Keystone logo
Kanada

Studijuoti Teisė į Kanada 2024

Studijuoti Kanada

Kas yra teisė laipsnis Kanadoje? Norėdami tapti Kanadoje teisininkas, asmenys turi stoti į tinkamas švietimo formatų ir dirbti pagal programas serijos kol gaunamas norimas išsilavinimo lygis. Daugeliu atvejų, teisė laipsnis Kanadoje užtruks apie keturis metus baigti per universiteto programą. Taip pat reikės gauti bent Įstatymų bakalauro laipsnį, ir jis turi būti iš teisės mokykloje, kad 'ai pripažinta. Teisė ugdymo procesas yra vienas, kad yra pagrįsta gauti mokymus praktiniam naudojimui. Studentai turės sėdėti už PASKUTINĖS bandymo, testas, kuris užtikrina studentas turi pilną supratimą apie Kanados teisės sudedamųjų dalių, kad dirbti šioje srityje. Teisė Aukštasis išsilavinimas Kanadoje Tiems, kurie nori gauti teisinį išsilavinimą Kanadoje, gera žinia yra tai, kad galima padaryti. Yra daug Kanados teisės mokyklos ir dauguma iš jų leidžia užsienio studentams stoti.Prieš Atsižvelgiant į tai, nors, asmenys turėtų sutelkti dėmesį į tai, ką jūs 'll išmokti. Pirma, yra konkurencija patekti į gerai laikytis teisės mokyklų Kanadoje. Dėl šios priežasties asmenys reikės aukštos pažymių vidurkį ir įrodyti sau kaip tinkamas pasirinkimas geriausių mokyklų. PASKUTINĖS yra standartizuotas testas, kuris yra priimtas siekiant įvertinti tam tikrų įgūdžių, kurie yra būtini, kad mokiniai turi, kad galėtų patekti į teisės mokyklą. Tai dažnai etalonas nustatyti, ar studentas turi būti laikomi. Bendrijos dalyvavimas, asmeniniai pareiškimai ir darbo patirtis visi gali prisidėti prie to, ar mokyklos priims studentų.Kai studentas yra įtrauktas, jis ar ji bus baigti keturis metų mokymo nors šalies 's daug teisės mokyklas, kai kurie iš jų yra McGill universitete, Monrealyje universitete, Manitoba universiteto, University of British Columbia, ir Karalienė 's universitetas, visi, kurie turi specialius teisės mokyklas, vadinamas Teisės fakultetą. Studentai bus baigti mokslus į teisės mokyklą, pasiekti visą reikiamą kreditą praeiti mokyklos reikalavimus. Tada jis ar ji turės sėdėti už advokatų egzaminą. Tai labai sunku teisė testas administruoja Kanados advokatūros. Taip pat reikia asmens patikrinimus. Studentai turi išlaikyti šį testą siekiant turėti licenciją verstis toje šalyje. Pažvelgus į teisės ateityje šalyje, yra vis didėjantis poreikis gerai išsilavinusių ir skirta advokatai šalyje.Dėl šių tarptautinių studentų, kurie nori stoti į šią mokyklos tipo, gera žinia yra tai, kad yra daug programų galimybes. Svarbu gauti studento vizą norint stoti į šias programas, bet pats universitetas gali padėti studentui pasiekti šiuos būtinus dokumentus.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  624
 • Komunalinių paslaugų dalis

  47
 • Interneto prenumerata

  58
 • Vietinis transportas

  67

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  9
 • Kino bilietas

  10
 • Pusė vietinio alaus

  5

Apie Kanada

Kanada yra didelė šalis, kad 's modernus daugeliu aspektų kasdienį gyvenimą. Šalis, antra pagal dydį pagal plotą pasaulyje, ribojasi su Jungtinių Amerikos Valstijų pietuose. Kaip viena iš turtingiausių pasaulio šalių, plotas yra galbūt vienas iš labiausiai intriguojančių galimybių tiems, kurie nori praktikuoti teisę modernios, įvairių šalies. Kanada, anglų ir prancūzų kalbomis kalbančių šalies, siūlo daug galimybių švietimo keliautojų, kurie nori plėsti savo akiratį ir pasiekti savo teisinį išsilavinimą. Esminiai faktai apie Kanadą - Kanados sostinė Otava, įsikūręs Ontario provincijoje. - Kanada turi dvi oficialias kalbas - anglų ir prancūzų. Beveik 60 procentų kanadiečių kalbėti angliškai o 20 proc kalbėti prancūzų. Kitos kalbos dažniausiai kalbama Kanadoje dėl savo aukšto lygio kultūrų įvairove yra kantono, vokiečių, Pendžabo ir italų.- Teisinė sistema Kvebeke remiasi remiamų Prancūzijos teisę civilinių įstatymų sistemos; Kanados poilsio laikosi anglų bendrosios teisės sistemoje. - Kanada yra maždaug du milijonus ežerų, kuri apima maždaug aštuonių procentų viso jos sausumos. - Klevo lapas yra Kanados 's nacionalinis simbolis ir rodoma matomai nuo šalies ' ai vėliavos. - Karališkoji Kanados Sumontuoti policija (šnekamojoje kalboje vadinama "The Mounties ") yra tiek nacionaliniu, federalinės policijos pajėgos, kad yra žinomas dėl jojimo dekoruoti arklius, kaip jie patruliavimo srityse Kanadoje. Kas yra teisės sistema Kanadoje? Kanados teisinė sistema buvo pastatytas britų bendrosios teisės sistemoje. Nuo Kanada kažkada buvo Anglijos kolonija, daugelis šį laikotarpį įtakos buvimą Kanada 's įvairių teisėsaugos sistemoje. Tai dviejų jurisdikcijos sistema ir yra komponentai viešosios ir privatinės teisės dabartyje.Federalinė vyriausybė turi jurisdikciją konkrečių teisės sričių kadangi dauguma įstatymai nukentėjo provincija taisykles. Šalis 's konstitucija yra aukščiausioji teisė. Kanada turi parlamentą, panašiai kaip kas būna Britanijoje. Yra Apeliacinis procesas dabar taip pat.

Vizų reikalavimai

Norėdami studijuoti Kanadoje ilgiau nei 6 mėnesius, turite gauti Kanados studijų leidimą, kuris yra Kanados studento viza jūsų buvimo laikotarpiui.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Kanados studijų leidimas

Kaina ir valiuta

CAD 150

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Dauguma užsieniečių turi kreiptis dėl leidimo studijuoti. Išduotas leidimas studijuoti leidžia užsieniečiui studijuoti Kanadoje patvirtintame institute nurodyto kurso ar programos laikotarpiu. Kai kuriais atvejais, norint eiti į mokyklą Kanadoje, jums nereikia studijų leidimo:

 1. Jei kursas ar programa, kurią ketinate studijuoti, trunka trumpiau nei 6 mėnesius.
 2. Jei esate užsienio atstovo Kanadoje šeimos narys arba darbuotojas.
 3. Jei esate užsienio ginkluotųjų pajėgų narys. Tačiau norint skristi į Kanadą, vis tiek reikės elektroninio kelionės leidimo (eTA).

Kur galite pateikti paraišką?

Internetinė / popierinė programa

Galite kreiptis dėl Kanados studijų leidimo internetu arba pateikdami popierinę paraišką, kurią galite gauti Kanados pilietybės ir imigracijos (CIC) svetainėje.

Interneto svetainė:https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/study-canada/study-permit/apply.html

Kaip padaryti paraišką?

1. Pirmiausia turite gauti standartizuotą priėmimo laišką iš pripažinto aukštojo mokslo teikėjo.

2. Kitas etapas – gauti Kanados studento vizos prašymo paketą CIC svetainėje (http://www.cic.gc.ca) arba susisiekus su vietine vizų tarnyba arba Kanados ambasada ar konsulatu jūsų namuose. Šalis.

3. Kad gautumėte paraiškos paketą, CIC svetainėje turėsite atsakyti į kelis klausimus apie save. Šie klausimai nustatys, ar turite teisę internetu kreiptis dėl Kanados studento leidimo ir kokius dokumentus turėsite pateikti. Jei būsite tinkami, gausite asmeninį kontrolinio sąrašo kodą, galiojantį 60 dienų, kurio prireiks norint pateikti paraišką internetu. Būtinai atsispausdinkite puslapį, kuriame yra jūsų kodas, kad galėtumėte pasinaudoti ateityje. Puslapyje taip pat bus pateiktas paraiškų teikimo vadovas, numatoma studijų mokesčio suma, dokumentų, kuriuos turėsite pateikti kartu su paraiška, sąrašas ir tolesnių veiksmų gairės.

4. Kai būsite pasiruošę pateikti paraišką, susikurkite MyCIC paskyrą, kurioje įvesite savo asmeninio kontrolinio sąrašo kodą. Tada gausite savo asmeninių dokumentų kontrolinį sąrašą, kuris leis įkelti ir siųsti dokumentus į CIC.

5. Paruošę dokumentus ir paraiškos formą bei sumokėję mokesčius, galite pateikti užpildytą paraišką CIC.

6. Kai kuriems pareiškėjams gali tekti dalyvauti pokalbyje vietinėje vizų įstaigoje.

7. Kai jūsų paraiška bus patvirtinta, gausite įvadinį laišką, o studentams iš šalių, kurioms reikalingas elektroninis kelionės leidimas (eTA) ir (arba) laikinojo gyvenimo viza, prireikus jie bus išduoti. eTA bus susieta su jūsų pasu. Svarbu, kad keliautumėte su pasu, kurį naudojote kreipdamiesi dėl leidimo studijuoti. eTA galios penkerius metus arba tol, kol baigsis jūsų paso galiojimo laikas, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.

8. Pateikite juos kartu su savo pasu, finansų įrodymu ir sutikimo raštu (ir visais kitais dokumentais, kuriuos jums buvo patarta pasiimti) Kanados pasienio tarnybų agentūrai (CBSA) Kanadoje, kuri išduos jūsų Kanados leidimas studijuoti ir leidžia patekti į Kanadą. Reikalingi dokumentai studento vizai Kanadoje gauti:

 • Užpildyta paraiškos forma;
 • Priėmimo iš universiteto rašto originalas;
 • Galiojantis pasas/kelionės dokumentas, kuris taip pat leidžia grįžti į savo šalį. Jei gyvenate JAV, tai nėra būtina;
 • Dvi naujausios paso dydžio nuotraukos su vardo ir gimimo data nugarėlėje;
 • Finansinės paramos studijų metu įrodymas, kuris parodo: studijų mokestis + 833 CAD per mėnesį (visose provincijose, išskyrus Kvebeką) arba studijų mokestis + 917 CAD per mėnesį (Kvebekas);
 • Paaiškinimo laiškas;
 • Jei ketinate studijuoti Kvebeke, jums taip pat reikės „Certificat d'acceptation du Québec“, jūsų dokumento vertimų į anglų ir prancūzų kalbas, vertėjo pareiškimo ir patvirtintos originalių dokumentų kopijos;
 • Įrodymas, kad sumokėjote studijų leidimo mokestį (150 CAD).

Kada turėtumėte kreiptis?

Apdorojimo laikas skiriasi. Tai priklauso nuo jūsų pateiktos paraiškos tipo ir jos apdorojimo vietos. Popierinės programos paprastai trunka maždaug dvigubai ilgiau nei internetinės. Visada rekomenduojama iš anksto patikrinti apdorojimo laiką: http://www.cic.gc.ca/english/information/times/temp.asp

Gavę Kanados studijų leidimą, galite kreiptis dėl jo atnaujinimo Kanadoje, jei nuspręsite tęsti studijas.

Apdorojimo laikas

Darbo galimybes

Universiteto semestrų metu galite dirbti universiteto miestelyje arba už jo ribų iki 20 valandų, o per pertraukas, pvz., žiemos ar vasaros atostogas, visą darbo dieną, nereikalaujant darbo leidimo. Norėdami gauti kvalifikaciją, turite turėti galiojantį studijų leidimą ir būti dieninių studijų studentas. Jums taip pat reikės socialinio draudimo numerio (SIN) iš Service Canada, kad galėtumėte dirbti Kanadoje arba gauti išmokas ir paslaugas pagal vyriausybines programas. Jūsų studijų leidimas nustos galioti praėjus 90 dienų po studijų programos baigimo, todėl turėsite įsigyti leidimą dirbti po studijų, jei norėsite pasilikti Kanadoje po studijų ir ieškoti darbo. Tai galioja trejus metus.

Valandos per savaitę

20

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Kanados studento viza gali būti atsisakyta išduoti, jei vizų pareigūnas įtaria, kad pareiškėjo tikslas vykti į Kanadą buvo klaidingai nurodytas – jei studijų kursas nebuvo tikroji priežastis, dėl kurios asmuo kreipiasi. Dar labiau tikėtina, kad pateiktų lėšų įrodymų gali nepakakti numatomoms išlaidoms už mokslą, maistą, nuomą ir pan., arba gali būti neaiškiai pakankamas nurodytam studijų kursui.