Keystone logo
Turkija

Studijuoti Teisė į Turkija 2024

Studijuoti Turkija

Gauti teisinį išsilavinimą Turkijoje studentams užsidirbti turkų teisės laipsnį gali tikėtis išleisti ketverius metus studijas (bakalauras įstatymo ar LLB) ir dvejų metų studijų mokykloje (LLM). Po sėkmingai baigus studijas ir vienerius metus nuo mokymo advokatų kontoroje ar kito subjekto, kuris dalyvauja teisinio darbo, studentai gali būti priimami į barą be išlaikius egzaminą. Turkų žodis advokato ar advokato yra "hukukçu " arba "avukat ". Patraukti baudžiamojon atsakomybėn ir gynybos advokatai šių bylų tik civilines, administracines ar baudžiamąsias teisėjų, kurie grįsti sprendimus dėl asmens įsitikinimų švelnina Turkijos teisę. Teisėjai yra paprastai teisė mokyklų absolventai, kurie praktikavo teisę daugelį metų ir buvo išrinkti pirmininkauja bendrosios, teisminių ir baudžiamųjų teismų. Nėra atskiros valstybės Turkijoje todėl neturi federalinės teismų sistemą.Vietoj to, visos Turkijos miestai vadovaujasi ta pačia sistema įstatymus, yra pagrįstas daugiausia dėl civilinės teisės. Mokestis už mokslą valstybiniuose universitetuose yra mažesnės už mokslą, išskyrus privačius universitetus. Universitetai, kurie siūlo bakalauro kursus anglų atsakingas už tarp $ 500 ir $ 1500 USD už tarptautinių studentų. Ne Turkijos studentai renkasi dėstomų kursų Turkų mokės mažiau - tarp $ 300 ir $ 800 USD. Kaip ir su visais studijų programų daugelyje šalių, kuriose mokesčiai už mokslą yra privalomi, turkų ir ne turkų studentai gali tikėtis mokėti ne mažiau kaip $ 500 daugiau imtis meistriškumo 's ir daktaro kursus. Studentai iš tiurkų šalių ar respublikų, pavyzdžiui, Bosnijoje, Makedonijoje, Turkmėnistano ir Azerbaidžano laikomi Turkijos piliečiai ir mokėti mokesčius, atsižvelgiant į jų pilietybę. Dar kartą, mokesčiai gali skirtis iš vienos institucijos į kitą.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  264
 • Komunalinių paslaugų dalis

  18
 • Interneto prenumerata

  9
 • Vietinis transportas

  25

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  5
 • Kino bilietas

  4
 • Pusė vietinio alaus

  2

Apie Turkija

NATO, Jungtinių Tautų ir Europos Tarybos nare, Turkija yra konstitucinė demokratinė respublika, kad neseniai buvo išgyvena su augančios ekonomikos naudą ir stiprius iniciatyvas diplomatinės reformą. Dabar manoma, pastebimas regioninis galia Europoje, Turkija 'ai tradicinis sekuliarizmas ir nuoseklus dėmesys palaipsniui vystosi kaip taikios šalies kaimyninių mažiau stabilizavosi sritis Europoje tapo populiarios studentams, siekiantiems teisės laipsnį. Turkija "Prezidentas laikomas valstybės vadovas ir renkamas parlamentas kas septynerius metus. Tačiau Ministrų Taryba ir Ministras Pirmininkas, kuris vykdo vykdomąją valdžią. Pakaitomis, įstatymų leidžiamoji valdžia yra suteikta Didžiosios Nacionalinės Asamblėjos Turkijos, į vienerių rūmų parlamentas vaidina svarbų vaidmenį Turkija 's valdžios.Turkija 'ai teisinė sistema visiškai integruota su teisine sistema, po kontinentinėje Europoje, Turkija ' s teis ÷ sistema yra Vokietijos komercinio kodekso, Šveicarijos civilinio kodekso ir pareigų kodekso derinys. Be to, Turkija 'ai administracinė teisė yra panaši į Prancūzijos o jo baudžiamasis kodeksas primena Italija ' s baudžiamosios teis ÷ s kodus. Tačiau vienas esminis skirtumas tarp Turkijos ir kitų šalių dėl prisiekusiųjų plėtrą. Turkijoje, bandymus rezultatai nėra nuspręsta žiuri, bet nusprendė vieno, dviejų ar trijų teisėjų pirmininkams per teismą.

Vizų reikalavimai

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza

Kaina ir valiuta

Vizos tvarkymo mokestis skiriasi priklausomai nuo jūsų pilietybės.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Visi tarptautiniai studentai turi gauti studento vizą, kad galėtų studijuoti Turkijoje. Išimtis yra tie žmonės, kurie yra teisėtai išlaikytiniai, susiję su kuo nors Turkijoje, turinčiu diplomatinę vizą.

Kur galite pateikti paraišką?

Turkijos ambasada arba konsulatas

Visi tarptautiniai studentai turi kreiptis dėl studento vizos artimiausioje Turkijos ambasadoje arba konsulate.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Norėdami gauti studento vizą į Turkiją, pirmiausia turite užsiregistruoti Turkijos universitete, mokykloje arba Švietimo ministerijos patvirtintuose kalbų kursuose.

Turite užpildyti prašymo išduoti vizą formą ir pateikti ją Turkijos ambasadai kartu su reikalingais dokumentais, kurie paprastai apima:

 • Pasas: galioja ilgiau nei 90 dienų
 • 2 paso dydžio nuotraukos
 • Turkijos aukštosios mokyklos priėmimo raštas
 • Sveikatos draudimo liudijimas
 • Grįžimo bilieto įrodymas
 • Įrodymas, kad turite pakankamai finansinių išteklių studijoms ir gyvenimui Turkijoje paremti
 • Policijos pažymėjimas
 • Medicininis sertifikatas

Studentai per 1 mėnesį nuo atvykimo į Turkiją turi kreiptis dėl leidimo gyventi vietos valdžios institucijose (jei studentas yra Turkijoje). Vietos policijos komisariato Užsienio ryšių skyriui turi būti pateikti šie dokumentai:

 • Paraiškos forma ir mokesčiai
 • Kelionės dokumentas: 2 kopijos kartu su studento viza
 • 4 paso dydžio nuotraukos
 • Institucijos laiškas arba dokumentas: jį turi išduoti priimantis universitetas, nurodantis studijų Turkijoje pradžios ir pabaigos datas.

Norėdami pratęsti leidimą gyventi, turite apsilankyti vietos valdžios institucijose likus 60 dienų iki leidimo gyventi galiojimo pabaigos.

Kada turėtumėte kreiptis?

Paprastai nuo prašymo pateikimo dienos iki vizos gavimo praeina maždaug aštuonios savaitės.

Studento viza paprastai galioja vienerius metus vienam atvykimui. Nors jūsų vizoje bus nurodytas terminas, studento viza galioja tol, kol esate užsiregistravę mokykloje.

Apdorojimo laikas

8 Weeks

Darbo galimybes

Paprastai tarptautiniai studentai neturi teisinės teisės dirbti studijuodami Turkijoje. Studentai gali dirbti mokslinį darbą Turkijos universitetuose kaip tarptautiniai mokslininkai.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.