Keystone logo
Saudo Arabija

Geriausi universitetai Teisė Programos į Saudo Arabija 2024

Įstaigų skaičius: 32
  • Hamad Town, Bahreinas
  • Riyadh, Saudo Arabija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sharjah, Jungtiniai Arabų Emyratai
  • Oman Online, Omanas
  • + 7 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Ayn Ibn Fuhayd, Saudo Arabija

  Vykdydamas galingą diplomų programą ir specialius kursus, sujungiančius teoriją ir praktiką, nuo pat jos sukūrimo Josooras teikė švietimo ir mokymo sprendimus daugiau nei 4000 dalyvių, suteikdamas jiems įgūdžių ir žinių valdyti sporto pramonės projektus ir organizacijas bei pristatyti pasaulinio lygio paslaugas. , aukšto lygio sporto ir laisvalaikio renginiai.

  • Al Hofuf, Saudo Arabija

  Kaip džiaugiamės King Faisal University , žinių mieste Al-Ahsa oazėje; pasveikinti jus per savo elektroninį portalą ir langus, pro kuriuos atsiveria šio senovės universiteto laimėjimai, ir daugiau nei keturis su puse dešimtmečių nuo 1395 m. AH 1975 m., atitinkančių 1975 m. dosnus rūpestis ir neribota parama, kurią gauna mūsų išmintinga vadovybė, tegul Dievas ją palaimina, tikėdamas tautos švietimo ir mokslinių tyrimų įstaigoms patikėtu novatorišku ir vadovaujančiu vaidmeniu prisidėti siekiant visapusiško nacionalinio vystymosi.

  • Riyadh, Saudo Arabija

  Riyadh Elm University , buvęs Rijado odontologijos ir farmacijos koledžai (RCsDP) yra privačiai remiama aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi Rijade, Saudo Arabijos Karalystėje. 2004 m. Vasario mėn. Koledžui Saudo Arabijos Karalystės aukštojo mokslo ministerija oficialiai suteikė leidimą siūlyti odontologijos, dantų higienos, odontologų pagalbinės, farmacijos ir medicinos laboratorijos technologijos bakalaureato studijų programas.

  • Riyadh, Saudo Arabija

  Antradienį, 2014 m. Rugsėjo 9 d., AH (1998 m. Gegužės 6 d. Po Kristaus kunigaikščio) HRH karūnos princas - tebūnie Dievas, apsaugojo jį - liepė sujungti Imamo Mohammado Ibn Saudo Islamo universitetą ir Pietų Saudo Karaliaus Saudo universitetą į vieną subjektą pagal naują tapatybę „ King Khalid University “. Vėliau, 1119 11 03 AH (1998 6 6, AD), buvo išleistas karališkasis dekretas, Dekretas 7/78 / M, kad būtų užbaigtos visos reguliarios procedūros, reikalingos susijungimui įvykdyti. Pirmasis universiteto biudžetas buvo išleistas 2014 m. Rugsėjo 14 d. AH (1999 m.

  • Dammam, Saudo Arabija

  Prieš išsiskiriant „Al Asala kolegijų“ pavadinimui, buvo atliktas išsamus disciplinų tyrimas, studentų skaičius kiekvienoje disciplinoje Karalystės lygmeniu ir kiekvieno miesto lygiu pasiekiantis geriausias disciplinas pagal studentų aktyvumą vienose disciplinose. , Saudo Arabijos darbo rinkos reikalavimai apskritai ir ypač Rytų provincijoje.

  • Mecca, Saudo Arabija

  Saudo Arabijos karalystė yra pirmaujanti islamo pasaulio šalyse dėl savo religinio statuso, taip pat dėl istorinės ir civilizacinės svarbos. Tai apima Qiblah (Ka`bah), su kuria musulmonai susiduria kasdien maldų metu. Be to, milijonai žmonių kreipiasi į Meką, norėdami atlikti Hajj ir Umrah.

  • Industrial Area, Saudo Arabija

  Majmaah University yra vienas iš naujausių brangios tėvynės universitetų, kuris prisijungė prie daugelio ir didelių mokslo pastatų sistemos, kad taptų universitetinio mokslo intaku ir leidimu Al Majmaah Governorate žmonėms ir universiteto gubernatoriams. jiems daug ką pasiūlyti.

  • Tabuk, Saudo Arabija

  Remiantis privačių ir valstybinių sektorių integracijos principu KSA teikiant aukštojo mokslo paslaugas, Aukštojo mokslo ministerija skatina privačių aukštųjų mokyklų mokslą visuose akademiniuose dalykuose. Jo karališkasis kunigaikštis Takubo srities princas Fahadas Bin Sultanas paskatino investuotojus įkurti privačią universitetą, skirtą kultūros ir švietimo plėtrai Tabuko mieste, turinčiam išskirtinę geografinę vietovę, kuri tarnauja regionui ir jo apylinkėms.

  • Riyadh, Saudo Arabija

  Privatus švietimas Karalystėje liudija, kaip atgaivino ir atkreipė didelį dėmesį į dviejų Šventųjų mečečių saugotojo karalius Salmanas bin Abdulazizas vyriausybė, kad Dievas jį išsaugotų. „Dar Al Uloom“ yra vienas žymiausių privačių universitetų Karalystėje, skirtas skatinti aukštąjį mokslą ir investicijas į tvarų žmogiškąjį kapitalą.

  • Buraydah, Saudo Arabija

  Tai yra vienas iš Saudo Arabijos administracinių regionų, o jo būstinė yra Buraidah miestas. Qassim yra žinomas dėl požeminio vandens gausos, ir jis teikia Saudo Arabijos Karalystei geriausias datulių ir daržovių rūšis. Pagrindiniai regiono miestai yra šie: Buraidah, didžiausias miestas, Onaizah, Maznib, Bukeiriyah, Badayea, Almaznib, Alkhabra, Riad Alhabra, Alasyah, Oklat Alsukoor, Dhariah, Oyoon Aljawa ir kt.

  • Riyadh, Saudo Arabija

  PSU bendruomenę skatina bendras tikslas: kurti geresnį pasaulį pasitelkiant švietimą, mokslinius tyrimus ir naujoves. Mes linksmi ir savotiški, išradingi ir meniški, apsėsti skaičiais ir laukiantys talentingų žmonių.

  • Taif, Saudo Arabija

  Pagrindinis Taif University miestelis šiuo metu yra Al-Hawiyya, Taifo gubernijoje, Mekos emyrate, vakariniame Saudo Arabijos regione, rytiniuose Sarawat kalnų šlaituose, 1700 m aukštyje virš jūros lygio, Arabijos pietvakariuose. Pusiasalis. Taifo gubernijoje TU taip pat turi tris filialų miestelius: Tarabos skyrius (maždaug 150 km nuo Taifo), Khurmos skyrius (maždaug 200 km nuo Taifo) ir Ranya skyrius (350 km nuo Taifo).

  • Jeddah, Saudo Arabija

  Mes siekiame institucinio meistriškumo, kurdami tvarias strategines partnerystes, siekdami paspartinti švietimo proceso ir specializuotų taikomųjų praktikų plėtrą.