Keystone logo
Norvegija

Studijuoti Teisė į Norvegija 2024

Studijuoti Norvegija

Advokatų laipsniai Norvegijoje penkerių metų, Teisės fakulteto programa, todėl magistro i rettsvitenskap (magistras Jurisprudencija) yra svarbiausi studijų teisininkai gali uždirbti Norvegijoje. Panašus į įstatymų magistro, magistro i rettsvitenskap neseniai pakeitė senąjį kandidatas Įstatymo laipsnį, sukurtos 1736. LLM yra tik laipsnio reikia gauti studentus dirbti teisininkais Norvegijoje. Tačiau, absolventai, kurių LLM programos nėra nustumtos į advokato pareigas. Jie taip pat gali priimti aukšto rango įsidarbinti Norvegijos policijos tarnybos, tarnauti kaip advokatą teisėjas ar priimti įvairias pozicijas valstybės tarnautojo sektoriuje. Teisininko profesija Norvegijoje "vieninga " vienas, nes visi dirbantys teisinių profesijų žmonės gavo tos pačios rūšies išsilavinimą. Per savo penktųjų metų nuo LLM programos, studentai privalo baigti disertaciją ir stoti į pažangias, pasirenkamuosius kursus.Be to, kas studijuoja Įstatymo laipsnį fakulteto taip pat turi galimybę užsidirbti magistro 's laipsnį kriminologijos arba teisės sociologiją. Mokslų daktaras, daktaro ir licenciato laipsnis taip pat yra prieinama studentams, kurie nori užsiimti teisinių tyrimų ar mokyti Norvegijos universitete. Norvegijos universitetuose, vykdančiuose Teisės fakultetas laipsniai Oslo Universitetas siūlo det juridiske Magistras programas, taip pat į universitetą Tromsė Bergeno universitetas. Iš Tromsė universitetas dalyvauja Europos kreditų perkėlimo sistema, kuri leidžia studentams perkelti visus kreditus jie uždirba ne UT į namudinius universitetuose. Mokestis už mokslą Tarptautiniai ir Norvegijos studentai nemoka jokių mokslą. Norvegijos vyriausybė mano, aukštąjį išsilavinimą turi būti, kad ir toliau sėkmę Norvegijos svarbu ir viešai finansuoti 98 procentų visų aukštojo mokslo institucijų. Tik paleisti privačiai kolegijos mokesčių už mokslą Norvegijoje.Tačiau iš 400-600 NOK per semestrą mokestis reikalingas anksčiau studentai gali imtis baigiamuosius egzaminus. Šis mokestis taip pat suteikia jiems narystę studentų sąjungų, kurios teikia naudą, pavyzdžiui, sveikatos priežiūros paslaugų, naudojimo sporto įrenginių, konsultavimo ir paramą aprūpinant būstu.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  546
 • Komunalinių paslaugų dalis

  64
 • Interneto prenumerata

  48
 • Vietinis transportas

  68

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  11
 • Kino bilietas

  13
 • Pusė vietinio alaus

  9

Apie Norvegija

Įmerkta į vikingų istoriją ir namuose gražiausių fiordų pasaulyje, Norvegijos Karalystė ir toliau pirmauja sąrašus labiausiai klestinčių ir laimingiausių pasaulio šalių. Norvegija yra konstitucinė monarchija ribojasi žemės protinga iki Švedijos, Suomijos, Rusijos ir Danijoje. Jis taip pat pritaria jūrų sienas su Grenlandijos, Islandijos, Rusijos, Jungtinės Karalystės ir Švedijos per "Barenco jūroje, Norvegijos jūros ir Šiaurės jūros. Norvegija yra ketvirta pasaulyje dėl pajamų vienam gyventojui ir neseniai surengė aukščiausio lygio pagal žmogaus socialinės raidos indeksą. Be to, Norvegija buvo paskirta Demokratijos indeksas, kurį reikia labiausiai demokratinę šalį visame pasaulyje. Naudingi Faktai apie Norvegiją • Įkurta 1000 AD, Oslas yra Norvegijos ir ekonomikos / valstybės kapitalo kapitalo, taip pat.• Norvegija yra turtinga gamtinių dujų, naftos, jūros gėrybės, mineralų ir gėlo vandens atsargas, visi prisidedantys veiksniai savo gebėjimo pasiūlyti subsidijuojamas aukštąjį išsilavinimą, universalus sveikatos priežiūros, puikią socialinės apsaugos sistemą ir nuosekliai žemas nedarbo lygis. • Nors Norvegija nėra Europos Sąjungos narė, ji palaiko glaudžius ryšius su ES. Norvegija taip pat yra vienas iš įkūrėjų NATO, PPO, Europos Tarybos ir EEE (Europos ekonominės erdvės). • Norvegija yra dvi oficialios kalbos: bokmal Norvegijos ir naujoji norvegų. Bokmal kalbama iki norvegai balsų dauguma, o naujoji kalbama Suomijos ir samių kalbančių mažumų. • Norvegijos krona (daugiskaitos krona) yra šalies 's piniginis vienetas. Šeši krona lygus $ 1 USD ir 1 € lygus aštuoni kronomis. Kas Teisė sistema šalyje? Norvegija 's teismo sistema yra panaši į JAV teismų sistemoje.Apygardos teismai turi mažiausiai galią, po Apeliacinio teismo ir t jis Aukščiausiajam Teismui. Teisėjai pirmininkaujantis per apeliacijos ir apylinkių teismų gali būti vienas iš trijų tipų teisėjų: profesionalūs teisėjai, tarėjai arba bendros teisėjai. Profesionalūs teisėjai yra kvalifikuoti teisininkai, įgijusiems teisinį patirtį per metus ginti ar asmenis patraukti baudžiamojon atsakomybėn Norvegijoje teismuose. Paguldykite ir bendradarbiai teisėjai yra ne teisininkai, kurie buvo paskirti į pareigas, kaip teisėjo rajono ar Apeliacinis teismas.

Vizų reikalavimai

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza (studento leidimas gyventi)

Kaina ir valiuta

USD 650

Norvegijos studento vizos tvarkymo mokestis yra apie 650 USD. Mokestis gali keistis.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Jei atvykstate iš vienos iš Šiaurės šalių (Švedijos, Suomijos, Danijos, Islandijos), jums nereikės prašyti leidimo gyventi. Tačiau jei planuojate studijuoti Norvegijoje ilgiau nei šešis mėnesius, turite kreiptis į Norvegijos mokesčių inspekciją, kad patikrintų asmens tapatybę ir praneštumėte apie persikėlimą į Norvegiją.

Jei atvykstate iš ES/EEE/ELPA šalių, Norvegijoje galite studijuoti iki 90 dienų be prašymo gauti studento leidimą gyventi. Tačiau jau Norvegijoje turėsite kreiptis dėl studento leidimo gyventi ilgiau nei 90 dienų.

Jei atvykstate ne iš ES/EEE/ELPA zonos, prieš atvykdami į Norvegiją turite pateikti paraišką dėl studento leidimo gyventi.

Kur galite pateikti paraišką?

Norvegijos ambasada arba konsulatas

Gavę stojimo laišką, kreipkitės į artimiausią Norvegijos ambasadą arba konsulatą, kad gautumėte informacijos apie prašymo išduoti leidimą studijoms procedūrą, ir kreipkitės į savo kilmės šalį.

Nors kai kurie kandidatai gali kreiptis internetu iš Norvegijos arba per Norvegijos ambasadą, dauguma studentų turės pateikti popierinę paraiškos formą artimiausiai Norvegijos ambasadai ar konsulatui.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Pateikdami studento leidimo gyventi prašymo formą, taip pat turite pateikti pasą ir kitus būtinus dokumentus. Jums reikės pateikti:

 • Priėmimo į patvirtintą dieninio ugdymo programą įrodymas
 • Užpildyta paraiškos forma
 • Paraiškos mokesčio sumokėjimo kvitas
 • Dvi naujausios paso dydžio nuotraukos baltame fone
 • Pakankamų finansinių lėšų visam studijų laikotarpiui įrodymas, įskaitant lėšas, skirtas išlaikyti bet kurią lydinčią šeimą, kurios turėtų būti Norvegijos banko sąskaitoje (gali būti sunku atidaryti sąskaitą Norvegijos banke be norvegiško asmens numerio, todėl galite paprastai įneša reikiamą sumą į jūsų mokymo įstaigos įsteigtą sąskaitą). Turite įrodyti, kad turite prieigą prie 116 369 NOK už kiekvienus akademinius metus (10 mėnesių), o tai yra maždaug 14 350 JAV dolerių. Jei viešnagė finansuojama skiriant stipendijas, studentų paskolas ar kitą valstybės finansavimą iš gimtosios šalies, kartu su paraiška turi būti pateikti galiojantys dokumentai.
 • Įrodymai, kad turite kur gyventi (pvz., namą, butą, lovą ar kambarį gyvenamajame name)
 • Įrodymas, kad išvyksite iš Norvegijos, kai baigsis jūsų leidimo gyventi galiojimas (dažniausiai tai yra bilietas atgal)
 • Užpildytas ir pasirašytas UDI (Norvegijos imigracijos direktoratas) dokumentų kontrolinis sąrašas, kurį turėtumėte atsispausdinti ir pateikti kartu su kitais dokumentais

Kada turėtumėte kreiptis?

Studento leidimų gyventi išdavimo laikas skirsis ir gali užtrukti apie du mėnesius, todėl patartina kreiptis iš karto, kai tik galėsite.

Jūsų studento vizos trukmė priklauso nuo jūsų studijų programos trukmės. Jūsų studento leidimas gyventi gali būti pratęstas per internetinį Norvegijos prašymų portalą likus bent mėnesiui iki galiojimo pabaigos. Norėdami atnaujinti darbo leidimą, turite atskirai susisiekti su UDI ir pateikti įrodymą, kad studijuodami Norvegijoje padarėte patenkinamą pažangą.

Apdorojimo laikas

2 Months

Darbo galimybes

Kai gaunate studento leidimą gyventi Norvegijoje, jums taip pat suteikiamas leidimas dirbti ne visą darbo dieną iki 20 valandų kiekvieną savaitę studijų metu ir visą darbo dieną universiteto atostogų metu.

Taip pat galite kreiptis dėl leidimo dirbti visą darbo dieną ribotam laikotarpiui, jei galite įrodyti, kad darbas yra susijęs su jūsų išsilavinimu arba kad jis būtinas norint tęsti mokslą pagal tą pačią programą – turėtumėte turėti konkretų pasiūlymą užimtumo šiuo klausimu.

Valandos per savaitę

20

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.