Keystone logo
Lenkija

Studijuoti Teisė į Lenkija 2024

Studijuoti Lenkija

Kas yra teisė laipsnis Lenkijoje? Be Lenkijos šalies asmenys, kurie nori dirbti kaip teisininko ar advokato, reikės gauti Magister 's laipsnį. Yra daug vietų, kad šie asmenys dirbti, kai jie gauti šią teisinį išsilavinimą, įskaitant darbo teisėju, visuomenės advokatu, teisinis patarėjas, advokatas, notaras, antstolis, ir patentinio patikėtinio. Yra du advokatų asociacijos šalyje, Lenkijos advokatų taryba, kuri yra pagrindinis šalininkas asociacija ir Nacionalinė rūmai teisiniai patarėjai, kurie yra orientuota į teisinių patarėjų. Įstatymo Aukštojo mokslo Lenkijoje Kaip didelėje šalyje, yra daug teisė mokyklos Lenkijoje. Studentai turi užpildyti savo pradinį išsilavinimą, prieš kreipiantis dėl teisės mokyklą. Advokatų laipsnių imtis papildomai dvejų iki ketverių metų, priklausomai nuo specializacijos. Advokatų laipsnį kaina bus gerokai svyruoti, bet kainos yra panaši į kitų Europos teisės programas.Tarptautiniai studentai gali kreiptis, bet tai turi daryti tiesiai į teisės mokyklą. Jeigu jis bus priimtas, mokykla tada padėti studentui gauti būtiną kelionės vizą. Įrašas teisės mokyklų gali būti sunkus ir jie dažnai yra labai konkurencingas pozicijas. Nepaisant to, su gera paklausa gerai išsilavinusių advokatai šalyje, įgyti teisinį išsilavinimą Lenkijoje gali būti labai naudingas.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  363
 • Komunalinių paslaugų dalis

  79
 • Interneto prenumerata

  13
 • Vietinis transportas

  27

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  7
 • Kino bilietas

  6
 • Pusė vietinio alaus

  3

Apie Lenkija

Daugeliui žmonių, Lenkija yra viena iš turtingiausių kultūros srityse Europoje. Lenkija yra Europos centre ir ribojasi su Baltijos jūra, Vokietija, Čekija, Slovakija, Ukraina, Baltarusija, Rusijos ir Lietuvos. Dauguma šalies yra plokščias, o du kalnų yra į pietus. Lenkija yra namo į įspūdingą gamtos peizažai ir gražus architektūros, kuri apima pilių, rūmų, medines bažnyčias ir modernių sporto arenų. Studentams, kurie nori keliauti į švietimo šalyje, yra daug žadantys priežasčių tai daryti. Šalis suteikia tvirtą mokymo sistemą, įskaitant įvairių teisės mokyklose. Tai gali būti viena iš daugiau žadančių šalių gauti teisinę laipsnį. Kas yra teisinė sistema Lenkijoje? Prieš įeinant į šią studijų srities tipą, studentai turi turėti geresnį supratimą apie teisinę sistemą čia. Šalis "teisinė sistema ir toliau vystytis. Ji turi tiek viešuosius, tiek privačius įstatymus pagal savo kodą.Lenkijos Konstitucija yra pagrindinis valdančiosios įstatymai šalyje. Kaip civilinės teisės šalyje parlamentas sukuria įstatymus. Daugeliu atvejų, įstatymai lokalizuotas, todėl tai šiek tiek iššūkis išmokti šiuos įstatymus, kol jūs esate susipažinę su vietovėje.

Vizų reikalavimai

 • C tipo viza – trumpalaikė Šengeno viza.
 • D tipo viza – ilgalaikė nacionalinė viza, išduodama iki vienerių metų.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

C tipo viza; D tipo viza

Kaina ir valiuta

USD 160

Mokestis už studento vizą į Lenkiją yra apie 160 USD. Mokesčiai gali keistis.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Studentams iš Europos Sąjungos šalių norint studijuoti Lenkijoje vizos nereikia. Tačiau atvykę į Lenkiją turite kreiptis dėl laikinos studijų vizos vietos vaivados biure.

Studentai iš ne Europos Sąjungos šalių paprastai turi pateikti prašymą studento vizai gauti prieš atvykdami į Lenkiją. Tačiau yra keletas šalių, kurioms šis reikalavimas netaikomas. Galite patikrinti, ar jūsų šalis yra sąraše: http://www.msz.gov.pl

Kur galite pateikti paraišką?

Lenkijos ambasada arba konsulatas

Dėl studento vizos turėtumėte kreiptis į Lenkijos ambasadą arba konsulatą savo dabartinėje gyvenamojoje šalyje.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Kai įstojote į pasirinktą universitetą, jie atsiųs jums tinkamus dokumentus, kuriuos naudosite studento vizai gauti. Dėl studento vizos turėtumėte kreiptis artimiausioje Lenkijos ambasadoje arba konsulate. Tai yra dokumentai, kurių paprastai gali būti paprašyta pateikti:

 • Pasirašyta ir užpildyta Lenkijos vizos paraiška studentams.
 • Pasas, kuris turi galioti mažiausiai tris mėnesius po to, kai planuojate išvykti iš Lenkijos.
 • Nacionalinės asmens tapatybės kortelės kopija.
 • Oficialus laiškas iš universiteto ar kolegijos Lenkijoje, kuriame planuojate studijuoti.
 • Trumpas CV arba gyvenimo aprašymas.
 • Visi jūsų ankstesni pažymėjimai ir diplomai.
 • Įrodymas, kad mokate kalbą, kuria norite mokytis.
 • Įrodymas, kad esate pakankamai finansiškai pajėgus padengti savo mokymosi ir pragyvenimo Lenkijoje išlaidas.
 • Sveikatos draudimo pažymėjimas, priimtas Europoje.
 • Dvi paso dydžio nuotraukos.
 • Sumokėkite vizos paraiškos mokestį
 • Apgyvendinimo Lenkijoje įrodymas.

Visi studentai turi įteisinti savo buvimą Lenkijoje pateikdami prašymą išduoti leidimą laikinai gyventi. Tai turi būti padaryta netrukus po atvykimo į Lenkiją. Universitetai padės jums atlikti paraiškų teikimo procedūras. Leidimas laikinai gyventi suteikia teisę būti ir dirbti Lenkijoje.

Kada turėtumėte kreiptis?

Paprastai studento vizos prašymo nagrinėjimas gali užtrukti apie 15 dienų. Tačiau apdorojimo laikas skiriasi priklausomai nuo šalies ir vizos, dėl kurios prašote, tipo. Būtinai kreipkitės kuo greičiau.

Studento vizos trukmė priklauso nuo jūsų kurso trukmės.

Apdorojimo laikas

15 Days

Darbo galimybes

Užsienio studentai turi teisę dirbti studijuodami Lenkijoje tol, kol jie yra įtraukti į mokymo įstaigą. Studijų metu leidžiama dirbti 20 valandų, o per atostogas – 3 mėnesius visu etatu. Gyvenimo kortelės turėtojams leidžiama dirbti visą darbo dieną.

Valandos per savaitę

20

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.