Keystone logo
Kipras

Studijuoti Teisė į Kipras 2024

Studijuoti Kipras

Teisinis švietimas Kipre populiariausias teisė programa Kipras siūlo Nikosijos, kur studentai gali uždirbti LLB universiteto (Teisės bakalauras) per ketverius metus. Pasak Nikosija 's tinklalapyje universiteto LAB programa buvo oficialiai pripažinta Kipro Teisinė Tarybai 2009 metais ir leidžia absolventams tęsti savo išsilavinimą, todėl jie gali būti sėdėti bare egzaminą. Kipras advokatūra reguliuoja licencijas ir nustato drausmines priemones, kaip reikia. Advokatai Kipras nereikia specializuotis bet teisės srityje, nes jie laikomi "įregistruota " praktikuojančių teisininkų, kurie gali imtis bet teisinės atveju jie nori. Europos universitetas Kipre meistras 's laipsnio teisės programas, kurios reikalauja Studentai užbaigti bakalauro įstatymų kursus prieš įtraukiant į antrosios pakopos teisės klases.Studijų išlaidos Pelningiausi LLB ar LLM Kipro apytikrės vienerius metus nuo teisės mokykloje Kipre yra 9.000-12.000 eurų ($ 12,000 iki $ 16,000 JAV dolerių). Europos universitetas Kipras siūlo finansinę pagalbą studentams, kuriems reikia, taip pat įvairių stipendijų ir dotacijų tarptautinių studentų. Visi studentai privalo mokėti už mokslą, neatsižvelgiant į šalies rezidavimo vietą. Galimybių Advokatai Kipre Nors nedarbo lygis yra Kipre, šiuo metu 17 proc licencijuoti teisininkai patiria mažiau nerasdami pozicijas su kontorų, bankų, policijos institucijų ir kitų pramonės šakų reikalaujantis žinių tarptautinės ir verslo teisė.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  567
 • Komunalinių paslaugų dalis

  60
 • Interneto prenumerata

  34
 • Vietinis transportas

  40

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  7
 • Kino bilietas

  10
 • Pusė vietinio alaus

  3

Apie Kipras

Apsuptas Graikija, Egiptas, Turkija ir Izraelis, Kipro Respublika yra sala valstybė yra apie 2000 km į šiaurės rytus nuo Afrikos rytinėje Viduržemio jūros. Nors Šiaurės Kipras pagal Turkijos kontrolės ir vadina save Turkų Respublika Šiaurės Kipre, Turkija yra vienintelė šalis, kuri pripažįsta šį subjektą. Tarptautinė gyventojai mano, Šiaurės Kipro sritis, kuri yra tiesiog užima dirbančių Turkijos vyriausybės pajėgos ir iš tikrųjų Kipro Respublikos dalimi. 2004, Kipras įstojo į Europos Sąjungą, o vėliau prisijungė prie euro zonos 2008 metais ji yra viena iš populiariausių paskirties dėmių Viduržemio dėl savo švelniomis žiemomis ir subtropinio klimato ir turi didelės pajamų ekonomiką, kuri nuosekliai balai: 20 pagal žmogaus socialinės raidos indeksą.Naudinga informacija apie Kipro • CŽV World Factbook teigia, kad 77 procentų Kipro gyventojų yra Kipro graikai, su 18 procentų iš jų paskirtos už Kipro turkų. Daugiau nei 10000 Rusai šiuo metu gyvena Kipre, taip pat. • Graikijos kipriečiai priklauso graikų stačiatikių bažnyčios Kipro, o Kipro turkai laikytis sunitų islamo religijos. • turkų ir graikų yra Kipro 'dvi oficialios kalbos. Kipro maronitų arabų ir armėnų laikomi mažumų kalbas. Tačiau anglų kalba daugelis Kipro ir dauguma viešųjų pranešimų, kelio ženklų ir reklamos yra anglų kalba. • Maždaug 7% BVP naudojamas finansuoti švietimo įmones, todėl Kipras vienas iš ES 's geriausių išleidžia daugiausiai lėšų ant pirminės ir aukštojo mokslo (kartu su Švedijos ir Danijos). • ES nare, Kipras naudoja kaip valiutą eurą. Tačiau Turkijos lira naudojama šiaurinėje Kipro, kartu su euru.• sostinė ir didžiausias miestas yra Kipre, Nicosia. Taip pat manoma, 5 turtingiausias miestas pasaulyje. pagal vienam gyventojui tenkančias pajamas. Teisinės sistemos Kipre pagal britų taisyklė, iki 1960 m Kipras dirba teisinę sistemą, panašią į anglų teisės sistema. Kipras šiuo metu turi Konstitucijos Kipro Respublikos, principai bendrosios teisės ir teisingumo bei priimtus įstatymus nariams ir jų atstovų rūmų. Po Kipro įstojimo į ES 2004 metais, jos Konstitucija buvo iš dalies pakeistas, kad būtų galima Europos teisės aktų leidėjas būtų viršesnės savo nacionalinius teisės aktus. Trys filialai Kipro teisės yra bendrosios teisės, teisingumo principai ir statuto įstatymas, kurį sudaro Kipro teisinės sistemos dalį. Apygardos teismai yra skirstomi į civilinėse, šeimos, darbo teisė, baudžiamoji ir karo teismai. Visi teisininkai kvalifikuoti dirbti Kipre turi teisę atvykti į bet apygardos teismas.Tačiau Kipras advokatas turi turėti penkis ar daugiau metų patirtį praktikuojančių kaip apylinkės teismo advokatas, kol jie gali būti išklausytas Aukščiausiajam Teismui.

Vizų reikalavimai

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza

Kaina ir valiuta

EUR 40

Studento vizos mokesčiai skiriasi ir gali būti apie 40 EUR. Mokesčiai gali keistis.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Kandidatai, kurie yra ES piliečiai, gali atvykti į Kiprą kaip svečiai. Atvykę į ugdymo įstaigą, jie turi pateikti švietimo įstaigos priėmimo skyriui nemažai dokumentų – žr. „Kaip pildyti prašymą?“.

Tarptautiniams studentams iš ne ES šalių prieš atvykstant į Kiprą reikia studento vizos. Studentų vizos išduodamos tik nuolatiniams tarptautiniams studentams. Dieninių studijų studentas yra tas, kuris per semestrą įgyja ne mažiau kaip 12 kreditų.

Kur galite pateikti paraišką?

Kipro Respublikos ambasada / vyriausioji komisija / konsulatas

Jūs turite kreiptis asmeniškai į Kipro Respublikos ambasadą / Vyriausiąją komisiją / konsulatą savo gyvenamojoje šalyje.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Ne ES studentai:

Prašydami studento vizos turėsite pateikti šiuos dokumentus:

 • Pilnai užpildyta paraiškos forma.
 • Paraiškos mokestis yra 15–30 Kipro svarų (negrąžintinas).
 • Keturios (4) paso dydžio nuotraukos.
 • Studento akademinės kvalifikacijos patvirtintos (patvirtintos) kopijos.
 • Anglų kalbos mokėjimo įrodymas (jei įmanoma)
 • Jų paso kopija. Pasas turi galioti ne trumpiau kaip vienerius (1) metus nuo studento atvykimo dienos.

Priėmimo tarnyba perduos kandidatams išsamią informaciją apie pokalbio datas ir reikalingus dokumentus iki pokalbio.

Vizos pokalbio metu Kipro Respublikos ambasadoje / Vyriausiojoje komisijoje / Konsulate kandidatas turi pateikti:

 • Akademinių kvalifikacijų originalai ir jų patvirtintos kopijos anglų kalba arba vertimas į anglų kalbą. \
 • Jų pasas, galiojantis mažiausiai vienerius (1) metus nuo atvykimo į Kiprą dienos
 • Neseniai išduotas gero elgesio pažymėjimas, išduotas kilmės ar gyvenamosios šalies policijos.
 • Neseniai studento rėmėjo išduota finansinė garantija

Pirmą darbo dieną po atvykimo studentai turi atvykti į mokymo įstaigą, kad galėtų užsiregistruoti ir atlikti likusius formalumus, reikalingus leidimo laikinai gyventi išdavimui.
Užsienio studentai turi užsiregistruoti rajono policijos užsieniečių skyriuje per septynias dienas nuo atvykimo į Kiprą dienos.

ES studentai: atvykę į mokymo įstaigą, jie turi pateikti švietimo įstaigos priėmimo biurui:

 • Pilnai užpildyta paraiškos forma.
 • Paraiškos mokestis yra 15–30 Kipro svarų (negrąžintinas).
 • Keturios (4) paso dydžio nuotraukos.
 • Studento akademinės kvalifikacijos patvirtintos (patvirtintos) kopijos.
 • Anglų kalbos mokėjimo įrodymas (jei įmanoma)
 • Jų paso kopija. Pasas turi galioti ne trumpiau kaip vienerius (1) metus nuo studento atvykimo dienos.
 • Neseniai išduotas gero elgesio pažymėjimas, išduotas kilmės ar gyvenamosios šalies policijos.

Be to, kas išdėstyta aukščiau, kandidatai turi sumokėti registracijos mokestį, semestro studijų įmokas ir registruotis į dalykus. Tada jie turi kreiptis į Migracijos departamentą dėl leidimo laikinai gyventi.

Kada turėtumėte kreiptis?

Dėl studento vizos turėtumėte kreiptis likus bent 2-3 mėnesiams iki planuojamo atvykimo į Kiprą.

Studento vizos trukmė priklauso nuo jūsų studijų programos trukmės.

Apdorojimo laikas

3 Months

Darbo galimybes

Paprastai užsienio studentams iš ne ES šalių neleidžiama dirbti visą studijų laiką Kipre. Kipro Respublikos Vyriausybė gali nustatyti išimtis kursams, kai gali būti išduodami leidimai dirbti, kad būtų galima praktikuoti vasaros atostogų metu.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.

Atkreipkite dėmesį: studento viza išduodama konkrečiai mokymo įstaigai. Jei užsienietis studentas nusprendžia pakeisti mokymo įstaigą, jis turi gauti naują leidimą gyventi.