Keystone logo
Jungtiniai Arabų Emyratai

Studijuoti Teisė į Jungtiniai Arabų Emyratai 2024

Studijuoti Jungtiniai Arabų Emyratai

Kas yra teisė laipsnis Jungtiniai Arabų Emyratai? Asmenys, norintys dirbti šioje srityje reikės gauti tinkamą išsilavinimą daryti. Be Jungtinių Arabų Emyratų, pradinis laipsnis bakalauro 's laipsnį. Yra keletas master 's programos laisvus taip pat doktorantūros programos. Plotas 's teis ÷ laipsnių yra gana aukštos kokybės ir labai panašius rasti Vakarų teritorijose, pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Jungtinėje Karalystėje ir Kanadoje. Išsamų tyrimą variantai asmenims, kurie nori tęsti šį išsilavinimą. Įstatymo Aukštojo mokslo Jungtinių Arabų Emyratų bet mokykloje atrankos lygį reikia apsvarstyti galimybes dalyvauti. Šalis siūlo platų teisinių mokyklose. Kai kurie iš jų siūlome labai specializuotų studijų sritis. Kiti mažiau konkretus. Yra kai kurie gauti į gerai branginama mokyklų teisės srityje konkurencija.Vis dėlto, yra linkęs būti angos kiekvienais metais turimų tiems, kurie yra kvalifikuoti aukštos klase iš ankstesnių tyrimų. Tai apima tarptautinių studentų. Studentai linkę mokytis vienas ar daugiau iš įvairių skyrių, teisės. Tai suskirstytas pagal universitete, tačiau linkęs apimti privatinės teisės departamentas, už šariato ir islamo studijų departamentas, ir privatinės teisės departamentas. Dauguma studentų bus stoti į srityje jie greičiausiai praktika, kai jie palieka mokyklą. Po studijuoja ketverių iki šešerių metų, priklausomai nuo fokusavimo sritis, studentai gali imtis licencijavimo egzaminą iš advokatūros. Tai labai sunku tyrimas ir daugelis studentų nepereina pradinį laiką. Egzaminas yra reikalavimas, kad žmonės galėtų užbaigti leisti jiems įleistas į advokatūros. Tai asmenims, kurie nori praktikuoti teisę ploto reikalavimas.Tarptautiniai studentai dažnai kviečiami studijuoti daugelis universitetų, esančių Jungtinių Arabų Emyratų. Tačiau tai prasideda su pasirinktą mokyklą pradžių taikymo. Tada studentas galėtų gauti reikiamų kelionės dokumentų. Po mokyklos baigimo, daugelis studentų bus praleisti laiką dirba šioje srityje per pameistrystės programas. Tai suteikia jiems praktinių žinių apie šioje srityje ir leidžia studentui įgyti svarbią įžvalgą į procesus. Dažniausiai yra galimybių studentams, įskaitant gerai apmokyti ir skirta tarptautinių studentų, rasti pozicijas teisinių firmų ir per įvairių teismo paskirtas pareigas. Nors sudėtinga, tapti advokatu čia procesas gali būti labai naudingas.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  673
 • Komunalinių paslaugų dalis

  53
 • Interneto prenumerata

  91
 • Vietinis transportas

  68

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  7
 • Kino bilietas

  11
 • Pusė vietinio alaus

  9

Apie Jungtiniai Arabų Emyratai

Jungtiniai Arabų Emyratai yra šalis, įsikūrusi pietryčių dalį Arabijos pusiasalio Persijos įlankos. Jis yra netoli Saudo Arabijos, Irano ir Pakistano. Šalis turi įvairų kultūrinį makiažas, įskaitant vieną, kuris yra padalytas iš įvairių Emyratai, ar kunigaikštystės, kurie visi yra gana skirtingos etiškai. Žinomas kaip viena iš turtingiausių pasaulio šalių dėl to, kad naftos atsargų, esančių ten, ši sritis auga požiūriu teisės poreikius. Tiems, kurie nori mokytis ir mokytis teisinę sistemą čia dažnai yra pagrindiniai darbo angas galima. Kas yra teisės sistema Jungtiniai Arabų Emyratai? Teisinė sistema Jungtiniai Arabų Emyratai yra vienas, kad yra grindžiamas Konstitucijos šalis. Yra komponentai šios konstitucijos daugeliui poreikių, įskaitant komunikacijos laisvės, religijos, judėjimo, ir nuomone. Konstitucija patvirtino šalies 'ai Federalinis Aukščiausiasis Teismas. Yra šariato teismai ir civiliniai teismai pateikti čia.Šie įstatymai reguliuoja santuoką, skyrybas ir vaikų globos ir visi skirtis iš vienos srities į kitą.

Vizų reikalavimai

Studentai, norintys studijuoti JAE, turi kreiptis dėl JAE studento vizos. Studentų vizos siūlomos dieninėms programoms. Yra trumpalaikės ir ilgalaikės vizos.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

JAE studentų viza

Kaina ir valiuta

Leidimo gyventi studentui kaina priklauso nuo rėmėjo (tėvo ar universiteto), rėmėjo jurisdikcijos (universiteto atveju), ar pareiškėjas yra JAE ar už jų ribų ir ar prašymas nagrinėjamas įprastoje ar pagreitintas būdas.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Jungtinių Arabų Emyratų įstatymai reikalauja, kad visi ne piliečiai (išskyrus Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos šalių piliečius) studentai gautų „studento leidimą atvykti“, o po to – „studentų gyvenimo vizą“ studijų laikotarpiui. Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos (GCC) valstybės narės yra Bahreinas, Kuveitas, Omanas, Kataras, Saudo Arabija ir Jungtiniai Arabų Emyratai.

Kur galite pateikti paraišką?

JAE universitetai

JAE studentų vizą tarptautiniams studentams palengvina patys JAE universitetai. Studentai dokumentus gali siųsti tiesiai į universitetą.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Kai universitetas išsiųs jums programos pasiūlymo laišką ir jūs jį priimsite, jis pradės prašymo išduoti vizą procesą. JAE studentų viza nereikalauja, kad tarptautiniai studentai atvyktų į atskirą pokalbį su viza.

Nors dokumentacijos procesas įvairiuose universitetuose gali skirtis, kai kurie dažniausiai reikalingi JAE studentų vizai dokumentai yra šie:

 • Spalvota paso kopija, galiojanti mažiausiai septynis mėnesius.
 • Spalvota paso dydžio nuotrauka
 • Užpildytos universiteto formos
 • Mokesčio už mokslą ir vizos kvito kopija
 • Užpildyti medicininio draudimo dokumentai

Kada turėtumėte kreiptis?

Idealiu atveju studento vizų išdavimo procesas turėtų prasidėti likus bent 1–2 mėnesiams iki semestro pradžios, kad jie galėtų pasirūpinti kitais išvykimo kontrolinio sąrašo aspektais. Paprastai viza apdorojama per 15–20 dienų, tačiau tai skiriasi priklausomai nuo universiteto. Užsienio studentai taip pat turi galimybę pasirinkti greitąjį apdorojimą, kuris kainuoja daugiau nei įprastas apdorojimas. Pagal greitąjį apdorojimą studentai gali gauti JAE studentų vizą per 10 dienų.

JAE studentų vizos galioja 12 mėnesių. Užsienio studentai turi atnaujinti savo studento vizą 12 mėnesių laikotarpio pabaigoje, jei jų programa yra ilgesnė nei šis laikotarpis. Už pratęsimą studentams bus taikomas vizos pratęsimo ir sveikatos draudimo mokestis. Užsienio studentai vizos atnaujinimo dokumentus turi pateikti ne vėliau kaip prieš mėnesį iki vizos galiojimo pabaigos.

Apdorojimo laikas

20 Days

Darbo galimybes

Jungtinių Arabų Emyratų tarptautiniai studentai gali dirbti universiteto miestelyje ir už jos ribų. Tačiau tam jie turėtų gauti savo universiteto leidimą. Jei studentai remia universitetą, jie gali kreiptis į JAE darbo skyrių, kad gautų leidimą dirbti ne visą darbo dieną JAE.

Apytikslė studento leidimo gyventi kaina yra 2500 Dh, neįskaitant užstato (jei taikoma), bylos atidarymo mokesčių (jei taikoma), dokumentų legalizavimo ir vertimo (jei reikia). Už studento darbo leidimą bus taikomi papildomi 500 Dh mokesčiai.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Paprastai yra trys priežastys, kodėl jūsų JAE studento viza gali būti atmesta:

 1. Imigracijos tarnyba gali tai paneigti.
 2. Universiteto registratorius gali jį atmesti.
 3. Studentas gali neatlikti medicininio patikrinimo (būtina pagal studento vizos prašymo procesą).