Keystone logo
Pietų Afrikos Respublika

Studijuoti Teisė į Pietų Afrikos Respublika 2024

Studijuoti Pietų Afrikos Respublika

Kas yra teisė laipsnis Pietų Afrikoje? Gavimas teisės laipsnį Pietų Afrikos būtina asmenims, kurie nori praktikuoti šalyje. LL.B. laipsnis yra būtinas laipsnį kvalifikaciją asmenims, norintiems stoti kaip advokato ar šalies prokuroras. Studentai, kurie nori pradėti, gali būti įvedami tiesiogiai į šias pirmosios pakopos studijų programas, nors programa taip pat galima po studijų planą, taip pat. Teisė Aukštasis išsilavinimas šalyje? Darbas advokato ar Pietų Afrikoje prokuroras reikalauja gauti teisine srityje laipsnį. Daugeliu atvejų tai daroma kaip bakalauro 's laipsnį šalyje. Programos trukti nuo dviejų iki metų gauti įstatymų bakalauro. Tai nėra privaloma, tačiau rekomenduojama, kad studentai dirbti link LL.M. Programa gavus jų bakalauro 's laipsnį. Be to, LL.D. ir doktorantūros programas taip pat galima už meistras 's programas.Studentai studijuoja teisę Pietų Afrikos dirbti šioje srityje, nes tai yra reikalavimas. Jų studijas apima dėmesio tiek praktiniu ir vadovėlių švietimo, tai yra, kaip dirbti, kaip prokuroras, taip pat, kaip teisinė sistema veikia šalyje. Teismas teisės istorija yra dėmesio centre. Advokatai gali veikti kaip notarų ar teisininko, taip pat gavusi savo specializuojasi mokymus. Studentai turės sėdėti ir išlaikyti reikiamą licencijavimo egzaminą būti Advokatų asociacijos narys. Tai reikalavimas, kad kiekvienas parduoti savo paslaugas, kaip šalyje prokuroras būti Advokatų asociacijos narys. Mokslą į teisės mokyklą čia svyruoja labai. Jis nustato kurią nors iš daugybės mokyklų, kurios teikia akredituotas programas. Apskritai, programos trunka ketverius metus. Tarptautiniai teisės studentai yra laukiami daugelyje šalies universitetuose.Tačiau prašymas dėl šių programų turi būti tiesiogiai tarptautinės studentų į mokyklą ir patvirtinimas gali tik tada, kai prieinamumas per programų egzistuoja. Kai kolegijose ir universitetuose čia, tai sunku rasti laisvos vietos. Baigęs studijas, studentai gali tęsti mokslus gauti daktaro ar kito aukštesnio lygio laipsnį šioje srityje. Daugelis studentų patekti į darbo rinką ir teikti teisines paslaugas vartotojams. Tačiau kiti gali eiti mokyti šioje srityje arba dirbti teismo pozicijų (gavusi patirtį šioje srityje.) Dažnai studentas tęs jo ar jos tyrimą kartu kurti karjerą šioje srityje.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  229
 • Komunalinių paslaugų dalis

  30
 • Interneto prenumerata

  39
 • Vietinis transportas

  36

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  4
 • Kino bilietas

  5
 • Pusė vietinio alaus

  2

Apie Pietų Afrikos Respublika

Pietų Afrika yra šalis įsikūręs pietinėje Afrikos žemyno. Ji sėdi palei Pietų Atlanto ir Indijos vandenynų ir yra netoli Namibija, Zimbabvė ir Botsvana. Tai 25 pagal dydį šalis pasaulyje pagal plotą yra gyvena daugiau nei 53 milijonų žmonių. Pietų Afrika yra labai daugiatautė šalis įvairiomis kalbomis ir kultūromis. Daugiau nei 11 kalbų metu čia taip pat anglų ir afrikanų. Šiuo didesnes nei vidutines pajamas ekonomikai, yra daug galimybių tiems, kurie nori studijuoti teisę. Kas yra teisės sistema, Pietų Afrikoje? Pietų Afrikos teisinė sistema yra įvairių stilių mišinys. Yra civilinės teisės sudedamoji dalis, kuri kyla iš Olandijos teisės sistemoje. Bendroji teisė taip pat yra čia, ir yra labai panašus, kad rado Britanijoje. Paprotinė teisė Sistema taip pat egzistuoja. Apskritai šalis laikosi baudžiamąją ir civilinę teisę struktūrą su konstitucinės teisės.Teismų sistema šalyje yra teisėjais ir prokurorais 'teismus, aukštųjų teismų, konstitucinių teismų ir Aukščiausiojo Apeliacinio Teismo.

Vizų reikalavimai

 1. Pietų Afrikos studento viza (anksčiau vadinta Pietų Afrikos studijų leidimu)
 2. Pietų Afrikos mainų viza – jei esate vyresnis nei 25 metų ir norite atvykti į Pietų Afriką pagal kultūrinių, ekonominių ar socialinių mainų programą, organizuojamą tarp Pietų Afrikos švietimo įstaigos ar vyriausybinės institucijos ir vienos užsienio šalyje.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Pietų Afrikos studento viza; Pietų Afrikos keitimo viza

Kaina ir valiuta

USD 47

Pietų Afrikos studentų vizos prašymo mokesčiai priklauso nuo jūsų kilmės šalies, bet yra apie 47 USD.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Tarptautinis studentas, norintis pasilikti ir studijuoti Pietų Afrikoje 3 mėnesių (90 dienų) trukmės kursui, turės kreiptis dėl studento vizos. Ši viza suteikiama tiems studentams, kuriuos jau priėmė pripažintas Pietų Afrikos švietimo institutas.

Kad galėtų gauti studijų vizą Pietų Afrikoje, pati mokykla ar kolegija pirmiausia turi atitikti „mokymosi institucijos“ reikalavimus. Tai reiškia, kad jis turi būti užregistruotas Pagrindinio arba Aukštojo mokslo departamente. Taigi, jei norite lankyti privačią kalbų mokyklą arba mokyklą, kurioje siūlomi tik trumpalaikiai techniniai kursai, galite neatitikti Pietų Afrikos studijų vizos.

Atkreipkite dėmesį: Jūs negalite atvykti į Pietų Afriką turėdami lankytojo vizą ir tada tęsti prašymo išduoti Pietų Afrikos studento vizą. Negalite atvykti į Pietų Afriką turėdami lankytojo vizą ir tada kreiptis dėl Pietų Afrikos studento vizos.

Kur galite pateikti paraišką?

Pietų Afrikos vyriausioji komisija, konsulatas arba ambasada

Norėdami gauti vizą į Pietų Afriką, studentai turi kreiptis į Pietų Afrikos vyriausiąją komisiją, konsulatą arba ambasadą savo gyvenamojoje šalyje.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Pirma, jūs turite būti priimtas kaip studentas registruotoje Pietų Afrikos mokykloje, kolegijoje ar universitete ir gauti priėmimo laišką ant įstaigos firminio blanko ir pasirašytą direktoriaus ar registratoriaus arba jo vardu.

Tada turite užpildyti prašymo išduoti leidimą laikinai gyventi formą B1-1738 ir asmeniškai nunešti į Pietų Afrikos ambasadą, konsulatą arba aukštąją komisiją savo gimtojoje šalyje.

Kartu su paraiškos forma BI-1738 turi būti pateikti šie dokumentai:

 • Pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 30 dienų po numatomo vizito galiojimo pabaigos
 • Nustatyto mokesčio sumokėjimas
 • Skiepijimo pažymėjimas, jei to reikalauja įstatymas
 • Finansinių lėšų, skirtų padengti numatomas pragyvenimo išlaidas buvimo Respublikoje metu, ir studijų įmokoms apmokėti, įrodymas. Tai turėtų būti banko ataskaitų / turimų grynųjų pinigų / kelionės čekių forma
 • Medicininį draudimą patvirtinantis dokumentas
 • Grynųjų pinigų užstatas, atitinkantis grįžimo bilieto vertę.
 • Afrikos studentų atveju – atitinkamos vyriausybės įsipareigojimas prisiimti visą atsakomybę už studentą ir apmokėti visas išlaidas, jei prireiktų studentą deportuoti.
 • Medicinos ir radiologijos ataskaitos
 • Nesutrumpintas gimimo liudijimas nepilnamečių atveju.
 • Nepilnamečio atveju – duomenys apie asmenį Pietų Afrikos Respublikoje, kuris veiks kaip besimokančiojo globėjas, ir tokio asmens laiškas, patvirtinantis globą.
 • Abiejų tėvų sutikimas dėl jūsų buvimo Pietų Afrikoje arba vieno iš tėvų, kuris turi vienintelę globą, kartu su vienintelės globos įrodymu
 • Oficialus laiškas iš mokymo įstaigos, kurioje ketinate studijuoti, patvirtinantis laikiną priėmimą ir kurso trukmę.
 • Medicinos draudimo įrodymas, kasmet atnaujinamas studijų laikotarpiui pagal Medicinos schemų įstatyme įregistruotą medicinos schemą.
 • Jei esate 18 metų ir vyresni, privalote turėti policijos pažymėjimą iš kiekvienos šalies, kurioje gyvenote 12 mėnesių ar ilgiau nuo 18 metų amžiaus.

Jūs kreipiatės dėl leidimo keistis (Pietų Afrikos mainų viza) naudodami tą pačią prašymo formą B1-1738.

Kada turėtumėte kreiptis?

Paraiškų teikimo laikas įvairiose šalyse skiriasi, tačiau trunka apie šešias savaites.

Studento viza galioja visą studento kurso laiką, alternatyviai 36 mėnesius mokykloms ir 24 mėnesius kitoms institucijoms.

Pietų Afrikos mainų viza – ši viza išduodama mainų laikotarpiui, paprastai ne ilgiau kaip 12 mėnesių. Pietų Afrikos mainų viza negali būti atnaujinta ar pratęsta. Gavę tokio tipo leidimą, galite kreiptis dėl laikino arba nuolatinio leidimo gyventi tik po to, kai bent metus pragyvenote už Pietų Afrikos ribų.

Apdorojimo laikas

6 Weeks

Darbo galimybes

Jei turite Pietų Afrikos studento vizą ir studijuojate aukštosiose mokyklose, jums leidžiama dirbti ne visą darbo dieną ne daugiau kaip 20 valandų per savaitę, o per atostogas - visą darbo dieną.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Yra daugybė priežasčių, kodėl jūsų studento vizos į Pietų Afriką prašymas gali būti atmestas, pavyzdžiui:

 • Formose palikite tuščius laukus
 • Meluoja apie bet ką savo paraiškoje
 • Turėti pasenusį pasą be tuščių puslapių
 • Neteisingai parašytas jūsų vardas dokumentuose
 • Nepateikė pakankamai lėšų įrodymų