Keystone logo
Kinija

Studijuoti Teisė į Kinija 2024

Studijuoti Kinija

Teisinis Švietimas Kinijos universitetų siūlome tris metus teisės programas Kinijoje. Po universiteto baigimo, studentas turi dvi ar daugiau metų darbo patirtį teisės srityje, kol jie turi teisę laikyti egzaminą, kuris yra tik siūlomų du kartus per metus. Po sėkmingai užbaigti šiuos reikalavimus, studentas gali kreiptis dėl advokato 's licencijos ir praktika teisės į Kiniją. Tačiau kiekvienas dirba kaip prokuroro ar teisėjo už jį mažiausiai trejus metus gali imtis baras egzaminą ir tapti kvalifikuotas teisininkas. Kitaip tariant, tapti Kinijos advokatas nebūtinai reikalauja aukštojo mokslo laipsnį. Mokestis už mokslą daug tarptautinių studentų renkasi uždirbti Kinijoje laipsnį dėl mažo studijų išlaidas. Mokesčiai už trijų ar keturių metų bakalauro programą mokslą yra tarp 11000 ir 40000 juanių ($ 2000 iki $ 6000 USD). Doktorantas programos nėra daug didesnis ir vidutiniškai išlaidos 25.000 30.000 juanių.Vėl, ji gali skirtis nuo vienos mokyklos į kitą.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  325
 • Komunalinių paslaugų dalis

  17
 • Interneto prenumerata

  11
 • Vietinis transportas

  26

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  5
 • Kino bilietas

  6
 • Pusė vietinio alaus

  0.9

Apie Kinija

Žmonės "Kinijos Liaudies Respublika šeimininkai daugiau žmonių nei bet kurioje pasaulio šalyje, su apskaičiuotu gyventojų 1,4 milijardo. Be to, yra antras pagal dydį pasaulyje "ekonomika, Kinija taip pat yra didžiausias eksportuotojas / importuotojas prekių ir buvo Jungtinių Tautų narė nuo 1971 Nors Kinija sutelkė daugiau kapitalistinėse, į rinką orientuotas reformas nuo 1980 studentai nusprendusios studijuoti teisę Kinijoje neturėtų kilti klausimų, kad daugelis Kinijos piliečiai nuolat spręsti, kaip vyriausybinės kontrolės rezultatas. Kinija 'ai teisinė sistema teisminė sistema Žmonės "Kinijos Liaudies Respublika yra sudėtingas ir iš esmės sudaro Aukščiausiasis Žmonės 's "prokuratūros ", žmonės ' ai Procuratorates, žmonės 's teismai ir Aukščiausiasis Žmonės ' s teismas. Pagal 129 Kinijos konstitucijos straipsnį, prokuratūros yra "valstybės organas teisinę priežiūrą " ir atrodo panašus į pozicijai, išreikštai kaip U.S. prokuroras. Tačiau Kinijos prokuratūros turi instituciją, kuri tęsiasi ilgiau negu tik tiriant ir inicijuojant bylinėjimąsi ir leidžia priežiūros ir vykdymo teismų ir teismo sprendimų, taip pat Kinijos kalėjimuose operaciją. Kadangi Kinija 's didžioji kaimo vietovėse, jų teisminė sistema yra hierarchinė, nes pagrindinis Žmonės ' s teismai palaikykite virš 3000 teismai kiekvienu apskrityje, kurios skirstomos į daugiau nei 15.000 mažesnių subjektų vadinamas "žmonės 's teismus " , Šie teismai galima rasti kaimuose ir miesteliuose dotting Kinijos kaime. Be to, specializuotų teismų skaičius yra šimtai, su kiekviena iš šių teismų, susijusių su miško klausimais, jūrų problemų, geležinkelių transporto ir PLA (Žmonės 's išlaisvinimo armijos). Kinija 'ai teisinė sistema skiriasi dauguma matomai dėl to, kad jie neturi laikytis teismų praktiką sąvoka.Vietoj to, dauguma iškeltų bylų nėra privalomas kitiems teismams "sprendimus ir gali pateikti savo unikalų nutarimus. Kai kurie žmonės 's teismo teisėjai gali bandyti sekti anksčiau užmegztus teisinius aiškinimus, bet tai visiškai priklauso nuo teisėjas ' s įsitikinimų dėl teismų praktika. Kinijos baudžiamieji įstatymai nusako, kad reformuojant o įkalinti recidyvistams yra priimtinesnis ir apima laisvės atėmimo bausmės nuteistas nusikaltėlius į įgūdžius, švietimą ir darbo mokymo aprašytų pakeisto Baudžiamojo kodekso įstatymo 1997 m.

Vizų reikalavimai

 • X1 Visa – išduodama tiems, kurie vyksta į Kiniją studijuoti ilgiau nei 6 mėn.
 • X2 Visa – išduodama tiems, kurie vyksta į Kiniją mokytis trumpesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza (X1 Visa; X2 Visa)

Kaina ir valiuta

Studento vizos prašymo mokestis skiriasi atsižvelgiant į jūsų pilietybę, reikalingą atvykimų skaičių, šalį, kurioje kreipiatės, ir ar norite greitosios paslaugos. Mokesčiai gali būti nuo 30 iki 150 USD.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Kiekvienas užsienio studentas, ketinantis studijuoti Kinijoje, turės gauti Kinijos studento vizą (X vizą). Ši viza išduodama tiems studentams, kuriuos jau priėmė pripažintas Kinijos švietimo institutas.

Kur galite pateikti paraišką?

Kinijos ambasadoje ar konsulate arba Kinijos diplomatinėje atstovybėje

Prašymo išduoti vizą formą galite pateikti Kinijos ambasadoje ar konsulate arba Kinijos diplomatinėje atstovybėje savo gimtojoje šalyje. Jei negalite atvykti asmeniškai pateikti dokumentų, galite jį išsiųsti per kelionių agentūrą arba vizų agentūrą, kad pateiktumėte savo vardu. Atminkite, kad paraiškos, išsiųstos paštu, nepriimamos daugelyje Kinijos ambasadų ar konsulatų.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Vizos formą galite atsisiųsti čia: http://www.china-embassy.org/eng/visas/fd. Kompiuteryje atidžiai ir tiksliai užpildykite prašymo išduoti vizą formą. Išspausdinkite užpildytą paraiškos formą ir pasirašykite. Atminkite, kad būtina atspausdinti paraiškos formą, nes ranka rašytos formos yra nepriimtinos. Atminkite, kad spausdintoje formoje keisti ar taisyti neleidžiama.

Kinijos ambasadai arba konsulate turi būti pateikti šie dokumentai:

 1. Paso originalas, kurio galiojimo laikas yra mažiausiai šeši mėnesiai, ir tušti vizos puslapiai bei paso duomenų puslapio ir nuotraukos puslapio kopija, jei jis yra atskiras.
 2. Viena užpildyta prašymo išduoti vizą forma su neseniai daryta spalvota paso nuotrauka (plika galva, visu veidu) šviesiame fone.
 3. Teisėto buvimo arba gyvenamosios vietos statuso įrodymas (taikoma tiems, kurie nesikreipia dėl vizos savo pilietybės šalyje)
 4. Priėmimo laiško, išduoto mokyklos ar kitų Kinijos subjektų, originalas ir kopija.
 5. Prašymo išduoti vizą studijoms Kinijoje originalas ir kopija (JW201 forma arba JW202 forma).

Atvykus: X1 vizos turėtojai per 30 dienų nuo atvykimo į Kiniją turi užsiregistruoti vietiniame Viešojo saugumo biure (PSB) ir iš vietinės viešosios valdžios kreiptis dėl laikino leidimo gyventi Kinijoje. X2 turėtojai turi būti Kinijoje per vizoje nurodytą laikotarpį ir jiems nereikia kreiptis dėl leidimo laikinai gyventi.

Kada turėtumėte kreiptis?

Kreipkitės dėl studento vizos likus bent kelioms savaitėms iki planuojamos kelionės datos, kad užtektų laiko prašymo teikimo procedūrai atlikti laiku, kad galėtumėte prisijungti prie savo kurso. Įprastas apdorojimo laikas yra 4 darbo dienos. Jei norite atsiimti vizą anksčiau, už papildomą mokestį teikiamos greitosios ir skubios paslaugos.

X1 viza paprastai išduodama daugkartiniam atvykimui ir galioja iki 5 metų. X2 viza paprastai išduodama vienam atvykimui ir galioja iki 6 mėnesių.

Apdorojimo laikas

4 Days

Darbo galimybes

Užsienio studentams leidžiama dirbti ne visą darbo dieną Kinijoje. Universitetas turėtų išduoti sutikimo raštą; samdantis padalinys / įmonė turėtų išduoti sertifikatą; tada policijos komisariatas jūsų vizoje pažymės „Neakivaizdinis darbas; Neakivaizdinis mokymasis“.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Štai keletas svarbių dalykų, kurių neturėtumėte daryti kreipiantis dėl studento vizos į Kiniją:

 • Nebandykite pateikti studento vizos prašymo formos siųsdami ją paštu, nes ji nebus priimta.
 • Nepateikite suklastotų dokumentų studento vizai gauti.
 • Prašyme išduoti vizą neslėpkite ir nepateikite klaidingų faktų.