Keystone logo
Kroatija

Geriausi universitetai Teisė Programos į Kroatija 2023

Įstaigų skaičius: 24
  • Miskolc, Vengrija
  • Zagreb, Kroatija
  • + 2 Daugiau

  EIT žaliavų akademija – TIMREX suteikia studentams unikalią galimybę mokytis dinamiškoje aplinkoje, sutelkiant dėmesį į realaus gyvenimo iššūkius. EIT (Europos inovacijų ir technologijų instituto), Europos Sąjungos institucijos, suteiktas EIT ženklas yra kokybės sertifikatas, suteikiamas tik puikioms magistrantūros ir doktorantūros studijų programoms.

  • Rotterdam, Olandija
  • Bilbao, Ispanija
  • + 5 Daugiau

  Europos postindustrinių miestų universitetas (UNIC) buvo įkurtas 2020 m., siekiant pasiūlyti įtraukų ugdymą naujai studentų kartai. 10 Europos universitetų aljansas, įsikūręs postindustriniuose miestuose ir finansuojamas Europos Komisijos, bendradarbiauja su miesto institucijomis, siekdamas užtikrinti, kad miesto problemos būtų įtrauktos į mokymą ir mokslinius tyrimus visiems besimokantiesiems prieinamu ir įtraukiu būdu. Aljansas pradeda savo pirmąjį jungtinį magistro laipsnį 2023 m. ir ieško studentų, kurie paspartins savo miestų postindustrines transformacijas ir taps aukštos kvalifikacijos absolventais naujose mokslo disciplinose, kurios atitinka kintančios ekonomikos poreikius Europoje ir aplink ją. pasaulis.

  • Split, Kroatija

  Bakalauro studijų programa Psichologija yra derinama su Europos psichologijos diplomu (EuroPsy) ir yra sukurta remiantis kompetencijomis grįstu požiūriu į aukštąjį mokslą. Studijos trunka šešis semestrus (180 ECTS), o jas baigę absolventai įgyja Psichologijos universiteto bakalaureuso titulą (u. bacc. psich.). Pamokos vyksta Humanitarinių ir socialinių mokslų fakultete ir kitose Splito universiteto dalyse. Studija atliekama tik anglų kalba ir nuo pat pradžių rengia studentus tarptautinei mokslinei ir profesinei komunikacijai. Studijų programoje dalyvauja mokslininkai ir dėstytojai iš Kroatijos universitetų ir tarptautinių institucijų, tokių kaip Jeilio universitetas, Santa Fė institutas, Šiaurės rytų universitetas, Hadersfildo universitetas, Vakarų universitetas ir Université de Poitiers. Studijų metu studentai sužinos apie skirtingas psichologines disciplinas ir teorines kryptis, įgis tyrimų metodologijos įgūdžių, įgis pagrindinių žinių apie mokslo disciplinas, kurios susikerta su psichologija (pvz., filosofija, antropologija, sociologija). Baigę studijas studentai gali įsidarbinti planuojant ir vykdant mokslinius tyrimus, rinkti ir apdoroti duomenis (rinkos tyrimai, telekomunikacijos, žiniasklaida, nevyriausybinės organizacijos ir kt.) arba tęsti mokslus magistrantūros lygmenyje Kroatijos Respublikoje ir ES šalių.

  • La Rochelle, Prancūzija
  • Athens, Graikija
  • + 4 Daugiau

  EU-CONEXUS – Europos pažangaus miesto pakrančių tvarumo universitetas – tai tvirta devynių universitetų, plėtojančių mokslą ir inovacijas į pažangaus miesto pakrantės tvarumo (SmUCS) kompetencijos centrą, partnerystė. EU-CONEXUS – Europos pažangaus miesto pakrančių tvarumo universitetas propaguoja bendras Europos vertybes ir sustiprintą Europos tapatybę, suburdamas naują europiečių kartą, galinčią bendradarbiauti ir dirbti skirtingose Europos kultūrose, skirtingomis kalbomis ir tarpvalstybiniu mastu.

  • Zagreb, Kroatija
  • Zadar, Kroatija

  Algebros universiteto koledžas buvo įkurtas 2008 m. kaip privati aukštojo mokslo įstaiga, Kroatijos Respublikoje užėmė 1 vietą pagal bendrą programų kokybę ir kokybės užtikrinimo sistemą pagal Nacionalinės mokslo ir aukštojo mokslo agentūros duomenis. Siūlome modernias informatikos bakalauro ir magistro studijų programas: duomenų mokslas, žaidimų kūrimas, programinės įrangos inžinerija ir sistemų inžinerija; Ekonomika: Skaitmeninė rinkodara ir e-Leadership MBA ir Menai: dizainas, 3D dizainas ir komunikacijų valdymas, visi mokomi anglų kalba.

  • Osijek, Kroatija

  University of Osijek yra mokslo įstaiga, jungianti mokslinius tyrimus, meninę kūrybą, mokymą ir studijas, taip plėtodama mokslą, profesiją ir meną, rengdama studentus mokslo žiniomis ir metodais bei menine verte pagrįstam profesiniam darbui, ugdanti jaunuosius mokslininkus. , dalyvauja įgyvendinant studentų socialinius interesus ir skatina tarptautinį, ypač europinį bendradarbiavimą aukštojo mokslo srityje, mokslinėje ir meninėje veikloje. ========

  • Koper, Slovėnija
  • Salzburg, Austrija
  • + 4 Daugiau

  „Alma Mater Europaea“ yra nepriklausoma aukštojo mokslo institucija, kurios specializacija yra į karjerą orientuoto išsilavinimo teikimas karjeros stokojančiose studijų srityse. Mūsų studijų programos yra aktualios, šiuolaikiškos, tarpdisciplininės ir interaktyvios.

  • Zagreb, Kroatija

  Zagrebo universiteto Elektros inžinerijos ir skaičiavimo fakultetas (kroatiškas akronimas: FER) yra pirmaujanti aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų institucija Kroatijos Respublikoje elektros inžinerijos, skaičiavimo, informacinių ir ryšių technologijų srityje.

  • Geneva, Šveicarija
  • Zagreb, Kroatija
  • + 1 Daugiau

  SSBM yra pasaulinė, novatoriška ir unikali mokykla, kurioje mokosi studentai iš viso pasaulio. Mūsų programos buvo sukurtos kartu su daugiau nei 30 pramonės partnerių. Garantuojame Šveicarijos kokybės išsilavinimą ir kompetenciją. SSBM Geneva yra ACBSP akredituota ir EduQua sertifikuota. Mūsų VIZIJA – būti unikalia, novatoriška ir tarptautine verslo ir vadybos mokykla, siūlančia aukščiausios kokybės mokslinius tyrimus, praktiką ir švietimą. Esame įsipareigoję nuolat teikti aukščiausios kokybės išsilavinimą ir savo patirtį verslo švietimo srityje, pasitelkdami pažangiausias technologijas ir aukštos kokybės mokymosi patirtį. Mes skatiname įvairovę ir pasaulinį ryšį tarp mūsų studentų, dėstytojų ir verslo partnerių.

  • Zagreb, Kroatija
  • Split, Kroatija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Zagreb, Kroatija

  Zagrebo universitetas (1669 m.) Yra seniausias ir didžiausias Pietryčių Europos universitetas. Zagrebo universitetas, kaip išsamus viešasis Centrinės Europos universitetas, siūlo švietimą ir mokslinius tyrimus bei visose mokslo srityse (meno, biomedicinos, biotechnologijos, inžinerijos, humanitarinių mokslų, gamtos mokslų ir socialinių mokslų) ir platų kursų spektrą visuose studijų lygmenyse, pradedant bakalauro laipsniu. antrosios pakopos studijoms. 29 fakultetai, 3 meno akademijos ir universitetinis Kroatijos studijų centras yra pagrindinė šalies švietimo įstaiga, kurioje daugiau nei 7900 mokytojų ir 72480 mokinių kuria žinias ir įgyja įgūdžių.

  • Split, Kroatija
  • Zagreb, Kroatija

  Universiteto pasirinkimas, į kurį norime eiti, yra vienas iš svarbiausių sprendimų, kuriuos priimame, todėl mokykla yra atsakinga už tai, kad visi jo studentai gautų reikiamų žinių, įgytų įgūdžių ir kuo geriau pasirengtų XXI-ojo verslo rinkai. amžiaus. Aspira universiteto koledžo misija yra sukurti transformuojančią edukacinę patirtį taikant geriausią pasaulinę praktiką ir bendradarbiaujant su pramonės lyderiais.

  • Rijeka, Kroatija

  Ekonomikos ir verslo fakultetas Rijekoje buvo įkurtas 1961 m. viduryje. Pirmosiomis paskaitomis, prasidėjusiomis 1961 m. lapkričio 1 d., fakultetas ugdo ekonomikos ekspertus, ypač siekiant stiprinti Kroatijos pakrantės ir Istrijos regiono ekonominę plėtrą. 2001 m. fakultetas persikėlė į naują adresą I. Filipovi?a 4, Rijeka.

  • Zaprešić, Kroatija

  University of Applied Sciences Baltazar Zaprešić ir toliau vystysis į aukštos kokybės aukštojo mokslo įstaigą, turinčią aiškiai apibrėžtą verslo ir vadybos švietimo ir mokslinių tyrimų profilį darnaus vystymosi sąlygomis. Jos programos grindžiamos aiškiais mokymosi rezultatais ir mokymusi visą gyvenimą ir yra patrauklios studentams.

  • Zadar, Kroatija

  Zadare yra šimtmečių senumo universiteto tradicija, ilgiausia Kroatijoje: vadovaujantis bažnytinio ugdymo tradicija, pirmą kartą paminėta X amžiuje, jau birželio 14 d. Buvo įkurta Dominikos aukštojo mokslo įstaiga „Studium generale“, vėliau žinoma kaip „Universitas Iadertina“. 1396 m.