We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Raskite savo teisės diplomą

Raskite savo teisės diplomą

Ką nori studijuoti
Kur nori studijuoti

Teisės diplomai labiausiai paplitę Jungtinėje Karalystėje, kur jie yra antrosios pakopos teisės kursai, siūlomi Anglijoje ir Velse. JK teisės diplomai yra žinomi kaip bendrieji profesiniai egzaminai (CPE) arba Graduate Diplomas in Law (GDL) ir naudojami ne teisės absolventų kvalifikacijai įgyti teisės srityje. Šie diplomai kartais vadinami teisės pertvarkymo kursais, nes jie leidžia studentams paversti bakalauro ar magistro laipsnius teisės laipsniais.

Teisės diplomai gali būti laikomi nuolatinėmis arba neakivaizdinėmis studijomis ir paprastai baigiami per vienerius – trejus metus, priklausomai nuo kurso reikalavimų ir studijų intensyvumo. Teisės diplomai – nuo visiškos kvalifikacijos iki įskaitos iki teisės laipsnio, atsižvelgiant į juos suteikusią instituciją ir studijų metodą. Kai kurie teisės diplomai apima kursinį darbą, o kiti yra pagrįsti moksliniais tyrimais ir vertinami remiantis rašytiniu disertacija.

JK teisės diplomus reglamentuoja Anglijos Velso teisės draugija ir jie skirti įvairių akademinių sluoksnių studentams siekti teisės karjeros. Kitos dabartinės ir buvusios Sandraugos šalys ar regionai dažnai siūlo panašius teisės diplomų kursus. Pietų Afrikoje antrosios pakopos teisės diplomai paprastai yra formalizuota teisės srities specializacija. Italijoje ir Prancūzijoje sėkmingai baigus teisės laipsnį ir išlaikius profesinį egzaminą, įteikiamas teisės diplomas, kurį baigęs studentas gali duoti priesaiką, reikalingą teisės praktikai.

Jei turite bakalauro ar magistro laipsnį ir norėtumėte siekti teisės karjeros, naudokite toliau pateiktą sąrašą teisės diplomams rasti. Daugiau apie kiekvieną kursą galite sužinoti spustelėję „Read Me“ ir tiesiogiai susisiekite su priėmimo tarnyba, naudodami puslapyje esančią formą.

Naujai pridėtos programos