Keystone logo
Prancūzija

Studijuoti Teisė į Prancūzija 2024

Studijuoti Prancūzija

Prancūzijos teisėje laipsnis Prancūzijoje įstatymas laipsnis uždirbo lankant teisės mokyklą. Teisė mokykla yra per didesnio universiteto, o ne atskiras subjektas. Gebėti advokato praktika Prancūzijoje reikalauja teisės (LLB) bakalauro ir tada bent Meistras 's laipsnį srityje (LLM), nors doktorantūros lygio programą (doktorantūros įstatyme) yra taip pat prieinama. Pelningiausi teisės mokslo laipsnį Prancūzijoje Kadangi Prancūzijos teisės mokyklos yra per valstybinių universitetų, priėmimas į bakalauro lygio nėra toks selektyvus kaip privačiose mokyklose. Tačiau priėmimas nereiškia, sėkmė, ir daugelis studentų nepavyksta griežtų programas. Teisės mokykla yra suskirstyti į tris programas. Pirma, studentai lanko trejų metų bakalauro teisės programą (vadinamas "Licencija de Droit"). Tai po dvejų metų magistro teisės programą (LLM), ir galiausiai trejų metų ar daugiau daktaras teisės. Be to, siekiant patekti į virpstą, studentai taip pat turi įvesti baras mokyklą.Priėmimas į baro mokykloje reikia bent pirmus metus magistro teisės mokymas. Daugelis studentų pasirinkti lankyti mokyklą Prancūzijoje dėl jo mažą kainą. Studentų restoranų ir subsidijuojamas gyventi salės pridėti prie lankyti mokyklą Prancūzijoje įperkamumą. Prancūzų akademiniai metai prasideda rugsėjo mėnesį ir tęsiasi iki gegužės arba birželio, suskirstytas į rudens ir pavasario semestre. Prancūzija patrauklūs teisės studentams, taip pat dėl ​​savo aukšto lygio mokslininkai. Tie, kurie gali kalbėti prancūzų pakankamai gerai lankyti mokyklą galima gauti prieinamą švietimą iš kai kurių geriausių mokyklų ir pedagogų, susijusius su tarptautine mokslo pasaulyje. Tie, kurie gali sėkmingai griežtų Prancūzijos teisės mokyklos programas gali praktikuoti teisę visoje Europoje su stiprios pilietinės teisės mokymo, kuris ateina iš Prancūzijos švietimo sistemos pamatai.Be to, daugelis Prancūzijos teisės programos taip pat studijuoti bendrą įstatymą, todėl jų absolventai yra gerai pasirengę kreiptis į barą ar įgyti profesinę įėjimą į kitas šalis, kur civilinė teisė nėra pagrindinis tipas teisės praktikuojama. Šis derinys leidžia Prancūzijai patraukli šalis apsvarstyti renkantis, kurioje studijuoti teisę mokyklą.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  459
 • Komunalinių paslaugų dalis

  57
 • Interneto prenumerata

  30
 • Vietinis transportas

  61

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  10
 • Kino bilietas

  12
 • Pusė vietinio alaus

  6

Apie Prancūzija

Prancūzija yra viena iš pagrindinių veikėjų Europos politinį ir ekonominį žaidimą. Tarnauti kaip skirtumas tarp Iberijos pusiasalio ir Europos žemyninės dalies sienos, Prancūzija jau seniai kultūros centru Europoje. Paryžius, itin, yra mados aukštis, ir daugelis pasaulis 's pirmaujančių mados įtakų iš Paryžiaus mados namų. Šalis taip pat parengė keletą pasaulio 's žymiausių rašytojų, įskaitant pavadinimus, pavyzdžiui, Rousseau ir Voltero. Su savo ryšių su Vokietijos, Prancūzijos tarnavo kaip viena iš lyderių, vienijanti Europą ir pradeda į Europos Sąjungą. Be mados ir raštu, Prancūzija yra žinomas dėl savo kulinarijos tradicijas. Daugiau kaip 250 skirtingų veislių sūrio iš jos teritorijoje, ir vyno mėgėjai žino, kad jie gali kreiptis į Prancūziją subtilus, skanus vynas.Nesvarbu, ar jūs šiuo metu svarsto Prancūzija savo kulinarijos paveldo, meno nuojauta, arba tiesiog, nes jūs norite patirti naują vietą kultūrą, rasite daugybę veiksnių atkreipti jums į mokymąsi šiame pirmaujančių Europos šalyje. Kadangi Prancūzija kreipiasi į tiek daug užsienio studentų, gyvenimas universitete yra daug kultūrų įvairovę. Kultūriniu Paaiškinti patirtis yra lengva rasti Prancūzijoje. Muziejai, ypač Paryžiuje, leidžia ES gyventojų, kurie studentams pagal 26 įėjimas nemokamas amžiaus. Studentų kortelių turėtojai taip pat rasite nuolaidos transporto, maisto ir pramogų. Jo mokyklos gerai atlikti tarptautiniuose reitinguose švietimo, todėl jis patrauklus studentams, kurie nori keliauti tarptautiniu mastu jų išsilavinimą. Teisinė sistema Prancūzijoje Kaip daug Europoje, Prancūzija praktika pirmiausia civilinės teisės, nors baudžiamoji teisė taip pat yra dalis jos teismų sistemai ,Visuomenės teisė taip pat apima ir administracinę ir konstitucinę teisę. Kaip visuma, Prancūzų teisinė sistema yra modeliuojama po civilinės teisės sistemoje.

Vizų reikalavimai

Yra įvairių tipų studentų vizų, priklausomai nuo to, kiek laiko planuojate studijuoti Prancūzijoje:

 1. Visa de court séjour pour etüüdes („Šengeno“ trumpalaikė studento viza) – jei jūsų studijos truks trumpiau nei tris mėnesius, turėtumėte kreiptis dėl vadinamosios Šengeno studento vizos. Jis išduodamas nemokamai ir negali būti pratęstas. 41 šaliai gali nereikėti vizos trumpesniam nei trijų mėnesių buvimui.
 2. Etudient concours (viza stojamiesiems egzaminams) – Turėdami šią vizą galite atvykti į Prancūziją laikyti stojamojo egzamino aukštojo mokslo institute. Jei išlaikote leidimą, galite tiesiogiai kreiptis į vietinę prefektūrą (Prancūzijos vietos valdžios instituciją / administracinę įstaigą) Prancūzijoje dėl vienerių metų pratęsiamo leidimo gyventi.
 3. Visa de long séjour temporaire pour etitudes (laikina ilgalaikė viza) – ši viza leidžia studijuoti Prancūzijoje nuo trijų iki šešių mėnesių be leidimo gyventi. Jis yra neatsinaujinantis.
 4. Visa de long séjour etudus (ilgalaikė viza) – Jei norite studijuoti ilgiau nei šešis mėnesius, turite pateikti prašymą ilgalaikei studento vizai Prancūzijoje. Nuo 2013 m. tokio tipo studijų viza galioja jūsų kurso Prancūzijoje trukmei. Ilgalaikės vizos veikia kaip leidimai gyventi ir vadinamos VLT-TS.
 5. Extended stay research scholar viza – jei turite magistro ar aukštesnįjį laipsnį ir norite atvykti į Prancūziją dalyvauti moksliniuose tyrimuose ar dėstyti universiteto lygmeniu, institucija gali jus pervežti į pratęstą vizą VLS-TS.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza

Kaina ir valiuta

EUR 50

Studentų vizos mokesčiai labai skiriasi, priklausomai nuo vizos tipo ir šalies, iš kurios atvykstate. Studentams iš Šengeno erdvės išlaidos svyruoja nuo 50 iki 99 EUR. Trumpalaikė Šengeno studento viza yra nemokama.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Jei esate ES pilietis arba EEE, Šveicarijos, Norvegijos, Islandijos ar Lichtenšteino pilietis, jums nereikia Prancūzijos studento vizos.

Jei esate pilietis iš bet kurios kitos pasaulio vietos, turėsite gauti studento vizą Prancūzijai. Prieš kreipdamiesi dėl vizos, turite užsitikrinti vietą Prancūzijos mokymo įstaigos kursuose.

Kur galite pateikti paraišką?

Prancūzijos ambasada / konsulatas

Kai kurios šalys reikalauja, kad pirmiausia užsiregistruotumėte CampusFrance, Prancūzijos nacionalinėje aukštojo mokslo agentūroje ir tarptautiniams studentams, kad galėtumėte pateikti paraišką dėl priėmimo ir gauti studento vizą pagal CEF procedūrą. Kitu atveju turėtumėte gauti vizą Prancūzijos ambasadoje / konsulate savo gimtojoje šalyje.

Interneto svetainė:https://france-visas.gouv.fr/

Kaip padaryti paraišką?

Norėdami kreiptis dėl vizos, jums reikės šių dalykų:

 1. Oficialus priėmimo laiškas į akredituotą programą Prancūzijos institucijoje. Tai turėtų būti ant oficialios antraštės, nurodant visą jūsų informaciją, informaciją apie Prancūzijos instituciją ir nurodant akademinės programos pradžios ir pabaigos datas.
 2. Įrodymas, kad turite pakankamai lėšų (šiuo metu 615 eurų per mėnesį), pavyzdžiui, banko išrašas, garanto raštas arba pranešimas apie dotaciją ar finansavimą iš oficialaus šaltinio.
 3. Grįžimo bilieto namo įrodymas. Dažnai tai yra tikrasis bilietas arba rezervacija, nurodant išvykimo datą, tačiau tai gali būti ranka rašytas ketinimų pareiškimas, įskaitant numatomas išvykimo datas.
 4. Medicininį draudimą patvirtinantis dokumentas (minimalus draudimas 30 000 Eur).
 5. Apgyvendinimo įrodymas. Gali būti parodytas studento būsto patvirtinimo arba maitinimo ir apgyvendinimo pažymėjimas arba „attestation d'accueil“ (jei gyvenate su draugais ar giminaičiais).
 6. Prancūzų kalbos mokėjimo įrodymas, jei studijuojate prancūzų kalbos kursą.

Už prašymą išduoti vizą imamas mokestis, be to, jūs turite turėti pasą, galiojantį tris mėnesius nuo prašomos šalies galiojimo pabaigos datos. Turite užpildyti paraišką, kurią pasirašote, ir kartu su paraiška pateikti tris nuotraukas.

Kada turėtumėte kreiptis?

Prašymo išduoti vizą patvirtinimas gali užtrukti iki dviejų mėnesių, todėl prieš planuodami išvykti turėtumėte kuo greičiau pateikti visą reikiamą informaciją. „Šengeno“ trumpalaikė studento viza galioja 90 dienų, laikina ilgalaikė viza nuo trijų iki šešių mėnesių ir ilgalaikė viza jūsų kurso trukmei: treji metai bakalaurams, dveji metai magistrantūros studijoms ir ketveri metai daktaro laipsniui.

Apdorojimo laikas

2 Months

Darbo galimybes

Kaip tarptautinis studentas, turintis studijų vizą Prancūzijoje, galite dirbti iki 964 valandų per vienerius metus (apie 60 procentų darbo visą darbo dieną per metus) – kol dalyvaujate kursuose ir tol, kol turite galiojantis leidimas gyventi.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Pildydami paraišką Prancūzijos vizai gauti, labai svarbu užpildyti visą paraišką. Neturėtumėte palikti nieko tuščio, nes tai gali labai uždelsti paraiškos teikimo procesą. Taip pat turite įsitikinti, kad turite visus reikalingus dokumentus ir pateikti juos kartu su paraiška.