzaminą prieš priimami į teisėsaugos programą. Laipsniai uždirbo būsimiems teisininkams apima LLB (bakalauras įstatymas), LLM (Teisės magistras), o įstatymo mokslų daktaro laipsnį. Laiko užtrunka gauti laipsnį teisės Izraelyje yra panašus į JAV ir Europos standartus -. Tarp penkių ir šešių metų studijų išlaidas Priklausomai nuo teisinės tipo studijavo tarptautinių studentų, pavyzdžiui, patentų įstatymas ar kitas specializuotoje srityje, mokslą gali būti žymiai didesnis, nei tradicinių teisinių kursus. Dar kartą, už mokslą gali skirtis priklausomai nuo teisės mokyklos į kitą.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  517
 • Komunalinių paslaugų dalis

  68
 • Interneto prenumerata

  25
 • Vietinis transportas

  56

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  14
 • Kino bilietas

  11
 • Pusė vietinio alaus

  7

Apie Izraelis

Įsikūręs Vakarų Azijoje kartu Viduržemio jūra 's pietryčių krante, Izraelis ribojasi su keliomis valstybėmis ir valstybėmis, įskaitant Libano, Jordanijos, Egipto ir Sirijos. Politiškai ir etniškai, Izraelis nurodo pats kaip demokratinės ir žydų valstybės. Izraelis 'ai tankiausiai miestas yra Jeruzalė ir Tel Avivas yra šalis ' s finansų centras. Izraelis 'ai vyriausybė yra atstovaujamoji demokratija valdoma parlamentinę sistemą ir Ministrui Pirmininkui. Tarp Izraelio 's pasiekimai yra jos aukštos gyvenimo trukmė, didelis ekonomikos ir išskirtinės gyvenimo standartai, laikoma Artimuosiuose Rytuose geriausias esminius faktus apie Izraelis -. Izraelis ' s ekonomikos laikoma labiausiai tvirtos ekonomika be kitų išsivysčiusių šalių ir turi Taip pat buvo reitinguojami numeris vienas plėtros ir tyrimų centro investicijoms. - Išsami augimas Izraelis 's pramonės ir žemės ūkio sektoriuose leido ši šalis tapo daugiausia autonomiška atsižvelgiant į maisto produktų gamybai.- Izraelis pirmauja pasaulyje saulės energetikos plėtrą ir taip pat geoterminės energijos ir vandens išsaugojimo vadovas. - Nes Izraelis nuolat patiria vandens trūkumą. jie turi labai išvystytą hidrotechnika pramonę, kuri leidžia jiems vienas pasaulis 's pirmaujančių ekspertų vandens išsaugojimo būdus ir vandens perdirbimą. Izraelis ' s teisinė sistema primenantys Vakarų stiliaus teisines sistemas kai kuriais aspektais, Izraelis 'ai teisinė sistema pirmiausia istorinių ir religinių teisės principų besivystančių britų ir Osmanų suvereniteto hibridas. Į "Kneseto " įstatai ir "Pagrindiniai įstatymai Izraelio " remti Izraeliui 's įstatymų, kurie dar pagrįstomis jurisprudencijos ir politiniu precedentu pagrindas. Neseniai Izraelio teismai buvo eksponuoti charakteristikas Kanados ir Amerikos teisės, o ne Continental teisę.Izraelis 's teismas Struktūra ir teisinė sistema Aukščiausiasis Teismas, apygardų teismai ir teisėjai ' teismai sudaro Izraelis 's bendrą teismų sistemą, su Aukščiausiasis Teismas esamą kaip aukščiausiojo teismo šalyje. Izraelis taip pat "specialių " teismams, kad išspręstų su religine, darbo ir karo teisingumo klausimais. Šie teismai reglamentuoja apeliacinius teismus, kurie gali gauti ribotą dėmesį Aukščiausiasis Teismas tam tikrais sudėtingais atvejais. Izraelis turi penkias teismo Rajonai: Nazareth, Tel Avivas, Alus-Sheva, Jeruzalė ir Haifa, su apylinkių teismai ir teisėjai sprendimą per jų atitinkamų rajonų. Bet ne šių teisminių apygardų veiksmai perkeliami į apygardos teismą Jeruzalės.

Vizų reikalavimai

A/2 viza – ši viza suteikiama tiems, kurie nori atvykti į Izraelį studijuoti akredituotoje įstaigoje.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza (A/2 viza)

Kaina ir valiuta

USD 50

Mokestis už studento vizą į Izraelį priklauso nuo jūsų gyvenamosios šalies ir gali bet kada keistis. Mokestis gali būti apie 40-50 USD.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Privaloma, kad visi tarptautiniai studentai, dalyvaujantys vieno semestro ar ilgesnėse programose, prieš atvykdami į Izraelį užsitikrintų Studento vizą (A-2).

Studento viza suteikiama tiems, kurie nori studijuoti Žydų agentūros pradinėse ir aukštosiose mokyklose, mokslo įstaigose bei ješivo ir jaunimo įstaigose.

Kur galite pateikti paraišką?

Izraelio konsulatas arba Izraelio ambasada

Norėdami gauti studento vizą, prieš atvykdami turite atvykti asmeniškai į vietinį Izraelio konsulatą arba Izraelio ambasadą.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Prašytojas gauti Izraelio studento vizą paprastai turi pateikti:

 • Užpildytas ir pasirašytas prašymas išduoti vizą atvykti į Izraelį. Paraiškos formą galite atsisiųsti čia: http://www.mfa.gov.il/MFA_Graphics/MFA %20Gallery/Consular% 20forms/EntryVisa.pdf
 • Pasas (turi galioti ilgiau nei vienerius metus nuo numatomo vizito datos).
 • Dvi paso nuotraukos.
 • Originalus laiškas dėl priėmimo mokytis pripažintoje Izraelio švietimo įstaigoje.
 • Banko išrašas, rodantis, kad turite lėšų buvimui Izraelyje remti, kol esate studentas (Banko išrašas iš paskutinių trijų mėnesių).
 • Lėktuvų bilietai į abi puses ARBA kitų mokslo metų mokėjimas valstijose (mainų studento atveju).
 • Paskutinių 3 mėnesių banko išrašas.
 • Gali tekti pateikti originalų gimimo liudijimą

Kada turėtumėte kreiptis?

Kreipkitės dėl studento vizos netrukus po to, kai gausite oficialų priėmimo laišką iš priimančiojo Izraelio švietimo instituto.

Viza galioja iki vienerių metų (leidžiama daug atvykti į šalį) ir gali būti pratęsta Gyventojų tarnybos biure papildomam laikotarpiui.

Apdorojimo laikas

Darbo galimybes

A/2 Vizos turėtojams neleidžiama dirbti Izraelyje.

Tam tikromis sąlygomis A/2 vizų turėtojai, kurie pagal grąžinimo įstatymą turi teisę gauti aliya, gali dirbti ne visą darbo dieną.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.