Keystone logo
Kolumbija

Studijuoti Teisė į Kolumbija 2024

Studijuoti Kolumbija

Pelningiausi įstatymą laipsnį Kolumbijos Kolumbijos, taip pat kitose Lotynų Amerikos šalyse buvo bandoma reformuoti aukštojo mokslo procesą lengviau mažas pajamas studentams gauti aukštojo mokslo laipsnių. Tapimas Kolumbijoje advokatas dalyvauja užpildydami teisės bakalauro (4 metų). Tada galite užpildyti Įstatymo (LLM) magistras. Priklausomai nuo jūsų specializacijos, jums reikia, ar ne imtis Bar egzaminą praktikos įstatymas. Stažuotės, sudarytos iš ne mažiau kaip vienerius metus su kontoroje arba individualios patarėjas kartais reikia iki teisės studentai gali imtis baras egzaminą. Daugelis teisininkai gauti Kolumbijoje laipsnį pasirinkti advokato praktika Brazilijoje, kur ekonomiškai klestinčios miestų San Paulo ir Rio de Janeiro, atveriantys galimybes, kad Kolumbijos nenumatyta.Advokatai specializuojasi įmonių, verslo ir sutartinės teisės neturės rūpesčių ieškant darbo Brazilijoje, o baudžiamosios ir šeimos teisininkai linkę būti labiau paklausa Kolumbijos.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  173
 • Komunalinių paslaugų dalis

  24
 • Interneto prenumerata

  23
 • Vietinis transportas

  30

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  6
 • Kino bilietas

  4
 • Pusė vietinio alaus

  1

Apie Kolumbija

Kolumbijos yra konstitucinė respublika įsikūręs šiaurės vakarų Pietų Amerikoje ir ribojasi su Ramiojo vandenyno, Karibų jūros, Peru, Brazilija ir Venesuela. "Vidurinė " galia laikoma turinti 3rd didžiausią ekonomiką, be kitų Pietų Amerikos šalių; Kolumbijos 'ai vyriausybė vadovaujasi Konstitucija iš dalies pakeisto 1991 m ir veikia pagal principus "valdžių padalijimo ". Vyriausybės ir valstybės vadovas yra Kolumbijos, kuris remia Ministrų Tarybos pirmininkas ir pirmininko pavaduotojas prezidentas. Panašus į JAV vyriausybės struktūros, Kolumbijos turi dvejų rūmų kongresas, Senatas ir Atstovų rūmai. Aukščiausiasis Teismas Kolumbijos taisyklės per teisminį filialą ir sudaro 23 teisėjų pirmininkams per civilinėse, darbo ir baudžiamosios kamerose. Įkurta 2005 metais, civilinė sistema teisinių procedūrų buvo taikoma puoselėjant rungimosi (žiuri ar teisėjas) procedūras visuose teismuose.Kolumbijos 'ai teisinė sistema dirbant pagal iš dalies pakeisto Baudžiamojo kodekso 1938 pradžių įtraukti Ispanijos teisę principus, Kolumbijos teisinė sistema yra labai panašūs į mus ir Vakarų teisės aktus, kurie apibrėžia nusikaltimus baudžiamųjų nusižengimų ar nusikaltimas. Tačiau Kolumbijos 's Maksimalus laisvės atėmimo bausmė yra 24 metai (panašūs į Skandinavijos įstatymų), nepriklausomai nuo nusikaltimo. Mirties bausmė buvo panaikinta Kolumbijos daugiau kaip prieš 100 metų. Padalinta į keletą teisminių rajonų, kuriuose yra aukščiausios kokybės teismus, kurie vadovavo bent trijų teisėjų, Kolumbijos 's savivaldybės prižiūri specializuotos, nepilnamečių ir grandinės teismuose, kurie naudoja "Viešųjų reikalų ministerija " teisininkus atstovauti asmenims teismo procese.

Vizų reikalavimai

 • 9 kategorijos migrantinė viza (M-9 viza) – pakeičianti senąją TP-3 vizą nuo 2017 m. gruodžio 15 d.
 • Jei jūsų kursai trunka trumpiau nei 6 mėnesius, galite pasinaudoti turistine viza.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

9 kategorijos migrantų viza (M-9 viza); Turistinė viza

Kaina ir valiuta

Mokestis už vizą priklausys nuo jūsų pilietybės. JAV pareiškėjams M-9 studento vizos kaina yra 67 USD.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Norėdami gauti Kolumbijos studentų vizą, turite būti užsiregistravę kvalifikuotoje Kolumbijos švietimo įstaigoje, kurios pamokų intensyvumas yra bent 10 valandų per savaitę.

Visuose universitetuose reikalaujama turėti studento vizą, jei stojate į 3 mėnesių ar ilgesnį kursą.

Kelių šalių, įskaitant Australiją, Kanadą, Prancūziją, Vokietiją, Jungtinę Karalystę ir Jungtines Valstijas, piliečiams nereikia vizos, kad galėtų atvykti į Kolumbiją kaip turistas iki 90 dienų. Kolumbijos „turistinė“ viza nėra oficiali viza. Tai tik antspaudas jūsų pase. Be to, „turistinė“ viza gali būti pratęsta 90 dienų bet kuriame Migración Colombia biure šalyje. Jei mokotės neakredituotoje mokykloje trumpiau nei 180 dienų, tai galite daryti turėdami įprastą turistinį leidimą (PIP-5) ir jums nereikia prašyti vizos.

Kur galite pateikti paraišką?

Kolumbijos konsulatas arba internetu

Galite kreiptis dėl Kolumbijos studento vizos Kolumbijos konsulate arba internetu.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Jei teikiate paraišką internetu, jums reikės šių dalykų:

 • Pirmojo galiojančio paso puslapio su jūsų asmens duomenimis kopija.
 • Jūsų paso puslapio su paskutiniu atvykimo į Kolumbiją arba išvykimo iš jos spaudu kopija.
 • Jei anksčiau turėjote Kolumbijos vizą, šios vizos kopiją.
 • Universiteto registracijos formos kopija, pasirašyta mokyklos pareigūno.
 • Mokyklos pažyma arba dokumentas, kuriame nurodyta, kad pamokų tvarkaraštis yra ne mažesnis kaip dešimt (10) valandų per savaitę.
 • Universiteto „egzistavimo ir teisinio atstovavimo pažymėjimo“ kopija.
 • Tėvų leidimas ir asmens, atsakingo už studentą jo buvimo Kolumbijoje metu, paskyrimas, patvirtintas Kolumbijos notaro arba konsulo nepilnamečių atveju.
 • Ekonomiškai atsakingo už studentą asmens laiškas (ispanų kalba), garantuojantis studento išlaidas ir ekonominį mokumą patvirtinantys dokumentai. Jei esate studentas, laiške turėtų būti nurodyta, kad būsite finansiškai atsakingas už save būdamas Kolumbijoje. Norėdami parodyti „ekonominį mokumą“, galite naudoti banko „pažymą“, rodančią, kad vidutinis likutis per pastaruosius šešis mėnesius yra didesnis nei 10 kartų didesnis už įstatyme nustatytą minimalų atlyginimą Kolumbijoje arba 7 812 420 pesų (2 605 USD, kai valiutos keitimo kursas yra 3 000 pesų į USD). 2018 m. Ir ši pažyma turėtų būti notaro patvirtinta ir išversta. Arba galite pateikti šešių mėnesių banko ataskaitas be vertimo. Taip pat galima naudoti kredito kortelių ataskaitas, kuriose nurodytas pakankamas likutis.
 • Paso tipo veido nuotrauka baltame fone, 3 cm pločio x 4 cm aukščio, maksimalus 300 kb dydžio jpg failas, skirtas naudoti internetu.

Jei jūsų konsulatas neleidžia jums pateikti prašymo internetu, susitikimo metu nuneškite anksčiau minėtus dokumentus į konsulatą ir atlikite juose nurodytą procesą.​ Jei kreipsitės asmeniškai, agentas užduos jums klausimų, užpildys internetinę programą, nuskenuokite visus dokumentus ir grąžinkite juos jums, taip pat nufotografuokite skaitmeniniu fotoaparatu.

Gavę elektroninę vizą, turite nuvykti į Kolumbijos konsulatą, kad gautumėte antspaudą savo pase.

Sėkmingai gavę Kolumbijos studento vizą turėsite ne daugiau kaip 15 dienų užregistruoti vizą Migración Colombia ir gauti Cedula de Extranjeria (Kolumbijos ID užsieniečiams). Tai turi būti padaryta asmeniškai.

Kada turėtumėte kreiptis?

Kolumbijos studento vizos trukmė priklauso nuo jūsų planuojamos registracijos trukmės ir gali būti iki trejų metų.

Apdorojimo laikas

Darbo galimybes

Su M-9 studento viza jums neleidžiama dirbti Kolumbijoje.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.