Keystone logo
Meksika

Studijuoti Teisė į Meksika 2024

Studijuoti Meksika

Tapimas Meksika Meksika "advokato aukštojo mokslo sistemos glaudžiai modeliai sistema po JAV, su studentais reikia uždirbti bakalauro 's laipsnių įstatymą (LLB) prieš vyksta ant absolventas teisės laipsnį (LLM). Meksikos bakalauro 's laipsnis yra vadinamas "Licenciatura ", o meistras ' s laipsnis yra vadinamas "maestria ". Licencijuotos teisininkai Meksika baigė keturis ar penkis metų Advokatų profesinė programą akredituotos teisės mokykloje ar universitete (vadinamas "Facultad de Derecho "). Advokatų studentai nurodė pagrindinėse srityse Meksikos Civilinio kodekso, taip pat konstitucinės ir baudžiamosios teisės. Studentai, norintys specializuotis tam tikroje srityje Meksikos įstatymus turės jokių problemų rasti savo norimą teisės programą Meksikas vien turi daugiau nei 35 teisės mokyklų, su Monterėjuje ir Guadalajara miestų, teikiančių papildomų teisės universitetus, iš kurių rinktis.Mokestis už mokslą Mokesčiai gali skirtis iš vienos institucijos į kitą. Stipendijos ir finansinė parama gali būti, priklausomai nuo universiteto 's politiką. Įsidarbinimo galimybės teisininkų Meksika Advokatai yra nuolat paklausa dėl Meksika ' s vis ekonomikai, kylant gyventojų ir keičiant socialinę struktūrą.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  316
 • Komunalinių paslaugų dalis

  19
 • Interneto prenumerata

  27
 • Vietinis transportas

  19

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  7
 • Kino bilietas

  4
 • Pusė vietinio alaus

  2

Apie Meksika

Federalinis Konstitucinis respublika įsikūręs pietinėje sienos JAV, Meksika yra viena iš didžiausių nepriklausomų valstybių pasaulyje ir namuose beveik 115 milijonų žmonių. Pasaulio bankas mano, Meksika turėti didesnes nei vidutines pajamas, dėl savo milžiniškų naftos ir sidabro atsargas ir įspūdingų bendrojo vidaus produkto produkcija varyti, neseniai pramoninėmis ekonomikos, kuri yra stipriai susijęs su nafta. Meksika taip pat turi klestinčią turizmo pramonę ir užėmė pirmąją vietą tarp Šiaurės ir Pietų Amerikos šalių į UNESCO Pasaulio paveldo objektų. "Goldman Sachs" prognozuoja, Meksika taps viena iš pasaulyje 's didžiausių ekonomikų per 30 metų, remiantis toliau augant jos turizmo ir aliejus / metalo pramonėje. Meksika 'ai vyriausybė primena federalinės vyriausybės struktūrą JAV ir sudaro teismo, vykdomosios ir įstatymų leidžiamosios valdžios šakų, kurios kontroliuoja 31 atskirų narių, ir federalinė apygarda.Meksikos pirmininkas demokratiškai išrinktas ir yra vyriausybės ir valstybės vadovas. Veikimas federalinės vyriausybės diktuoja priimtas 1917 su sukūrimu ir Politikos Konstitucijos Jungtinių Meksikos Valstijų gaires. Meksika 'ai teisinė sistema Meksika ' ai teisinė sistema veikia pagal civilinį kodeksą, gautų iš romėnų teisės įstatai ir kodai (Civilinės teisės sąvadas) iš ​​pradžių sukūrė imperatoriaus Justiniano ir vėliau iš dalies pakeista Napoleono (Prancūzijos) kodekso 1804 Meksika 's Civilinio kodekso stipriai įtakoja šalies ' s socialinių normų ir apima nekilnojamojo turto, asmens, šeimos ir sutartinės teisės aktai.Padalinta į keturias dalis, Civilinio kodekso yra "knygas " vadinamas: "prievolių knygą " (sutartinė teisė); "Asmenų Užsakyti " (santuoka, skyrybos, tėvystės); "Turto Knyga" (asmens ir nekilnojamasis turtas) ir "palikuonis 's Estates Knyga" (testamentai, testamentų ir netestamentinio klausimai).

Vizų reikalavimai

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Laikinoji studento viza (Residente Temporal Estudiante)

Kaina ir valiuta

USD 30

Studento vizos išdavimo kaina skiriasi priklausomai nuo pilietybės. Tai gali būti nuo 17 iki 30 USD.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Jei esate Šengeno erdvės, JK, JAV, Kanados ar Japonijos pilietis arba nuolatinis gyventojas arba turite galiojančią vizą bet kuriai iš šių šalių, jums nereikia vizos į Meksiką, jei jūsų vizito tikslas yra studijuojate, o jūsų buvimo trukmė neviršija 180 dienų.

Studentai, kurie yra iš kitų šalių arba lankysis ilgiau nei 180 dienų, turi kreiptis dėl studento vizos į Meksiką.

Kur galite pateikti paraišką?

Konsulinė įstaiga

Dėl studento laikinojo gyventojo vizos turite kreiptis asmeniškai į arčiausiai jūsų gyvenamosios vietos esančios konsulinės įstaigos.

Interneto svetainė:https://directorio.sre.gob.mx/index.php/consulados-de-mexico-en-el-exterior

Kaip padaryti paraišką?

Pareiškėjai privalo kreiptis dėl vizos asmeniškai iš anksto susitarę dėl pokalbio.

 1. Galiojantis pasas, turintis ne mažiau kaip 6 mėnesius po grįžimo.
 2. Originalus Meksikos mokyklos / institucijos priėmimo laiškas.
 3. Laiško ar pažymėjimo originalas, nurodantis studento išlaidas, įskaitant visą stipendiją, ir tuo atveju, jei jis liks priimančioje šeimoje, nepamirškite pridėti pagrindinio šeimos nario asmens dokumento. Jei stipendija ar išlaidos neįskaičiuotos, privaloma pateikti paskutinių 3 mėnesių sąskaitos išrašus.
 4. Nepilnamečių atveju - Studento gimimo liudijimas tinkamai apostiluotas.
 5. Tarptautiniai studentai privalo parodyti medicininį / nelaimingų atsitikimų draudimą su tarptautine aprėptimi.
 6. Taip pat reikalinga medicininė pažyma, patvirtinanti gerą sveikatą ir nurodanti, kad kandidatas neserga jokia liga.
 7. Vizos tvarkymo mokestis.
 8. Užpildyta paraiškos forma.
 9. Viena spalvota, paso dydžio nuotrauka su neuždengtu veidu.

Į Meksikos teritoriją atvykę prašytojai per pirmąsias 30 kalendorinių dienų turi kreiptis į Nacionalinį migracijos institutą dėl leidimo gyventi šalyje kortelės, kuri patvirtina jų teisėtą buvimą šalyje ir leidžia jiems likti Meksikoje.

Kada turėtumėte kreiptis?

Meksikos studento viza gali būti išduota vidutiniškai per 2 dienas ir gali užtrukti iki 3 savaičių, priklausomai nuo pareiškėjo pilietybės. Reikėtų kreiptis gerokai iš anksto.

Studento viza galioja vienerius metus.

Apdorojimo laikas

2 Days

Darbo galimybes

Turėdami studento vizą Meksikoje, studentai negali dirbti ar užsiimti jokia atlyginama veikla.

Kai Meksikos įmonė / institucija pakviečia studentą atlikti pelningą veiklą, Meksikos įmonė / įstaiga turi paprašyti leidimo dirbti Nacionaliniame migracijos institute Meksikoje (www.inm.gob.mx).

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Imigracijos tarnybos gali nuspręsti atmesti prašymą leisti atvykti į šalį, jei pareiškėjui taikomas baudžiamasis procesas arba jis yra nuteistas už sunkų nusikaltimą.