Keystone logo
Singapūras

Studijuoti Teisė į Singapūras 2024

Studijuoti Singapūras

Kas yra teisė laipsnis Singapūre? Gavimas teisės laipsnį yra svarbus žingsnis tampa praktikuojančių advokatu šalyje. Norėdami tai padaryti, asmenys turės užbaigti teisinės programos bakalauro reikalavimus, bent jau. Dauguma studentų, taip pat reikia užbaigti LL.M., kuris yra meistras 's lygio studijų programa. Išplėstinė programas, įskaitant doktorantūros programos yra prieinami tiems studentams, kurie nori toliau siekti šio išsilavinimo. Įstatymo aukštojo mokslo Singapūras plotas dirbti kaip šalies advokatu, asmenys turės kreiptis dėl priėmimo į Singapūras advokatūros. Norėdami tai padaryti, studentai pirmiausia turi baigti bakalauro 's lygio išsilavinimą teisės srityje reikalavimus. Tai mokslas turi ateiti iš patvirtinto mokykloje. Pradinė studijų programa trunka ketverius metus baigti universitete pagal Advokatūros pripažinta.Daugiau švietimas gali trukti nuo dviejų iki keturių papildomų metų išsilavinimą. Kaina stoti į šias programas labai priklauso nuo individualaus mokykloje. Išlaidos gali būti gerokai didesnė už kai kurių privačių institucijų, nei privačiose mokyklose. Asmenys, kurie dirba kaip advokatai šalyje nebūtinai sumokėjo labai aukštą darbo užmokestį, tačiau tiems, kurie dirba valstybės pozicijas, kurios yra taip pat Veiksmų asmenų kursas gali imtis gavusi teisinį išsilavinimą, dažnai uždirba daugiau. Tarptautiniai studentai dažnai pasveikino šalyje. Tačiau, tai yra iki individualaus universitete nuožiūra. Kai kurios mokyklos turi labai griežtus reikalavimus, ypač atsižvelgiant į akademinių studijų srityje. Tarptautiniai studentai turės atitikti tą patį lygį tikrinimu, kaip vietos gyventojai. Be to, kai paklausos programas ne visada prieinama tarptautinių studentų, nes jų paklausa vietoje.Prašyti šių programų pradžioje dažnai rekomenduoja užtikrinti individui gali gauti reikiamų kelionės dokumentų ir patvirtinimų. Studentai, kurie baigia savo išsilavinimo reikalavimus, esantys Singapore, arba kurie atitinka šiuos reikalavimus kitoje šalyje, reikės sėdėti Singapūras advokatūra 's licencijavimo egzaminą. Tęstinis mokymas dažnai reikalavimas po to daryti. Tada gali dirbti studentai laikiną poziciją dėl teisės į reikiamą laiką teismą praktikuojančių dėl jų pačių. Studentai gali rasti daug pozicijas laisvų šioje teisės srityje. Tai apima darbo baudžiamosios sistemos, kaip teisėjų, taip pat siekti išsilavinimo mokymo. Darbas gali būti sunku gauti pradžių ypač naujiems studentams.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  1867
 • Komunalinių paslaugų dalis

  51
 • Interneto prenumerata

  31
 • Vietinis transportas

  88

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  7
 • Kino bilietas

  10
 • Pusė vietinio alaus

  7

Apie Singapūras

Singapūras šalis, įsikūrusi Pietryčių Azijoje. Tai sala Šalis įsikūręs pietinėje Malajų pusiasalyje. Jame gyvena 5,4 mln gyventojų. Kaip viena iš seniausių srityse nuolat gyvena žmonės. Tai vienas iš didžiausių komercinių centrų pasaulyje ir yra svarbus verslo centras. Ji turi didelę prievadą, kuris sudaro apie 26 proc šalies 's BVP. Asmenys, norintys dirbti ir studijuoti čia rasite, kad ji būtų gyvybinga kultūra su žymiais galimybių tiems, kurie nori dirbti teisės srityje. Kas yra teisės sistema, Singapūre? Teisinė sistema Singapūras remiasi Anglijos bendrosios teisės sistema. Yra įvairių teisės sritys, įskaitant administracinės teisės, teisingumas ir patikėjimo teisę, deliktų teisė ir sutarčių teisės. Baudžiamoji teisė taip pat yra čia. Ne tik šalies savo baras sistemą, tačiau ji dažniausiai remiasi į anglų teismų praktika, kaip taikytiną aspektu teisėje.Singapūro Respublikos Konstitucija yra pagrindinis teisinis dokumentas, kuriame šalies 's teisinę sistemą.

Vizų reikalavimai

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento leidimas

Kaina ir valiuta

SGD 90

Už kiekvieną Singapūro imigracijos ir patikros punktų institucijai (ICA) pateiktą paraišką reikia sumokėti 30 Singapūro dolerių apdorojimo mokestį. Mokestis negrąžinamas, neatsižvelgiant į paraiškos baigtį arba jei paraiška atsiimama po pateikimo.

60 Singapūro dolerių mokestis mokamas, kai laimėtojas ICA atlieka studento pažymėjimo išdavimo formalumus.

Mokesčiai priklauso nuo šalies ir gali keistis.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Visi tarptautiniai studentai turi turėti Student Pass, kad galėtų tęsti aukštąsias studijas Singapūre. Norėdami gauti Singapūro studento leidimą, pirmiausia turite būti pasiūlytas įstoti į visą darbo dieną Singapūro aukštojo mokslo institute (IHL).

Jūs turite teisę gauti studento leidimą tik tuo atveju, jei esate priimtas į dieninių studijų programą. Jei norite dalyvauti neakivaizdiniuose kursuose arba vakariniuose kursuose, studento abonemento neturėsite.

Kur galite pateikti paraišką?

Student's Pass On-Line Application & Registration (SOLAR) sistema

Norėdami kreiptis dėl Student Pass, turite pateikti savo paraišką oficialioje registracijos sistemoje – Student's Pass On-Line Application & Registration (SOLAR) sistemoje.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Prieš pateikdamas paraišką Student Pass per SOLAR, institutas, kuriame jums buvo pasiūlytas priėmimas, turi jus užregistruoti per registracijos sistemą. Kai institutas užregistravo jus SOLAR, turite pateikti 16 el. formą. Prieš prisijungdami prie SOLAR paskyros turite turėti šią informaciją:

 • SOLAR registracijos pranešimas su jūsų prisijungimo vardu ir slaptažodžiu, kurį suteikė IHL
 • Kelionės dokumentai ir paso duomenys, įskaitant paso numerį ir jo galiojimą
 • Jūsų asmeninis el. pašto adresas
 • Viena neseniai paso dydžio spalvota nuotrauka

Kai pateiksite 16 el. formą, turėsite pasiimti atspausdintą formos kopiją ir pateikti ją Student Pass skyriui – Imigracijos ir patikros punktų tarnybai (ICA). Tai vienas iš svarbių formalumų, kuriuos reikia atlikti norint išduodant Singapūro studento leidimą.

Turite užtikrinti imigracijos departamentą, kad visą laiką liksite Singapūre, turėdami galiojantį studento leidimą.

Norint gauti Singapūro studento vizą, reikalingi dokumentai:

 • Jūsų galiojantis pasas. Turite pateikti tam tikrų paso puslapių kopijas
 • Turite turėti išvykimo / atvykimo kortelę, išduotą atvykstant į Singapūrą. Jei gyvenote Singapūre su kitais ilgalaikiais leidimais, turite su savimi turėti ir tą leidimą;
 • Viena naujausia spalvota paso dydžio nuotrauka (daryta baltame fone);
 • 16 formos el. formos spaudinys, pateiktas per SOLAR (tinkamai pasirašytas pareiškėjo);
 • Jei jūsų dokumentai yra gimtąja kalba, turite gauti oficialų dokumentų vertimą į anglų kalbą.
 • Principinio patvirtinimo rašto kopija; ir
 • Nurodyto formato medicininė ataskaita (galima rasti ICA svetainėje).

Pateikdami paraišką įsitikinkite, kad laboratorijos ataskaitos yra ne ilgesnės kaip trys mėnesiai nuo išdavimo datos. Jei neįvykdysite medicininių reikalavimų, studento leidimas jums nebus išduotas.

Kada turėtumėte kreiptis?

Paprastai Singapūro studento vizos apdorojimas trunka apie keturias savaites. Tačiau kai kurios paraiškos gali užtrukti ilgiau, jei imigracijos departamentas pareikalaus iš jūsų papildomų dokumentų ar informacijos. Tokiose situacijose jums bus pranešta per SOLAR sistemą.

Naujas paraiškas studento leidimui gauti turite pateikti likus ne mažiau kaip mėnesiui iki kurso pradžios ir ne ilgiau kaip dviem mėnesiams.

Tais atvejais, kai reikia pokalbių, apdorojimo laikas paprastai yra nuo 2 iki 4 mėnesių.

Apdorojimo laikas

4 Weeks

Darbo galimybes

Užsienio studentai, kurie studijų metu nedirba daugiau kaip 16 valandų per savaitę, yra atleidžiami nuo prašymo išduoti leidimą dirbti. Tačiau rekomenduojama pasidomėti jūsų institucijos suteiktomis darbo galimybėmis.

Užsienio studentai neprivalo prašyti leidimo dirbti, jei nori dirbti Singapūre per savo atostogas.

Leidimas dirbti gali priklausyti ir nuo institucijos, kurioje studijuojate.

Patvirtintų institucijų sąrašą galite rasti čia: https://www.mom.gov.sg/passes-and-permits/work-pass-exemption-for-foreign-students

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei neklausote dieninių kursų pripažintoje mokymo įstaigoje, jei neturite reikiamų išsilavinimo dokumentų, netinkamai užpildytos formos arba neteisingi patvirtinamieji dokumentai.