Keystone logo
Naujoji Zelandija

Studijuoti Teisė į Naujoji Zelandija 2024

Studijuoti Naujoji Zelandija

Teisė Aukštasis mokslas Naujosios Zelandijos studijuoti teisę Naujojoje Zelandijoje, studentai turi kreiptis į vieną iš šalies 's universitetų, kurie siūlo teisės studijas. Laipsnis trunka maždaug ketverius metus dieninių studijų užbaigti. Sėkmingai baigus laipsnio ir praktinio kurso studentai turi būti skiriamas į barristers ir solicitors High Court Naujosios Zelandijos, kol jie gali advokato praktika sąrašą. Jie taip pat turi būti taikomi ir palaikykite Naujoji Zelandija Teisė Visuomenė sertifikatą. Naujoji Zelandija 's teis ÷ programa siūlo keletą privalumų. Šalis palankiai vertina tarptautines studentų, ir miestai, kaip Otago, kur pagrindiniai universitetai yra įsikūrę, turi plačias patogumai studentams. Bet studentas studijuoja visą laiką Naujojoje Zelandijoje yra automatiškai teisę dirbti šalyje, visą laiką vasaromis ir ne visą darbo laiką per mokslo metus. Be to, Naujosios Zelandijos gyventojai yra žinoma, kad būti draugiškas ir priimti.Studentai taip pat turi lanksčias reikalavimai turi būti įtraukti į advokatų programą. Studentai gali siekti pirmųjų studijų metų, tada yra įtrauktos į programą, remiantis jų pirmaisiais metais popieriaus laikui. Tai leidžia jiems pamatyti, jei studijuojant teisę yra gerai tinka prieš šokinėja į visišką teisinį programą. Naujoji Zelandija gyventojai, kurie įrašyti į teisės laipsnį mokėti $ 5798 už studijų metus. Kadangi vyriausybės subsidijos gali būti neprieinamos užsienio studentams, šie mokesčiai gali padidėti tiems, kurie mokėsi iš kitos šalies. Norėdami gauti naujausią mokestis tvarkaraštį, studentai turėtų kreiptis į savo pasirinktą universitetą. Sėkmingai baigus su Naujosios Zelandijos teisės laipsnį, studentai galės praktikuoti teisę Naujosios Zelandijos, arba jie gali siekti tolesnio mokymo praktika kitą vietą. Naujoji Zelandija 's aukštojo mokslo programa suteikia studentams iš šešių mėnesių leidimus dirbti po baigimo duoti sau laiko rasti darbą ir kreiptis dėl gyvenamosios vietos, jei jie nori.Teisinis mokymas taip pat gali atverti duris į darbą kaip teismo reporteris, teisinės sekretorius, teisinės vykdomosios ar teismo registratorius. Studentai, kurie nori turėti viršutinę ranką pasiekti darbą po baigimo gali pageidauti vykdyti apdovanojimai ar magistrantūros studijų teisės srityje savo pasirinktą universitetą. Tai dar labiau mokymas suteikia didesnes įsidarbinimo galimybes.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  580
 • Komunalinių paslaugų dalis

  44
 • Interneto prenumerata

  49
 • Vietinis transportas

  108

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  8
 • Kino bilietas

  10
 • Pusė vietinio alaus

  6

Apie Naujoji Zelandija

Apie Naujosios Zelandijos dažnai nuotykių ar fantasy filmų fone, Naujoji Zelandija yra žinomas dėl savo žalių kalnų ir kvapą gniaužiančių kraštovaizdžių. Naujoji Zelandija yra pietvakarinėje Ramiojo vandenyno rytuose Australijos saloje. Tai biologinės įvairovės sala tauta yra žinomas dėl savo turtingos Polinezijos kultūros ir meno bei kultūros vietinių maorių žmonių, taip pat jos vilnos ir pieno produktų eksportas. Kas yra teisės sistema, kaip ir Naujojoje Zelandijoje? Naujosios Zelandijos kilęs daug savo teisinę sistemą nuo bendra teisės sistema naudojama Jungtinėje Karalystėje. Tačiau kai kuriose srityse yra skirtingi, kaip Naujosios Zelandijos sukūrė savo formą bendrosios teisės. Naujosios Zelandijos gyventojai taip pat turi laikytis įstatai įstatymą, kuriame nurodoma, kad įstatymų, sukurtų savo Parlamentui. Kas yra teisė laipsnis Naujojoje Zelandijoje? Praktikuojantys advokatai Naujoji Zelandija turi turėti įstatymų bakalauro vieną iš šalies 's universitetų ,Tai po praktinio kurso administruojamo Įstatymo Naujosios Zelandijos kolegijoje ar profesinių Teisės studijų institutas. Studentai dažnai gauna dvigubą laipsnį arba vykdyti magistrantūros studijų įstatymo, tačiau tai nėra reikalavimas.

Vizų reikalavimai

Studento viza (ilgesnėms nei trijų mėnesių studijoms)

Jei jūsų kursas trunka tris mėnesius ar trumpiau, jums nereikia studento vizos, tik lankytojo vizos.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza; Lankytojo viza

Kaina ir valiuta

NZD 250

Paraiškos mokesčiai skiriasi priklausomai nuo jūsų kilmės šalies ir gali būti apie 250 USD.

Naujosios Zelandijos studento vizos kainas galite patikrinti čia:

https://www.immigration.govt.nz/about-us/policy-and-law/how-the-immigration-system-operates/visa-application-process/how-much-visa-applications-cost-and- kada mokėti

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Studento viza reikalinga visiems žmonėms, atvykstantiems į Naująją Zelandiją studijuoti ilgiau nei tris mėnesius. Studijos turi būti pagrindinis jūsų vizito tikslas. Jei jūsų kursas yra iki 3 mėnesių, galbūt galėsite mokytis turėdami lankytojo vizą arba darbo vizą.

Jums nereikia studento vizos norint studijuoti visą darbo dieną, jei:

 1. esate NZ pilietis arba gyventojas
 2. tu esi Australijos pilietis
 3. turite nuolatinės gyvenamosios vietos vizą arba rezidento grįžimo vizą į Australiją – be sąlygų.

Kur galite pateikti paraišką?

Internetu / Naujosios Zelandijos konsulatas arba ambasada

Norėdami pateikti paraišką Naujosios Zelandijos studento vizai gauti, galite kreiptis internetu arba asmeniškai prieš kelionę.

Norėdami kreiptis asmeniškai savo šalyje, turėsite susisiekti su vietiniu Naujosios Zelandijos konsulatu arba ambasada, kad gautumėte paraiškos formą ir (arba) susitikimą. Arba galite pateikti paraišką internetu apsilankę oficialioje svetainėje www.immigration.govt.nz ir susikūrę paskyrą.

Interneto svetainė:https://www.immigration.govt.nz/

Kaip padaryti paraišką?

Norėdami pateikti prašymą išduoti vizą, jums reikės:

 • Priėmimo laiškas iš patvirtinto švietimo teikėjo Naujojoje Zelandijoje.
 • Pakankamų lėšų įrodymas – turėsite įrodyti, kad turite pakankamai lėšų sumokėti mokesčius už mokslą (tai gali būti paskolos padengimo, stipendijos ar kitų lėšų įrodymas) ir lėšų, skirtų padengti pragyvenimo išlaidas, kol studijuojate Naujojoje Zelandijoje, įrodymą ( per rėmėją, paskolą, stipendiją, valstybės paramą arba pakankamą banko likutį). Turite įrodyti, kad turite bent 15 000 NZD (~ 10 870 JAV dolerių) kiekvienais metais, jei jūsų kursas yra ilgesnis nei devyni mėnesiai.
 • Tolimesnės kelionės įrodymas – tai gali būti jau apmokėtų tolesnių bilietų įrodymas, papildomų lėšų įrodymas arba rėmėjo susitarimas apmokėti tolimesnę kelionę. Esmė – parodyti, kad ketini ir gali sau leisti išvykti iš šalies, kai baigsi studijas.
 • Kelionių draudimas.
 • Medicininės pažymos – jei planuojate studijuoti Naujojoje Zelandijoje ilgiau nei 12 mėnesių, turėsite pateikti bendrąją sveikatos pažymą, krūtinės ląstos rentgeno pažymą ir galbūt atlikti tuberkuliozės patikrą.
 • Jei esate jaunesnis nei 18 metų, taip pat turėsite pateikti sutvarkyto būsto įrodymą, o jei esate 17 metų ar vyresni – policijos pažymą apie „gerą charakterį“.
 • Dviejų spalvų paso nuotraukos.
 • Pasas, galiojantis mažiausiai tris mėnesius po to, kai planuojate išvykti iš Naujosios Zelandijos.
 • Įrodymas, kad sumokėjote prašymą išduoti vizą mokestį.

Kada turėtumėte kreiptis?

Prašymą turėtumėte pateikti likus mažiausiai šešioms savaitėms iki planavimo keliauti į Naująją Zelandiją. Studentų vizos, pateiktos internetu, paprastai apdorojamos 20 dienų, o studentų vizos, pateiktos popierine forma, apdorojamos 25 dienas.

Jūsų studento viza paprastai galioja tiek pat, kiek studijų, už kurią sumokėjote, ir gali būti iki 4 metų.

Apdorojimo laikas

20 Days

Darbo galimybes

Tarptautiniams dieninių studijų studentams, turintiems studento vizą, teisėtai leidžiama dirbti Naujojoje Zelandijoje iki 20 valandų per savaitę kurso metu ir gali dirbti visą darbo dieną visais suplanuotais atostogų laikotarpiais, tokiais kaip Kalėdos, Velykos ir vasaros atostogos. Specifika priklauso nuo jūsų vizos sąlygų. Darbo patirtis, reikalinga studijuojant, neįskaičiuojama į 20 valandų limitą. Užsienio studentai negali dirbti savarankiškai.

Magistrai pagal mokslinius tyrimus ir daktaro laipsniai. studentai gali dirbti tiek valandų, kiek nori.

Valandos per savaitę

20

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Kai kurios priežastys, kodėl Naujosios Zelandijos studento viza gali būti atmesta, yra šios:

 1. Jei esate kalėjęs per pastaruosius 10 metų ir (arba) buvote nuteistas ir nuteistas laisvės atėmimo bausme.
 2. Jei turite įrašą apie deportaciją ir arba jei jums taikomas draudimo atvykti į Naująją Zelandiją laikotarpis.
 3. Jei jūsų pateikta informacija yra klaidinga ir imigracijos pareigūnas mano, kad jūsų prašyme nurodyta informacija nėra tikra.
 4. Jei pateikėte neužpildytą paraišką
 5. Jei nesilaikoma sveikatos ir charakterio reikalavimų
 6. Jei negalite įrodyti, kad padengsite studijų mokestį, gyvenimo ir kelionės išlaidas Naujojoje Zelandijoje
 7. Jei nėra aiškaus kurso, kurį ketinate studijuoti Naujojoje Zelandijoje, kelio
 8. Jeigu imigracijos pareigūnas iš pateiktų dokumentų ir informacijos mato, kad nesate tikras studentas, o po telefoninio pokalbio net negalite atsakyti į kai kuriuos duomenis apie kurso informaciją, įstaigos informaciją ir kt.
 9. Jei lėšos nėra teisėtos arba jų negalima patikrinti