Keystone logo
Jungtinė Karalystė

Studijuoti Teisė į Jungtinė Karalystė 2024

Studijuoti Jungtinė Karalystė

JK teisės diplomą įstatymas laipsnis Jungtinėje Karalystėje paprastai bakalauro laipsnis ir prasideda derinimas (LLB) bakalauro ar diplomas įstatymo. Baigus tiems, kurie nori praktikuoti teisę, privalo imtis teisinės praktikos kursą. Tai po mokymo darbo metu advokatų kontora savo pasirinkimą. Pelningiausi teisės laipsnį Jungtinėje Karalystėje, nes įstatymas laipsnis yra laikomas bakalauro laipsnį Jungtinėje Karalystėje, ji turi mažiau prielaidų, nei teisės laipsnį kitoje šalyje. Studijuoti teisę čia, tiesiog registruotis į teisėsaugos programos ne jūsų pasirinktą universitetą. Dauguma programų trunka nuo trejų iki ketverių metų užbaigti. Baigus patekti į darbo rinką gali būti konkurencinga. Akademiniai metai turi tris sąlygas: rudens terminą, kuris veikia nuo rugsėjo iki sausio pavasario laikotarpiu, kuris veikia nuo sausio iki balandžio ir vasaros laikotarpiu, kuris veikia nuo gegužės iki birželio, kartais išplėsti į rugpjūtį.UK universitetai sveikiname tarptautinių studentų į savo įvairių programų, įskaitant teisę. Daugelis advokatų kontoros auga jų tarptautinio dėmesio ir studijuoja Jungtinėje Karalystėje teikia darbo galimybes tiems, kurie domisi vykdo teisės karjerą. Tie, kurie sugeba rasti darbą studijų programas prestižinių Jungtinės Karalystės advokatų kontorų ir uždirbti visą įstatymo pavadinimas Jungtinėje Karalystėje susirasti perduoti teisėsaugos praktika kitose šalyse paprastų, suteikiant šioms šalims taip pat praktikuoja bendrą įstatymą. Laipsnį prestižiniame universitete tarptautinį pripažinimą yra didelis žingsnis ieškant darbo po baigimo.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  628
 • Komunalinių paslaugų dalis

  83
 • Interneto prenumerata

  35
 • Vietinis transportas

  79

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  8
 • Kino bilietas

  12
 • Pusė vietinio alaus

  5

Apie Jungtinė Karalystė

Daugelis žmonių painioja Jungtinę Karalystę Didžiosios Britanijos, tačiau iš tikrųjų jie yra ne tas pats dalykas. Jungtinė Karalystė Jungtinės Amerikos grupė iš keturių šalių: Anglijoje, Škotijoje, Velse ir Šiaurės Airijoje. Šios keturios šalys dalijasi salų grupė į žemyninėje Europoje šiaurės vakarus ir vienija pagal vieną vyriausybės su vienu monarcho. Didžioji Britanija sudaro tik Anglijoje, Škotijoje ir Velse. Nors JK turi keturias skirtingas šalis, kurių kiekvienas turi savo kultūrą ir įvairių tarmių, yra priežastis, kad daugelis žmonių painioja su Anglija Jungtinė Karalystė. Per šimtmečius, Anglija buvo dominuojanti tauta, su monarchas dažnai vadinamas "Anglijos karalienė. " Kai žmonės galvoja apie JK, monarcho įvaizdis dažnai yra pirmas dalykas, kurį jie galvoja. The Kings Queens, princai ir princesės Anglijoje tapo tarptautinių garsenybių. JK taip pat žinomas dėl kitų kultūros ikonų, kaip David Beckham, Dr. Who ir "The Beatles".Jei lankėtės JK, jūs norėtumėte papietauti nusmukęs Cadbury šokolado po tradicinio valgio žuvies ir traškučių, plaunant ją visus žemyn su Gineso Stout stiklo. JK žmonių yra žinomas kaip lyderių menų, taip pat mokslo ir technologijų srityje. JK yra vieta, kur mados tendencijos dažnai prasideda ir aktoriai ar muzikantai gimsta. Londonas, visa tai centras, dažnai vadinamas "kultūros supervalstybės. " Teisinės sistemos JK bendrosios teisės sistema atsirado Jungtinėje Karalystėje ir yra naudojamas Anglijoje, Velse ir Šiaurės Airijoje. Nors Škotijoje taip pat yra dalis Jungtinėje Karalystėje, ji naudoja pliuralistinę sistemą, kuri remiantis civilinės teisės principų, sumaišytų su kai kurių bendrų teisės principų. Iš Sąjungos sutartis, kurios įstojo į šiuos nepriklausomas valstybes į JK numatyta nepriklausomų teisinių sistemų, skirtų kiekvienai šaliai. Tie, kurie studijuoja teisę Jungtinėje Karalystėje paprastai studijuoti Anglijoje, todėl bendrosios teisės yra pasirinkimo laukas.

Vizų reikalavimai

4 pakopa (bendra) studentų viza buvo pakeista vadinamuoju „studentų maršrutu“. Studentų maršrutas yra naujoji JK studentų viza, kuria galės naudotis ir EEE piliečiai, kuriems iki „Brexit“ nereikėjo vizos norint studijuoti JK.

Studentų maršrutas (18 metų ir vyresni)

Vaikų studentų maršrutas (4–17 metų amžiaus, kuris pakeitė 4 pakopos vaiko studento vizą)

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studentų maršrutas

Kaina ir valiuta

GBP 348

Dabartiniai JK studentų vizų mokesčiai yra:

 • £348, jei kreipiatės ne iš JK.
 • 475 GBP, jei kreipiatės dėl studento vizos pratęsimo arba perėjimo į ją iš JK.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Kiekvienas, atvykstantis į šalį studijuoti, turi kreiptis dėl studento vizos, jei atvyksta po 2021 m. sausio 1 d. Tai apima ES / EEE piliečius, kuriems anksčiau nereikėjo vizos norint atvykti į JK studijoms. Taškais pagrįstoje sistemoje turėsite surinkti 70 taškų, kurie matuoja, ar atitinkate reikalavimus studijuoti JK. Tai įtraukia:

 • Ar buvote priimtas į patvirtintą įstaigą?
 • Ar turite finansinių išteklių savo viešnagei JK finansuoti?
 • Ar mokate anglų kalbą?
 • Ar jūsų kursas atitinka kurso reikalavimus?

Tie, kurie baigs Didžiosios Britanijos švietimo įstaigą iki 2021 m. vasaros ir po jos, galės kreiptis dėl antrosios pakopos vizos, leidžiančios dirbti/ieškoti darbo JK iki 2 metų.

Kur galite pateikti paraišką?

JK vizų prašymo centras / internetu

Galite kreiptis dėl JK studento vizos JK vizų prašymų centre savo gimtojoje šalyje. JK vizų prašymo centrų sąrašą visame pasaulyje galite rasti čia: https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre.

Taip pat galite kreiptis dėl JK studento vizos internetu per JK vidaus reikalų tarnybos vizų ir imigracijos tarnybos svetainę. Pradėti galite čia: https://apply-to-visit-or-stay-in-the-uk.homeoffice.gov.uk/sort/country-nationalality?p=student_out_uk

Interneto svetainė:https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre

Kaip padaryti paraišką?

Norėdami gauti JK studento vizą, pirmiausia turėsite būti priimtas į kursus. Daugumoje kursų taip pat turėsite įrodyti, kad suprantate anglų kalbą iki reikiamo lygio.

JK studento vizos prašymo pateikimo procesas šiek tiek skiriasi priklausomai nuo JK studento vizos tipo, dėl kurio kreipiatės.

Norėdami pateikti prašymą JK studento vizai, turėsite pateikti šiuos duomenis:

 • pasas arba kelionės ID
 • įrodymas, kad galite padengti savo kursų ir pragyvenimo išlaidas
 • tėvų arba globėjų sutikimo įrodymas, jei esate jaunesnis nei 18 metų
 • priėmimo į jūsų kursą įrodymas
 • sveikatos priežiūros priemokos sumokėjimo įrodymas

Priklausomai nuo jūsų kilmės šalies, jums taip pat gali tekti atlikti tuberkuliozės testą.

Kai atvykstate į JK, jums gali tekti užregistruoti JK studento vizą policijoje. Informaciją apie tai, ar reikia užsiregistruoti JK studento vizos įklijoje, ar laišką iš JK vidaus reikalų ministerijos turėtumėte gauti. Taip pat turėsite kreiptis dėl biometrinio leidimo gyventi, jei būsite JK ilgiau nei 6 mėnesius.

Kada turėtumėte kreiptis?

Galite kreiptis dėl studento vizos likus 6 mėnesiams iki kursų pradžios. JK studento vizos apdorojimo laikas skiriasi priklausomai nuo to, iš kur kreipiatės, bet paprastai sprendimą gausite per 3 savaites, jei kreipiatės iš ne JK, ir per 8 savaites, jei kreipiatės JK.

Bendras studento vizos ilgis priklauso nuo jūsų kurso trukmės ir jūs galite kreiptis dėl jos pratęsimo, jei norite likti JK dirbti ar tęsti studijas. Vaiko studento viza galioja kurso trukmei, daugiausiai iki 6 metų, ir gali būti pratęsta. Trumpalaikės studento vizos trukmė negali viršyti jūsų kurso trukmės ir negali būti pratęsta.

Apdorojimo laikas

3 Weeks

Darbo galimybes

Tam tikromis sąlygomis tarptautiniams studentams leidžiama dirbti su studijomis JK. Darbo tipas, kurį galėsite dirbti, priklausys nuo to, ką studijuojate ir ar dirbsite per mokslo metus, ar per pertraukas.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Pagrindinės studentų vizos atsisakymo priežastys:

 1. Trūksta arba neteisingi dokumentai;
 2. Finansinių reikalavimų nevykdymas;
 3. Neteisingas dokumento formatas.