Keystone logo
Rusija

Studijuoti Teisė į Rusija 2024

Studijuoti Rusija

Kas yra teisė laipsnis Rusijoje? Rusijoje turi keletą teisės laipsnių ir mokymo grindžiama Europos bakalauro tradicija. Kai kurie universitetai siūlo teisės bakalauro, kaip pradinio lygio teisės laipsnį. Įstatyme specialistas yra dažniausiai apdovanotas laipsnis Rusijos teisę. Teisė Aukštasis mokslas Rusija Rusija yra gana naujas žaidėjas tarptautinėje studentų rinkoje, ir vienas iš studijuoti Rusijoje nauda yra prieinamumas. Mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo programos, bet yra gana pagrįstas, palyginti su panašiomis programomis kitose Europos dalyse. Kultūros paveldas šalyje yra dar studijuoja Rusijos naudai. Studentai praleisti ketverius ar penkerius metus studijavo teisę Rusijoje, priklausomai nuo to, ar jie renkasi bakalauro ar specialistas programą. Studentai, kurie jau turi bakalauro laipsnį kitoje srityje gali pridėti teisės laipsnį vos trejų metų studijų.Gavęs bakalauro ar specialistas laipsnis įstatymo, studentai gali pasirinkti vykdyti papildomą išsilavinimą. Įstatymų studijų programą prideda du papildomus metų dieninių studijų. "Daktaras įstatymo ", kuris mokslinių tyrimų laipsnį, reikia papildomų trejų metų dieninių studijų. Siekti tolesnį mokymą atveria didesnes įsidarbinimo galimybes duris. Rusija 's Švietimo ir mokslo ministerija išvardyti apie 350 akredituotų teisines institucijas šalyje. Advokatų mokyklos Rusijoje skirstomos į keturias kategorijas. Pirmasis yra teisės mokyklų, esančių senųjų valstybinių universitetų. Narės teisė akademijose yra stovinčioje mokyklas, kad sutarties sudarymo tik teisinės laipsnių. Specializuotos vyriausybė mokslinių tyrimų institutai, taip pat gali pasiūlyti teisinį išsilavinimą. Galiausiai, studentai gali pasirinkti studijuoti rusų įstatymą ne privatinės teisės mokykloje. Daugelis tarptautinių teisės studentams pasirinkti vykdyti savo mokymus vienoje iš Rusija 's didžiuosiuose miestuose.Kiekvienam, kas turi rusų teisės laipsnį gali praktikuoti teisę Rusijoje, bet tik tiems, kurie įrodė kvalifikaciją ir yra pripažįstami kaip advokatas gali pasirodyti baudžiamosiose bylose. Beaus iš didžiulės dydžio šalyje, studijų programa atveria daug galimybių per Rusijos tiems, kurie studijuoja čia. Nes Rusija 's teis ÷ studijų programa yra vis dar gana nauja, galimybes siekti teisinio mokymo ar teisinių karjerą kitose šalyse vis dar nežinoma.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  198
 • Komunalinių paslaugų dalis

  28
 • Interneto prenumerata

  6
 • Vietinis transportas

  23

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  4
 • Kino bilietas

  4
 • Pusė vietinio alaus

  2

Apie Rusija

Apie Rusijos didžiausia šalis pasaulyje, Rusija buvo nuostabus buvimas visoje šiuolaikinėje istorijoje. Aprėpties tiek Aziją ir Europą, Rusija atneša turtingą istoriją ir kultūros paveldą tiems, kurie nori tęsti studijas šioje šalyje. Su išsamiomis mineralinių ir energetinių išteklių, Rusija yra vieni iš didžiausių pasaulyje 's tiekimo naftos ir gamtinių dujų pasaulyje. Rusija yra žinomas dėl savo daugelio indėlį į mokslo, literatūros ir muzikos. Čaikovskio, vienas pasaulis 's labiausiai žinomų kompozitorių, buvo rusų, kaip buvo autorius Dostojevskis. Rusija taip pat užėmė pirmąją objektą ir pirmąjį pilotuojamą amato į kosmosą. Būtent per Rusija 's poveikį kultūrai ir jos indėlį į mokslo, kad šalis padarė savo ženklą visame pasaulyje. Kas yra teisės sistema, kaip ir Rusijoje? Rusijoje turi keletą teismams jos teisinės sistemos.Tai apima į Konstitucinį Teismą, kuris yra atsakingas už vykdymą tarptautinę teisę ir konstituciją. Ji taip pat turi "Arbitražas " kortai, kurios išspręsti turtines ir komercinius ginčus ir civilinius teismus, kuri tvarkyti baudžiamąsias bylas ir kreipėsi bylas, kurios nepatenka į kitų teismų jurisdikciją. Rusija 'ai teisinė sistema yra unikali savo struktūra, bet jis labiausiai panašus į civilinės teisės struktūra.

Vizų reikalavimai

 1. Rusijos studentų viza – galioja studijoms bet kurioje Rusijos kolegijoje ar universitete arba bet kokiems trumpalaikiams kursams.
 2. Rusijos humanitarinė viza – keliaujantiems į Rusiją užsiimti podoktorantūros studijomis arba dalyvauti akademiniuose seminaruose. Galioja iki vienerių metų tikslams, įskaitant susijusius su mokslu ar kultūra. (ATKREIPKITE DĖMESĮ: visa kita informacija yra apie Rusijos studento vizą.)

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Rusijos studento viza; Rusijos humanitarinė viza

Kaina ir valiuta

Mokesčiai, reikalingi už Rusijos studento vizą, skiriasi priklausomai nuo šalies, kuri studentui išdavė pasą, ir nuo to, ar pasirenkate standartinę ar greitąją paslaugą. Pavyzdžiui, Rusijos studento vizos kaina JK piliečiui prasideda nuo 165 GBP. Tačiau atminkite, kad jūsų prašymo mokestis nebus grąžintas, jei jūsų prašymas studento vizai gauti bus atmestas arba atmestas dėl kokios nors priežasties.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Daugumos užsienio šalių piliečiams studijuoti Rusijoje reikės vizos. Nepriklausomų valstybių sandraugos (NVS) šalių piliečiams vizos nereikia: Armėnijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Kazachstano, Kirgizijos, Moldovos, Tadžikistano, Ukrainos, Uzbekistano bei autonominių Abchazijos ir Pietų Osetijos regionų. Jei esate Armėnijos, Baltarusijos, Kazachstano, Kirgizijos ar Ukrainos pilietis, jums nereikia vizos, tačiau jums reikia galiojančio paso. Jei esate Abchazijos, Azerbaidžano, Moldovos, Pietų Osetijos, Tadžikistano ar Uzbekistano pilietis, galite atvykti į Rusiją studijuoti be paso ar vizos.

Kur galite pateikti paraišką?

Rusijos ambasada arba konsulatas / įgalioti vizų centrai

Šalių, kurioms reikalinga viza, piliečiams prieš keliaujant į Rusiją reikės gauti Rusijos studento vizą. Turite kreiptis per Rusijos ambasadą arba konsulatą savo šalyje. Kai kuriose šalyse taip pat yra įgalioti vizų centrai.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Prieš pateikdami paraišką, turite būti priimtas į universiteto kursą, kad galėtumėte gauti oficialų kvietimą atvykti studijuoti į Rusiją. Gavęs kvietimą, jis galioja tris mėnesius. Tada, norėdami kreiptis dėl Rusijos studento vizos, turite apsilankyti Rusijos ambasadoje arba konsulate savo šalyje ir pateikti visus reikiamus dokumentus. Atkreipkite dėmesį: vizą turite užsiregistruoti per septynias dienas nuo atvykimo į Rusiją. Studentų vizų atveju paprastai kviečiančioji šalis (universitetas ar kolegija, kalbų mokykla ar institutas) pasirūpina studentų vizos registravimu. Užbaigus registraciją, jums bus pateiktas vizos registracijos įrodymas, kurį turite atidžiai saugoti iki išvykimo iš šalies.

Norėdami kreiptis dėl studento vizos į rusų kalbą, turite pateikti užpildytą prašymo išduoti vizą formą, nacionalinio paso originalą (ir pirmojo puslapio kopiją), vieną standartinę nuotrauką, pinigų pavedimą, kvietimo iš Rusijos priimančiosios organizacijos originalą, originalą. neigiamo ŽIV kraujo tyrimo (AIDS) pažyma (ne senesnė kaip 3 mėn.). Nacionalinis pasas turi galioti ne trumpiau kaip pusantrų metų.

Kada turėtumėte kreiptis?

Prašymo išduoti vizą procesą galite pradėti likus 45 dienoms iki planuojamos atvykimo į Rusiją datos. Apdorojimo laikas gali būti ilgas, nuo dviejų iki penkių savaičių. Studento viza iš pradžių išduodama 90 dienų, tačiau ją galima pratęsti iki vienerių metų, o vėliau pratęsti studijų laikui.

Apdorojimo laikas

5 Weeks

Darbo galimybes

Jei turite Rusijos studento vizą, jums reikės Federalinės migracijos tarnybos (FMS) leidimo dirbti, nebent šis darbas būtų atliekamas atostogų metu arba įstaigoje ar organizacijoje, kurioje studijuojate. Leidimas dirbti jums bus išduotas tik tuo atveju, jei esate valstybės akredituoto universiteto dieninių studijų studentas ir esate ne jaunesnis kaip 18 metų. Leidimas jums leis dirbti tik leidime nurodytoje srityje ar profesijoje ir jūsų universiteto mieste ar regione. Leidimo dirbti kaina asmenims, turintiems Rusijos studijų vizą, yra 3500 RUB (60 USD). Jei baigsite studijas universitete, leidimas dirbti bus panaikintas ir nebegalėsite dirbti Rusijoje.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jei pateikiate suklastotus dokumentus studento vizai gauti arba savo prašyme slepiate ar klaidingai pateikiate faktus. Jei esate užsikrėtęs ŽIV, jums gali būti uždrausta atvykti į Rusiją su studento viza.