Keystone logo
Vokietija

Studijuoti Teisė į Vokietija 2024

Studijuoti Vokietija

Gauti Vokietijos teisės laipsnį uždirbti teisės laipsnį Vokietijoje, studentai turi imtis dviejų valstybinių egzaminų ir eiti per 6 metus ilgą programą. Pirma, studentai turi praeiti pirmasis valstybinis egzaminas ne 4 metų bakalauro studijų pabaigos. Tada jie turi imtis dviejų metų stažuotę (vadinamą Referendarzeit) įgyti patirties visose teisinės sistemos aspektus. Galiausiai antrasis valstybinis egzaminas yra skiriamas studentų Apdailos dvejus teisėto stažuočių baudžiamosios ir civilinės teisme. Per stažuotę, studentai taip pat turi imtis pamokas, advokatų ir teisėjų. Darbo mokamos studentui teikia Vokietijos vyriausybė. Galimas teisininkai Vokietijoje turi dvi galimybes perduoti valstybiniams egzaminams. Pravažiavus abu egzaminus, Studentas laikomas kvalifikacijos ieškoti darbo, kaip teisėjo ar advokatas.Mokestis už mokslą aukštojo mokslo išlaidos yra labai subsidijuojamas Vokietijos vyriausybės ir yra santykinai mažas, palyginti su JAV studijų išlaidų, išskyrus atvejus, kai studentas pasirenka kreiptis teisės laipsnį privačioje universitete. Užimtumo galimybių Vokietija 's nedarbo lygis yra vienas žemiausių Europos Sąjungoje. Tarptautiniai studentai renkasi uždirbti teisinį išsilavinimą Vokietijoje ir dirbti gali rasti poziciją netrukus po artimųjų Antrąjį egzamino.

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  507
 • Komunalinių paslaugų dalis

  91
 • Interneto prenumerata

  43
 • Vietinis transportas

  60

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  9
 • Kino bilietas

  12
 • Pusė vietinio alaus

  4

Apie Vokietija

Didelė šalis centrinėje Europoje, kuriame yra 16 narių, ir Europos Sąjungos nare, Vokietija oficialiai vadinama Vokietijos Federacinės Respublikos (Bundesrepublik Deutschland) ir turi daug politinę ir ekonominę įtaką tarp visų kitų ES šalių. Kancleris vadovauja Vokietija 's demokratinę vyriausybę, kuri diegia į teisės sistemą, grindžiamą aprašytų Vokietijos Konstitucija principų pagrindinius faktus apie Vokietiją -. Šešiolika valstybėms, sudarančiai Vokietija vadinami žemės, su kiekviena valstybė, turinti savo savo konstituciją. - Įmokos pagal vokiečius prie mokslo, matematikos ir technologijų srityse, negali būti pabrėžta pakankamai. Brilliant asmenys kaip Einšteinas, Max Planck Herman von Helmholtz, Johannes Gutenberg, Gottfried Leibnicas ir Carl Gauss tik keletas Vokietijos mokslininkai, kurie tiekiami pasaulį žinomų išradimų.- Vokietija yra viena iš pasaulyje 's labiausiai technologiškai pažangių gamintojų iš akmens anglių, geležies, cemento, plieno, mašinų, transporto priemonių ir cheminių medžiagų. Ji taip pat turi dideles investicijas į žaliosios energijos, ypač saulės energijos ir vėjo naudoti elektros energijos. - Populiaru lankytinų vietų Vokietijoje yra Bavarijos Alpės, Black Forest, Reino slėnyje ir jo senovės pilių ir artsy sostinėje Berlyne Vokietija 'ai teisinė sistema trys rinkiniai reguliavimo įstatymų sudaro Vokietija ' ai teisinė sistema: valstybinių, privačių. ir baudžiamoji teisė. Viešoji teisė (taip pat baudžiamąją teisę) susijęs su teisiniais klausimais tarp individo ir valstybės. Privatinė teisė tarpininkauja santykius tarp įmonių ir dviejų ar daugiau žmonių. Vokietija įstatymas yra labai įtakojo romėnų teisėje, taip pat Napoleono teise, ar Napoleono kodeksas. Teisėjai vaidinti aktyvų vaidmenį Vokietija 's teisinę procesinę sistemą.Nors panašus į teisinę sistemą naudojami kitų demokratiškai valdomų valstybių, Vokietija neturi prisiekusiųjų mokėtinus skirtų teisėjui, kad jis galėtų priimti galutinį sprendimą įgaliojimus. Vienas teisėjas ar keli teisėjai gali apimti "teismas ", kuris iš esmės skirtas žiuri pakaitalas. Tarėjų ar piliečiai, kurie yra pasirinkti specialiu komitetu prieš bandymus prasideda, taip pat gali būti įtraukti į tribunolą. Vokietijoje, paprasti teismai nagrinėja klausimus, susijusius su santuoka, baudžiamosios, šeimos ir civilinius ginčus. Pakaitomis, specialieji administraciniai teismai nagrinėja bylas, susijusias su valdžios veiksmus. Darbo, finansinius ir socialinius teismai yra kitų specializuotų Vokietijos teismai, kad priimti sprendimą bylas, susijusias su darbo, mokesčių ir socialinių išmokų.

Vizų reikalavimai

 1. Kalbų kursų viza (Visa for Language Learning) – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori mokytis vokiečių kalbos Vokietijoje.
 2. Studentų viza (Visum Zur Studienbewerbung) – jei norite studijuoti Vokietijoje, bet vis dar bandote rasti tinkamą programą arba vis dar negavote patvirtinimo laiško iš savo universiteto.
 3. Studentų viza (Visum Zu Studienzwecken) – jei jau buvote priimtas į Vokietijos universitetą.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Kalbų kursų viza; Studento viza; Studento viza

Kaina ir valiuta

EUR 60

Už studento vizą į Vokietiją turėtumėte mokėti 60 EUR (~74 USD).

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Piliečiams iš ES arba Islandijos, Norvegijos, Šveicarijos ar Lichtenšteino, norint patekti į Vokietiją, reikia tik asmens tapatybės kortelės. Nebūtina turėti vizos.

Australijos, Izraelio, Japonijos, Kanados, Naujosios Zelandijos, Pietų Korėjos ir JAV piliečiai gali kreiptis dėl vizos net ir atvykę į Vokietiją.

Kitų šalių piliečiams prieš atvykstant į Vokietiją būtina pateikti prašymą išduoti vizą.

Jei Vokietijoje būnama trumpiau nei 90 dienų, galioja dar daugiau taisyklių. Tam tikrų šalių piliečiai gali atvykti į Vokietiją šiuo metu be vizos. Tai Venesuela, Vatikanas, Urugvajus, Singapūras, Seišeliai, Paragvajus, Panama, Nikaragva, Meksika, Mauricijus, Malaizija, Makao, Kroatija, Gvatemala, Salvadoras, Kosta Rika, Čilė, Brunėjus, Brazilija, Bolivija, Bermudai, Barbadosai, Bahamos , ir Argentina.

Naujausius vizų reikalavimus visoms šalims rasite Vokietijos federalinės užsienio reikalų ministerijos svetainėje: https://www.auswaertiges-amt.de/en/einreiseundaufenthalt/visabestimmungen-node

Kur galite pateikti paraišką?

Vokietijos ambasada arba konsulatas

Turėsite kreiptis dėl vizos iš Vokietijos ambasados arba konsulato savo gimtojoje šalyje.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Pirmiausia turite susitarti dėl vizos pokalbio susitikimo. Pokalbio dieną turėtumėte pateikti prašymo išduoti vizą dokumentus.

Paprastai jums reikia šių dokumentų:

 • Užpildyta paraiškos forma
 • Galiojantis pasas
 • Dvi fotografijos
 • Laiškas, rodantis, kad jus priėmė Vokietijos universitetas
 • Akademinio įrašo nuorašas
 • Vokiečių kalbos mokėjimo pažymėjimas arba įrodymas, kad ketinate lankyti kalbų kursus Vokietijoje (jei studijuojate vokiečių kalba)
 • Įrodymas, kad turite pakankamai lėšų išlaikyti save gyvendami Vokietijoje (8700 EUR per metus, tai yra maždaug ~9390 JAV dolerių)
 • Pažyma, patvirtinanti, kad įsigijote sveikatos draudimą
 • Pateiktų dokumentų autentiškumo deklaracija

Priklausomai nuo ambasados, taip pat gali reikėti įrodyti, kad neturite teistumo.

Visi turi užsiregistruoti vietos registracijos institucijose (Einwohnermeldeamt) pirmąją atvykimo į Vokietiją savaitę. Turėsite pasiimti pasą/nacionalinį asmens tapatybės dokumentą (ir vizą, jei reikia), adreso Vokietijoje įrodymą (pvz., nuomos sutartį su savininku) ir galbūt registracijos pažymėjimą iš kursų. Jums bus pateiktas registracijos patvirtinimas.

Kada turėtumėte kreiptis?

Prašymo išduoti vizą nagrinėjimas paprastai trunka apie 6–8 savaites kalbų kursuose. Tačiau jei kalbos kursai yra ilgesni nei trys mėnesiai, prašymo nagrinėjimo laikas gali pailgėti iki 8–10 savaičių. O kelionių piko sezono metu paraiškas galima siųsti pagal laukimo laikotarpį. Taigi studentai, kuriems reikalinga studento viza į Vokietiją, savo paraiškas turėtų pateikti gerokai anksčiau nei kurso pradžia. Prašymą turėtumėte pateikti kuo greičiau ir ne vėliau kaip prieš tris mėnesius iki persikėlimo į šalį.

Studijų vizos galioja tik kurso ar programos trukmei. Leidimai gyventi paprastai išduodami metams, tačiau gali būti pratęsti.

Apdorojimo laikas

8 Weeks

Darbo galimybes

ES/EEE šalių ir Šveicarijos piliečiai gali laisvai dirbti Vokietijoje, bet ne daugiau kaip 20 valandų per savaitę kadencijos metu.

ES/EEE/Šveicarijos piliečiams (2015 m. liepos mėn., įskaitant kroatus) be leidimų leidžiama dirbti iki 120 pilnų arba 240 pusdienių per metus (įskaitant savanorišką darbą). Galite dirbti daugiau valandų, jei dirbate universitete studentu ar absolventu asistentu; kitokio pobūdžio įdarbinimui jums reikės Agentur für Arbeit (Federalinės įdarbinimo agentūros) ir Užsieniečių tarnybos leidimo viršyti 120/240 ribą. Studienkolleg ir kalbų studentai turi gauti šių institucijų leidimą, kad galėtų imtis bet kokio darbo. Studentai negali būti laisvai samdomi darbuotojai arba savarankiškai dirbantys asmenys.

Valandos per savaitę

20

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Štai pagrindinės priežastys, kodėl jūsų prašymas išduoti Vokietijos studento vizą gali būti atmestas:

 • Prasta finansinė padėtis
 • Prastas akademinis profilis
 • Trūksta pasiruošimo jūsų pokalbiui
 • Nepakankamas kalbos lygis (vokiečių arba anglų k.)
 • Neatitikimas jūsų studijų programos pasirinkimui