Keystone logo
Jungtinės Amerikos Valstijos

Studijuoti Teisė į Jungtinės Amerikos Valstijos 2024

Studijuoti Jungtinės Amerikos Valstijos

Advokatų laipsniai JAV Dauguma JAV valstijų reikalauti, kad pareiškėjai surengti Juris Doctor (JD) laipsnį iš akredituotos teisės mokyklą. Tai trejų metų studijas taip, kad ketverių metų bakalauro studijų bet klausimu baigtos. Ši sistema labai skiriasi nuo daugelio kitų šalių, kur studentai iš karto patekti į teisės mokyklą baigusi vidurinę mokyklą; laikoma profesionali akademinė sritis, JD yra lygus absolventas laipsnį. Nors rečiau, kai kurios mokyklos taip pat siūlo vienerių metų trukmės magistro (LLM), kuri suteikia galimybę specializuotis, taip pat prestižinį akademinį daktaro laipsnį teisės daktaro juridinių mokslų (SJD). Prieš leidžia praktikuoti teisę, dauguma studentų yra reikalaujama pagal valstybės, kurioje jie praktika praeiti baras egzaminą ir įrodyti charakterio standartus. Kadangi valstybės administruoti juostą, ji gali būti naudinga lankyti teisės mokyklą regione, kur jūs planuojate užsiimti.Teisė Aukštasis mokslas JAV Pasak Amerikos advokatų asociacijos (ABA), yra 202 ABA patvirtintas teisės mokyklų JAV Pirmaisiais Juris Doctor viso paprastai daugiausia dėmesio skiriama pagrindiniams teisės pranešimus, o pastaraisiais metais gali būti pritaikyti, kad tiktų studentų interesus. Nors daugelis teisininkai specializuojasi neoficialiai, nėra teisinio skirtumo tarp praktikos rūšių. Vienas bruožas teisės mokyklos mokymo JAV yra Sokrato metodas, kuriame studentai tiesiogiai paragino atsakyti į klausimus, o ne pagrindinių paskaitų naudojimas. Studijų skirtis priklausomai nuo mokyklos lankėte, su vidutiniu asmeninįpranešimą mokyklos mokslą viso vos daugiau nei $ 40,000 pagal US News and World ataskaitoje. Dar kartą, mokesčiai gali skirtis iš vienos institucijos į kitą. Grafikas po standartinio JAV akademinio kalendoriaus aukštąjį mokslą rugsėjo iki gegužės. Nors patekti į teisės mokyklą JAVyra daug konkurencingesnis, tarptautiniai studentai yra labiau paklausa. Darbas pagrindai paprastai yra laikomas tiek pelningas ir naudingas. Be to, tyrimai rodo, kad advokatas užimtumas per pastarąjį dešimtmetį pralenkė daugumą kitų profesijų. Daug teisės absolventams pasirinkti nedirbti, advokatams, o ne ieško karjeros versle, valdžios ir kitose pramonės šakose.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  944
 • Komunalinių paslaugų dalis

  65
 • Interneto prenumerata

  65
 • Vietinis transportas

  64

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  9
 • Kino bilietas

  12
 • Pusė vietinio alaus

  5

Apie Jungtinės Amerikos Valstijos

Jungtinės Amerikos Valstijos yra Šiaurės pusrutulyje Šiaurės Amerikoje, tik į pietus nuo Kanados ir į šiaurę nuo Meksikos sienos. Jis yra sudarytas iš 50 valstybių: 48 vientisą valstybių, taip pat Aliaskos ir Havajų salų. JAV visuomenė yra kaip įvairios, kaip ir pati šalis. Nėra kastų sistema, nors kai kurie gali teigti, kad taškas, atsižvelgiant į dabartinę ekonomikos. Yra daug verslininkų ir turtingi asmenys, kurie padarė savo likimo, ir yra gamykliniai darbuotojai priėmimo minimalų darbo užmokestį. JAV yra puiki šalis su daug laisvių tiems, kurie nori, kad ji jų vieta mokytis ar gyventi. Studijos JAV siūlo daug įdomių galimybių. Aukštos apie JAV 's atributų sąrašą yra jo neeilinis aukštojo mokslo sistema, kuri leidžia labai prestižinį paskirties tarptautinių studentų, įskaitant tuos, kurie ieško advokatų laipsnių. JAV teisinė sistema JAVteisinė sistema sudaro jungtinės sistemos patikrų ir balansų, featuring teismo, reguliavimo ir vyriausybines institucijas. Kartu šie subjektai tvarko ir šalies įstatymus įgyvendinti visoje federalinių, valstybės ir vietos lygmenimis. JAV Konstitucija padovanoja konkrečius įgaliojimus dėl jos federalinės vyriausybės, kuri turi jurisdikciją tam tikrais atvejais - pavyzdžiui, įtraukiant federalinius įstatymus, užsienio vyriausybių ir konfliktus tarp valstybių. Be to, kiekviena valstybė turi savo valdybą subjektai. Kiekviena šalis turi teisę į prisiekusiųjų teismą sudaro 12 piliečių, kurie vertins, įrodymus ir pasiekti nuosprendį teisę. Dauguma teisinių atvejų JAV yra pasiryžusios nesulaukus teismo per teisinę judesio ar atsiskaitymų nesulaukęs teismo. Advokatai yra esminė JAV teisinės sistemos ir yra atsakingi už pasisako apie savo klientų vardu. Jie yra licencijuotas pagal valstybės, kurioje jie praktiškai.

Vizų reikalavimai

1) F viza – šio tipo viza skirta tarptautiniams studentams, ketinantiems įgyti akademinį laipsnį akredituotoje JAV kolegijoje ar universitete arba studijuoti anglų kalbą universitete arba intensyvaus anglų kalbos institute. Yra trijų tipų F vizos:

 • F-1 vizos dieninių studijų studentams;
 • F-2 vizos F-1 vizų turėtojų išlaikytiniams (sutuoktinis ir nesusituokę vaikai iki 21 metų, įskaitant tos pačios lyties sutuoktinių poras);
 • F-3 vizos, skirtos „pasienio keleiviams“ – Meksikos ir Kanados studentams, gyvenantiems savo kilmės šalyje ir lankantiems ne visą darbo dieną mokyklą JAV.

2) M viza – šios rūšies viza skirta tarptautiniams studentams, norintiems dalyvauti neakademinėse ar profesinėse studijose ar mokymuose JAV institucijoje. Yra trijų tipų M vizos:

 • M-1 vizos studentams, studijuojantiems profesines ar neakademines studijas;
 • M-2 vizos M-1 vizos turėtojų išlaikytiniams;
 • M-3 vizos pasienio keleiviams, kaip ir F-3 vizose, bet profesinėms arba neakademinėms studijoms.

3) J viza – šio tipo viza skirta tarptautiniams mainų lankytojams, dalyvaujantiems JAV programose, skatinančiose kultūrinius mainus. Visi pareiškėjai turi atitikti atitinkamos programos tinkamumo kriterijus ir būti remiami privataus sektoriaus arba vyriausybės programos. J vizų turėtojai JAV paprastai būna trumpą laiką, galbūt vieną ar du semestrus. J-1 vizos turėtojai turės grįžti į savo šalį bent dvejiems metams pasibaigus mainų programai. Yra dviejų tipų J vizos:

 • J-1 vizos mainų programos studentams pagal atitinkamą mainų programą;
 • J-2 vizos J-1 vizų turėtojų išlaikytiniams.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

F viza; M viza; J viza

Kaina ir valiuta

USD 200

Turite sumokėti SEVIS mokestį (200 JAV dolerių), kuris palaiko kompiuterinės sistemos, naudojamos jūsų viešnagei JAV įrašyti, kainą. Eikite į https://fmjfee.com/index.html , kad sumokėtumėte mokestį, būtinai atsispausdinkite kvito kopiją ir atsineškite ją į pokalbį su viza. SEVIS mokestį turite sumokėti ne vėliau kaip prieš tris dienas iki pokalbio su viza datos.

Taip pat turėsite sumokėti papildomus 160 USD už prašymo išduoti vizą mokestį jūsų šalyje JAV ambasadoje ar konsulate arba ambasados nurodytame banke.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Visi tarptautiniai studentai, atvykstantys studijuoti į JAV, turi kreiptis dėl F Visa, J Visa arba M Visa.

Kur galite pateikti paraišką?

Prisijungęs

Kiekviena JAV ambasada turi svetainę, kurioje pateikiamos instrukcijos, kaip susitarti dėl vizos pokalbio, ir kita informacija apie prašymo išduoti vizą procesą.

Interneto svetainė:http://www.usembassy.gov/

Kaip padaryti paraišką?

 1. Pirma, jūsų mokykla arba universitetas atsiųs jums formą, patvirtinančią, kad esate priimtas į įstaigą, įgaliotą JAV pilietybės ir natūralizacijos tarnybos (USCIS) registruoti studentus ne imigrantus.
 2. Antra, turėsite susitarti dėl vizos pokalbio ir sumokėti tam tikrus privalomus mokesčius.
 3. Trečia, Jungtinės Valstijos naudoja naują neimigracinės vizos prašymo formą DS-160, kurią reikia užpildyti internetu. Ši forma pakeičia visas kitas formas.
 4. Ketvirta, pasiruoškite pokalbiui dėl vizos. Labai svarbu, kad prašytumėte vizos iš anksto, nes tai suteiks jums papildomo laiko, jei ambasadoje vėluosite arba norėsite apskųsti sprendimą atsisakymo išduoti vizą atveju. Svarbu, ką vilki, o dalykinė apranga – tinkama.

Pokalbiui dėl vizos reikalingi dokumentai gali būti:

 • Pasas, galiojantis mažiausiai šešis mėnesius po jūsų buvimo JAV laikotarpio. Taip pat gali tekti atsinešti visus esamus ir senus pasus.
 • Pasirašyta SEVIS forma I-20 arba DS-2019 (įskaitant individualias formas sutuoktiniui/vaikams)
 • DS-7002 forma (tik J-1 praktikanto ir stažuotojo vizos prašytojams)
 • SEVIS mokesčio kvitas
 • DS-160 paraiškos patvirtinimo puslapis su brūkšniniu kodu ir programos ID numeriu
 • MRV mokesčio mokėjimo patvirtinimo kvitas
 • Atspausdinta vizos pokalbio paskyrimo laiško kopija
 • 1-2 nuotraukos tokiu formatu, koks nurodytas nuotraukos reikalavimuose.

Taip pat turėtumėte būti pasirengę pateikti šiuos dokumentus:

 • Dalyvavo ankstesnių institucijų pažymos ir diplomai
 • Balai iš standartizuotų testų, kurių reikalauja švietimo įstaiga, pvz., TOEFL, LSAT, GRE, GMAT ir kt.
 • Finansiniai įrodymai, patvirtinantys, kad jūs arba jūsų rėmėjas (ty tėvai arba vyriausybės rėmėjas) turite pakankamai lėšų studijų, kelionės ir pragyvenimo išlaidoms padengti buvimo JAV metu.

Taip pat galite atsinešti atskirą rašytinį visų savo ankstesnių darbdavių ir mokyklų, kuriose lankėtės, sąrašą.

Kada turėtumėte kreiptis?

Prašymas išduoti JAV studento vizą gali būti ilgas procesas, todėl pasiruoškite iš anksto – likus bent trims ar penkiems mėnesiams iki kurso pradžios. Studentų vizos gali būti išduotos iki 120 dienų iki datos, nurodytos jūsų formoje I-20. Keitimosi lankytojo vizos gali būti išduotos bet kuriuo metu iki DS-2019 nurodytos datos.

Apdorojimo laikas

3 Months

Darbo galimybes

F1 ir J1 vizos suteikia galimybę įsidarbinti JAV viešnagės metu, o M1 vizos – ne. Studentai, turintys F-1 vizas, gali dirbti universitetuose 20 valandų per savaitę ar mažiau. Studentai, norintys dirbti ilgiau ir už universiteto ribų, turi gauti išankstinį JAV pilietybės ir imigracijos tarnybos (USCIS) leidimą. J-2 vizų turėtojai gali prašyti USCIS leidimo dirbti. F-2 ir M vizų turėtojams neleidžiama dirbti ir, jei ieško darbo, jie turi turėti atitinkamą darbo vizą.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Dažniausia studento ar mainų lankytojo prašymo atmetimo priežastis yra ta, kad asmuo, besikreipiantis dėl vizos, neįrodė vizų pareigūnui, kad jis grįš į savo šalį, kai baigs studijas JAV. Jei jums atsisakoma išduoti vizą gali būti, kad ką nors galite padaryti, kad panaikintumėte atsisakymą, ir galite apskųsti sprendimą. Daugeliu atvejų turėsite pateikti papildomus dokumentus, kurie nebuvo pateikti su pradine paraiška.