Keystone logo
Olandija

Studijuoti Teisė į Olandija 2024

Studijuoti Olandija

Olandų Teisė Laipsnis teisės studijas Nyderlanduose reikalauja daug laiko įsipareigojimą, tačiau, kad galėtų uždirbti teisės laipsnį šalyje, kuri seka civilinės teisės požiūriu ir yra žinomas kaip teisinis Europos centre nauda daro tyrimą verta kursą , Pelningiausi teisės laipsnį Nyderlanduose prasideda bakalauro teisės laipsnį (bakalauro įstatymą arba LLB), kuris reikalauja tris studijų metus, po kurio teisės laipsnį (LLM) kapitonui, kuris reikalauja, vieneriems mokslo metams. Mokymasis teisės laipsnį pagal Nyderlandų teisės studijos vyksta teisės mokyklų, kurių dauguma yra prijungti prie pagrindinių universitetų Olandijoje. Tarptautiniai studentai gali kreiptis į Tarptautinės teisės programos, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas jo išsilavinimą tiek teisinėje srityje ir taip pat unikalių švietimo poreikius tarptautiniams studentams ne tai, kas gali būti visapusiškai informuojami apie Olandijos civilinės teisės požiūriu.Olandų akademiniai metai prasideda rugsėjo pirmajai ir eina per rugpjūčio 31 metams, su 42 savaičių tyrime. Modelis remiasi Europos kreditų perkėlimo sistema ir yra lengvai lyginamas su kitų Europos teisės programas. Turi būti priimtas į tarptautinę teisės mokyklos programa Nyderlanduose, jums turi būti suteikta galimybė kalbėti ir rašyti anglų kalba taip pat. Kreipkitės į savo pasirinktą mokyklą, ir naudoti savo priėmimo laišką taikyti savo studento vizą. Tai suteikia jums parengiamuosius metus naudoti pasirengti savo studijų, todėl jūs galite rasti darbą, jei reikia, suraskite vietą gyventi ir užbaigti privalomą mokymą įėjimo į programą. Studijavimas teisę Nyderlanduose suteikia puikią pagrindą praktikuojančių visame pasaulyje. Teisės profesoriai Nyderlanduose yra pripažinta tarptautiniu mastu savo supratimą civilinės teisės, o tai reiškia didesnes įsidarbinimo galimybes užsienio studentams.Studentai, kurie nori likti Olandijoje rasite plačias įsidarbinimo galimybes. Daugelis didžiųjų korporacijų ateiti į Nyderlandus, kad jų ginčai sprendžiami. Laipsnį Nyderlanduose leidžia praktikuoti teisę kitais civilinės teisės šalyse lengviau, nes puikią reputaciją šių teisės programas.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  611
 • Komunalinių paslaugų dalis

  70
 • Interneto prenumerata

  40
 • Vietinis transportas

  79

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  10
 • Kino bilietas

  12
 • Pusė vietinio alaus

  5

Apie Olandija

Su Belgijos pietuose, Vokietijos rytuose ir Šiaurės jūros į šiaurę, Nyderlandai, kastinis Europa šalis sudaro dvylika provincijų ir trijų Karibų jūros salas. Žinomas dėl savo vėjo malūnais, tulpėmis ir laimingų gyventojų, šalis garsėja savo pylimų - apie penktadalis Nyderlanduose žemės yra žemiau jūros lygio ir plačiai Otamować sistema saugo potvynių baimėje. Pirmaujančių pramonės šakos yra laivybos, žvejybos, prekybos ir bankininkystės. Žymūs olandų menininkai yra Vincent van Gogh ir MC Escher. Nyderlandai taip pat žinomas kaip pasaulis 's įstatinio kapitalo, nes Hagos priima į Tarptautinio baudžiamojo teismo ir kitų tarptautinių teismų ir tribunolų įskaitant Europolą ir Eurojustą. Teisinės sistemos Nyderlandų Nyderlanduose laikomės civilinės teisės formatas pagrįstas Prancūzijos civilinio kodekso su kai iš tradicinių Olandijos įstatymus ir romėnų teisės įtakai.1992, šalis įdėti civilinės teisės knygas vietoje, apibrėžti jos teisinę kodą, ir kad padėjo šalies augti į lyderio teisinę pasaulyje. Nyderlandų parlamentas yra pagrindinė teisėkūros organas sistemos.

Vizų reikalavimai

MVV (laikinas leidimas gyventi) – įvažiavimo viza.

VVR (Residence Leidimas) – jei planuojate likti Nyderlanduose ilgiau nei tris mėnesius, be įvažiavimo vizos, taip pat turėsite kreiptis dėl leidimo gyventi (VVR) – asmens tapatybės kortelės, kuri yra studijų viza.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

MVV (laikinas leidimas gyventi); VVR (leidimas gyventi)

Kaina ir valiuta

EUR 311

Šiuo metu prašymo išduoti MVV ir leidimo gyventi studijoms Nyderlanduose nagrinėjimas kainuoja negrąžinamą 311 EUR mokestį. Mokesčiai peržiūrimi du kartus per metus ir gali keistis metų viduryje.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Jei esate ES ar EEE valstybės narės arba Šveicarijos pilietis, jums nereikia studento vizos ar leidimo gyventi, kad galėtumėte likti Nyderlanduose.

Ne ES, EEE ar Šveicarijos piliečiams reikia leidimo gyventi Nyderlanduose ilgiau nei 90 dienų – trumpesniam laikotarpiui reikia tik turistinės vizos. Reikia dviejų dokumentų. Daugeliu atvejų, norint keliauti į Nyderlandus, jums reikės laikino leidimo gyventi (machtiging tot voorlopig verblijf, MVV). Be to, norint likti šalyje, jums reikės leidimo gyventi (VVR).

Kelių šalių piliečiai arba žmonės tam tikromis aplinkybėmis yra atleidžiami nuo reikalavimo kreiptis dėl VVR. Daugiau apie tai galite perskaityti čia: https://www.expatica.com/nl/visas-and-permits/Getting-a-Dutch-visa-or-temporary-residence-permit_108412.html

Kur galite pateikti paraišką?

švietimo įstaiga

Švietimo įstaiga turi kreiptis jūsų vardu, todėl turite susisiekti su ja dėl išsamesnės informacijos apie procedūrą. Jei ne, kreipkitės pagalbos į priimančiosios institucijos tarptautinį biurą (arba, jei esate tyrėjas, personalo skyrių).

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Prašymo išduoti vizą procedūrą universitetas pradeda iš karto, kai tik studentas yra oficialiai priimtas į studijų programą.

Prašymui išduoti vizą reikalingi dokumentai surašyti universiteto siunčiamame laiške būsimiems studentams. Paprastai reikalingi šie dokumentai:

 • galiojančio paso pirmojo puslapio (asmens tapatybės lapo) kopija;
 • įrodymas, kad galite save išlaikyti finansiškai;
 • papildomos paso dydžio nuotraukos (dydis: 35mm x 45mm, žr. IND reikalavimus in.pdf);
 • įmokų už mokslą ir prašymo išduoti vizą įmokų įrodymas;
 • ne trumpiau kaip 1 mokslo metų (10 mėnesių) sutvarkyto apgyvendinimo įrodymas;
 • Kinijos studentams gali prireikti NESO sertifikato.

Galiojantis kandidato finansinio savarankiškumo įrodymas gali būti įrodytas taip:

 • Laiškas iš priimančiosios Olandijos institucijos, kuriame minimas jūsų stažuotės mokestis arba praktikanto stipendija.
 • Olandijos universiteto priėmimo laiškas, kuriame pateikiama išsami informacija apie jūsų studento stipendiją, atleidimą nuo studijų ar stipendiją.
 • Jūsų banko sąskaitos išrašas tarptautiniame banke, kuriame nurodyta pakankamai lėšų jūsų siūlomoms išlaidoms Nyderlanduose apmokėti.

Kada turėtumėte kreiptis?

Jūsų prašymo išduoti studento vizą į Nyderlandus apdorojimo laikas paprastai yra vienas mėnuo, nors kartais tai gali užtrukti iki 3 mėnesių.

Leidimas gyventi išduodamas studento studijų programos trukmei plius 3 mėnesiams, ne ilgesniam kaip 5 metų laikotarpiui. Jei studentas nori baigti parengiamąjį kursą, jo trukmė bus pridedama prie vizos trukmės. Jei mokymosi trukmė ilgiau nei 5 metus, leidimas gyventi gali būti pratęstas dar vieneriems metams.

Yra dar viena sąlyga, susijusi su VVR galiojimu. Jis galioja, jei studentas per visą kurso trukmę įgyja 50% kreditų.

Aukštojo mokslo arba universitetinių studijų absolventai (bakalauro, magistro ar daktaro laipsniai) gali kreiptis dėl orientacinių metų absolventų leidimui gauti per trejus metus nuo studijų baigimo. Tai suteikia jums vienerius metus darbo paieškai, per tą laiką galite dirbti be jokių apribojimų arba nereikalaujant, kad darbdavys jums turėtų leidimą dirbti.

Apdorojimo laikas

1 Month

Darbo galimybes

Visiems tarptautiniams studentams leidžiama dirbti kartu su studijomis.

Ne ES ir ne EEE studentams norint dirbti reikalingas leidimas dirbti. Šį leidimą jūsų vardu turi gauti būsimas darbdavys. Net ir turėdami šį leidimą dirbti studentai gali dirbti tik ribotą valandų skaičių, ty 10 valandų per savaitę. Jiems leidžiama dirbti visą darbo dieną birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiais.

Studentams iš ES, EEE (išskyrus Kroatiją) ir Šveicarijos leidimo dirbti nereikia.

Valandos per savaitę

10

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.