Keystone logo
Lenkija

Studijuoti Teisė į Lenkija 2023

Studijuoti Lenkija

Kas yra teisė laipsnis Lenkijoje? Be Lenkijos šalies asmenys, kurie nori dirbti kaip teisininko ar advokato, reikės gauti Magister 's laipsnį. Yra daug vietų, kad šie asmenys dirbti, kai jie gauti šią teisinį išsilavinimą, įskaitant darbo teisėju, visuomenės advokatu, teisinis patarėjas, advokatas, notaras, antstolis, ir patentinio patikėtinio. Yra du advokatų asociacijos šalyje, Lenkijos advokatų taryba, kuri yra pagrindinis šalininkas asociacija ir Nacionalinė rūmai teisiniai patarėjai, kurie yra orientuota į teisinių patarėjų. Įstatymo Aukštojo mokslo Lenkijoje Kaip didelėje šalyje, yra daug teisė mokyklos Lenkijoje. Studentai turi užpildyti savo pradinį išsilavinimą, prieš kreipiantis dėl teisės mokyklą. Advokatų laipsnių imtis papildomai dvejų iki ketverių metų, priklausomai nuo specializacijos. Advokatų laipsnį kaina bus gerokai svyruoti, bet kainos yra panaši į kitų Europos teisės programas.Tarptautiniai studentai gali kreiptis, bet tai turi daryti tiesiai į teisės mokyklą. Jeigu jis bus priimtas, mokykla tada padėti studentui gauti būtiną kelionės vizą. Įrašas teisės mokyklų gali būti sunkus ir jie dažnai yra labai konkurencingas pozicijas. Nepaisant to, su gera paklausa gerai išsilavinusių advokatai šalyje, įgyti teisinį išsilavinimą Lenkijoje gali būti labai naudingas.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  292
 • Komunalinių paslaugų dalis

  63
 • Interneto prenumerata

  12
 • Vietinis transportas

  21

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  5
 • Kino bilietas

  5
 • Pusė vietinio alaus

  3

Apie Lenkija

Daugeliui žmonių, Lenkija yra viena iš turtingiausių kultūros srityse Europoje. Lenkija yra Europos centre ir ribojasi su Baltijos jūra, Vokietija, Čekija, Slovakija, Ukraina, Baltarusija, Rusijos ir Lietuvos. Dauguma šalies yra plokščias, o du kalnų yra į pietus. Lenkija yra namo į įspūdingą gamtos peizažai ir gražus architektūros, kuri apima pilių, rūmų, medines bažnyčias ir modernių sporto arenų. Studentams, kurie nori keliauti į švietimo šalyje, yra daug žadantys priežasčių tai daryti. Šalis suteikia tvirtą mokymo sistemą, įskaitant įvairių teisės mokyklose. Tai gali būti viena iš daugiau žadančių šalių gauti teisinę laipsnį. Kas yra teisinė sistema Lenkijoje? Prieš įeinant į šią studijų srities tipą, studentai turi turėti geresnį supratimą apie teisinę sistemą čia. Šalis "teisinė sistema ir toliau vystytis. Ji turi tiek viešuosius, tiek privačius įstatymus pagal savo kodą.Lenkijos Konstitucija yra pagrindinis valdančiosios įstatymai šalyje. Kaip civilinės teisės šalyje parlamentas sukuria įstatymus. Daugeliu atvejų, įstatymai lokalizuotas, todėl tai šiek tiek iššūkis išmokti šiuos įstatymus, kol jūs esate susipažinę su vietovėje.

Visa Requirements

 • C type visa – a short-term Schengen visa.
 • D type visa – a long-term national visa issued for up to one year.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

C type visa; D type visa

Kaina ir valiuta

USD 160

The application fee for a student visa to Poland is around $160. The fees are subject to change.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Students from European Union countries do not need a visa to study in Poland. However, when you have arrived in Poland, you do need to apply for a temporary study visa at the local Voivod’s office.

Students from outside the European Union typically need to apply for a student visa before entering Poland. There are, however, a number of countries that are free of this requirement. You can check if your country is on the list here: http://www.msz.gov.pl

Kur galite pateikti paraišką?

Polish embassy or consulate

You should apply for a student visa at the Polish embassy or consulate in your current country of residence.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Once you get admission to your selected university they will send you proper documents that you will use to get your student visa. You should apply for a student visa at your nearest Polish embassy or consulate. These are the documents you may typically be asked to provide:

 • A signed and complete filled Visa Application of Poland for students.
 • Passport that must be valid for at least three months after you plan to leave Poland.
 • Photocopy of National ID card.
 • Official letter from the university or college in Poland where you plan to study.
 • A brief CV or resume.
 • All your previous certificates and diplomas.
 • Proof that you have proficiency in the language in which you wish to study.
 • Proof that you are financially strong enough to bear your educational and living expenses in Poland.
 • Health insurance certificate that is accepted in Europe.
 • Two passport-sized photos.
 • Pay the Visa Application Fee
 • Proof of Accommodation in Poland.

All students have to legalize their stay in Poland by applying for a temporary residence permit. This has to be done a short time after arrival in Poland. Universities will help you with the application procedures. A temporary residence permit entitles you to stay and work in Poland.

Kada turėtumėte kreiptis?

It can typically take around 15 days to process your student visa application. However, the processing times vary depending on the country and the type of visa you are applying for. Make sure to apply as soon as possible.

The length of the student visa depends on the length of your course.

Apdorojimo laikas

15 Days

Darbo galimybes

International students have the right to work while studying in Poland as long as they are enrolled in an educational Institution. 20 hours of work are permitted during studies, as well as 3 months of full-time work during holidays. Full time work is permitted for Residence Card holders.

Valandos per savaitę

20

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Your visa application may be rejected if you are not able to show proof of the required funds, or if you provide incorrect or incomplete documents.